Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Buzza Polskie Łamigłówki, zapraszam chętnych do gry online PSN: luk4sek1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co się bardziej opłaca kupić "Świat Quizów" czy "Polskie Łamigłówki"? które jest nowsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszy jest Świat Quizów i też zadam pytanie - Warto zamieniać Polskie Łamigłowki na Świat Quizów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co się bardziej opłaca kupić "Świat Quizów" czy "Polskie Łamigłówki"? które jest nowsze?

Nowszy jest ŚQ...ja "zaraziłem" się Buzz'em u kumpla grając 2 partie w PŁ. Dużym plusem w ŚQ jest to, że Buzz zwraca się do graczy po imieniu, jeżeli takowe występuję w bazie gry...ja jak na razie jestem zachwycony:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał ŚQ za parę dni.

Nie ukrywam, że będę chciał dołączyć w nim platynę.

Czy Wy już gracie?

Szukałem tematu wspierającego zdobycie trofeów: Popular Author, Quality Quiz Writer oraz Master Quiz Writer

Jak ktoś się będzie w to bawił to dawajcie znać (PM?) to będę wspierał Wasze quizy w zamian za poparcie moich.

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszy jest Świat Quizów i też zadam pytanie - Warto zamieniać Polskie Łamigłowki na Świat Quizów ?

Jasne ze warto !! ja zamienilem i jestem 300 % bardziej zadowolony niz z PŁ, nie ma porownania w ogole !! a PŁ sprzedalem za 96 zeta :D

naprawde polecam satysfakcja gwarantowana :)

Powiedzcie mi jak to jest z dodatkami, w pss jest ich dość sporo ale czy są jakieś pod wersję PL?

U mnie dzialaja wszystkie dodatki ktore zakupilem do PŁ, obecnie mam ŚQ (komedie, gry , safari, ocean)

PS.

Super rzecza jest to ze mozna wybierac kategorie oraz rundy w jakie mozna zagrac :D jest tez mozliwosc zagrania na 15 minut, standartowa ok. 30 oraz 45 :D no i granie przez siec :D jezeli ktos jest to w okolo 3 sek. znajduje graczy :) nie wspomne o granie w 8 !!! osob to dopiero zabawa na calego :D rowniez on-line :D

Edytowane przez Dzibada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rowniez zakupilem SQ i jestem SUPER zadowolony dawno sie tak dobrze nie bawilem, po jednym dniu wyglada na to ze zasob pytan jest ogromny, widze ze kolega wyzej odpowiedzial na moje nurtujace pytanie czy wszystkie dodatki z pss beda dzialaly - wiec bardzos ie ciesze. warto wydac kase na ta gre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie panowie przekonaliście :D biorę ŚQ :D dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem Euro Sport Q, jeśli podejdzie polecą jeszcze Nationale i Video Games Q :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Posiadam wersję BUZZ QUIZ TV (Wersja Special Edition + 2 Question Packi)

Pytanie główne i nurtujące mnie po Waszych ekscytacjach ... Co więcej zaoferuje mi ŚWIAT QUIZ'ów ??? i czy warto kombinować ze sprzedażą i zakupem nowego wydania ...

Dzięki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Posiadam wersję BUZZ QUIZ TV (Wersja Special Edition + 2 Question Packi)

Pytanie główne i nurtujące mnie po Waszych ekscytacjach ... Co więcej zaoferuje mi ŚWIAT QUIZ'ów ??? i czy warto kombinować ze sprzedażą i zakupem nowego wydania ...

Dzięki ...

 Jeżeli nie jesteś na bakier z angielskim polecam recenzję IGNu.

W skrócie: wszystkie bolączki i mankamenty poprzedników wyeliminowane i mamy absolutnego króla Quizów. U mnie będzie dużo ludzi w święta i się mega rozgrywka szykuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gralem pierwszy raz i gra jest zajefajna :) trudno sie od niej oderwac :) mam wersje : Swiat quizow

nawet mojemu tacie przypadla do gustu:)

jak ktos jest niezdecydowany na zakup to ja mowie zeby bral!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie w Częstochowie można kupić tą grę za niższą cenę? Cena 250zł w MM, w supermarketach tej gry znowu nie mają. Z pewnością fajna gierka, chętnie bym sobie w nią zagrał ale cena zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie w Częstochowie można kupić tą grę za niższą cenę? Cena 250zł w MM, w supermarketach tej gry znowu nie mają. Z pewnością fajna gierka, chętnie bym sobie w nią zagrał ale cena zniechęca.

ja ostatnio nabylem ja za niecale 190 w mediaexpercie (wszystko bez vatu) w jeleniej gorze. szukaj najlepiej jakiejs podobnej promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie w Częstochowie można kupić tą grę za niższą cenę? Cena 250zł w MM, w supermarketach tej gry znowu nie mają. Z pewnością fajna gierka, chętnie bym sobie w nią zagrał ale cena zniechęca.

...w MM promocja za 199 PLN...brutto :biggrin:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w MM promocja za 199 PLN...brutto :biggrin:...

w empikach macie po 139zł oczywiście jeżeli macie buzzery , ewentualnie można zawsze kupić dodatkowe za 30zł z allegro na usb i grać w 8 osób , a co do samej gry w porównaniu z poprzednikiem ?

Rewelacja , szczególnie ze możemy grać np. na 2 - 4 osoby na jednej konsoli i dodatkowo połączyć się przez sieć z innymi graczami :) wczoraj walczyłem w 7 osób i powiem dzięki sieci bije poprzednią wersje na głowę , poza tym jest o wiele więcej pytań dotyczących naszego kraju :) filmów muzyki czy nawet polityki , jednym słowem jeżeli podobał wam się buzz to świat Quizów spodoba się jeszcze bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<P>

Próbuje zrobić swoje quizy w mybuzz ale za żadne skarby nie mogę się zalgować żeby robić te quizy 

1. loguje się na psn.

2. wchodze na my buzz i dalej nie mogę robić, próbowałem otworzyć w drugiej karcie stronke mybuzz ale też to nic nie dało

Ma ktoś jakąś koncepcję>???<

</P><P><BR></P><P><BR></P><P>juz jest okey</P>

Edytowane przez olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te quizy robione przez user'ow sa dostepne z poziomu gry? czy tylko na stronie buzz'a?

Edytowane przez mess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empikach macie po 139zł oczywiście jeżeli macie buzzery , ewentualnie można zawsze kupić dodatkowe za 30zł z allegro na usb i grać w 8 osób , a co do samej gry w porównaniu z poprzednikiem ?

Rewelacja , szczególnie ze możemy grać np. na 2 - 4 osoby na jednej konsoli i dodatkowo połączyć się przez sieć z innymi graczami :) wczoraj walczyłem w 7 osób i powiem dzięki sieci bije poprzednią wersje na głowę , poza tym jest o wiele więcej pytań dotyczących naszego kraju :) filmów muzyki czy nawet polityki , jednym słowem jeżeli podobał wam się buzz to świat Quizów spodoba się jeszcze bardziej :)

...199 to oczywiście cena z buzzerami ... na allegro trzeba dać ok. 240 PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mógłby mi któreyś z forumowiczów szanownych podpowiedzieć jak stworzyć własną nazwę postaci, niestey nie ma wszystkich imion w grze :(

I czy jest możliwość dodania innych postaci niż są w najnowszej osłonie Buzza, jak grałem on-line to zauważyłem kilka ciekawych postaci których standardowo nie ma, więc z tad moje pytanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najnowszym buzzie nie stworzysz wlasnego imienia niestety

z postaciami chyba jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Buzz'a Polskie Łamigłówki. Chce się ktoś ustawić na sofa vs. sofa? BO chciałbym puchara zdobyć właśnie za sofy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×