Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Sciągłem jakiegos buzza z PsS nibypo polsku ale zajmuje niecałe 300 mb mogę grac ze znajomymi ale czy bede miał dość pytan ? Wie ktoś moze ??

Niby moge kupic 15 quizów na PsS ale nie wiem czy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnę sobie z PSS tego Buzz'a, to czy on będzie zawierał te 5000 pytań ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sciągłem z Play station store i sa 4 rundy chyba po 5 pytań wiec to pewnie demo; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem owe demo - bardzo mi się spodobało. Pytanie: da się jakoś zaktualizować do pełnej wersji? W PSS widzę tylko jakieś pakiety pytań typu "animal quiz", ale nie widzę rozbudowania gry do pełnej wersji...Czy trzeba kupić wersję pudełkową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzz ktory jest w PSS w wersji demo to jest Quiz Player, czyli do niego trzeba dokupic pakiety quizow.

Ja poluje na pełną normalną wersję Swiat Quizów PL.

Jakby ktos mial i chcial sprzedac to piszcie na priva.

Aaa czy w Swiat Quizow mozna grac bez buzzerow czy trzeba zakupic komplet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna dodawac wlasne pytania i odpowiedzi ?

Wtedy moznaby z angielskiej zrobic polska tylko chyba gra tego nie bedzie umiala czytac(wymówic) ale kazdy umie czytac.

No i czy sa moze bazy danych gotowych zestawow pytan po polsku ktore moznaby wczytac do angielskiej wersji ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 4 bezprzewodowe buzzery+nadajnik, teraz zeby grac na 8 buzzerow musze miec dodatkowy nadajnik czy wystarczy kupic pojedynczy buzzer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej musisz miec drugi nadajnik, jesli chcesz podlaczyc wiecej niz 4 bezprzewodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem sobie dwa zestawy pytań z PSS. Buzzerów nie mam ale i tak gram w czterech. 2 różdżki i 2 pady :) Różdżkami nie można niestety kontrolować góra- dół, dlatego profile trzeba stworzyć na padach. W samej grze to nie przeszkadza potrzebne są tylko przyciski :x: :triangle: :cicle: :square:

Edytowane przez Madnessr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos czy jak zainstaluje polska wersje od kumpla a potem na uruchomienie wloze płyte w angielskiej wersji to PL będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie. Już 100 razy o tym było, gdyby angielska miała wersję PL to ceny na allegro nie dochodziłyby do 700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nigdy.

Pytałem się o to osobiście Playstation Polska.

Nie ma szans w najbliższej przyszłości na wznowienie wydań starych edycji lub wydanie jakiejś nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nigdy.

Pytałem się o to osobiście Playstation Polska.

Nie ma szans w najbliższej przyszłości na wznowienie wydań starych edycji lub wydanie jakiejś nowej.

idioci, "zarżnęli kurę co znosi złote jaja" cytując klasyka, ale tam, szczegół.. :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że sprzęt był niszowy, słabo się sprzedawał to wycofali. Jakoś nie przypominam sobie jarania się buzzem 2 lata temu (wtedy kupowałem)

Buzzery były nieprzydatne do innych gier , Sony postanowiło zainwestować w Move i rozwijać gry na to urządzenie.

Wszystkie inne następstwa to już podstawy ekonomii, popyt pewnie jest podobny co kiedyś tylko przy podaży bliskiej zero ceny z drugiej ręki poszybowały w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ladnych pare lat temu, za niecale 200 zl, teraz spokojnie za 400 zl bym sprzedal, wiec niezle zainwestowalem. W okresach swiatecznych nastepuje gwaltowny wzrost ceny. Wiec najlepiej kupowac w innym okresie. Czasem sa tez kwiatki typu buzz i buzzery, ale bez tego dongla na usb, czyli nie dzialajace...

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku tygodni nie działają mi pytania z internetu stworzone przez graczy (te według tagów, tematów, wybór buzza oraz najlepiej oceniane), wychodzi mi "błąd spróbuj ponownie". a przez sieć da się grać normalnie, czy ma ktoś taki sam problem czy to tylko u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle nie działają Quizy z MyBuzz czyli to samo co Tobie. NIe wiem też co się dzieje. Sony powinno jakoś wskrzesić tą markę bo potencjał jest ogromny, a gra nadaje się na imprezki jak mało która.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam za ile mniejwiecej mozna dostac za uzywana gre Buzza? Quiz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×