Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

crimson-pirate7 psn lub gadu gadu 945675

2,3 osoby chetne do buzz polskie lamigówki , od godizny 20-4 w nocy lub w innych goidznach

Pozdrawiam

p.s. ktos teraz chetny do gry ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam parę pytań dotyczących buzza świat quizów a mianowicie:

- zapełniłem wszystkie nazwy profilów( szymon aga, ziomek itd) jak usunac jakas by moc stworzyc jakas?

- mam problem z trophy Cross Dresser trophy_bronze.pngRegularly play as a character of the opposite sex , raz gram facetem raz mezczyzna- nie wiem o co w sumie chodzi ktoś pomoże?

- chętnie powbijam wszystkie trofea online z kimś- jestem prawie codziennie moj psid: guteczka

Bardzo proszę o odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam parę pytań dotyczących buzza świat quizów a mianowicie:

- zapełniłem wszystkie nazwy profilów( szymon aga, ziomek itd) jak usunac jakas by moc stworzyc jakas?

- mam problem z trophy Cross Dresser trophy_bronze.pngRegularly play as a character of the opposite sex , raz gram facetem raz mezczyzna- nie wiem o co w sumie chodzi ktoś pomoże?

- chętnie powbijam wszystkie trofea online z kimś- jestem prawie codziennie moj psid: guteczka

Bardzo proszę o odpowiedzi:)

1. W głównym menu gry masz opcje gry gdzie możesz usuwać istniejące profile.

2. Cross Dresser - gdy przy wyborze profilu ustawisz go jako mężczyzna to przy wyborze postaci musisz wybrać kobietę. Zagrasz tak kilka gier i trofik jest Twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam też buzz świat quizów, chętnie porobie wszystie trofea online, Psnid: guteczka. Zapraszam:) Dodawajcie mnie do znajomych i pogramy :)

Bardzo prosze o gre w moje quizy odwdzieczam sie tym samym! Link do moich gier: zajmie to 5 minut wystarczy klikac co popadnie! Pamietajcie zeby sie zalogowac tylko przed wypelnianiem(logowanie z konta psn).

http://www.mybuzzquiz.com/actions/Profile.do?AccountID=4470417

Edytowane przez Guteczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje :sweat:

Czy na serwerach wciąż jest sporo ludzi (BUZZ: Świat Quizów) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chetnie pogram w buzz polskie lamiglowki. 

na serwerach niestety pusto.

psm id: jaski-

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chetnie pogram w buzz polskie lamiglowki.

na serwerach niestety pusto.

psm id: jaski-

pozdrawiam

w polskich lamiglowkach moze pusto, ale swiat quizow mozna grac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS jest do pobrania Buzz Quiz Player w wersji demo. I tu jest problem gdyz mieszkam w Anglii tak samo jak moj kolega. Ja mam po polsku menu i on tez. Tylko ze on ma sciagniete i ma po polsku a ja po angielsku pomimo ze to ta sama wersja i oboje mamy polskie menu. Co mam zrobic aby i u mnie bylo po polsku? U niego nawet pisze ze gra nazywa sie Buzz na quizowo. Prosze o pomoc bo w grze nie ma opcji zmiany jezyka. Dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamerka od ps3 potrzebuje dużo jasnego światła, żeby cokolwiek było w niej widać;p jak spełniony był ten warunke to fotki były ok, w przeciwnym wypadku tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamerka od ps3 potrzebuje dużo jasnego światła, żeby cokolwiek było w niej widać;p jak spełniony był ten warunke to fotki były ok, w przeciwnym wypadku tragedia...

No tak ale dziwi mnie to że po rozegranej partii tudzież przed nią robi normalną fotkę - jasną i to nawet przy sztucznym świetle A kiedy robi zdjecia podczas gry(niesygnalizowane) to już niestety wychodzą ciemne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS jest do pobrania Buzz Quiz Player w wersji demo. I tu jest problem gdyz mieszkam w Anglii tak samo jak moj kolega. Ja mam po polsku menu i on tez. Tylko ze on ma sciagniete i ma po polsku a ja po angielsku pomimo ze to ta sama wersja i oboje mamy polskie menu. Co mam zrobic aby i u mnie bylo po polsku? U niego nawet pisze ze gra nazywa sie Buzz na quizowo. Prosze o pomoc bo w grze nie ma opcji zmiany jezyka. Dzieki z gory.

i co udalo ci sie jakos rozwiazac problem. bo zastanawiam sie wlasnie nad ta gra i chetnie bym zobaczyl demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ktoś wie co się dzieje z grami Buzz. W żadnych sklepach ani w realu ani w necie nie można kupić Buzzerów bezprzewodowych. Są do kupienia jedynie gry. Na allegro zestawy chodzą po 500 zł . O co chodzi!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ktoś wie co się dzieje z grami Buzz. W żadnych sklepach ani w realu ani w necie nie można kupić Buzzerów bezprzewodowych. Są do kupienia jedynie gry. Na allegro zestawy chodzą po 500 zł . O co chodzi!?

OMG

sam nie wiem o co chodzi

ale ja kupowałem go za 225zł 6 miesięcy temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzz już nie będą produkowane, dlatego takie ceny.

W sumie przeprowadzilem własne śledztwo. Buzzy są produkowany tylko ostatni Buzz Ultimate Music quizz nie zostałw Polsce wydany gdyż w Polsce jest nie aktywna usługa Vod z której ta gra korzysta no ale wracajac do meritum na zachodzie rzucono nowe buzy a u nas nie. Nie dorzucajac na rynek starych. Efektem są takie ceny jakie mamy teraz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma szansy już na buzza za przyzwoitą cenę? Jak buzzery padną to gra na śmietnik?

Czy ktoś się orientuje chociaż czy doczekamy się jakiejś gry na miarę buzza, która tak idealnie sprawdza się na imprezach?

Czy w ogóle jest coś tak fajnego jak buzz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak buzz podobnie na imprezach moze spradzic sie singstar

musisz okazji szukac na buzza wtedy moze bedzie normalna cena

ja tez ubolewam ze nie bedzie nowszej czesci. pytania z roku 2009 sa troche nie aktualne (co po niektore)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dla mnie nie zrozumiałe chyba , że faktycznie gra się już nie sprzedawała w co wątpie. Jeden buzzer chyba się trochę zabrudził/zalał sokiem malinowym i działa ale nie czuć, że wciska się jeden przycisk. Nie wiem nawet czy da się buzzera jakoś otworzyć co by spróbować to wyczyścić, bo do naprawy nie udało mi się oddać, bo chyba z tego co mówili nie naprawiają przynajmniej tam gdzie byłam akcesoriów typu buzzery.

Buzz jest o tyle fajny, że grają tam wszyscy w jednym momencie w Singstarze już jest inaczej chociaż przyznam, że od długiego czasu próbuję się przekonać do tej gry kupić i zobaczyć co z tego wyniknie. Może będzie dobra zabawa.

Jeszcze mając cichą nadzieje na jakiś dobry odpowiednik buzza. Może jakiś nowy rodzaj teleturnieju.. w końcu tego typu gry mają branie.

A prócz Singstara? Coś dla dużej ilości osób? Tak patrząc po grach to chyba na prawdę nie ma nic porównywalnego do Buzza na imprezy , a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma Michaela Jacksona Experience czy jak to się tam nazywa? ........................................... tańczysz śpiewasz itp , bardzo chwali na imprezy , jak pożyczę i przetestuję dam znać.........

a wracając do Buzza ,to ktoś chętny na sofa vs sofa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam buzza już z 2 lata, a jeszcze tego trybu sofa vs sofa nie wypróbowałam i do końca nie wiem na czym on polega. Różni się od innej rozgrywki?

Przed chwilą sprawdzałam ktoś Buzza wystawił za 599zł. Co jak co , ale robi się to już lekko przegięte.

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat wczytałam się w rozmowę na temat buzzerów - jedne są z odbiornikiem, który posiada przycisk BIND a drugie są bez. Te do których jest dołączony odbiornik Bind mają przycisk Power/Lock,

Do tej pory myślałam, że te bez są lepsze, bo nie ma problemów z włączaniem i wyłączaniem, ale teraz moje pytanie brzmi:

Dzięki "Bind" mamy możliwość synchronizowania buzzerów , które mają przycisk Power/Lock? czyli można zsynchronizować buzzera z innego zestawu i na pewno będzie działać, natomiast te bez włącznika są rozpoznawane po numerze seryjnym i trzeba kupić cały komplet nie da się podłączyć pod odbiornik pojedyńczego buzzera?

I jeszcze jedno pytanie. żeby podłączyć 8 buzzerów tych z "power/Lock" potrzeba mieć dwa odbiorniki?

I w sumie jedno pytanie dotyczące różnic między Polskimi Łamigłówkami a Quiz TV.

Jak i może Quiz TV od Świat Quizów. Świat Quizów to najnowsza i najlepsza wersja. Ale jak patrze na Quiz TV to w sumie nie mogę się doczytać czym ona się różni od pozostałych. Chodzi mi o lektora, ilość maksymalnych graczy, rozgrywki online, jakie gry są do wyboru.

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym kontrolerem do buzz'a. Jeden z przycisków gorzej chodzi tj. ciężko wcisnąć. Wymaga on ewidentnie przeczyszczenia. Czy ktoś kiedykolwiek rozkręciła buzzera? Niestety nie udało mi się dostać do drugiej śrubki (pierwsza jest pod pokrywką od baterii). Rozkręcałem już wcześniej w podobnym celu zwykłe pady ale przy tym niestety poległem. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×