Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

no dobre

To jest pomoc??

Jeśli tylko tyle masz do napisania-odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odwiedzenia mnie na mybuzz. dzieki rozwiazywaniu moich quizów i ocenianiu ich na 4 gwiazdki (musisz sie zalogować przez PSN) pomożesz w zdobyciu mojego trofeum.

Jeżeli pomozesz napisz do mnie a ja zrobie to samo dla CIebie.

Pozdrawiam, a poniżej znajduje sie link do moich quizów:

http://www.mybuzzquiz.com/actions/Profile.do?AccountID=5480296

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odwiedzenia mnie na mybuzz. dzieki rozwiazywaniu moich quizów i ocenianiu ich na 4 gwiazdki (musisz sie zalogować przez PSN) pomożesz w zdobyciu mojego trofeum.

Jeżeli pomozesz napisz do mnie a ja zrobie to samo dla CIebie.

Pozdrawiam, a poniżej znajduje sie link do moich quizów:

http://www.mybuzzqui...countID=5480296

Przyłączam się do prośby kolegi powyżej.

Wszyscy, którzy zagrają w moje quizy i ocenią je na 4 gwiazdki mogą liczyć na to samo z mojej strony... Proszę o info na PW.

Mój nick PSNid: alienFCB

Z góry dziękuję. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ściągnąć / kupić wersję BUZZa na pady ?

Ponoć jest na PStore ale nie mogę znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak sie gra padem to gra duzo trac, ale do wyprobowania gry wystarczy:)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam osób chętnych do gry sofa vs sofa w buzz polskie łamigłówki.

pilnie potrzebna pomoc do trfeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz,a jak kupując Świat Quizów myślałem,że nie będzie problemu ze znalezieniem chętnych na sofkę:whistling: ,chyba jest jakiś marazm w Buzz?:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie dotyczące chat`a w czasie w gry w Buzz`a. Do rozmowy potrzebny jest mikrofon, proszę o informację za pomocą jakiego mikrofonu można z owego chat`a skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem sie dowiedzieć czy da sie grać (buzz! quiz tv) w tą gre bez Buzzerów, używając tylko zwykłych padów, bo nie stać mnie na komplet za 220zł i chce zakupić tylko gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, musisz miec buzzery.

mozesz kupic wersje przewodowa buzzerow z ps2. tez beda dzialac, a sa dosyc tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wczorajszej wieczornej frekwencji na serwerach nie tylko ja postanowiłem spędzić część walentynek grając w Buzz! z moja drugą połówką tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wczorajszej wieczornej frekwencji na serwerach nie tylko ja postanowiłem spędzić część walentynek grając w Buzz! z moja drugą połówką tongue.gif

No to można się kiedyś umówić na sofkę:tongue: ,ja też do jakiegoś czasu nie mogę znaleźć kompletu na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wczorajszej wieczornej frekwencji na serwerach nie tylko ja postanowiłem spędzić część walentynek grając w Buzz! z moja drugą połówką

Strasznie mnie to rozbawilo

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat.Chyba wiele forumowiczów ma Buzza Quiz World.Zamierzam zrobić ustawkę na trofea : Sofa Slayer,Socialite,Guest of Honor i Host with the most.

Są chętni? Potrzebne jest max 5 osób(dodawać do znajomych). Proszę się zapisywać jak uzbieramy tyle osób powiem co i jak.

1.Asul1225

2.kakaroto-songo (rezerowowy)

3

4

5

6.

Update potrzebne 5 osób do gry + ja.

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piatek (11.03) przez pare dni bede w domu wiec bede mogl pomoc. jeszcze napisze ci pw kiedy bede dokladnie (narazie mozesz wpisac mnie na liste rezerwowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Zostałeś wpisany.Mi również pasowałby piątek godzina ok.17-18.Ale jestem otwarty na inne godziny i dni tygodnia.

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wiecie jak na slimie podłączyć kamerkę i 2 przekaźniki buzz, by grać w 8 osób i móc robić fotki? Z tego co widzę, to nawet chyba coś takiego nie pomoże http://allegro.pl/ps3-stojak-podstawka-ladowarka-do-move-padow-4xusb-i1494710645.html bo te porty usb służą tylko do ładowania, ewentualnie do podłączenia kamerki, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hub nie rozwiązuje problemu, gdyż już prowadziłem również korespondencję z sony polska i jak sami mi wskazali poblokowane są w chwili obecnej takie możliwości rozszerzania konsoli by porty usb były w pełni funkcjonalne. Innym rozwiazaniem jest hub z zewnętrznym zasilaniem, ale z tego co wiem, to w chwili obecnej również i ta możliwość przez sony ze względu na walkę z jailbreak została zablokowana. Dlatego chciałem uzyskać informację czy komuś udało się coś takiego podłączyć, względnie, czy korzysta z tej podstawki, którą podałem w linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam problem z trophy Team Tactics.Robię wszystko co jest napisane mój znajomy włącza 4 buzzery i ja włączam 4 buzzery.Prezentacja graczy,i nic nie wpada.Grałem nawet całą grę i nie wpadło.O co chodzi?Mam zrobić backup profilu czy jak?Proszę o odpowiedź i chociaż wejść w ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Jak cos to ja jestem chetny do grania co weekend wieczorem

Pozdrawiam

Tomek

Ja z miłą chęcią 4 na 4 pogram w niedziele ok 17

mój nick dzialacz666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domu to pododaje wszystkich chętnych na granie w sieci ;). Może już dziś by się coś udało zagrać? ;]

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny do gry online wieczorami (w tygodniu po godzinie 17i w niedziele) w Buzz Świat Quizów dodawać do znajomych:P

U mnie z chęcią będą grały nawet 4 osoby. Jeżeli ktoś chce sie umówić na gę proszę pisać wiadomości na konto PSN

dzialacz666.png

Edytowane przez dzialacz666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×