Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chętny do gry online wieczorami (w tygodniu po godzinie 17i w niedziele) w Buzz Świat Quizów dodawać do znajomych:P

U mnie z chęcią będą grały nawet 4 osoby. Jeżeli ktoś chce sie umówić na gę proszę pisać wiadomości na konto playstation playstation.

Wczoraj wysyłałem zaproszenia, ale anulowałem po tym jak się okazało, ze z mojego konta nie mogę grać online. Założyłem nowe konto (specjalnie żeby pograć w buzz). Dziś powysyłam zaproszenia ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko, jak zdobyc trofeum:

Channel Hopper

Play through a game on every channel

Play through a game on each channel (Sports, Music, etc.). It can easily be earned by just swapping channels after each "By Yourself" game, while going for "Lonesome and Loving It Gold" trophy

Posiadam buzz polskie lamiglowki. wybierajac gre 'samemu' nie mam do wyboru 1 kategorii tak jak np. w grze wieloosobowej gdzie mozna zaznaczyc tylko wiedza ogolna  lub muzyka. wybieram postac i zaczyna gra skladajaca sie z 5 rund, w kazdej rundzie moge wybrac kategorie i to wszystko.

jezeli ktos wie cos na ten temat prosze pisac pw. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,warto kupować buzzery bezprzewodowe,czy lepiej zaoszczędzić i kupić wersję z przewodami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z dostępnością samych buzzerów przewodowych od ps2. Szczerze mówiąc nie kojarzę żebym były jakoś bardzo popularne jak już coś to bundle z grą na ps2. Pewnie byś musiał albo się nabiegać albo pogrzebać na allegro lub sklepach internetowych. Buzz zwykle są w bundlach gra + 4 buzzery. Na początku nawet nie sprzedawali gier osobno, teraz jest z tym nieco lepiej. Parę groszy można zaoszczędzić, ale nie wiem czy warto. Przy 4 przewodowych urządzeniach kable mogą się plątać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,warto kupować buzzery bezprzewodowe,czy lepiej zaoszczędzić i kupić wersję z przewodami ?

Bierz bez...siadasz gdzie chcesz, większa wygoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chce kupic Buzz + Buzzery w Holandi .

Czy ktos sie orientuje jak to wyglada za granica ?

Do tej pory gry jak Fifa Crysis 2 ktore kupilem w Holandi byly po Polsku , ale tam nie bylo ryzyka bo wiadomo , ze nie ma klopotu grac w wersji ang

Natomiast w przypadku Buzz chce pograc z rodzina i tam odpada kazda inna wersja niz PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczylbym na polska wersje. w wersji polskiej masz do wyboru 4 jezyki: polski, czeski, chyba rosyjski i jeszcze jakis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo proszę o pomoc.

Kupiłem wczoraj siostrzeńcowi grę buzz świat quizów i mam taki oto problem. Kiedy przechodzę do gry to nie mogę stworzyć profilu gracza. Buzzery działają prawidło, gdyż mogę przesuwać góra dół (wczytaj profil - stwórz profil). Kiedy wciskam stwórz profil to nic się nie dzieje (wczytaj profil również). Naciskam czerwony przycisk i nic. Próbowałem każdym buzzerem. Co tu zrobić? Może jest jakiś błąd w grze? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi na myśl to może fakt, że włączasz grę dla 2-4 osób i tam po wyborze czy chcesz wczytać profil czy też stworzyć nowy musisz poczekać z dalszymi krokami na innych użytkowników. Tak więc spróbuj dać na wszystkich buzzerach nowy profil i sprawdź czy to coś da.

Ale możliwe, że nie o to chodzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytne, ale to nic nie pomaga :( Chyba będę reklamował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć.

Chciałbym zakupić buzza. Rozumiem, że najnowszą wersją jest Świat Quizów i w tą wersję gra również najwięcej osób? Przeglądając jednak allegro natknąłem się na aukcje podpisane: Wersja Językowa: Angielska Wydanie: Polska. Pod spodem są obrazki na których napisane teksty są po polsku. Mam rozumieć, że jest to wersja kinowa? Czy w takim wypadku nie lepiej kupić Polskie Łamigłówki?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!

Edytowane przez Abs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzz ŚQ to pełna polska wersja. Dubbing z świetnym w roli Buzz-a Boberkiem. Lepiej Kupić SQ. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam ŚQ-gram często z rodzinką a ostatnio dość cyklicznie z sąsiadami-zabawa fantastyczna!!!

Jak Sony upora się z hakami zapraszam do gry w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nigdy nie grałem w buzz i mam pytanie odnośnie tej produkcji -da się w nia grać bez buzzerów ? -np za pomocą dualshock 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersje plytowa - nie

w wersje z psn - podobno tak (nie wiem nie gralem)

jak masz sama gre bez buzzerow to na allegro mozesz kupic przewodowe buzzery z ps2 za grosze (w porownaniu do bezprzewodowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dużo osób gra w buzza poprzez internet??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nikt :P

jak psn dziala to nigdy dlugo nie musialem czekac, zeby mi kogos znalazlo (przewaznie gram w buzza podczas weekendow, a ta gra jest idealna na imprezy, w tygodniu trudno mi powiedziec jak to wyglada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Świat Quizów to nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem chętnych do gry, jeżeli tylko gramy w przyzwoitych godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic bezprzewodowe czy przewodowe buzzery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie sie jak wyglada sprawa z Buzz za granica ?

Czy jest szansa , ze jesli kupie te gre w holandi bedzie do wyboru PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic bezprzewodowe czy przewodowe buzzery?

Już się o to pytałeś

Czy orientujecie sie jak wyglada sprawa z Buzz za granica ?

Czy jest szansa , ze jesli kupie te gre w holandi bedzie do wyboru PL ?

Nie ma. Nie chodzi nawet o sam język. Po prostu związane z naszym rodzimym podwórkiem :Doda Elektroda, Bracia Mroczki i te sprawy. Przynajmniej tak jest w SQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie sie jak wyglada sprawa z Buzz za granica ?

Czy jest szansa , ze jesli kupie te gre w holandi bedzie do wyboru PL ?

Niestety nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie sie jak wyglada sprawa z Buzz za granica ?

Czy jest szansa , ze jesli kupie te gre w holandi bedzie do wyboru PL ?

razem z polska wersja sa jezyki:

czeski

grecki

rosyjski

i chyba cos jeszcze.

wiec pewnie tylko w ww panstwach jak kupisz bedziesz mial pl do wyboru

Lepiej kupic bezprzewodowe czy przewodowe buzzery?

bezprzewodowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma problem kupiłem buzz z bazzerami bezprzewodowymi i dwa z nich działają a dwa nie (znaczy jak włącze świecą się ale potem gasną) co z nimi może być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×