Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko:

Przyjezdzaja do mnie za tydzien znajomi z Polski i chce zeby mi kupili przy okazji Buzza w wersji polskiej. Tylko ze nigdzie na necie nie moge znalezc samej gry (bez buzzerow). Da sie wogole kupic sama gre? Ile mniej wiecej kosztuje i GDZIE?

Dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mozliwosci kupienia samej gry. Chyba ze bedziesz mial szczescie i ktos kto potrzebuje 8 buzzerow ale jedna plytke ta druga bedzie sprzedawal. Bo tak to nie masz co liczyc na sama gre z tego co sie orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mozliwosci kupienia samej gry. Chyba ze bedziesz mial szczescie i ktos kto potrzebuje 8 buzzerow ale jedna plytke ta druga bedzie sprzedawal. Bo tak to nie masz co liczyc na sama gre z tego co sie orientuje.

A mozna na 8 buzzerow naparzac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna mozna.

Podłaczasz dwa odbiorniki na usb, zbierasz grupe 8 osob i smigasz. Im wiecej osob i/lub procentow tym gra ciekawsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko:

Wczoraj chciałem zrobić trofea w buzzie za MyBuzz oraz Singleplayer. I tak dostałem już trofea za 20 rozgrywek singleplayer oraz 20 za mybuzz więc włączyłem sobie mybuzz z 3 playlist'am po 10 quizzów i po zakończeniu tych 3 playlist nie otrzymałem trofea czy to oznacza ze zaliczyło mi tylko 3 rozgrywki? no i granie samemu w mybuzz nie równa się tez ze zdobyciem trofea za singleplayer??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single to single. Mybuzz to Mybuzz. Jedna rozgrywka to jedna rozgrywka. 1 playlista z 10 quizami to nadal jedna rozgrywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Czy możliwa jest rozgrywka sofa vs. sofa z więcej niż jednym lokalnym użytkownikiem? Tzn. po prostu siadam z dziewczyną i buzzerami i chcemy zagrać po sieci z innymi ludzikami. Jeśli się da, to jak? Gierkę kupiłem wczoraj w Saturnie, wersja Special Edition ze zintegrowanymi dodatkami Video Games i Safari. Przy starcie nie chce się aktualizować, więc mniemam, że wersja najnowsza.

Pozdrawiam,

futrzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko: Czy możliwa jest rozgrywka sofa vs. sofa z więcej niż jednym lokalnym użytkownikiem? Tzn. po prostu siadam z dziewczyną i buzzerami i chcemy zagrać po sieci z innymi ludzikami. Jeśli się da, to jak? Gierkę kupiłem wczoraj w Saturnie, wersja Special Edition ze zintegrowanymi dodatkami Video Games i Safari. Przy starcie nie chce się aktualizować, więc mniemam, że wersja najnowsza.

Pozdrawiam,

futrzak

z tego co kojarzę, to nie udało mi się tego dokonać, ale możliwe że nie próbowałem:D niedługo zamierzam przysiąść do tej gry, parę trofeów mi zostało do zrobienia:) także może uda nam się w czwórkę coś zagrać. moja dziewczyna wymiata;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak cos jestem (+ dziewczyna) chetny na gre czekam wlasnie na przesylke moze jeszcze dzis mi buzz przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos wie w jaki sposob wyjsc z trwajacego quizu? Raz udalo mi sie wejsc do jakiegos menu w ktorym byly chyba dwie opcje: powrot do gry i wyjscie z gry. Niestety nie wiem jak to zrobilem, a teraz jak probuje to sie nie udaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos w wersje angielska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos wie w jaki sposob wyjsc z trwajacego quizu? Raz udalo mi sie wejsc do jakiegos menu w ktorym byly chyba dwie opcje: powrot do gry i wyjscie z gry. Niestety nie wiem jak to zrobilem, a teraz jak probuje to sie nie udaje :(

Klikasz wszystkie przyciski odpowiedzialne za odpowiedzi tj. Niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty :] (nie możesz w trakcie odpowiadania na pytanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości: trzeba PRZYTRZYMAĆ wszystkie cztery przyciski odpowiedzi przez 1-2s. Też na początku myślałem, że wystarczy nacisnąć i potem się dziwiłem, czemu się nie pauzuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy was też czasami rozłącza w czasie gry online?

Zdarza się, że podczas gry online wyskakuje błąd i przegrywam.

Wątpię żeby miało to znaczenie z moim internetem, bo inne gry działają bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił może ktoś ostatnio Buzz'a w Warszawie? Jeśli tak to gdzie, za ile i jaką wersję? Czaje się na to ale trochę żal wyrzygać 250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co kojarzę, to nie udało mi się tego dokonać, ale możliwe że nie próbowałem:D

ja kombinowalem na wszystkie mozliwe sposoby i raczej sie nie da. podejrzewam, ze to przez to, ze gra zalicza ewentualna wygrana do naszego rankingu - moze gdyby inny gracz mogl sie dolaczyc na zasadzie goscinnego konta, to byloby to mozliwe.

ogolnie online w Buzzie pozostawia sporo do zyczenia - mogliby go zrobic ZNACZNIE lepiej - wykorzystac kamerke, komunikacje glosowa, pozwolic na wybieranie dowolnej ilosci i rodzajow rund (przynajmniej w grach ze znajomymi, nie publicznych), korzystanie z pytan z MyBuzz oprocz tych z plyty itp itd... szkoda ze tego nie zrobili (i pewnie juz nie zrobia), bo gra bylaby wtedy nie do pobicia w MP ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę na to że ulepszą jeszcze multi.

Jak narazie to zwała jest. Nawet rankingi dobrze nie działają.

Trzeba czekać z pół godziny na to żeby nasz wynik pojawił się w tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio trochę grałam w grę pojedyńczą i online sofa vs sofa i zainteresowały mnie trofea z tej gry.

Mam pytanie w sprawie zdobycia trofeum : Lightning Reactions - Correctly answer three questions in a row in under 0.5 seconds. Mianowicie chodzi mi o to, jak liczony jest czas. 1 punkt w dół to 1 sekunda? (w grze pojedyńczej) Da się to zdobyć grając w pytania z MyBuzz czy tylko w standardowe?

I jeszcze jedno trofeum : The Barnard Award Gol - Score 5000 points in single player. Tego trofeum nie można zdobyć grając w pojedyńczą gre z pytaniami z MyBuzz?? Tylko standard?

Nie jest to wątek z trofeami - ale chyba nie wprowadziłam bałaganu :) W subforum o trofeach nie znalazłam tematuo Buzz, więc dopisałam pytanko tu.

Z góry dzięki za podpowiedź.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie w sprawie zdobycia trofeum : Lightning Reactions - Correctly answer three questions in a row in under 0.5 seconds. Mianowicie chodzi mi o to, jak liczony jest czas. 1 punkt w dół to 1 sekunda?

Myślę że na 0.5 sekundy musisz miec coś około 295 punktów za pytanie.

I jeszcze jedno trofeum : The Barnard Award Gol - Score 5000 points in single player. Tego trofeum nie można zdobyć grając w pojedyńczą gre z pytaniami z MyBuzz?? Tylko standard?

Tylko z gry pojedyńczej.

Ja osobiście obydwa trofea zdobyłem metodą, która była podana tu kiedyś na forum.

Dodałem do niej coś od siebie i 5300 udało się zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za podpowiedź - znalazłam "złotą metodę" dodaną na Forum przez misiopuchatek.

Musze ją wypróbować :)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×