Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo, bardzo dobra gra. W zasadzie nie wiele można dodać do tego co napisał @Goltar Pograłem 2 godzinki w Dominacji (czy jak to się tu nazywa xd). Rzuca się w oczy świetny balans rozgrywki. Walka trwa do ostatniej sekundy i zawsze wynik był wyrównany na końcu. Także trzeba się starać, a ludzie nie wychodzą w trakcie meczu. Tytany nie są przegięte i tylko chyba na 2 mapach mają dostęp do punktów, a tak to skupiają się raczej na walce między sobą (co często kończy się przegraną drużyny), albo patrolują przy punkcie.

Fajne bronie, ciekawe skille, super miodna rozgrywka. Czego chcieć więcej? Lubię Coda, ale w tym roku niech spadają ;)

 

O dziwo singiel zapowiada się równie dobrze. Aż mnie trochę zatkała na początku monumentalność krajobrazu i trochę setting a la Killzone czy Crysis.

 

A, jeszcze jedno. Ten kto wymyślił "linkę", no... chapeau bas :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kill napisał:

Bardzo, bardzo dobra gra. W zasadzie nie wiele można dodać do tego co napisał @Goltar Pograłem 2 godzinki w Dominacji (czy jak to się tu nazywa xd). Rzuca się w oczy świetny balans rozgrywki. Walka trwa do ostatniej sekundy i zawsze wynik był wyrównany na końcu. Także trzeba się starać, a ludzie nie wychodzą w trakcie meczu. Tytany nie są przegięte i tylko chyba na 2 mapach mają dostęp do punktów, a tak to skupiają się raczej na walce między sobą (co często kończy się przegraną drużyny), albo patrolują przy punkcie.

Fajne bronie, ciekawe skille, super miodna rozgrywka. Czego chcieć więcej? Lubię Coda, ale w tym roku niech spadają ;)

 

O dziwo singiel zapowiada się równie dobrze. Aż mnie trochę zatkała na początku monumentalność krajobrazu i trochę setting a la Killzone czy Crysis.

 

A, jeszcze jedno. Ten kto wymyślił "linkę", no... chapeau bas :obama:

Ma w ogóle podejście do BF'a przy wyborze tylko jednego fpsa na półkę w tym roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę na premierę i denerwowała mnie ilość botów w trybie PVP. Coś się w tym temacie zmieniło? Kampania taka chociaż na te 8 godzin?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już botów.

 

Rozgrywka w multi nie jest już tak chaotyczna jak w 1. Tempo znacznie spadło, co mnie akurat bardzo cieszy, bo można przebiec te 100 metrów bez wkręcenia się w pizgające zewsząd kule.

 

Nie mam pojęcia na ile kampania. Google donosi, że około 8 godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty są ale nie w każdym trybie, przed wyborem rodzaju rozgrywki mamy informacje czy gramy na samych graczy czy graczy i boty. Nie grałem w 1 część więc trudno mi się odnieść jakie są zmiany. Jest np. gra 1 vs 1 i miałem tą rozgrywkę zablokowaną bo trzeba spełnić jakieś warunki żeby tam zagrać. Co do BF1 to jak ktoś by mnie zmusił do wybrania tylko jednej to pewnie wziął bym grę Dice, ale kto wie czy po weekendzie nie zmienię zdania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona w uk ma polskie napisy i dubbing jak co

Dobrze mieć i BF1 i Titanfall 2 są o 2 różne klimaty i jak bd mieli dosyć 1 wojny światowej to możemy wejść  w tytana  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, kill napisał:

Warto dodać, że wszystkie przyszłe dodatki do multi będą darmowe, nie będzie season passa itp.

 

Miła odmiana od raka, który toczy FPSy sieciowe :)

trzeba jakos przyciagnac graczy... ms tez daje różne bonusy :jaro:

 

http://vocaroo.com/i/s0fDsWwVIdc6

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania bardzo fajna grafika tez niczego sobie w multi w zasadzie caly czaś 60 klatek mamy nawet podczas zadym nie odczułem zadnych spadków a w becie takie byly. mam nadzieje ze gra nie umrze szybko bo na prawdę multi jest solidne dużo rzeczy do odblokowania i jest to coś innego jak wsiadamy w tytana to czujemy się jak byśmy serio w nim byli  .  martwię się o żywotność bo coś cicho tutaj na forum  większość wybrała bf1  a nie wszystkich stać żeby kupić obie gry. ja mam obie i nie żałuję i szczerze polecam titanfalla

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega dobra. Zarówno singiel jak i multi jest bardzo dopracowany. Kampania jest bardzo fajnie poprowadzona, nawet napisy końcowe obejrzałem, bo tam też jest fajny smaczek. W multi sporo trybów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jak ktoś się jeszcze zastanawia to powiem tyle, że brać i grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2 jest pierwszą grą, w której pokochałem zwykły TDM. Z reguły to dla mnie nudy są nieznośne, bez jakiegoś objective w tle nie widzę dobrej rozgrywki online. Jednak Attrition w TF2 ma atmosferę 100x lepszą od jedynki. Nie chodzi o to, że wszyscy się napieprzają bez sensu, ale chodzi o klimat. Piechota krzyczy ten wojskowy żargon, jednostki różnych rodzajów zlatują na pole bitwy, korzystają z linek do zjeżdżania, te małe tytany skaczą nawet na dachy... a pomiędzy tym wszystkim oczywiście Piloci, czyli elita. No po prostu doskonała atmosfera wojny lądowej w świecie sci-fi.

 

W ogóle gra jest kosmos i jeszcze raz kosmos. Strzelanie jest idealne. Kampanii jeszcze nie ukończyłem, ale projekty poziomów robią wrażenie. Jest baaaardzo dużo przestrzeni, ale w końcu to dla walk w tytanach. Epickie showdowny z bossami tytan na tytana są po prostu genialnie zrobione. Teksty BT są czasami komiczne. Co mogłoby być lepsze, to znajdźki. Są wciśnięte aby być, ale nic specjalnego nie dają. Mogłyby jakieś informacje o świecie chociażby odkrywać. Lubię te, które są widoczne z daleka, ale trzeba pogłówkować, jak się od nich dostać. Te schowane jednak poza polem widzenia są po prostu bezsensowne i nie pasują do niczego.

 

// Pierwsze 5 godzin w kampanii spędziłem na robieniu achievementa "... becomes the master" / "... przerósł mistrza". Uwziąłem się, że nie ruszę tego, dopóki nie zrobię wymaganego czasu na tutorialowym torze przeszkód i nie udowodnię sam sobie, że jestem profesjonalny pilot. Tak dobry jest ten system przemieszczania się. Nie nudziło mi się ani przez moment, mogłem biegać, skakać i ślizgać się bez końca.  

 

Multi jest bardzo dobre i wsysa niesamowicie. Do odblokowania jest tyle pierdół, że nie da się tego zrobić z jednym życiu. Wszystko jest płynne i przyjemne. Cała mechanika z tytanami na czele działa jak należy. Narzędzia do likwidacji przeciwników są liczne i różnorodne. Każdy tytan zaprojektowany jest wokół innego stylu rozgrywki. Małe, acz przydatne usprawnienia typu QoL, np. możliwość edycji loadoutów w dowolnym momencie. Wydajność murowane 60 klatek, a nie BF1, które może i ma target 60 ustawiony, ale w multi w porywach 48 klatek na ZłomStation 4 ciągnie. Nie jest jednak idealnie, przede wszystkim rzucają się oczy menusy tak niedorobione, że aż zęby bolą. Litery przenikają przez siebie, nie mieszczą się we wskazanych polach, jedne listy kamuflaży przewijają się od lewej do prawej, inne od góry do dołu, jedne sortują się wg tego co już odkryte, a inne nie... dziwne niedopatrzenia. No i te niewidzialność, która czasem potrafi podnieść ciśnienie krwi.

 

Ale co tam. Najważniejsze, że gra się z wielką przyjemnością. Call of Duty w tym roku chce być tym, czym Titanfall jest od początku - ale król może być tylko jeden. Do tego całkowicie darmowa zawartość do multi, bez płatnych DLC i przepustek.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram całkowicie @PAJĄK-TURYSTA, gierka jest mega miodna. Brak botów i troszeczkę zwolnienie tempa rozgrywki to właśnie tego trzeba było. Dodatkowo masa rzeczy do odblokowania i praktycznie możemy zrobić klasę jaką nam się podoba. Szkoda że twórcy zrobili taki dziwną datę premiery, lepiej trzeba było odsunąć od Bf1 i Coda. Przez to gra ma naprawdę ciężką przeprawę, ale ze swojej strony dodam, że jest warta pogrania. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam pytanie czy Titanfall jest na tyle dobrą grą by kupić ją zamiast BF'a ? Mam kasę jak narazie tylko na jednego fpsa pod multi. Wiem, że to dwie różne gry i należałoby mieć obie pod względem klimatu ale pod względem gameplaya taki Titanfall jest w stanie przyciągnąć na dłużej czy jednak BF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grassek napisał:

A jak mam pytanie czy Titanfall jest na tyle dobrą grą by kupić ją zamiast BF'a ? Mam kasę jak narazie tylko na jednego fpsa pod multi. Wiem, że to dwie różne gry i należałoby mieć obie pod względem klimatu ale pod względem gameplaya taki Titanfall jest w stanie przyciągnąć na dłużej czy jednak BF ?

Raczej Titanfall 2 jest pozycją zamiast COD'a niż BF'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grassek kupuj BFa, ekipa jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Grassek napisał:

A jak mam pytanie czy Titanfall jest na tyle dobrą grą by kupić ją zamiast BF'a ? Mam kasę jak narazie tylko na jednego fpsa pod multi. Wiem, że to dwie różne gry i należałoby mieć obie pod względem klimatu ale pod względem gameplaya taki Titanfall jest w stanie przyciągnąć na dłużej czy jednak BF ?

Każdemu podejdzie coś innego. Według mnie TF2 jest grą bardziej dopracowaną od BF1, zarówno jeśli chodzi o kampanie i o multiplayer. Wszystko działa płynniej, więc jak dla mnie TF2 jest zdecydowanie lepszym wyborem. Z ekipą gra się rewelacyjnie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć BF1 i TF2, wiem, że to marna podpowiedz dla osoby która chce kupić tylko jedną strzelankę ale trudno wybrać jedną jak obie są bardzo dobre. Mogę tylko dodać, że do TF2 siadasz na godzine i rozgrywka jest na tyle intensywna, żę po tym czasie czujesz się syty natomiast w BF1 po godzinie to dopiero się rozkręcasz i moim zdaniem potrzeba dużo więcej czasu , żeby zaspokoić głód strzelania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mesutOzim napisał:

Grassek kupuj BFa, ekipa jest :)

Niewątpliwie jest to jeden z powodów dla którego pewnie skusze się na BF'a. Gra w zespole musi sprawiać mega frajdę. Titanfall przypomina mi rozgrywką dobrego coda, mówię oczywiście o samym gameplayu, nie o klimacie i dlatego mnie kusi bo odkąd pamiętam grałem w coda ale w tym roku wypuścili taki shit, że szkoda gadać. Titanfall byłlby dobrą alternatywą i wychodzi na to, że będzie trzeba nazbierać na dwie gry :1_grinning:

 

GOLTAR Dokładnie tak jak mówisz. A ja co roku miałem fpsa (coda) gdzie moge włączyć szybko mecz zagrać parę razy i po godzinie byłem nagrany. Szybki gameplay Titanfalla to coś w czym czułbym się bardzo dobrze, bo po prostu lubię taki szybki gameplay, potrafię dobrze grać w takim tempie a co za tym idzie, że czułbym się dobrze na polu bitwy.

Battlefield natomiast jest tak dobry w tym roku, że to nie podlega żadnym negocjacją.

 

Wychodzi na to, że dobrze mieć obie te gry i tak też chyba zrobię. Teraz kwestia która będzie pierwsza;p

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Grassek napisał:

Niewątpliwie jest to jeden z powodów dla którego pewnie skusze się na BF'a. Gra w zespole musi sprawiać mega frajdę. Titanfall przypomina mi rozgrywką dobrego coda, mówię oczywiście o samym gameplayu, nie o klimacie i dlatego mnie kusi bo odkąd pamiętam grałem w coda ale w tym roku wypuścili taki shit, że szkoda gadać. Titanfall byłlby dobrą alternatywą i wychodzi na to, że będzie trzeba nazbierać na dwie gry :1_grinning:

 

GOLTAR Dokładnie tak jak mówisz. A ja co roku miałem fpsa (coda) gdzie moge włączyć szybko mecz zagrać parę razy i po godzinie byłem nagrany. Szybki gameplay Titanfalla to coś w czym czułbym się bardzo dobrze, bo po prostu lubię taki szybki gameplay, potrafię dobrze grać w takim tempie a co za tym idzie, że czułbym się dobrze na polu bitwy.

Battlefield natomiast jest tak dobry w tym roku, że to nie podlega żadnym negocjacją.

 

Wychodzi na to, że dobrze mieć obie te gry i tak też chyba zrobię. Teraz kwestia która będzie pierwsza;p

 

Ja mam obie i od premiery T2 nie wlaczylem BF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BF1 od premiery i gra jest naprawdę dobrze zrobiona, ale multi nie może przytrzymać mnie dłużej niż 30 min przed konsolą. Wcześniej grałem raczej w CODY i taki rodzaj rozgrywki raczej nie jest dla mnie - dostaje takie wciery, że szkoda gadać. Jutro lecę po Titanfalla, podjarałem się strasznie po waszych komentarzach. Mam nadzieje, że nie zawiodę się jak na BF1.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki z multi do TF2  nie są prowadzone ?  Szukałem na stronach www ale chyba EA poskąpiła serwerów bo cała para idzie w battleloga. Z jednej strony szkoda bo jak dobrze idzie to człowiek pocieszył by się liczbami z drugiej strony można olać K/D i skupić się na punktach dających drużynie zwycięstwo. Wczoraj siadłem na godzinkę multi a skończyło się na 4 :), i muszę przyznać, że podoba mi się coraz bardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki mają dojść w patchu. Potwierdzili to. Nie wyrobili się przed premiera, ale wszystko jest zapisywane na serwerach.

 

 

Skończyłem Kampanie. Za jednym podejściem :) Jest to coś tak dobrego i wykwintnego, że nie można przestać grać. Niewielkie danie, ale jakże pyszne, idealnie przyprawione, kompletne.

Nie znajduję słów, które byłyby w stanie oddać to co się momentami dzieje na ekranie. Pomysłowość i kreatywność twórców ociera się o ideał. Aż ciężko uwierzyć, że udało się wpleść w historię o pilocie i robocie jakieś uczucia, wieź, przywiązanie i umieścić to w futurystycznym świecie.

Coś pięknego.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kill napisał:

Statystyki mają dojść w patchu. Potwierdzili to. Nie wyrobili się przed premiera, ale wszystko jest zapisywane na serwerach.

 

 

Skończyłem Kampanie. Za jednym podejściem :) Jest to coś tak dobrego i wykwintnego, że nie można przestać grać. Niewielkie danie, ale jakże pyszne, idealnie przyprawione, kompletne.

Nie znajduję słów, które byłyby w stanie oddać to co się momentami dzieje na ekranie. Pomysłowość i kreatywność twórców ociera się o ideał. Aż ciężko uwierzyć, że udało się wpleść w historię o pilocie i robocie jakieś uczucia, wieź, przywiązanie i umieścić to w futurystycznym świecie.

Coś pięknego.

 

o w mordkę, aż tak ?:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×