Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie. I od razu sie przyznam, ze nie czytalem calego tematu z powodu mojego lenistwa. Czy SC moze sie spodobac komus kto cale zycie gral w Tekkena, a SC nie odpalil ani razu? Skoro Tekken w tym roku jeszcze nie wyjdzie musialbym poszukac jakiejs bijatyki na "przeczekanie" do premiery T6, a VF mi sie kompletnie nie podoba. Coz, chyba nie ma za wiele bijatyk na PS3 narazie...myslalem rowniez o Def Jam Icon, ale juz zbaczam z tematu, wiec nie bede go dalej ciagnac. Wiec jak, fanowi Tekkena polecicie SC czy jednak nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arqueek, goraco polecam Ci Soul Calibur IV. sam jestem wielkim fanem Tekkena a mimo to SC takze uwielbiam! obie te gry sa naprawde swietne choc nieco odmienne ale pochodza przeciez z tej samej firmy. obie gry naprawde dobrze sie uzupelniaja! od dawien dawna bardzo lubie te dwie bijatyki i mysle ze i Ty Soula polubisz. dobrze jest miec jakas bijatyke na zmiane z Tekkenem (wtedy nic Ci sie nie znudzi). sposrod wszystkich istniejacych bijatyk najbardziej lubie wlasnie SC i Tekken. na pewno tez Ci sie spodoba. sprobuj smialo. na T6 dlugo sobie jeszcze poczekamy a SC jest wspanialy.

P.S. a DEF JAM ICON sobie wybij z glowy bo nie dosc ze to stare juz jest to na dodatek strasznym chlamem jest (slabe oceny zbieralo). zapomnij o tym tytule. jedyna godna uwagi mordoklepka na ten czas to Soul Calibur IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale fakt ze za gre zaplace najmniej w Polsce - 179 zl.

To nie prosciej bylo zaimportowac z UK za 43 funty ? A byla tez promocja i dalo rade kupic po 38 z wysylka do EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie siedze w UK i widzialem magazyn za 5£ w ktorym jest znizka na SC IV 5£. Jaki moral? Dostajemy gazete za free Ja tak zrobie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i bylo prosciej ale coz, odwrotu juz nie ma. gra na bank przyjdzie mi dzisiaj rano (mam nadzieje ze przyjdzie). pare groszy tyko jestem do tylu wiec nie bede sie przejmowal.

P.S. swoja droga to wolalbym miec wersje limited w metal box'ie no ale co, pol miesiaca mialem czekac? nie wytrzymalbym. to kompletny bezsens zeby wersja zwykla i limited nie zostala / zostanie wydana w tym samym czasie. kto tam w Namco wpadl na tak glupi pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dostać wczoraj zleciałem pół Warszawy i w żadnym empiku czy saturnie lub innym media markcie nie było dopiero udało mi się kupić w malutkim sklepiku w złotych tarasach niestety za 230zł i wersję angielską ale co poradzić.Gierka spoko tylko trzeba palce wytrenować bo bolą od wciskania guzików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robson.pl sklepik kolo mojego bloczku. Wszystko biore tam i czesto wczesniej niz premierka:F Troche juz posiekalem i musze powiedziec ze zajebiscie mi sie spodobala (3cia czesc mi wogole nie odpowiadala) ! Gra online najbiera smaczku przez robienie postaci. Ostatnio gralem przeciwko sakurze z naruto , no nie powiem gosciowi sie udala:) Czekam na gre z ziomami bo lagerzy potrafia zdenerwowac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze, gra mi nadal nie przyszla a wedlug moich obliczen powinna byla byc wczoraj! chyba mi poczta ukradla... a niech to szlag!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to z tego co mi powiedziano jest deficyt soul calibura4 w polsce.I rzeczywiście zlazłem Warszawę by to kupić w empikach i innych gdzie wszystkie gierki walają się w dzień premiery nie było SC4 wcale. Może sklepy internetowe też mają problem z wysyłką.Podobnie sytuacja wygląda z xboxową wersją nie ma jej w większości sklepów.Kurcze gierka wymiata tylko bardzo szybko mnie męczy może przez to że niegrałem od kilku lat w bijatyki i po 3 walkach mnie łapska bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima chyba jeszcze ma gierki a tak cięzko dostać. Psx jeszcze wczoraj miał dziś juz widze że nie ma. ja na szczeście miałem preordera u nich jak tylko pokazała sie w ofercie.

Wczoraj troche przesiedziałem z kumplami przy gierce i wydaje mi sie że Critical Finisher'y wystepują za często. Podobno ma by to kara dla ludzi często blokujących ale nikt z nas nie grał jakoś super defensywnie a criticale odpalane były co mniej wiecej drugą walke. Zresztą nie rozumiem jak w ogóle można karać dobrze blokujących graczy. Oni powinni być nagradzani. Ja bym zrobił odwrotnie. Graczowi który nie umie sie przebić przez blok przeciwnika powinna po pewnym czasie uszkodzić sie broń i dac możliwosc wykonania finishera temu co dobrze broni. Ataki by musiały być wtedy bardziej przemyślane a nie wciskane na pałe. Taki masher by miał cieżkie życie

I dlaczego tak tandetnie przerobiono utwór ephemeral dream z soula 3 (stage setsuki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wlasnie a propo "fatality" nigdy nie udalo mi sie go zrobic i szczerze mowiac nie bardzo wiem jak >.>

pasek mryga na czerwono, wciskam A+B+K+G i nic sie nie dzieje...

moglby mi ktos to wytlumaczyc jak sie je wykonuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo <raz mi się udało> to po pierwsze pasek musi mrugać na czerwono, po drugie przeciwnik musi mieć całkiem zniszczoną zbroję.... dopiero wtedy wciskamy L1 i gra muzyka

P.S. może mi ktoś powiedzieć jak odblokować The Apprentice ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
P.S. może mi ktoś powiedzieć jak odblokować The Apprentice ??

Tez sie staram go zdobyc. Gralem nim przy zakupie SC4 w sklepie.

Gre kupilem w poniedzialek (?) i konsola nie stygnie. Gram ja, moj brat lub ja z bratem Troche laguje online i denerwuje mnie ze nie udalo mi sie wygrac jeszcze ani jednej walki online (jak gralem w sklepie wygrywalem prawie wszystkie ;-/ ). Ogolnie gierka jest Zaje** Jedyne jej minusy jakie udalo mi sie zauwazyc to średnia muzyka, w dodatku ciagle ta sama. Online dziala marnie, nawet na łączu 4-12mb (!!). Mam tez male "ale" odnosnie grafiki. Brak 1080p, słabe (brak?) AA, otoczenie czasem kuje w oczy tandetnym wykonaniem. Reszta spoko ale mysle ze PS3 jest w stanie pocagnac duuuzo lepsza grafe. To co mi sie podoba to animacja, edytor postaci, edytor postaci, edytor postaci , grywalnośc, grywalnośc, grywalnośc i Darth Vader !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie a propo "fatality" nigdy nie udalo mi sie go zrobic i szczerze mowiac nie bardzo wiem jak >.>

pasek mryga na czerwono, wciskam A+B+K+G i nic sie nie dzieje...

moglby mi ktos to wytlumaczyc jak sie je wykonuje?

Mrugający pasek na czerwono to za mało. Kiedy Soul Gauge mruga przeciwnikowi na czerwono to znaczy że jest bliski jego całkowitej utracie. Musisz dalej go atakować na blok lub robić Guard Impact na jego ciosy do momentu aż zadasz uderzenie po którym jego pasek przestanie mrugać a Soul Gauge zrobi się czarny, wtedy wciskasz A+B+K+G i robisz Critical Finish. Ale uważaj by zamiast criticala nie zadać ciosu bo jego Soul Gauge wróci do normy.

P.S. może mi ktoś powiedzieć jak odblokować The Apprentice ??

Musisz przejść Arcade Mode Darthem Vaderem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem ( klik! ) zjeżdzając sówakiem w dół (jakoś dziwnie wyświetla się w dolnej części strony) znajdziecie liste ciosów każdej postaci z SC4 i parę innych ciekawych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale uważaj by zamiast criticala nie zadać ciosu bo jego Soul Gauge wróci do normy.

I to jest najbardziej zwalona akcja w tym całym krytyku. Zaatakujesz kolesia combosem zamiast pojedynczego ciosu i pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mrugający pasek na czerwono to za mało. Kiedy Soul Gauge mruga przeciwnikowi na czerwono to znaczy że jest bliski jego całkowitej utracie. Musisz dalej go atakować na blok lub robić Guard Impact na jego ciosy do momentu aż zadasz uderzenie po którym jego pasek przestanie mrugać a Soul Gauge zrobi się czarny, wtedy wciskasz A+B+K+G i robisz Critical Finish. Ale uważaj by zamiast criticala nie zadać ciosu bo jego Soul Gauge wróci do normy.

Musisz przejść Arcade Mode Darthem Vaderem.

Guard Impact to jest <- + G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja pier....! gre juz mam i coz tu moge powiedziec, wyrwalo mnie z butow!!! wypas totalny! wyzywam na pojedynek kazdego kto tylko zechce sie zmierzyc! moj PSN ID jest taki sam jak moja ksywa tutaj. dodawajcie mnie do friends. glownie gram Astarothem

P.S. @daur, Guard Impact to jest zarowno -> + G, jak i <- +G. pierwsze jest Repel i zbija ciosy, drugie to Parry i jak sama nazwa wskazuje "paruje" ciosy. nie wiem czy obiema tymi technikaki mozna doprowadzic do Soul Crush ale wydaje mi sie ze bardziej powinno dzialac Repel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowcie, ze w tej grze jest Astarot ^^ To juz wiecie jak wygladam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wiec jakiej jakości jest specjalna zawartość DLC dla wersji premium edition i czy taka wersja wychodzi w europie. Nie mówie o wersji z cenegi tylko tej z koszulką, mazakiem, komiksem, plakatem z rozpiską na turnieje (pewnie po to ten mazak ) i specjalnym kodem na nigdzie nie dostepnym pakiecie nowych strojów dla postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a wlasnie, chetnie bym zagral z kims stad ;p ustawiacie sie jakos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci widziałem na filmikach to świetna gierka. Nie wiem czy nie kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenie WOW grafika jest piękna , gra po zainstalowaniu nie muli w ogóle , strasznie krótko się wszystko ładuję , postacie są świetne a zwłaszcza Darth Vader i Apprenice (chyba tak to się pisze turned.gif )

biggrin.gif:D gra 9/10 !!! -1 za dość duży poziom trudności arcade i za zbyt krótkie story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to coś nowego że się daje ujemne punkty za wysoki poziom trudności. Wszyscy dookoła narzekają, że gry teraz są dla przedszkolaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad kupnem tej gry. Z tego co mowicie to prezentuje sie ciekawie, ale teraz bedzie wysyp ciekawych gierek i nie wiem czy wydawac kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×