Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak te 15 k które ma się zwrócić dostaniesz w postaci paczki z jednym srebrnym rzeźniczakiem i resztą kontraktów i leczeń kontuzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fut draft - 15k coins, token draft(jako karta z paczki), 300fp - koszt wejścia do draftu.

Wybieramy formacje(formacji nie można już zmienić) , wybieramy 11 graczy + ławkę,tak jak jest to w demie. Mamy do rozegrania max 4 mecze, po przegranej odpadamy z draftu i w zależności od liczby wygranych gra generuje nam nagrodę (paczki, coins, losowe rzeczy). Po zakończeniu draftu nie dostajemy spowrotem wplaconej kaucji, nie możemy zatrzymać graczy.

Czuje w moczu ze znow beda jazdy z serwerami i duzo coinsow sie potraci skoro po jednej porazce odpadamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w to demo i chyba na dobre odzwyczaiłem się już od FIFY. Ten gemplej od 14-tki jak dla mnie co rok jest coraz gorszy, ulepszenia FUT-u niestety mnie nie interesują ponieważ praktycznie tego nie tykam. Jedyne czego mogę zazdrościć to sprawnie online którego niestety brakuje u konkurencji.

No i to by było chyba na tyle kontaktu z FIFĄ jak na razie, czekam rok na następne demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś gdzieś jeszcze czytałem, że jak wygra się jeden mecz to już się praktycznie zwraca wpisowe :P

 

Źle czytałeś bo wpisowe ma się zwracać nawet jeśli przegramy pierwszy mecz:

 

Żeby zagrać w trybie FUT Draft, trzeba zapłacić wpisowe (15 000 monet lub 300 punktów FIFA Points) lub wykorzystać żeton Draft (do znalezienia w paczkach). Nawet jeśli przegrasz pierwszy mecz, otrzymasz nagrodę odpowiadającą wartości wpisowego, a im dalej zajdziesz, tym nagroda będzie większa!

 

 

Moim zdaniem będą to dwie paczki po 7,5k albo jedna paczka za 15k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w paczkach się to na pewno nie zwróci hehe :D

Czyli w skrócie : Draft jest taką opcją do nabijania coinsów i ew. paczek si ?

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrywamy już pierwszy mecz i odzyskujemy wpisowe? :blink: Gdzie tu sens i logika?

 

Jeśli piszecie prawdę to nikt już nie będzie zaglądał do sklepu po paczki, tylko odpalał drafta. Trochę zabijanie klimatu...

Edytowane przez Kani
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja komus sie musialo pomylic bo tak to za 15k moglibysmy grac caly rok w drafta nie tracac ani coinsa...

no ale czekamy do premiery i sie wszystko zweryfikuje, cant wait.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie nie porwało w sumie nie widze roznicy czy to 16 czy 15. Jedyna nowosc to Rep kobiet ktorymi gra sie fajnie i zachowuja sie na boisku jak kobiety a nie jak faceci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie nie porwało w sumie nie widze roznicy czy to 16 czy 15. Jedyna nowosc to Rep kobiet ktorymi gra sie fajnie i zachowuja sie na boisku jak kobiety a nie jak faceci :P

 

A mnie właśnie porwało i jest duzo lepsze niz sie spodziewalem. Nie zauważyłeś, że jest dużo więcej przypadkowości w akcjach, czy strzalach co czyni je bardziej unikatowymi? Dla mnie to była podstawa sprawa ktorej oczekiwałem i szczerze mówiąc nie spodziewałem sie ze ta gra taka bedzie. Bramkarze wyglądają bardziej naturalnie, bardzo mi sie podoba, że wybijają piłki w pole, bo we wcześniejszych wersjach praktycznie zawsze piłka była złapana, albo wybita na rzut rożny. Nowe podania, nowe wslizgi tez daja wiecej mozliwosci podczas meczu. Jednym slowem gra sie rozwinęła, przynajmniej w mojej opinii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie nie porwało w sumie nie widze roznicy czy to 16 czy 15. Jedyna nowosc to Rep kobiet ktorymi gra sie fajnie i zachowuja sie na boisku jak kobiety a nie jak faceci :P

No kolego zdziwiłeś mnie. Albo za mało grałeś w 15 albo w 16. Chociaż w 16 wystarczy rozegrać jeden mecz i różnica w fizyce, strzałach, podaniach jest znacząca. Chyba, że miałeś na myśli kosmetyke grafiki :P

Jednak to Twoja opinia i należy ją uszanować :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze poprawia wychodzenie bramkarzy bo skoro mozna ich lobowac z polowy :square: to cos nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 16 Jest dalej oskryptowana i nic sie nie zmieniło pod wzgledem starej odsłony w tym aspekcie. Co z tego ze sa nowe animacje itp jezeli gra sama bedzie decydowała kto ma wygrac mecz? Pes 16 bardziej przypadł mi do gustu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym oskryptowaniem i decydowaniem przez grę kto ma wygrać to chyba lekka przesada. Gram ze znajomym który cały czas mnie klepie i na 5 meczy przegrywam wszystkie, to gra mnie nie lubi czy koleś jest lepszy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie, że po pierwszym przegranym meczu zwracało by nam równowartość 15k coins - bzdura. Każdy kto grał w arenę w heartstone wie jak +- to wygląda tam ,25% nam oddaje jak nic nie ugramy i pakiet kart. Tu pewnie będzie paczka pocieszenia :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak znienawidzone momentum w fifie, niektóre mecze rzeczywiście mamy z góry ustalone, kiedyś mnie szlak trafiał, teraz traktuje to jako brak formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie, że po pierwszym przegranym meczu zwracało by nam równowartość 15k coins - bzdura. Każdy kto grał w arenę w heartstone wie jak +- to wygląda tam ,25% nam oddaje jak nic nie ugramy i pakiet kart. Tu pewnie będzie paczka pocieszenia :)

Zapewne będą to dwie paczki po 7,5k albo jedna za 15k. Od tego co wyleci z tych paczek zależeć będzie czy się zwróci czy nie. Imo w większości się nie będzie zwracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie, że po pierwszym przegranym meczu zwracało by nam równowartość 15k coins - bzdura. Każdy kto grał w arenę w heartstone wie jak +- to wygląda tam ,25% nam oddaje jak nic nie ugramy i pakiet kart. Tu pewnie będzie paczka pocieszenia :)

Pytałem na forum związanym z FIFĄ i podobno jeśli przegra się pierwszy mecz to nagrodą mają być paczki o wartości 15k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki o wartości 15K a jak dobrze wiemy w wiekszosci sie to w połowie nawet nie zwraca :) Ale fakt ze lepiej juz grac draft i losowac w nim paki niz normalnie losowac. Napewno za kazdym razem pierwszego meczu nie przegramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem na forum związanym z FIFĄ i podobno jeśli przegra się pierwszy mecz to nagrodą mają być paczki o wartości 15k

Czyli leszcze będą próbować grać, jak dla mnie super :)

Paczki o wartości 15K a jak dobrze wiemy w wiekszosci sie to w połowie nawet nie zwraca :) Ale fakt ze lepiej juz grac draft i losowac w nim paki niz normalnie losowac. Napewno za kazdym razem pierwszego meczu nie przegramy

Moim zdaniem powinni dawać mała paczkę pocieszenia po 1 przegranym meczu, ale nagrody za 4 powinny być wysokie, a nie pierdoly. Raczej traktowalem ten tryb tak, że ryzykuje 15k ale dobrze gram i jest szansa na nagrody z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wygrane wszystkie mecze dostajesz paczki o łącznej wartosci od 90K do 110 K więc nie tak zle :)

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, raczej nie licz na Cr'a czy Messiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie nie porwało w sumie nie widze roznicy czy to 16 czy 15. Jedyna nowosc to Rep kobiet ktorymi gra sie fajnie i zachowuja sie na boisku jak kobiety a nie jak faceci :P

Jeśli Ty nie widzisz różnicy między 15 a 16 to polecam jakiegoś dobrego okulisty. Albo jesteś fanboy pesa albo masz coś ze wzrokiem, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu to czy leszcze będą próbować grać zależeć będzie od nagród jakie będą dostępne w draft offline. Tam nagrody mają być dostosowane do wybranego poziomu trudności i jeśli będą to dobre nagrody to ludzie mogą woleć zagrać 4 mecze na niskim poziomie trudności i zgarnąć pewną nagrodę niż męczyć się w online. Sam draft offline będzie dość łatwym sposobem na poprawienie swojego składu zwłaszcza na początku, ale chciałbym, żeby nagrody za draft grany online były zdecydowanie lepsze od tych z CPU. 

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie masochisci grają offline :p nie wyobrazam sobie zabijania tam coinz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trochę pograłem i też nie widzę żadnych różnic :( Może się po prostu starzeję... :( W tym roku już po demie PESa wiedziałem, w co będę ciorał caluśki rok, a demo fify tylko mnie w tym utwierdziło. Kompletna stagnacja, nawet dupeczki tego nie zmieniły :( EA może za rok, pa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×