Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Demo może nie jest nowe (ktoś pisał, że było gotowe już w czerwcu), ale mam nadzieję, że EA jednak obserwuje opinie graczy choćby na ich własnym forum, a te są w wiekszości bardzo pozytywne.

Jest więc szansa, że nie będą za bardzo grzebać i zostanie to co jest. Mi najbardziej zależy aby tempo zachowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem graczem PES (ale nie betonowy) i na ta chwile wiem to, że szykują 2 fatalne gry. Jedna Fifa arkadowe kukły vs możliwy hokej, bo wyniki w Online division PES ludzi którzy streamują fula niepokoją.

Ale EA potrafi zrobić poważnego patcha a Konami mam wrażenie, że po wydaniu gry traktuje ją po macoszemu.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem graczem PES (ale nie betonowy) i na ta chwile wiem to, że szykują 2 fatalne gry. Jedna Fifa arkadowe kukły vs możliwy hokej, bo wyniki w Online division PES ludzi którzy streamują fula niepokoją.

Ale EA potrafi zrobić poważnego patcha a Konami mam wrażenie, że po wydaniu gry traktuje ją po macoszemu.

Może fatalne wg Ciebie,milionom graczy na całym świecie podchodzi demo fify 16 a Ty masz inne zdanie. Kto ma rację ,Ty czy rzesza milionów fanów fify. Ci fani potrafią się także wypiąć m.in.ja na EA przy FIFA 15 która była beznadziejna. Więc nie róbmy wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może fatalne wg Ciebie,milionom graczy na całym świecie podchodzi demo fify 16 a Ty masz inne zdanie. Kto ma rację ,Ty czy rzesza milionów fanów fify. Ci fani potrafią się także wypiąć m.in.ja na EA przy FIFA 15 która była beznadziejna. Więc nie róbmy wojny.

Masz racje, nie jestem rzecznikiem świata, to jest moje zdanie.

Złota czcionka dla ciebie za spostrzegawczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem PS4 w zeszłym roku i pierwsze co to ograłem dema PES 15 i FIFA15. Ocena moja była taka, że nie opłaca się wydawać pieniędzy na te gry... Ograłem demo PESa 16 i mi się spodobało, bo mam przyjemność z gry, ale naczytałem się opnii, że gra online stoi na słabym poziomie więc tez nie byłem za bardzo chętny na zakup. Kolejne demo to FiFa 16 i pobierając je myślałem, że dostane od EA to co zawsze, czyli drętwy gameplay, gdzie po zdobyciu bramki po raz dziesiąty w ten sam sposób będę musiał wyłączyć konsolę. Ale naprawdę zaskoczenie jest wielkie bo gra mi się naprawdę dobrze, i mam nadzieję że pełna wersja będzie identyczna.

 

Myślałem, że znowu nie kupie żadnej piłki ale z przyjemnością zamówiłem preorder Fify ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że żadna z tych gier nie jest idealna, ale bez gry piłkarskiej bym nie wytrzymał.

Od kilku lat więc wybór pada na Fifę, choć co roku sprawdzam dzieło Konami z sentymentu i nadziei że powrócą stare dobre czasy.

Niestety Japończycy stoją totalnie w miejscu, a wręcz czasami się cofają, dlatego jednak Fifa.

Choćby dla fut.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze skonczmy juz te rozkminki czy warto czy nie bo i tak Ci co chca to kupia, a jest ich wiekszosc. Czekamy na premiere i rozpoczynamy nowy sezon!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Ja kupiłem PS4 w zeszłym roku i pierwsze co to ograłem dema PES 15 i FIFA15. Ocena moja była taka, że nie opłaca się wydawać pieniędzy na te gry... Ograłem demo PESa 16 i mi się spodobało, bo mam przyjemność z gry, ale naczytałem się opnii, że gra online stoi na słabym poziomie więc tez nie byłem za bardzo chętny na zakup. Kolejne demo to FiFa 16 i pobierając je myślałem, że dostane od EA to co zawsze, czyli drętwy gameplay, gdzie po zdobyciu bramki po raz dziesiąty w ten sam sposób będę musiał wyłączyć konsolę. Ale naprawdę zaskoczenie jest wielkie bo gra mi się naprawdę dobrze, i mam nadzieję że pełna wersja będzie identyczna.

 

Myślałem, że znowu nie kupie żadnej piłki ale z przyjemnością zamówiłem preorder Fify ;)

Kolego anuluj ten preorder,szybciej będzie w sklepach. Inni będą grać a Ty będziesz czekać na swoją kopię :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kolego anuluj ten preorder,szybciej będzie w sklepach. Inni będą grać a Ty będziesz czekać na swoją kopię :)

Wlasnie, w piatek juz bedzie gdzies dostepna fifa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, w piatek juz bedzie gdzies dostepna fifa? :P

W piątek to raczej nie ma szans nigdzie dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za następne WSPOMNIENIE pesa w tym temacie daję bana.

 

za wspominanie kto gdzie kupił i kiedy będzie miał lecą warny.

 

dziękuję dobranoc.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym roku FIFA jezeli chodzi o demo to lepsza odslona od kilku lat,odpuscilem sobie 13,14,15 po ograniiu dema a tu znow mam mega fun z gry tak jak to bylo w fifach 5,6,7,8.Wiec chyba zostanie ta gra u mnie na dlugoo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kolego anuluj ten preorder,szybciej będzie w sklepach. Inni będą grać a Ty będziesz czekać na swoją kopię :)

Sklep z ktorego zamowilem wysyla 2 czy tam 3 dni przed premiera, polecony priorytet idzie przewaznie 2 dni takze na premiere powinno byc a nawet jak sie jakims cudem spozni paczka o ten dzien to zyl sobie z tego powodu nie potne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep z ktorego zamowilem wysyla 2 czy tam 3 dni przed premiera, polecony priorytet idzie przewaznie 2 dni takze na premiere powinno byc a nawet jak sie jakims cudem spozni paczka o ten dzien to zyl sobie z tego powodu nie potne...

Polecony priorytet wysłany do godziny 15 już rano przeważnie jest nawet na drugim końcu Polski, wysłany po 15 - 2 dni :P Ostatnio dużo razy sprawdzałem i śmiga bardzo dobrze więc jeżeli Ci tak szybko wyślą to szybko zaczniesz grać :biggrin:

 

Szkoda trochę, że w demie ciągle mocni grajkowie wypadają i nie ma za bardzo jak przetestować tych słabszych którymi można by zacząć grę, z tego co na razie zauważyłem to Torres bardzo dobry będzie na początek :D

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torri to podstawa, on byl mistrzem u mnie w fucie i nawet go do BPL wpasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecony priorytet wysłany do godziny 15 już rano przeważnie jest nawet na drugim końcu Polski, wysłany po 15 - 2 dni :P Ostatnio dużo razy sprawdzałem i śmiga bardzo dobrze więc jeżeli Ci tak szybko wyślą to szybko zaczniesz grać :biggrin:

 

Szkoda trochę, że w demie ciągle mocni grajkowie wypadają i nie ma za bardzo jak przetestować tych słabszych którymi można by zacząć grę, z tego co na razie zauważyłem to Torres bardzo dobry będzie na początek :biggrin:

Torres Torresem ale co Lewandowski robi to jest dopiero masakra!must have w fucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama Fify:

 

Jak zwykle super zrobiona.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu o piatku.... Simply games napisalo ze gre otrzymam w czwartek 24.09.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep z ktorego zamowilem wysyla 2 czy tam 3 dni przed premiera, polecony priorytet idzie przewaznie 2 dni takze na premiere powinno byc a nawet jak sie jakims cudem spozni paczka o ten dzien to zyl sobie z tego powodu nie potne...

dla niektorych to sprawa zycia i smierci zagrac jak najszybciej xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powstała petycja do EA o usprawnienie trybu Wirtualne Kluby. Jak wiemy od momentu powstania tego trybu, do tej pory nie wiele się zmieniło. Pokażmy EA, że fifa to nie tylko fut. Mam prośbę, wpiszcie się i podajcie dalej. 

 

Info na stronie fvpa : http://fvpa.pl/board/index.php?showtopic=16996

 

oraz link do samej petycji: http://www.ipetitions.com/petition/easports-fifaproclubs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whizz nie gniewaj się, ale wiesz gdzie ea ma nasze petycje? ;)

Fut to dla nich czysty hajs, reszta tylko dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×