Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie również tegoroczna FIFA jest super. Dziś zajrzałem do działu PES a tam tylko narzekania na PES ale oczywiście ciągle podkreślające zdania w komentarzach, że i tak FIFA to dno :) Sam nie mam zdania co lepsze bo w PES nie grałem więc mogę tylko naposać, że FIFA daję mega frajdę z grania i każdemu mogę polecić by się nie męczył na zeszłorocznej odsłonie bo 16 jest warta kupna!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

PES 2016 ma fenomenalny gameplay/ feeling.

Naprawy wymagają bramkarze którzy w grze online ustawieni są na regular (Konami tak poinformowało) ale paczem zmienią na poziom super star wiec problem hokejowych wyników zniknie.

Złość graczy sięga zenitu bo Konami zapowiada pacza za miesiąc właśnie z naprawą bramkarza/sędziów ( pozwalają na brutalną grę) i co najśmieszniejsze także z aktualizacją transferów w trybie kariery.

Ale jeśli w życie wejdą pacze to PES będzie warty uwagi i może być tak, że warto będzie pograć w PES i FIFA 2016

Ja sam mimo, że jestem fanem PES od tamtej edycji to skuszę się na zakup Fify 16 aby pograć w klubach.

W tej filie to może mieć sens gdyż gra drużynowa ma przewagę nad rajdem jednym murzynem.

PES 2016 Demo jest za darmo, ściągnięcie i zagranie 2 meczyk nie wymaga specjalnych skillsów ;)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam mecz ligowy, cała pierwsza połowa na połowie(heh) przeciwnika, miliard strzałów na bramke, pełne skupienie, jego bramkarz(hehx2) broni jak sam tego nwm, ale przyciskam coraz bardziej, nadchodzi 40 minuta, mam rzut rożny, oczywiście bramkarz piąstkuje jak 100% rzutów rożnych w tej grze, oczywiście piąstkuje do swojego gracza, który ogrywa mojego ostatniego obrońce jak Aspas Busiego w meczu Celta-Barca, wychodzi sam na sam, Olbak oczywiście bez szans, w drugiej połowie wprowadzam szybkiego i wypoczętego Immobile ale oczywiście obrońca z 1/10 energii bez problemu go dogania(realizm 100%) i nic nie strzelam do końca meczu, 0-1, łzy w oczach ze zdenerwowania i bezsilności, jeszcze Spotify postanawia mnie dobić zapuszczając Biebera, argrhhh, włączam następny mecz bo jestem uzależniony, kocham tą gre <3 te emocje.

 

Gram Wolsfburgiem po pierwszej polowie prowadze 1 : 0 , ale koles po przewie wpuszcza Lewandowskiego a ten laduje mi 5 bramek w 9 minut z bezsilnosci lamie pada wyrzucam konsole pzez okno i obiecuje sobie ze przy kazdej okazji bede wypisywal , jaka fifa jest be i ze momentum , skrypty i ogolnie rozumiane dno ...... :D

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Wolsfburgiem po pierwszej polowie prowadze 1 : 0 , ale koles po przewie wpuszcza Lewandowskiego a ten laduje mi 5 bramek w 9 minut z bezsilnosci lamie pada wyrzucam konsole pzez okno i obiecuje sobie ze przy kazdej okazji bede wypisywal , jaka fifa jest be i ze momentum , skrypty i ogolnie rozumiane dno ...... :biggrin:

Zapomniałeś wspomnieć coś o braku realizmu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Wolsfburgiem po pierwszej polowie prowadze 1 : 0 , ale koles po przewie wpuszcza Lewandowskiego a ten laduje mi 5 bramek w 9 minut z bezsilnosci lamie pada wyrzucam konsole pzez okno i obiecuje sobie ze przy kazdej okazji bede wypisywal , jaka fifa jest be i ze momentum , skrypty i ogolnie rozumiane dno ...... :biggrin:

Zero realizmu,czyste arcade ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,pytanko.

W FUT kupiłem z katalogu dodatkowe monety po rozegraniu 5,10 lub 15 meczy,rozegrałem już znacznie więcej a gra nie dodaje mi tych dodatkowych coinsów,ktoś coś...?

Dodam że kupiłem coinsy naraz,ze wszystkich poziomów. Jak dobrze pamiętam to w FIFA 15 nie było takiego problemu.Gram na PS3.

Edytowane przez tyshek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,pytanko.

W FUT kupiłem z katalogu dodatkowe monety po rozegraniu 5,10 lub 15 meczy,rozegrałem już znacznie więcej a gra nie dodaje mi tych dodatkowych coinsów,ktoś coś...?

Dodam że kupiłem coinsy naraz,ze wszystkich poziomów. Jak dobrze pamiętam to w FIFA 15 nie było takiego problemu.Gram na PS3.

 

Ne ten watek F(i)UTem zajmujemy sie ook , bosy sie kolejkuje , jak wykupiles wszystkie na raz to najpierw uzywane sa te za 200 a pozniej za 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może ktoś sprawdzić czy macie statystyki znajomych w sezonach online? U mnie kilku grało sezony online a statystyki są widoczne tylko od jednego znajomego. Reszta jakby wcale fify nie włączala, brak danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w sezonach online Fifa posiada filtry aby nie grać tylko na Reale i Bayerny?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest ,ale ja nie dostaje żadnych dodatkowych monet.

Sprawdź, czy możesz je kupić jeszcze raz. Tym razem nie kupuj naraz, tylko kup jeden boost.

I pisz w wątku o FUT!!!

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji jak dla mnie najmocniejszy jest Bayern, posiadaja chyba najlepsza obrone ze wszystkich topowych zespołów, Boateng jest nie do przejścia szczególnie dla anorektyków pokroju Messiego czy Neymara. Do tego najlepszy bramkarz w grze który broni wszystko, nie zależnie kto uderza to Neuer na 99% obroni strzał (gram Barcelona,najlepsze trio obecnie w piłce nożnej i nie mogę sobie często poradzić z Neuerem,a co to by było gdybym spotkał go w FUT i musiał mu strzelić Adebayorem albo innym kołkiem?), nawet OP finezyjne nie pomagają. Do tego handicap dalej występuje,sędzia często gwiżdże stronniczo, raz dla mnie raz przeciwko, zdarza się że mam dwa karne na mecz albo przeciwnik. 

 

Teraz grałem właśnie Barca vs Juve i Buffon też bóg, nie do pokonania, na dodatek 'szczęśliwy los' kierował piłkę 3 razy po uderzeniu Suareza w ten sam słupek, i raz poprzeczka po uderzeniu Messiego;)

 

Gram w fife od dawna, zawsze były hokejowe wyniki, ale tym razem jak dla mnie przesadzili w drugą stronę, mogę oddać 15 strzałów w meczu z czego 12 celnych i się mecz kończy 0:0, albo o zgrozo przeciwnik jakimś cudem wbije mi gola, autobus + bramkarz zesłannik bogów i choćbym sie zesrał, to gola nie strzele. Póki grasz z kołkiem to możesz wygrać nawet i 5:0, ale jak trafiasz równego sobie to módl się żeby gola nie stracić bo będzie raczej po meczu, no może max uda Ci sie wyrównać ale na nic więcej nie licz.

 

W tej grze już straszny nie jest Ronaldo/Messi czy ktokolwiek tylko bramkarz, zdecydowanie wole grać na Real która tam ma swojego Navasa albo Casille z Ronaldo i Bale na przodzie, niż na Bayern gdzie Muller strzeli mi jakimś przypadkiem, gość zarzuca autobus i Neuer jest już nie do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w sezonach online Fifa posiada filtry aby nie grać tylko na Reale i Bayerny?

Naturalnie,że tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj stracilem wszystkie wyzwania  w WK mial ktos juz tak w tej edycji? Nie wiem czy wrocily bo nie odpalilem od wczoraj rana konsoli ale moze ktos mial juz taki przypadek :/

Edytowane przez Karollleeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam następujący problem. Chodzi o disconecty, które zdarzają mi się bardzo często grając online doprowadzając mnie do furii. Dzwoniłem kilkukrotnie do UPC (internet 60 mega - gram po kablu). UPC oczywiście twierdzi, że po ich stronie wszystko jest okej. Proszę o podpowiedź co może się dziać. Bardzo często grając w fut po rozegranym meczu muszę długo czekać na przyznanie monet. Ostatecznie zanim naliczy mi monety to mnie wywala przyznając mi porażkę...

 

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest plaga tej fify i głośno jest o tym już na różnych forach, nie tylko polskich. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać czy łaskawcy z EA coś z tym zrobią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest różnoroda w sezonach , już nie ma meczy tylko real -Barca, ja gralem np dzis Juventusem przeciwko Barcelonie i Realowi ,jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest różnoroda w sezonach , już nie ma meczy tylko real -Barca, ja gralem np dzis Juventusem przeciwko Barcelonie i Realowi ,jest lepiej

czy to co napisales ma jakis sens?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest plaga tej fify i głośno jest o tym już na różnych forach, nie tylko polskich. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać czy łaskawcy z EA coś z tym zrobią.

 

To odpowiedź do mnie czy kogoś innego? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedź do mnie czy kogoś innego? :>

Do Ciebie w sprawie tego rozłączania meczów.

Tu masz cały wątek założony przez typa z EA: https://fifaforums.easports.com/en/discussion/86807/disconnect-after-the-final-whistle/p78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to co napisales ma jakis sens?

Tak , ma sens. Chodzi o to że nie gramy w sezonach online meczów Barca -Real jeśli którąś z tych drużyn wybierzesz. Masz różnych przeciwników w przeciwieństwie do np FIFA15 lub pes gdzie się leją tylko" Realami i Barcami "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Po każdym rozegranym meczu, czy to FUT online czy nawet po grze z kompem, przy przydzielaniu coinsów wyskakuje mi info, że zostałem rozłączony.

Ktoś miał może podobny problem?

Dodam że nigdy nie wywala mnie podczas całego meczu.

To pierwszy taki przypadek na moim PS4 :/

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Po każdym rozegranym meczu, czy to FUT online czy nawet po grze z kompem, przy przydzielaniu coinsów wyskakuje mi info, że zostałem rozłączony.

Ktoś miał może podobny problem?

Dodam że nigdy nie wywala mnie podczas całego meczu.

To pierwszy taki przypadek na moim PS4 :/

Proszę o pomoc.

Dranz mam ten sam problem. Nie mam sposobu na niego , czekam aż wyjdzie (mam nadzieję) patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dranz mam ten sam problem. Nie mam sposobu na niego , czekam aż wyjdzie (mam nadzieję) patch.

Dziękuję za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rozłączeń, to albo mam jakis fart albo nie wiem co, bo na rozeranych około 60 meczy w FUT, miałem może 2 disconnecty, do tego ani razu mi nie zaliczyło porażki, dostałem normalnie coinsy a mecz tak jakby się nie odbył . 

 

Chłopaki może ktoś sprawdzić czy macie statystyki znajomych w sezonach online? U mnie kilku grało sezony online a statystyki są widoczne tylko od jednego znajomego. Reszta jakby wcale fify nie włączala, brak danych.

 

Ja normalnie widzę wszystkie statystyki osób znajomych co grają , jednak nie wiem jak sprawdzać kto w jakiej lidze już gra w FUT. Iklość pkt., tytuły i bilans meczy widzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×