Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Panowie, pCars gorszy i warto przesiąść się na AC?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wszystko zależy pod jakim względem.

Model jazdy jest zdecydowanie lepszy w Assetto, co do reszty na tą chwilę konsolowa wersja jest strasznie biedna.

Poza tym można mieć obydwa tytuły, ja na iksie mam zresztą chyba wszystkie samochodówki na newgena i z każdej mam frajdę.

Chociaż Assetto zostawiłem na razie na rzecz F1 2016 które mnie wciągnęło na maksa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy jest lepszy w AC ale moim zdaniem inne detale jakoś lepiej mi pasują w pCars.

Może aktualizacjami to jakoś zmienią.

No i mam problem z tymi dodatkowymi autami  Prestige pack których niestety brak :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sentinnel napisał:

Model jazdy jest lepszy w AC ale moim zdaniem inne detale jakoś lepiej mi pasują w pCars.

Może aktualizacjami to jakoś zmienią.

No i mam problem z tymi dodatkowymi autami  Prestige pack których niestety brak :38_worried:

U mnie po wpisaniu kodu i uruchomieniu gry w menu głównym gry pojawił sie napis "Pobrano dodatkową zawartość" i auta mam w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaciągnął jakąś aktualizacją po uruchomieniu gry ale po wpisaniu kodu zero jakiejkolwiek informacji :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orzeł wylądował kurcze mam gości na 18.00 ale nockę zarywam chyba że córcia nie da za bardzo , koło 23-24 jak ogarnę singla można się gdzieś poszukać w tych pokojach on-line jak coś panowie na forum się zgadamy może ? 

IMAG0255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez odpakowalem wlasnie swoja kopie. Wieczorem bede testowal...moze nawet wczesniej ;)

 

Brak priv serwerow to jakas kpina. Jak tego nie zrobia to ta gra bedzie nic nie warta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System uszkodzeń też jest dość specyficzny. Ustawienia samochodu są dużo bardziej ubogie ale to jest akurat ok. W kalibracji sterowania brakuje informacji na co wpływają konkretne ustawienia typu filtr kierownicy itp.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia. Zacząłem od opcji i nie znalazłem możliwości ustawienia własnej konfiguracji pada - są tylko 3 predefiniowane i koniec. Kpina, chyba, że ja taki zdolny jestem i nie znalazłem ustawienia (potrzebuję gazu/hamulca pod prawą gałką). Przejechałem się kilkoma autami, w tym zacząłem karierę tym małym Abarthem i tutaj też nie wiem co myśleć. Grafika faktycznie płynniutka, fajnie się wszystko porusza ale widać jakim kosztem - jest znacznie gorzej (jakość grafiki) niż w PCars a to niebo to już jakaś porażka (nie żebym traktował to jako deal breaker, po prostu wspominam bo rzuca się w oczy - baranki zrobione chyba ms paintem :) ). Model jazdy chyba przystępniejszy niż w PCars (dla padowicza) i na zerowych wspomagaczach idzie jechać totalnie bez problemu - trzeba uważać przy mocniejszych maszynach ale generalnie jest wporzo (a oceniam to po grze na kulawych ustawieniach pada). Wydaje się, że konkurencja w postaci AI jest mocna i charakterna ale to wniosek po pobieżnym sprincie w drugiej misji kariery w Abarth.

 

Planuję zakup kierownicy z myślą o GTS ale być może pozytywny odbiór AC przyspieszy tę czynność. Na razie nie jestem zdecydowany.

 

Online nawet jeszcze nie liznąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym poziomem kierowcow w karierze to przegiecie.ustawie na poziom amator to i tak mnie wyprzedzaja na prostej jak by mieli turbo doładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ty slaby jestes??

Ja tez dzis bede gral. Problem pewnie bede mial i was nie znajde na serwerach bo ja w uk to z zimbabwe jestem polaczony.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym poziomem kierowcow w karierze to przegiecie.ustawie na poziom amator to i tak mnie wyprzedzaja na prostej jak by mieli turbo doładowanie.

Żeby być konkurencyjnym musisz wyłączyć kontrolę trakcji i ABS, możesz też do tego wyłączyć zużycie opon i paliwa w tedy przed każdym wyścigiem wchodzisz do ustawień auta i zmniejszam na 5 litrów paliwo. Oczywiście tylko w wyścigach krótkich bo pózniej zjazd do boksu to czysta przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak boks jest sjuper zrobiony :) i nie ma autopilota :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gemcia99 napisał:

z tym poziomem kierowcow w karierze to przegiecie.ustawie na poziom amator to i tak mnie wyprzedzaja na prostej jak by mieli turbo doładowanie.

Sprawdz jak działają tobie spusty w padzie,wczoraj miałem to samo bo spust prawy od przyśpieszenia dawał tylo 70% sygnału-po zmianie pada śmiga jak ta lala i bez problemu ich objeżdzam.

Tutaj wytłumaczenie i ustawienia dla padowców z forum Asetto:

 

This information is absurdly harder to find than it should be. (Particularly as it 'should be' in the game.)

Speed Sensitivity: at 100% the car reacts to steering input the same at higher speeds as it does at lower. Lowering the percentage dampens steering input at higher speeds.

Steering Speed: 'Twitchiness' of the steering overall.

Steering Filter: How quickly stick input affects the turning of the steering wheel. At 100% the wheel cannot be turned at all.

Steering Gamma: at higher settings light inputs on the control stick affect the steering less, on a curve from stationary to maximum directional input.

For what it's worth, here's what I ended up with after a couple hours of testing, to make the cars handle smoother and less twitchy:

Speed Sensitivity: 20%
Steering Speed: 0%
Steering Deadzone: 0%
Steering Filter: 20%
Steering Gamma: 200%

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, MrArt-PL napisał:

Sprawdz jak działają tobie spusty w padzie,wczoraj miałem to samo bo spust prawy od przyśpieszenia dawał tylo 70% sygnału-po zmianie pada śmiga jak ta lala i bez problemu ich objeżdzam.

Tutaj wytłumaczenie i ustawienia dla padowców z forum Asetto:

 

This information is absurdly harder to find than it should be. (Particularly as it 'should be' in the game.)

Speed Sensitivity: at 100% the car reacts to steering input the same at higher speeds as it does at lower. Lowering the percentage dampens steering input at higher speeds.

Steering Speed: 'Twitchiness' of the steering overall.

Steering Filter: How quickly stick input affects the turning of the steering wheel. At 100% the wheel cannot be turned at all.

Steering Gamma: at higher settings light inputs on the control stick affect the steering less, on a curve from stationary to maximum directional input.

For what it's worth, here's what I ended up with after a couple hours of testing, to make the cars handle smoother and less twitchy:

Speed Sensitivity: 20%
Steering Speed: 0%
Steering Deadzone: 0%
Steering Filter: 20%
Steering Gamma: 200%

 

Mozna zapodac jakis screen?Gdzie znalezc to ustawienie pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem pierwsza godzinke i ogolnie na plus.

grafika ssie, ale faktycznie to nie wazne az tak bardzo. Dzwieki...wydaje mi sie ze j ak gralem na piecu, to bylo lepiej, ale chyba jednak kwestia jest taka ze dziwek w pcarsach jest najlepszy obecnie z dostepnych w simach

 

FFB jak dla mnie malina. Do ustawienia jest to co potrzeba i naprawde to dziala. (T500). Wreszcie zrobione to jest z glowa

ustawienia auta rwniez chyba żrobione optymalnie. Nie ustawialem wiec nie wiem jaki bedzie mial tuning finalne znaczenie w grze, ale jesli chodzi o zakres ustawien to idealnie, nie za duzo nie za malo. To co potrzeba to jest

 

no i fizyka jazdy, jak dla mnie najfajniejsza z dostepnych obecnie na PS scigalek.

zachowanie auta wydaje sie najbardziej neutralne...ciezko to okreslic. Nie sa to spiete jaja jak w PCars, ani tez taki arcade jak w GT. Cos pomiedzy, ale jednak bardziej w kierunku pcarsow

 

Boli ze nie mozna ustawic dowolnje kontrolera. Pisal o tym cienglasz

 

pogralem chwile wiec to pierwsze wrazenie, ale dla mnie cos idealnego, dokladnie pomiedzy PC a GT...

 

niech te pokoje zrobia....niby mozna zaprosic znajomego do pokoju, ale juz ustawien pokoju sie chyba nie pozmienia.

pojechalem jeden wyscig on-line. Randomy zadza...ale po pierwszym kolku wychodza i zostaje kilku graczy, ktorzy potrafia fajnie smigac, albo mialem takie szcżescie...

 

na razie pozytyw...i czekamy na patch'e ;)

 

p.s. U Was tez tak sie grzeje kiera i konsola? ;)

 

P.s.2 : Monza w wersji z 60 roku i formula Lotus zabija ;)

 

p.s. 3: jezdze ie online z randomami tez zabija :) 

Edytowane przez SMokey76er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie śmignąłem 8 kółek na Spa online, jeździ się miodnie i w sumie fajnie to ująłeś Smokey - coś pośredniego między PCars a GT. Płynie z tego taki poboczny wniosek - zupełnie nie na temat - że w tym roku znowu GT rozbije cały bank, żeby nie wiem jakie było :) Tak mi się wydaje. Co do online, randomy objeżdżają niemiłosiernie, zupełnie właśnie jakbym jechał zdławionym autem (doganiają na lajcie, nie sądzę, że w tej samej klasie są tak wielkie różnice między brykami) ale o dziwo nie widzę takich ustawień w menu (może ktoś wskaże?). Ustawienia standardowe pada są moim zdaniem spoko, ale może to błędny wniosek bo np. GT3 trzyma się drogi jak szalone i trudno tu bączka sieknąć. Z kolei Ferrari 488 (cudeńko :) ) jest przyjemnie nerwowe i nietrudno o spina, może właśnie tutaj te ustawienia przyjdą z pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma ilość tras oraz aut względem podstawki pCars?

Gdzie auta są lepsze?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapraszasz?

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×