Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze wrażenie tylko po przejechaniu kilku kółek w m3 e92 w zawoadach specjalnym "Niemiecka furia" to po prostu WOW. FF, model jazdy to kilka klas wyżej od pCars. Graficznie to chyba spora ilość osób przesadza bo jest co najwyżej minimalnie gorzej do tego w pccars, a auta i środek chyba nawet lepiej.  Dżwiękowa super, w końcu pisk opon(tego mi najbardziej brakowało w pcars)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mega wyscigowy wieczorek

dajmy AC szanse, jak na pierwszy raz bylo super

 

patche mile widziane ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozwole sobie napisac i ja...

Generalnie dzwiek spoko... layout spoko... 

Kierownica chodzi super... jak skrecam ja tak skrecaja moje rece na ekranie... FFB na 100%, nigdy tak nie mialem i jest super. Generalnie w sumie nic nie ustawialem i jest bajeczka jesli chodzi o prowadzenie... Co ciekawe fiat 500 tez potrafi wpasc w poslizg :) 

 

Na minus odswierzanie..... jade pierwszy... na tablicy w danej chwili pokazuje ze jestem 3ci... 

 

Mozemy smigac online razem. Nie jest to problem jesli umowimy sie ze na sprawy takie jak... nie mozna ustawic nic w pokoju.. wybierac mozemy tylko z tego co jest dostepne... nie bedizemy narzekac to mozna smigac... poki co jeszcze za malo nas bylo na wykorzystanie demokracji do celow prawidlowych.. innymi slowy jeszcze sie nikogo nie udalo wyrzucic z pokoju... 

 

Zatem osoby posiadajace gierke proszone so jutro o stawienie sie na testy.. godzina jak wiadomo ok 21.00. Przy wiekszej ilosci osob (wiecej niz 8) chat tekstowy wchodzi w gre aby sie porozumiec co i jak... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając komentarze , AC kusi mnie coraz bardziej, choć teraz nie mam zbytnio czasu na pC, które kupiłem jako zapchajdziure do czasu pojawienia się GTS w listopadzie... Ale chyba mimo wszytko się skuszę. Dobrych ścigałek nigdy nie za wiele.

I tak jak Kolega wyżej, też myślę, że GTS pozamiata wszystko, mając nawet bardziej arcadeowy model jazdy, gorsze dźwięki silnika, to jednak ogólnie kątęt rozwali system :)

Powiedzcie mi tylko jedną rzecz - są jakieś dwie wersje gry (tzn z season passem i bez) czy season pass kupujecie w PSS? I czy w ogóle opłaca się go kupować. Raptem 30 aut za 120 zeta? Hmmm.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wersji z season passem, a jedynie wersja z dodatkowymi 9 autami prestige edition. Nordshlaife w tej grze jest niesamowite, zupełnie co innego jak ten z GT czy pCars, tutaj te różnice wysokości przechyły. Znam ten tor bardzo dobrze, a tu w pewnym momencie się pogubiłem. Co do grafiki, to mnie tylko rażą te tragiczne drzewa. Swoja drogą wrzucili takie gówniane drzewa, ale na powiewające reklamowe flagi FANATEC(mugello pierwszy zakręt) znaleźli moc.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Polską recenzje AC na PS4. Recenzent tak na prawdę chwalił tą grę za Drift. Twierdzi, że jeździł osobiście po torach wyścigowych i co nie co wie na temat zachowań aut i tutaj nie przypomina to symulacji. Co do grafiki to również był krytyczny, twierdząc, że praktycznie każda gra wyścigów wygląda lepiej, łącznie z nowym F1 2016.

Ja jeszcze nie kupiłem AC i przyglądam się gameplay'om.

Wydaje mi się, że grafika nie jest aż taka zła ale to co się rzuca w oczy to tektury drzew oraz rozchodzenie się ekranu - górna połowa idzie na prawo bądź lewą a dolną połowa odwrotnie. Widać to na każdym filmiku.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak............wczoraj było naprawdę niezle mimo że jezdziliśmy tylko w 8 osób.Niektórzy nadal nie kumają zasad czystej jazdy bez ścinania zakrętów i pózniej płacz że w każdym wyścigu "Dyskfalifikacja " hehehehehehe Pozdro Smokey............Tak jak pisał error da się normalnie pojezdzić tylko na zasadach narzuconych przez grę(w tej chwili pewnie się to zmieni)Lagi raczej nie występują przynajmniej ja wczoraj nie zauważyłem,emocje w wyścigu jak najbardziej na plus(szczególnie wyścig Fiatem 500 na Silverstone)gdzie zostałem wyprzedzony na ostatnim zakręcie przed metą(pozdro niemiec "TomekDaria").Jak coś ja dzisiaj czekam na chętnych tak ok.21.............

 

ps.Smokey nadal jezdzi jak pipka:4_joy::3_grin::6_smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma ilość tras oraz aut względem podstawki pCars?

Gdzie auta są lepsze?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Obejrzyj sobie recke ISR dla ac potem poszukaj jakiejś dla pCARS, listy wozów znajdziesz w necie.

Tutaj mysle ze pasuje do wątku wiec wklejam recke od IRS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arti, poziom szydery..... Level wybitny:) gratulacje:) jedziemy wieczorem.... Zapraszam.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sir Siekier napisał:

Arti, poziom szydery..... Level wybitny:) gratulacje:) jedziemy wieczorem.... Zapraszam.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Muszę trochę chłopaków podenerwować wtedy lepiej jeżdzą heheheheheheheh.Oczywiście to są żarty.................chociaż sam nie wiem:4_joy:Do zobaczenia wieczorem:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was jeździ na padzie?

Jak nie mam kółka to odczuje różnice prowadzenia względem pCars?

Jadę dziś na miasto i kto wie, może dostanę prezent od kobitki

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest łatwiej na padzie niż w PCars.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kolos28 napisał:

Ktoś z Was jeździ na padzie?

Jak nie mam kółka to odczuje różnice prowadzenia względem pCars?

Jadę dziś na miasto i kto wie, może dostanę prezent od kobitki emoji14.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Ja jeżdzę na padzie i jest zdecydowanie lepiej niż w pCars,kilka postów wyżej wrzuciłem ustawienia do pada i jest naprawdę dobrze.:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To biere bo w pCars jest bardzo trudno...:)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak hamuje bardzo ciezko auto schodzi z biegu.Mam manulanie przlaczac biegi czy jak?Wszyscy mnie biora na zakretach.Ma utomatyczna skrzynie biegow,gram na padzie.

Edytowane przez spo21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, spo21 napisał:

Jak hamuje bardzo ciezko auto schodzi z biegu.Mam manulanie przlaczac biegi czy jak?Wszyscy mnie biora na zakretach.Ma utomatyczna skrzynie biegow,gram na padzie.

Przy automacie możesz biegi zbijać ręcznie ale polecam skrzynie manualną napewno będziesz szybszy po ogarnięciu.

Tutaj wrzucam jeszcze inne ustawienia pada-napewno pomogą:thumbsup:

http://simrace.pl/forum/index.php/topic/1374-jak-ustawić-pada-dla-assetto-corsa-na-konsole-ps4/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dziś w karierze tym starym BMW, a na deser wziąłem na Nordschleife Audi R8 LMS. Dawno się tak dobrze nie bawiłem, PCars nie dal mi takiej frajdy. Model jazdy daje bardzo wiele odczuć z prowadzenia, autka fantastycznie reagują, po prostu miód wylewa się z kiery. Dźwięki super, a nie jeździłem dziś na słuchawkach. Grafika jest ok, nie jest to jak ktoś pisał Driveclub, ale nie o to chodzi w tej grze. Też czekam na GTS, ale trochę się boję, że po tym czego doświadczam w AC po przesiadce na GTS mogę być rozczarowany wrażeniami z jazdy.

 

Z jaki i ustawieniami jeździcie? Ja początkowo zostawiłem ABS i kontrolę trakcji na fabrycznych, reszta OFF. Jak na próbę wyłączyłem ABS to na początku w zwykłym BMW M1 nie potrafiłem zahamować :) Jakie ustawienia preferujecie do online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, MrArt-PL napisał:

Przy automacie możesz biegi zbijać ręcznie ale polecam skrzynie manualną napewno będziesz szybszy po ogarnięciu.

Tutaj wrzucam jeszcze inne ustawienia pada-napewno pomogą:thumbsup:

http://simrace.pl/forum/index.php/topic/1374-jak-ustawić-pada-dla-assetto-corsa-na-konsole-ps4/

Troche dziwne,ze auto nie hamuje automatycznie,jest zakret,a samochod zamiast zwolnic do dwojki lub trojki jedzie na czworce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arti,mdzisiaj rewanz ;)

mega cisnienie, jak dostaje sie kare 10 sekund i w tym czasie nie mozna nawet dotknac gazu....dawno mi sie tak cisnienie nie podnosilo...zostawala sekunda, za szybko w pedal i znow 10 sekund...prawie monitor za okno wywalilem ;)

 

odnosnie ustawien  mam wszystko off, ciekawe czy ustawienie pokojow on-line determinuje w jakikolwiek sposob ustawienia samochodow.

Edytowane przez SMokey76er
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pokój narzuca swoje ustawienia i narazie tego nie zmienisz Smokey-trzeba jechać tak jak pokój pozwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, coś nie tak. Co prawda jeździ się miodnie, nawet bardzo (Italią po Nurbie, piękna sprawa :) ) ale przy niektórych autach jakoś podejrzanie łatwo. Nie wiem czy to kwestia ustawień pokoju ale jadąc Huracanem GT3 w zasadzie sam musiałem się postarać by zaliczyć spina, auto jedzie jak po sznurku. To normalne?

 

Z kolei ta Beemka w ostatniej próbie na 1. poziomie kariery - super sprawa. Brzmi to dość fajnie ale prowadzi się zajebiście. Niby niezbyt mocne ale pięknie nadsterowne :) Taki tylnonapędowiec dla początkujących na przetrenowanie :) Dla mnie to dodatkowy argument za tym, żeby przyspieszyć z zakupem kierownicy bo mam wrażenie, że w tego typu autach nauka nowego kontrolera będzie dużo fajniejsza.

 

Co do private roomów to czy gdzieś w necie już o tym cokolwiek wspomniane? Czy producent rzucał jakieś info, że planuje to wprowadzić w przyszłości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chca najpierw naprawic bugi

.. a potem zaczac sluchac spolecznosci.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sir Siekier napisał:

Oni chca najpierw naprawic bugi

.. a potem zaczac sluchac spolecznosci.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

 

No to jak kupie za rok to bedzie idealnie :1_grinning: zarowno cenowo jak i jesli chodzi o to co naprawia i jak wiekszosc zywi tutaj nadzieje dodadza do gry :1_grinning:

Jak pisalem w watku GTS - to ze kupie i AC i GTS to pewnik, pytanie kiedy to nastapi... po prostu lubie miec porownanie.

 

Co do recki IRS - niestety pomijajac to jak koles zacheca minusy troche zniechecaja na chwile obecna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie juz mowilem.. za duzo na forum siedzisz.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cieglo napisał:

Pany, coś nie tak. Co prawda jeździ się miodnie, nawet bardzo (Italią po Nurbie, piękna sprawa :) ) ale przy niektórych autach jakoś podejrzanie łatwo. Nie wiem czy to kwestia ustawień pokoju ale jadąc Huracanem GT3 w zasadzie sam musiałem się postarać by zaliczyć spina, auto jedzie jak po sznurku. To normalne?

 

 

 

 

Tak to normalne, auta GT3 są bardzo łatwe w opanowaniu. Nawet w iRacing nie ma problemu cisnąć na maxa w tej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×