Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zdziwiłem jak w wyścigu alfy i fiatow była Sierra. Niestety mimo prób i lepszych czasów nie udało mi się dogonic, dzisiaj będę walczył dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mariuszmar napisał:

Ja się zdziwiłem jak w wyścigu alfy i fiatow była Sierra. Niestety mimo prób i lepszych czasów nie udało mi się dogonic, dzisiaj będę walczył dalej. 

Coś mi się porypalo z tą sierra, to było m3. Co by nie włączyć to Ai goni jak szalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego potrzebujemy dobrego online by otoczyć się graczami, którzy czasami potrafią popełnić błąd :) Nie wiem jak u Was ale przykładowo w przypadku dzwona (my wpadamy na AI albo ten na nas) to ja mam największe straty i ląduję w trawie a AI jedzie dalej. AI ciśnie, potrafi zarzucić tyłem na zakrętach (często dym przy hamowaniu) o tyle nie widziałem by któryś zaliczył spina czy nawet wylądował głęboko w trawie (nie liczę lekkich wyjazdów z linii wyścigowej).

 

Co do braków huda, rzuciła mi się w oczy temperatura opon. W przypadku x-bowa pierwsze okrążenie wydawało mi się na początku trudne, przy wyjściach miałem problem z utrzymaniem auta ale na kolejnym okrążeniu już mogłem cisnąć w podłogę - zakładam, że opony się dogrzały. Przydałby się jakiś wskaźnik, jak w PCars. Z drugiej strony może i taka logika ma sens - odchudzić hud, założyć, że ludzie o takich sprawach wiedzą i powinni pamiętać o ostrożnej jeździe na wstępnych okrążeniach (jeśli nie pamiętają - więcej zabawy online), jak w przypadku np. wyjazdu z pit stop w GT6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w grze tryb driftu? albo jakies konkretne setupy bez zbednego grzebania w opcjach jak np. opony? w project cars tak nie za bardzo sie poslizgalem nawet zmieniajac poszczegolne parametry wozu. Kur*a brakuje w tych grach takiego trybu i aut do tego przystosowanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drift jest dla dzieci ;) Ale tak, jest tryb driftu w AC.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI jest całkiem niezłe, podczas wczorajszej sesji popełniali czasem spore błędy, włącznie z zaspaniem na starcie.

Temperature opon widać tylko w pitstopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj pokończyłem 2 serie eventów (kariera) bmw kurcze fajna zabawa tylko dziwnie na ost. kółku od boksu mi zjechali byłem 4 i wygrałem bez problemu.

do driftu przełączam kierę na trzeci błysk jak w dirtcie inaczej mi kontry nie idą tak łatwo a to pomaga 

co do driftu trzeba opony zmienić i obniżyć dociski i tyle w sumie 

 

model prowadzenia:

zrobili tu kawał roboty kurcze naprawdę czuć te auta typy zachowań jak w realu jak założysz za mocną kontrę potrafi odbić bąka w drugą stronę ,

czuć sterowanie gazem w zakręcie, czuć płożenie przodem, czuć pracę zawieszenia , hamowanie na nierównościach, można tu mnożyć tego typu akcje naprawdę wysoki poziom.  świetnie odwzorowana jest praca opon i zawieszenia np. jak dobiję i nie ma już tłumienia np. na pętli nurba kurczę im dalej w las więcej tych niuansów się wychwytuje. 

 

ps sprawdzić auto Praga ni to f1 ni to motor ni to open wheller ale paskuda fajan na jakiś event 

 

ps 2 no kurcze specjalnie jeszcze pośmigałem chwilę w Pcarsy grafika AC niestety słabo się prezentuje szkoda że nie ma wyższego pozimou na konsolach 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się grafiką bo AC na kompie wygląda dużo gorzej niż pCars na ps4.

Liczy się fun z gry a jak się domyślam AC jest lepszym wyborem?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SkibaPL napisał:

Jest w grze tryb driftu? albo jakies konkretne setupy bez zbednego grzebania w opcjach jak np. opony? w project cars tak nie za bardzo sie poslizgalem nawet zmieniajac poszczegolne parametry wozu. Kur*a brakuje w tych grach takiego trybu i aut do tego przystosowanych...


Jest tryb treningowy jak i zawody specjalne. Pewnie na necie są różne sety pod auta. Na ten moment ja po prostu biorę m3 e30 drift i po prostu daję najgorsze opony i zmniejszam aero tak jak wspomniał Gustaw. Nie ma co porónywać pCars bo niestety tam się praktycznie nie dało driftować.  Oczywiście można było się trochę poślizgać, ale nie było dobrego czucia auta. 

Gustaw grafika nierówna, są tory które wyglądają lepiej  i graficznie jako całość spokojnie mogą równać się z pcars, ale też dużo zależy od ustawień pogody. Niestety kunos sobie słabo poradził z portem i optymalizacją bo jeśli przy tej jakości otoczenia są spadki, to dali dupy. Jeszcze bym zrozumiał gdyby to wydali w pośpiechu bez obsuw. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że zrobienie platyny będzie bardzo irytującym zajęciem. Niektóre zawody w karierze mają maksymalnie przegięty poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś tam dziś nie śmiało koło 22 jakiś on-line ? piąteczek 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są szanse, będę uczył się kierownicy :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO CIEGLASZ do objechania jak ta lala dziś jedyna niepowtarzalna szansa

 

ps

zaraz sie pewnie ujawni druh bo ruch Error. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie dołączę, dodacie mnie do listy znajomych, bym mógł znaleźć Was w PSN? Mój nick: ACDMEN

Dozobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przejazdu na kierce wziąłem jako referencyjną próbę z BMW drift, pierwsza z brzegu, pisał o niej Error dobrych kilka stron temu. Nie trenowałem namiętnie ale wykręciłem 1:26:9XX - chyba całkiem spoko jak na początek zabawy z kółkiem, zważywszy, że Error też deklarował okolice 1:26 :)

 

Cienglasz jak najbardziej będzie do objechania ale to pewnie będzie zależało od aut. Jak wybierzecie jakieś mocne przecinaki to popłynę, kontry kierownicą nie wychodzą jeszcze zbyt dobrze :) Szanse na dzisiaj oceniam na 50%, ale im później tym większa szansa, że dołączę. Do której będziecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gustaw napisał:

zaraz sie pewnie ujawni druh bo ruch Error. 

 

Grozisz mi :> ?? Zone do Polski wyslalem na tydzien... sam mam tez wolny tydzien wiec jesli laska moge byc dzis... 

Cienglasz... ja dalej mowie... to online to bardziej co wybierzemy z malego wyboru a nie ze wybierzemy cos konkretnego...

 

ps...

Stworzyc temat online - assetto corsa trzeba...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyborem to masz na myśli gotowe pokoje czy ilość aut?

 

Jak w ogóle wygląda logika zbierania się w pokojach do wyścigu online przy pokojach publicznych? Jak zebrać paczkę razem?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym wyborem to masz na myśli gotowe pokoje czy ilość aut?

 

Jak w ogóle wygląda logika zbierania się w pokojach do wyścigu online przy pokojach publicznych? Jak zebrać paczkę razem?

dodac sie wspólnie do znajomych w PSN, nastepnie pierwsza osoba tworzy imprezę z poziomu Menu playstation reszta sie dołącza i słysząc sie wspólnie głosowo wybierają razem pokój. A jak ktos dojdzie pózniej to widzi znajomych i moze poprosic ich o dołączenie do imprezy. Wtedy pyta w jakim sa pokoju w AC i tak dołącza.

Mój nick do ACDMEN bądźcie tak łaskawi i wyślijcie mi zaproszenie wszyscy do znajomych, bo nie wiem czy uda mi sie dołączyć dokladnie o 22:00 a jak bedziecie juz grać to nikt na forum nie zaglądnie i Was nie znajdę. Jak nie chcecie publicznie to podajcie na priva Waszego nicka z PSN.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kolego wyzej.. ty jaki masz psn nick? ahmed? czy jak? 

 

Cienglasz wyglada to tak... na te chwile moge to po testach w max 5 zsumowac.

 

Tworzymy impreze. slyszymy sie. Wchodzimy w AC. Tam generalnie dyskusja jaki tor i jakie auto. Wybieramy tor. Osoba ktora ma wybierac wchodzi do danego prelobby. Czyli znajduje sie w strefie wybierania auta. Z tej pozycji mozesz wyslac zaproszenie ludziom. Generalnie co ja praktykuje to to aby osoba ktora jako pierwsza weszla do prelobby wyslala wszystkim zaproszenia. Gdy wszyscy oznajma ze sa w grze wtedy osoba pierwsza wchodzi. Zasada tu jest taka ze ty bedac pierwsza osoba mozesz wyslac ponownie zaproszenie komus kto np tego nie dostal albo cos mu sie polaczenie zepsulo. Gdy wszyscy sa happy wchodzimy i gramy.... Osoby kolejne ktore chca wejsc do pokoju maja troszke trudniej.. Po pierwsze nie dostana zaproszenia. Po drugie musze same znalesc ludkow. Jednak tu znowu z pomoca przychodzi prelobby. Generalnie zasada jest taka ze osoba nowa dowiaduje sie co za tor jest wybrany wiec juz ma ograniczony wybor.. plus ile czasu zostalo np do konca kwalifikacji.... pozatym w prelobby bedzie mogla sprawdzic kto juz jest w pokoju i gra i wowczas dopiero wchodzi...  Zatem generalnie jest to dosyc prosty sposob. Problem pojawi sie gdy nas bedzie wiecej niz np 12... Takie pokoje zapelniane sa natychmiastowo bo kazdy chce grac w najwiekszym pokoju....

 

Zaraz sie rozkladam i wpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie teraz bo nikogo nie widze? A mam kilka godzin...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie dałem rady, dzisiaj też się nie zapowiada (ufc w dobrej porze) ale sposób organizacji pokoju słabo wygląda. Naprawdę muszą to poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nie dalem rady.. padniety bylem. Dzis moge cos posmigac. Jednak to wszystko zalezy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo wczoraj nie mogłem, ale chętnie dzisiaj mógłbym popykać tylko podobnie jak Cienglasz będę oglądał UFC, ale powinno się skończyć przed 23. Na ten moment nie ma tragedii nawet z tym, że ustawienia asyst są na fabryczne, bo kontrole trakcji spokojnie można sobie wyłączyć(ale na odwrót już chyba nie np. KTM x bow, w któym nie ma żadnych asyst) i z tego co widziałem po testach z różnymi znajomymi jest lepiej jak w pCars jeśli chodzi o Pingi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×