Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gold złoto. Możesz kupić upgrade i inne dyperele dla zawodnika

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to sie pojawia w losowych momentach w trakcie gry na boisku? To dalej jest to o czym mowisz?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest na jakimś zielonym tle to może być ikonka gatorade, co sugeruje że jesteś już mocno zmęczony i przydałaby ci się zmiana. Ale pewien nie jestem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ale samego siebie zmienic? :24_stuck_out_tongue: to co bede tylko obserwowal? To jest moj 1 mecz

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ikona się wyświetla gdy jesteś bardzo zmęczony i jest to jednoznaczne z dużym spadkiem umiejętności, więc musisz grać nieco uważniej, a sam z siebie nic nie zrobisz. Natomiast dopóki nie wzmocnisz atletyzmu swojego koszykarza, to radzę dość uważnie korzystać ze sprintu.

Edytowane przez Kowaltheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pare pytam. Bo juz rozegralem chyba 5 meczy jakis poczatkowych :). Kiedy zaczne lub jak moge zdobywac punkty na upgrady postaci?

I kolejna rzecz pod moja postacia pojawiaja sie czasami zielone i czerowne pole ( ten okrag). Co on oznacza. Zarowno przy jednym i przy drugim przy probie zabrania pilki robie faul ( myslalem ze jak jest zielone to moge probowac).

Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnika możesz od razu ulepszać. Kiedy jesteś na sali gimnastycznej między meczami to wciśnij kółko i tam masz opcje upgrade. Chyba 2 lub 3 linia opcji od góry. Nie pamiętam dokładnie piszę z pamięci. Co do tych kolorów to nie jestem pewien ale pokazują chyba czy dobrze jesteś ustawiony w obronie tzn na swoim miejscu odpowiednim do pozycji. Odbiór jest ciężki i lepiej czekać i blokować niż machać łapami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Rzeczywiście zawodnika tam mogę ulepszać ale punktów na gorze po prawej stronie koło piłki mam cały czas 0 pomimo rozegrania paru meczy. Jak te punkty zdobyć ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie kariery jestes? Dalej high school/college? Bo jeżeli tak to może na tym poziomie nie dostajesz punktów za mecz, chociaż ręki sobie nie dam uciąć, bo ten moment kariery to ja grałem w listopadzie. A co do punktów to zdobywa się je dosyć łatwo: po pierwsze jak nauczysz się mechaniki gry to radzę grać na najwyższym poziomie trudności, bo dostajesz mnożnik punktów x2, a na niższych poziomach z czasem ta gra nie daje satysfakcji i naturalnie daje mniej punktów. Gdy będziesz miał drugi sezon w nba, to będziesz miał kontrakty reklamowe za które dostaniesz vc, za różne osiągnięcia np. 20 pkt, 10 asyst itp. także idzie nieco zdobyć, w menu kariery jest nawet zakładka za co te punkty można dostać. Niedużo, ale zawsze trochę jest do zdobycia w mobilnej apce gry, co na początek może być przydatne. No i jeszcze za grę w inne tryby gry czy mecze towarzyskie też zdobywasz punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jestem chyba w college. Punktow dalej zero. Szczerze nawet nie wiem jak zmienic poziom trudnosci... Strasznie zakrecona ta gra albo ja glupi ... :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba nie ma wyboru poziomu trudności. Im dalej grasz np już drużyna po drafcie tym ciężej chyba że liczy się poziom trudności z quick game. Punkty do ulepszania zawodnika miałem od razu chyba ale jest ich max 60 i trzeba sporo złota bo za każdy jeden się płaci.

Jeśli chodzi o złoto to rzeczywiście grając wpada za różne wyzwania np. asysty itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom można sobie zmienić już w samym my career wchodząc w settings/options(nie pamiętam dokładnie)>gameplay settings. Zresztą dla mnie to byłoby jakąś abstrakcją by nie dać możliwości zmiany poziomu w trybie offline w grze sportowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Zloto dostaje sie po dostaniu sie juz po dostaniu do zespolu. Teraz jest ok. Po kazdym meczu dostaje jakies 300 bo lamus ze mnie :)

Dziekuje za pomoc - zapewne wroce.

I wrocilem :)

Jak moge zmienic aby grac caly mecz a nie tylko wtedy kiedy trener mnie wpusci na boisko?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz w trybie MyCarrer to niestety musisz być cierpliwy. Z biegiem meczów będziesz dostawał coraz więcej minut oraz w końcu zostaniesz zawodnikiem podstawowej piątki gdzie średnio wychodzi 30-36 minut w meczu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukces! Pobralem grę! Teraz muszę jeszcze pooglądać jakieś poradniki bo leją mnie ciągle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko, ta fabuła dodana do MyCareer to była jakaś masakra. Wiem, że Spike Lee o tym nie pomyślał, ale ktoś kto to zatwierdzał mógł jednak wpaść na to, że nie każda osoba grająca w NBA2k16 jest murzajem z getta. Moja postać - biały gość, 2,05 wzrostu ma czarną siostrę bliźniaczkę, wywodzi się z Harlemu i gada jak jakiś kuntakinte handlujący dragami na rogu. Bogu dzięki można te zjebane filmiki pomijać, bo inaczej bym chyba przez ten "pierwszy sezon" nie przebrnął.

Edytowane przez bananek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem się doczekać kiedy to się skończy, dodatkowo pierwszy sezon jest ograniczony, jakby nie mogli tego umieścić w tym roku akademickim ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to spadła na nich z tego co pamiętam dosyć duża fala hejtu i mam nadzieję, że wezmą to do siebie przy produkcji kolejnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tylko ja jestem adoptowany przez afroamerykanów ;})

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z tych dziwnych : czy moge zmienic mojego zawodnika w karierze (przerobic go na mniejszego np). Zrobilem jakiegos czarnego kloca ktory nie chce sie ruszac a i trafiac nie specjalnie bo jakos tak wyszlo ze jest za niski w stosunku do innych playerow.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Eloszki napisał:

czy moge zmienic mojego zawodnika w karierze (przerobic go na mniejszego np). Zrobilem jakiegos czarnego kloca ktory nie chce sie ruszac a i trafiac nie specjalnie bo jakos tak wyszlo ze jest za niski w stosunku do innych playerow.

Zmienić nie, możesz wykasować postać i stworzyć nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Goldie napisał:

Zmienić nie, możesz wykasować postać i stworzyć nową.

Zmienić chyba może, ale trzeba karierę zacząć od nowa raczej. Edycje gracza możesz zrobić w options/myplayer. W MyCareer chyba nie ma edycji gracza, choć nie szukałem więc pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym mówię, trzeba skasować save z My Career.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×