Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś po krótce opisać sterowanie w tej grze? To moje pierwsze nba. Najbardziej mnie irytuje odbiór piłki na 99 proc. faul. Te pierwsze mecze mają jakieś znaczenie w karierze bo na razie wszystko w doopke.

 

Aha i jak upgraedować postać, mam tam jakieś punkty dostepne 75, ale pisze mi ze potrzebuje coinsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiór to przycisk dla zaawansowanych. To nie piłka nożna że się dusi non stop. 

Początkujący gracz w ogóle nie powinien tego używać chyba że zmieni sobie slidersy i gra na very easy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze w karierze maja znaczenie do jakiej niby szkoły pójdziesz.

Bez złota nic nie ulepszysz.

Obronna gra to czekanie na przeciwnika. Blokowanie go i czekanie na rzut i trójkąt. Kwadrat bardziej do straszenie przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbiór robię tak, gdy pilnuję zawodnika co nie ma piłki a rozgrywający jest daleko to zostawiam trochę miejsca aby mógł mu zagrać i gdy mu oddaje piłkę próbuje ją przeciąć, ale to ryzykowne bo gdy się nie uda to gość ma wolne miejsce. Dodatkowo łatwo można piłkę zdobyć jak się kryje blisko rozgrywającego (trzymasz L2) i starasz się przeszkadzać i nie dać się ominąć, wtedy przy dryblingu może zgubić piłkę a ty masz szanse ją zebrać.

Wczoraj miałem mecz życia, mój grajek gra w Timberwolves, jestem podstawowym PG, ale często zmieniam się z R.Rubio, w ostatnim meczu miał kontuzje i grałem 38 minut na 40 jako PG. Zanotowałem w tym meczu ... 30 asyst ... nigdy takiego czegoś nie miałem, a grałem w 2k10, 11, 13 i 14.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna gra, trudna, techniczna, sterowanie zarąbiste, inne w defensywie inne w ataku, trzeba sobie obczaić tutoriale w tubie i dużo ćwiczyć, zarąbista muzyka jest, jakbym wiedział ze to takie miodne to bym se dawno kupił. Mam pytanie, da się grać w sieci szybki mecz, nie swoją drużyną? tylko np klasykami jak Bullsy98?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręcilem się w my team. Ale na NBA znam się z podstawówki jak było NBA action więc nie znam żadnych zawodników których mogę kupić za pierwsze zarobione drobne. Awansowalem do 7 ligi i mogę mieć już 3 złotych. Poleci mi ktoś jakiś nie topowych ale dobrych zawodników na pozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie MyPro czy można zmienić wzrost postaci? Jeśli nie czy jeśli tworzymy nową postać to wszystkie skille trzeba wbijać od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Whizzer napisał:

czy jeśli tworzymy nową postać to wszystkie skille trzeba wbijać od nowa?

 

Dokładnie tak to wygląda. Kasujesz save mycareer i tworzysz nową postać (od "zera").

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  Survive
Complete the 10th game of The Gauntlet in MyTEAM.

 

Orientuje się ktoś, w jakim momencie wpada to trofeum?

Za pierwszym podejściem udało się wszystko wygrać, w stosunku 10-0.

Za drugim 8-2.

 

Podobno wystarczy wygrać 7 z 9 pierwszych meczy, 10 jest bez znaczenia. Po ukończeniu 10 wyzwań trofeum powinno wpaść, U mnie to nie miało miejsca.

 

Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się męczysz?

I tak platyny nie zdobędziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, adick007 napisał:

Po co się męczysz?

I tak platyny nie zdobędziesz.

 

Z tego co mi wiadomo, około 2 tygodnie temu, 2K dodało, po 8 miesiącach wyczekiwania ostatnią brakującą runę do historycznego zawodnika... platynowanie więc nie jest niemożliwe...

 

Poza tym to dobra gra, wcale nie trzeba jej platynować, by się dobrze bawić. Tym bardziej,że jest to jedna z nielicznych gier z PS Plus, która równoważy wydatek na tą usługę.

 

A co do powyższego trofeum, jeśli ktoś wie w jakim momencie ono wpada, proszę się z tym podzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, townshend napisał:
  Survive
Complete the 10th game of The Gauntlet in MyTEAM.

 

Trofeum jest zglitch-owane. Za 3 podejściem wpadło. Tym razem w stosunku 9-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w my team wygrywam mecz w domination i nie zalicza mi gwiazdek. coś jest zbugowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Parę pytań - gram my carrer:

Czy korzystajac tylko z kwadratu do rzutu (zmienione w opcjach ) bardzo duzo trace na rzutach prawa gałka czy smialo moge to tak zostawic?

Czasami pod moja postacia pojawia sie taki czerwony okrag. Ostatnio coraz częściej - co to jest?

W sklepie za coinsy moge kupowac gatorade - jak z tego korzystac i po co to komu?

Czy warto ulepszac te odznaki z bronzowej do zlotej - co to w ogole jest i co to daje ? Mam np. Fade ace (chyba dobrze zapamietalem) ?

Czy warto w trakcie sezonu przeniesc sie do innej druzyny czy lepiej czekac na koniec sezonu? Co trace jak sie przeniose w trakcie?

Dziekuje

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Eloszki napisał:

 

Czesc,

 

Parę pytań - gram my carrer:

 

Czy korzystajac tylko z kwadratu do rzutu (zmienione w opcjach ) bardzo duzo trace na rzutach prawa gałka czy smialo moge to tak zostawic?

 

Czasami pod moja postacia pojawia sie taki czerwony okrag. Ostatnio coraz częściej - co to jest?

 

W sklepie za coinsy moge kupowac gatorade - jak z tego korzystac i po co to komu?

 

Czy warto ulepszac te odznaki z bronzowej do zlotej - co to w ogole jest i co to daje ? Mam np. Fade ace (chyba dobrze zapamietalem) ?

 

Czy warto w trakcie sezonu przeniesc sie do innej druzyny czy lepiej czekac na koniec sezonu? Co trace jak sie przeniose w trakcie?

 

Dziekuje

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

Ja rzucam od zawsze na :square: czy sie traci? chyba tylko podczas wsadów, ja wole analoga używać do zwodów

Okrąg? chodzi ci o ten taki jakby pulsujący co jest? nie wiem, na górze jest stamina, na to trzeba zwracać uwagę aby grajka nie męczyć ciągłym sprintem

Tak, warto

A to zależy, graj jak chcesz, nie podoba się zespół to się przenosisz. Wybieraj tylko tak aby iść tam gdzie możesz więcej grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten czerwony okrag ten pulsujacy pojawia sie zazwyczaj ( tak mi sie wydaje ) kiedy wyjatkowo dobrze mi podzlo w ostatnich zagraniach.

Ktos zna odpowiedz na pozostale pytania?

Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może oznacza hot streak? bo kiedyś był płomień przy nazwie, albo lód przy ice cold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirde gram juz w to miesiac i mam wrazenie ze stoje w miejscu. Przydalby sie jakis trener lub cos bo to co odwalam to jakis dramat w tym mycareer .

Wie ktos po co te gatorady w sklepie sa?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni jak mogę odpalić boisko z podświetleniem najkorzystniejszej strefy rzutu w treningu ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nba.png

 

Miesiąc grania i jedno z najrzadszych i zapewne najtrudniejszych trofeów wpadło w końcu do mojej kolekcji.

 

 

 

Platynowanie jest jak najbardziej możliwe, problem w tym, by to osiągnąć, potrzeba kolejnych 2-3 miesięcy grania.

 

  Perfection
Win all 10 games of 'Greatest of All-Time' in Play Now Online.

 

Wygrania wszystkich meczy z TOP-em graczy NBA 2k16 jest co najmniej niepoważnym krokiem ze strony 2K. Wszystko jest możliwe, ale... może podejde to tego wyzwania jak już prawie wszyscy przesiądą się na NBA 2k17.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my Player ma 92 overall i nie idzie dalej. co robić żeby bo jeszcze podrasowac? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×