Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mound makers robi się bardzo szybko na ustawce ze znajomym, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mound-Makers będzie przyjemnością bo mam build pod PvP którym wygrywam 9/10 walk (chyba że jest 3v1 wtedy słabo).

Dlatego też zostawiłem postać na SL65 i do Pontiffa też na tym SL w NG+ dojdę bo tam jest najwięcej PvP i będę mógł grac z ludźmi z NG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będąc na ng+ mogę najezdzac ludzi z ng? Bo nie jestem pewny czy mam kończyć grę czy jeszcze pobawić się w pvp

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taki sam SL to możesz najeżdżać graczy z NG.

Ważny jest tez upgrade broni, możesz atakować świat graczy którzy mają upgrade +/- 2 większy/mniejszy niż ty.

Nie ważna jest broń jaką masz na sobie, jak zrobiłeś choć raz broń +10 to najedziesz tylko graczy z + 8/9/10.

Nawet jak masz broń w skrzynce to i tak już jesteś wrzucony w najwyższy 'tier'.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni to zrobili ale kolejny raz ten oklepany juz souls mnie pozamiatał :ohmy: .

Design muzyka klimat.... do tego dynamika walki idealnie wyważona .

Gram 2 dzień i modlę się tylko aby jutro ostatni  dzień w pracy odbębnić wyłączyc tel i walnąć hardcorowy maraton weekendowy :)

Co tu się dzieje od samego początku jest z grubej rury, a ile smaczków i nawiązań do Dms ! 

Coś pięknego, znów granie kosztem snu ale dla DS3 zdecydowanie warto .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj, a czy Ty przypadkiem nie miałeś czekać, aż gra stanieje? :P

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele nie mogę z tym

ostatnim bossem bo chyba ostatni tak po tych popiołach , no co się nauczę jakiegoś "cyklu" to ta curva zupełnie inaczej w następnym podejściu śmiga a ta druga i pewnie nie ostatnia forma ... no chyba za ciężkiego tego rycerza zrobiłem :/ poddaje się .... na dziś ... tak blisko i tak daleko aghhh :/

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego. Na wiki piszę, że Sirri pojawi się w Shrine jak otworzę drzwi do Farron (te które otwiera się poprzez zgaszenie płomieni). Zrobiłem tak, a jej nadal nie ma. Wcześniej się pojawił, ale teraz powinna pojawić się znowu. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dr-yogi-reborn

Zobaczysz dopiero jaki trzeci boss jest trudny...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Właśnie wczoraj do niego dotarłem.

Wielki drewniak ....ale jakos znajdę sposób:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego. Na wiki piszę, że Sirri pojawi się w Shrine jak otworzę drzwi do Farron (te które otwiera się poprzez zgaszenie płomieni). Zrobiłem tak, a jej nadal nie ma. Wcześniej się pojawił, ale teraz powinna pojawić się znowu. Co jest grane?

A oddałeś babince w kaplice prochy marzyciela? To jest o ile kojarzę warunek pojawienia się Sirris.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kto i gdzie sprzedaje te wypasione wielkie strzały?

Greirat, ale musisz spełnić pewien warunek, żeby je miał na stanie.

Precyzyjniej:

Musisz go 2 razy wysłać na wyprawę po nowy sprzęt. Z tym, że drugiej może nie przeżyć. Żeby przeżył musisz pomóc siegwardowi wyjść ze studni przy katedrze głębin (i tak to pewnie będziesz robił)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Paches hienie

straciłem coś zabijając go? Zbroje rzucilem Onionowi w studni

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Paches hienie

straciłem coś zabijając go? Zbroje rzucilem Onionowi w studni

Teoretycznie jeśli skończyłeś quest Siegwarda to chyba nie. Jego prochy możesz dać babince i będzie miała to towary, tylko nie wiem czy babinka będzie sprzedawać pancerz Siegwarda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja "marna" uwaga.

 

Gram postacia nastawiona na sile, ale mam takie nieodparte wrazenie ze tworcy bardziej "promuja" przedmiotami postacie oparte na zrecznosci :)

Co prawda w grze dostajemy SUPER HIPER URYWAJACY JAJCA miecz (trzeba miec 50 sily by dzwigac go w jednej rece), ale wyglada on jak ... (tu powinienem wymienic pewna czesc ciala mezczyzny :))

Wracajac do dexowych przedmiotow:

Zaraz na poczatku mozemy dostac katane (no nazywa sie jakos inaczej, ale wiadomo o co chodzi).

Z biegiem gry tych katan mozna znalezc jeszcze kilka sztuk (nawet z jednego convenantu jest).

Mozna znalezc pierscien boostujacy dex - czy jest taki na sile???

Mozna znalezc pierscien boosujacy uniki - z tym nie jestem pewny, ale cos takiego kojarze

Szybka rolka > Przyjmowanie ciosow na tarcze - ktos sie z tym nie zgadza?

 

Cos czuje, ze jesli bede gral jeszcze raz to pojde w pure dex i wogole "oleje" tarcze.

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie DEX to nie tylko katany, bronie STR to nie tylko jeden wielki miecz, obecnie dwie najbardziej OP bronie do PvP są pod siłę.

Między szybką rolką (<30%) a średnią (<70%) jest tylko jedna klatka nieśmiertelności więc to różnica znikoma.

Granie postacią STR nie polega na założeniu najcięższej zbroi i  przyjmowaniu wszystkiego na tarczę.

Najpierw spróbuj zagrać postacią bez tarczy, musisz znać idealnie ataki wszystkich bossów bo jak nie zrobisz rolki przyjmiesz mocarny cios na klatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie to dwie bronie.

Jest pierścionek pod str i niedawno go znalazłem. W niektórych przypadkach można zakląć broń pod siłę i wtedy skalowanie będzie właśnie pod ten atrybut.

No i te najmocniejsze tarcze wymagają dużo siły.

Generalnie ubiłem wszystkich bossów i w ng+ planuję przejść właśnie na zręczność. Chociaż wczoraj z kolegą magiem biliśmy księcia Lothrica i to co z nim zrobił w kilku strzałach, naprawdę wpędziło mnie w osłupienie. Także może i pójdę w tę stronę.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak z ciekawości - jaka to broń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak farmić słoneczka, titanite chunk i przy okazji duszyczki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak farmić słoneczka, titanite chunk i przy okazji duszyczki :).

Wczoraj się tak bawiłem przez jakąś godzinę. Założyłem co miałem do znajdowania przedmiotów. Efekt: za dusze wykupiłem juz wszystkie czary u wszystkich vendorów, tytanitem zacząłem wykładać podłogę w kaplicze a medalionu nie dostałem ani jednego :P

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia. Gra leży w konsoli od czterech dni nieuruchamiana.

Pół domu do góry nogami w trakcie remontu...

I jeszcze nocna zmiana i 3h snu.

Wchodzę tu poczytać Wasze rozkminiania i pikawa mi z vqrvienia skacze bo po 6 bossach nawet nie pamiętam w jakiej lokacji się zatrzymałem.

W poniedzialek będę bał się uruchomić grę.

Póki co gips szpachlowy w oczach i uzależnienie od tego wątku.

Dzięki Ci jakiś bożku za smartfony z tapatalkiem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę że wczoraj w późnych godzinach wieczornych, miałem 6 wezwań do darkmoona. Także powoli ciulam te tokeny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące questa z Siegwardem.

Czy jak odpaliłem już pierwsze ognisko w lochach zanim dotarłem do kuchni to quest jest nieudany? W panice spieryczałem przed krokodylami i poszedłem w drzwi zamiast do kanałów, a z drzwi trafiłem właśnie do lochów. Nie ma Cebuli przy kociołku...


Jak narazie to wszyskie questy zawalam :biggrin:

Za szybko dołączyłem do Rosarii
Zabiłem Patchesa przy pierwszej okazji i nie wysłałem Geiriata na łupy
Zabiłem Hawkwooda
Zwaliłem quest Anri w katakumbach


I Przymierza mi nie działają, a konkretnie autoprzyzywanie, raz dostałem wezwanie jako niebieski strażnik ale zanim dobiegłem to Host już gryzł glebę...
 

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×