Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie miałem pisać. Przy haslowaniu gry różnica poziomów nie jest brana pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Frost Prime napisał:

Mam problem...ten npc co "wydobywa ukryty potencjał"...zrobiłem to raz i ta opcja zniknęła. Jak ją przywrócić?

Musisz zginąć kilka razy i nabić wyższy poziom pustego. Chyba na 15 czy 20 poziomie już możesz tego użyć tego maksymalną ilość razy - 5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

Musisz zginąć kilka razy i nabić wyższy poziom pustego. Chyba na 15 czy 20 poziomie już możesz tego użyć tego maksymalną ilość razy - 5.

Jestem teraz w NG++...więc mówisz, że muszę umrzeć kilka razy? Ok spróbuje. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Frost Prime napisał:

Jestem teraz w NG++...więc mówisz, że muszę umrzeć kilka razy? Ok spróbuje. Dzięki za pomoc.

Tak. poziomy pustego nabijasz ginąc, jeśli masz w ekwipunku dark sigile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Tak. poziomy pustego nabijasz ginąc, jeśli masz w ekwipunku dark sigile.

Udało się. Trofik za gesty zrobiony. Dzięki.

Wiesz może jeszcze czy jak miałem dark sigile i jak nie wiem...pozbędę się ich i dam oczy fire keeperowi w kapliczce to będzie można zrobić to drugie zakończenie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Frost Prime napisał:

Udało się. Trofik za gesty zrobiony. Dzięki.

Wiesz może jeszcze czy jak miałem dark sigile i jak nie wiem...pozbędę się ich i dam oczy fire keeperowi w kapliczce to będzie można zrobić to drugie zakończenie?

Tak, dark sigile i 'pustość" nie mają wpływu na drugie zakończenie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

Tak, dark sigile i 'pustość" nie ma wpływu na drugie zakończenie.

No to zajebiście. Strasznie mnie ten Dark Souls 3 męczy...chyba głównie przez te trofea bo gra się całkiem przyjemnie. O dziwo bez żadnego poradnika zrobiłem to najbardziej skomplikowane zakończenie jako pierwsze. Jutro umówiony jestem z graczem na ustawkę bo już nie chce mi się farmić tych kręgosłupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katedrze zabiłem biskupów głębin lecz niestety przed tym nie udało mi sie odeprzec najezdzcy npc kirka a co za tym idzie, przepadła szansa na znalezienie cierniowego setu. Czy bedzie mozliwość zakupienia gdzieś w dalszych fragmentach gry tej zbroi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jerezuello napisał:

W katedrze zabiłem biskupów głębin lecz niestety przed tym nie udało mi sie odeprzec najezdzcy npc kirka a co za tym idzie, przepadła szansa na znalezienie cierniowego setu. Czy bedzie mozliwość zakupienia gdzieś w dalszych fragmentach gry tej zbroi?

Jak zabija się Kirka to jego armor leży obok łóżka Rosarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem moje pierwsze Soulsy w życiu:) A przynajmniej wątek fabularny ;)To była epicka i długa przygoda . Gra jest świetna i wciągnęła mnie po uszy. Mega , mega frajda z grania :) Teraz została mi juz tylko ukryta smocza kraina i NG+:)

No i oczywiscie 2 pytanka :) 

1: Czy jest jakiś sposób na "Starożytna Wiwrene " ?? :)) Narazie najskuteczniej mi idzie błyskawicowym młotem po Bossie " Zbroja Łowców Smoków" :) Choć i tak strasznie wolno;) 

2 : Czy NG+ mogę zacząć inna postacią ...a jeżeli tak to czy stara , rozwinięta postać sie kasuje czy mozna ja jakos zachować :))? 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co do wiwerny to ona jest na jednego strzała :P Wlatujesz po tych wielkich schodach gdzie ona się pojawia i skręcasz w lewo. Biegniesz cały czas przed siebie, rozwalając albo unikając meneli po drodze. Na końcu wspinasz się na rusztowanie i po murze skaczesz wywernie na łeb i wciskasz R1 :P Done :P

2. NG+ możesz tylko kontynuować starą postacią. Ale staty możesz zresetować u Rosarii  (5 razy w ciągu NG) i stworzyć w zasadzie nową postać, ale mając bronie, pancerze i wszystko inne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde , tak czułem ze jest jakiś sposób na tą Wiwerne :) Ja potraktowałem ją jak zwykłego Bossa i próbowałem pokonać toporem . Epickie pojedynki ale maksymalnie udało się spompowac trochę ponad połowę hp:) A tu proszę 1 cios z wyskoku w głowę z jakiejś bocznej alejki :) Cudowna gra :) 

Dzieki Xavris:) 

 

A i gdzie można zdobyć lub kupić nóż rzeźnicki ??:))

Kurczę skończyłem fabułę niby a mam jeszcze tyle pytań:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frost Prime napisał:

Jak zabija się Kirka to jego armor leży obok łóżka Rosarii.

Jestem koło Rosari ale nie ma tego armora gdyż pospieszyłem się troche i ruszyłem ubić w pierwszej kolejnosci biskupów co sprawiło że po ich unicestwieniu npc kirk już niestety ale nie najezdza mojego świata i co za tym idzie armor przepadł. Fajna ta kolczata zbroj jest, patrząc na youtube, dlatego pytanie mam czy bedzie mozna ją gdzieś ewentualnie kupić czy zdobyć w innym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wiwerną też się męczyłem dopóki nie zobaczyłem na yt filmiku :)

Mi został tylko ostatni boss i właśnie ten z smoczej doliny. Zastanawiam się czy do pvp warto robić kolejne ng bo zanim dojdę do areny koło pontiffa trochę czasu minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiwerna spadła w przepaść? Bieglem aby skoczyć jej na głowę, a tu pyk i demon unicestwiony :D duszę wpadły na konto i tyle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścienie i covenanty to prawdziwa męczarnia. W końcu dzisiaj mi się udało z pomocą innego gracza załatwić jeden covenant, a pierścienie zrobiłem sam. Nie powiem ciężkie to nie było, ale wymęczyło mnie strasznie. Do tego muszę grę ukończyć jeszcze raz bo spieprzyłem jedno zakończenie (uderzyłem kapłankę). Potem już będę mógł grać na luzie i czekać na dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są uszy, reszta nie jest taka zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.05.2016 o 16:10, KOMARZYSKO napisał:

Najgorsze są uszy, reszta nie jest taka zła.

Uszy poszły w miarę sprawnie (jakieś 7-8h). Generalnie gra bardzo fajna, ale (moim zdaniem) do Bloodborne dużo jej brakuje. Widać było już zmęczenie materiału tą całą erą ognia. Mam nadzieje, że wymyślą coś co rozpieprzy mi łeb po tym co pokazali w Bloodborne. Może jakieś prawdziwe pradawne królestwo, które zostało zniszczone nie przez jakąś klątwę tylko przez inną armię czy jakiś kataklizm...a nie ciągle klątwa z winy króla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uszy poszły w miarę sprawnie (jakieś 7-8h)

No sprawnie w cholere ;)

Ja teraz farmie uszy w DkS1 i leci to z harpii zdecydowanie lepiej :)

W ogóle DkS1 we wstecznej na xo, tak mnie wciągnął że aż odstawilem DkS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

No sprawnie w cholere ;)

Ja teraz farmie uszy w DkS1 i leci to z harpii zdecydowanie lepiej :)

W ogóle DkS1 we wstecznej na xo, tak mnie wciągnął że aż odstawilem DkS3.

A jak kupić to pierwsze Dark na Xone? Ciągle mi wyskakuje komunikat, że nie mogę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×