Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie musisz dodać kartę do konta aby kupić coś z x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 125 :) jak ktoś będzie chciał powalczyć pvp to zapraszać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem swoje pierwsze Soulsy !!:)))) Gra fantastyczna :) Wszystko w tej grze jest przemyślane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe :) Klimat , muzyka i dobór przeciwników poprostu idealny :) Z racji tego że nie grałem w poprzedniczki to wszystko było świeże i jak najbardziej na miejscu . Sam świat pochłania strasznie:) 

A walka z Królem Burzy a zarazem Bezimiennym była ......niesamowitym przeżyciem :))) w kategori gier :) Ze dwa wieczory się z Nim zmagałem . Takiego Bossa nie widziałem nigdy wczesniej . Ten jego nalot z samego początku , ta lokacja , a w końcu sam arsenał technik , robił oszałamiające wrażenie :) Szczególnie to wzlatywanie , szybki zwód i atak :) Zajebisty Boss:) Podczas tysiąca śmierci przestudiowalem Każdy jego ruch i wyćwiczyłem Każdy unik a mimo to potrafił mnie zaskoczyć :)) Kiedy w końcu udało mi się przeprowadzić Idealną i Perfekcyjna pod każdym względem walkę,  Bezimienny padł :)) Oglądał to mój 8 letni syn :) Był cały czerwony z emocji , wstał bez słowa , podszedł do mnie , przytulił się i wyszeptał " na rycerską chwałę" a potem przybyliśmy piątki :))) Życzę wszystkim Ojcom takiego momentu :) 

DS3 trafia do trójki gier dla których biorę L4;) A w tej chwili to niekwestionowany nr1. :) 

pozdro ....i lecę jednoczyć 2 płomień :)) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problemy by ubić Championa Gundyra?

Da się go zrobić na dwa hity :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lepiej nie pytaj - ten Bezimienny to straszna kreatura. Do spółki z braciszkami nie daje mi spokoju od dwóch dni ...

Chyba trzeba będzie U4 w końcu odpalić :4_joy:

Easy nawet na SL1:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr-yogi-reborn powinieneś w takim razie zagrać w Demons Souls i poprzednie Darki bo to gry nawet lepsze niż DS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, SoulsManiak napisał:

Ktoś ma problemy by ubić Championa Gundyra?

Da się go zrobić na dwa hity :)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Easy nawet na SL1:)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fajne filmiki:) Jednak widać że bazujesz na super szybkości (no aromor :) i czarach . Dzięki temu do perfekcji opanowałeś rolowanie i styl unikowy.  Wszystko super ...ja jednak mam zajawkę do starć Rycerz vs Rycerz , ewentualnie Rycerz vs Bestia :) I z takich , ciężkich pojedynków w rycerskim stylu czerpię największą frajdę . 

Dlatego dla mnie osobiście DS3 jest lepsze od BB . Mam tu wojownika w ciężkiej zbroi , takiego o jakim czytałem w dzieciństwie i to mnie jara w tej grze :) 

Dzieki też za pokazanie możliwości jakiegoś czarowania broni... Przyznam że tak dla próby nauczyłem mego woja piromancji i mam umiejetność płonącej dłoni czy jak to tam . Spróbuje to jakos wykorzystać , pytanie czy z każdym mieczem tak mozna czy tylko z jakimś konkretnym ??? :)

16 godzin temu, Wypizdzisko napisał:

Dr-yogi-reborn powinieneś w takim razie zagrać w Demons Souls i poprzednie Darki bo to gry nawet lepsze niż DS3.

Nie grałem w gry RPG na poprzedniej generacji bo odpychała mnie grafika . W dzieciństwie dużo czytałem książek fantasy i miałem jakieś wyobrażenia w głowie które były miażdżone przez cienką grafe :( Dlatego na ps3 skupiałem się na COD MW2 i GT5/6 to właściwie jedyne pozycje jakie ogrywałem na konsoli za to bardzo intensywnie :) Do RPG skusiło mnie Lords of The Fallen a widok pierwszego Bossa sprawił że kupiłem ps4 :) Po bardzo fajnym LOF był świetny BB a teraz legendarne DS3 :) 

Jak się nacieszę DS3 to chętnie ogram starsze pozycje pod warunkiem że są lub bedą dobre remastery na ps4 ??? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31.05.2016 o 03:16, Frost Prime napisał:

Uszy poszły w miarę sprawnie (jakieś 7-8h). Generalnie gra bardzo fajna, ale (moim zdaniem) do Bloodborne dużo jej brakuje. Widać było już zmęczenie materiału tą całą erą ognia. Mam nadzieje, że wymyślą coś co rozpieprzy mi łeb po tym co pokazali w Bloodborne. Może jakieś prawdziwe pradawne królestwo, które zostało zniszczone nie przez jakąś klątwę tylko przez inną armię czy jakiś kataklizm...a nie ciągle klątwa z winy króla.

A co sądzicie o teorii na którą natrafiłem, że  Bloodborne to tak naprawdę wizja świata po tym jak Aldrich doprowadził do ery Wielkich Mórz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kentucky napisał:

A co sądzicie o teorii na którą natrafiłem, że  Bloodborne to tak naprawdę wizja świata po tym jak Aldrich doprowadził do ery Wielkich Mórz?

Że co ??;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałem w gry RPG na poprzedniej generacji bo odpychała mnie grafika . W dzieciństwie dużo czytałem książek fantasy i miałem jakieś wyobrażenia w głowie które były miażdżone przez cienką grafe :( Dlatego na ps3 skupiałem się na COD MW2 i GT5/6 to właściwie jedyne pozycje jakie ogrywałem na konsoli za to bardzo intensywnie :) Do RPG skusiło mnie Lords of The Fallen a widok pierwszego Bossa sprawił że kupiłem ps4 :) Po bardzo fajnym LOF był świetny BB a teraz legendarne DS3 :) 

Jak się nacieszę DS3 to chętnie ogram starsze pozycje pod warunkiem że są lub bedą dobre remastery na ps4 ??? :) 

Dzieki:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dr-yogi-reborn napisał:

m w gry RPG na poprzedniej generacji bo odpychała mnie grafika . W dzieciństwie dużo czytałem książek fantasy i miałem jakieś wyobrażenia w głowie które były miażdżone przez cienką grafe :( Dlatego na ps3 skupiałem się na COD MW2 i GT5/6 to właściwie jedyne pozycje jakie ogrywałem na konsoli za to bardzo intensywnie :) Do RPG skusiło mnie Lords of The Fallen a widok pierwszego Bossa sprawił że kupiłem ps4 :) Po bardzo fajnym LOF był świetny BB a teraz legendarne DS3 :) 

Jak się nacieszę DS3 to chętnie ogram starsze pozycje pod warunkiem że są lub bedą dobre remastery na ps4 ??? :) 

Możesz sprawdzić Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PS4. Grafa może nie jest och ach ale 60fpsów robi swoje. Coś tam niby krążą po necie plotki o remasterze Demon's Souls na PS4, ale nie liczyłbym na to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego olej grafikę w tych grach. Każdy kto ograł Demons jak i Dark Souls świetnie się bawił.

Grafa była świetna jak na tamte czasy. Ale jak już napisałeś- grafa schodziła na dalszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.06.2016 o 14:46, SoulsManiak napisał:

Grafa była świetna jak na tamte czasy. Ale jak już napisałeś- grafa schodziła na dalszy plan.

Ojjj dużo powiedziane. Ja bym powiedział, że grafika w Soulsach na PS3 była....poprawna i nic więcej powiedzieć się nie da bo i z drugiej strony nie ma się co nad tym zastanawiać jak lore i mechanika walki są wykonane genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dużo powiedziane. Ja bym powiedział, że grafika w Soulsach na PS3 była....poprawna i nic więcej powiedzieć się nie da bo i z drugiej strony nie ma się co nad tym zastanawiać jak lore i mechanika walki są wykonane genialnie.

Może trochę przesadziłem ale na tamte czasy za całokształt było jedno wielkie WOW

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem platynkę i powiedzieć muszę, że zawiedziony jestem jedną rzeczą - poziomem trudności. Szczerze to spodziewałem się czegoś cięższego. Na dobrą sprawę to tylko z tancerką i braćmi miałem większy problem. Sporo bossów załatwiłem za pierwszym razem, a ci ciężsi to max za 3-4 podejściem. Zmartwiło mnie też to, że nie ma według mnie skalowania poziomu trudności na NG+/++/+++ itp itd. Nie mówię, że jestem jakimś super hardcorem, ale walcząc z bossami moja nędzna broń mająca 450 dmg zadawała tyle samo obrażeń w NG+++ co w NG++ i NG+. Szkoda. Wszystko już zrobiłem i jak komuś nie chce się użerać z pierścieniami to mogę dać potrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze dks3 jest łatwe, weterani serii mają po prostu prościej :) Pamiętam jak meczylem się swego czasu z dks1, a teraz po platynie i calaku w dks3, jestem juz na ukonczeniu calaka w dks1 na xo i to bez wiekszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SL1 run skończony

W końcu się za to zabrałem i dokończyłem

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SL1 run skończony

W końcu się za to zabrałem i dokończyłem

Sent from my iPhone using Tapatalk

To teraz SL1 na gitarze z wyłączonym TV i bez rolek przy bossach ;-)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz SL1 na gitarze z wyłączonym TV i bez rolek przy bossach ;-)

Ok ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

To teraz SL1 na gitarze z wyłączonym TV i bez rolek przy bossach ;-)

Ok ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, adick007 napisał:

To teraz SL1 na gitarze z wyłączonym TV i bez rolek przy bossach ;-)

I bez broni!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dlc i mam nadzieje, że będą w stanie poczuć jakąś spójność z całym światem. Chodzi mi o to, że może np odwiedzimy jakąś krainę, o której jest mowa w grze, a w której nie byliśmy. Np Mirra, Jugo czy coś.

Np w Bloodborne wszystko było tak, że wszystko dzieje się w Yharnam, Kościele i Byrgenwerth przez co wszystko jest spójne. W każdej z tych lokacji byliśmy i wiemy mniej więcej co się tam działo i o co biega.

Tutaj z kolei nie jestem w stanie sobie tego wszystkiego poukładać. Mam nadzieje, że będzie to lokacja, która spowoduje opad szczęki.

P.S Będę likwidował postać. Chce ktoś moje graty? Kamienie, bronie, pierścienie itp ?

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie bo nie wiem gdzie dalej iść Po ubiciu aldricha nie włączyła mi się scenka, da się to jakoś naprawić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć, mam pytanie bo nie wiem gdzie dalej iść Po ubiciu aldricha nie włączyła mi się scenka, da się to jakoś naprawić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wasil187 napisał:

Cześć, mam pytanie bo nie wiem gdzie dalej iść emoji53.png Po ubiciu aldricha nie włączyła mi się scenka, da się to jakoś naprawić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie kojarze scenki po ubiciu alrdicha... Dalej to powinieneś iść do yhorma w zbeszczeszczonej stolicy po przejściu lochów irythullu

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszecie został mi jeszcze Yhorm i właśnie próbuje znaleźć na niego sposób

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×