Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A spróbuję... aczkolwiek jestem taaaak dobry w PVP! fakt faktem że pvp jest cholernie przyjemne w De Esie :) Nawet gdy się gryzie glebę

Będziesz chciał coś posparować w pvp, nawet pod kątem farmienia kręgosłupów czy kajdan, to śmiało pisz. Na wspólne pvp zawsze chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przerwie wróciłem do Dark Souls 3 i kontynuuje swoją drogę ku platynie. 

 

Cudowna gra.

 

Kto twierdzi inaczej, jest niemądry. Wręcz głupiutki. 

 

10/10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra jest cudowna tylko jak pokonać Lothrica i jego braciszka :2_grimacing:. Póki co to czarno to widzę a chyba już byłem niedaleko zakończenia gry ? Jeszcze z zaległości mam tego Bezimiennego króla ale na niego nie mam zbyt dużego ciśnienia bo chyba to boss opcjonalny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, majkel73 napisał:

Tak gra jest cudowna tylko jak pokonać Lothrica i jego braciszka :2_grimacing:. Póki co to czarno to widzę a chyba już byłem niedaleko zakończenia gry ? Jeszcze z zaległości mam tego Bezimiennego króla ale na niego nie mam zbyt dużego ciśnienia bo chyba to boss opcjonalny.

Braciszkowie to przedostatni fabularny boss. Bezimienny jest opcjonalny, fakt, ale warto go załatwić, bo za nim jest fajny armor :)

Braciszkowie w coopie są bardzo łatwi, jeśli nie masz z tym problemów:p 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braciszkowie, wbrew pozorom nie są trudni. Jak dojdzie do drugiego etapu tej walki to bądź czujny i kiedy upadnie to nie dopuść do wskrzeszenia brata. Bij tego na plecach po każdym powaleniu. Myśle, że za drugim powaleniu będziesz miał po wszystkim - oczywiście piszę o drugim etapie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze wczoraj dotarłem do braciszków i poległem po wskrzeszeniu...drugim, to juz mnie rozbroiło:) Dzisiaj w głowie miałem dwa pytania : jak pokonać braciszków i czy przypadkiem nie zbliżam sie do końca gry. Co do braciszków to planowałem szybko dopaść do drugiego i niedopuścic do wskrzeszenia :) 

No i gdzie jestem , kurcze ,  przedostatni boss :( :) Z jednej strony mi smutno jakoś a z drugiej cieszę sie na NG+ i ponowną sieczkę od samego początku :).  W sumie zaczynam jarac sie tez PvP :))

A no i oczywiście pytanko :)  Bezimienny , jaki Bezimienny i gdzie on jest ?:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie pytaj - ten Bezimienny to straszna kreatura. Do spółki z braciszkami nie daje mi spokoju od dwóch dni ...

Chyba trzeba będzie U4 w końcu odpalić :4_joy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dr-yogi-reborn napisał:

Kurcze wczoraj dotarłem do braciszków i poległem po wskrzeszeniu...drugim, to juz mnie rozbroiło:) Dzisiaj w głowie miałem dwa pytania : jak pokonać braciszków i czy przypadkiem nie zbliżam sie do końca gry. Co do braciszków to planowałem szybko dopaść do drugiego i niedopuścic do wskrzeszenia :) 

No i gdzie jestem , kurcze ,  przedostatni boss :( :) Z jednej strony mi smutno jakoś a z drugiej cieszę sie na NG+ i ponowną sieczkę od samego początku :).  W sumie zaczynam jarac sie tez PvP :))

A no i oczywiście pytanko :)  Bezimienny , jaki Bezimienny i gdzie on jest ?:)

Nameless king w lokacji archdragon peak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny boss to jest. Mega walka przed Tobą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Braciszkowie, wbrew pozorom nie są trudni. Jak dojdzie do drugiego etapu tej walki to bądź czujny i kiedy upadnie to nie dopuść do wskrzeszenia brata. Bij tego na plecach po każdym powaleniu. Myśle, że za drugim powaleniu będziesz miał po wszystkim - oczywiście piszę o drugim etapie :)

No niestety ale w drugim etapie nie mam nic do powiedzenia. Braciszkowie co chwila się teleportują i robią ze mną co chcą. Mam już dość :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, majkel73 napisał:

No niestety ale w drugim etapie nie mam nic do powiedzenia. Braciszkowie co chwila się teleportują i robią ze mną co chcą. Mam już dość :angry:

Ja przy drugiej FAZIE trzymałem się z tyłu i waliłem w tego małego gnojka na plecach. A gdy ma zamiar wskrzesić brata, to uderzać w niego ile wlezie. 

3 godziny temu, dr-yogi-reborn napisał:

A no i oczywiście pytanko :)  Bezimienny , jaki Bezimienny i gdzie on jest ?:)

Radze ci go pokonać dopiero po skończeniu fabuły, więc po napisach końcowych nie zaczynaj NG+. W drodze do Zbezczeszczonej stolicy znajdziesz specyficzne miejsce z małymi smokami (które wyglądają jak posągi). Podchodzisz do posągu i klikasz w gest smoka, którego za pewnie już masz. Po krótkiej cutscence przeniesiesz się do pięknej miejscówki.

Po ograniu The Order chyba powrócę do DS3. I stworze nową postać, ale kurde nie wiem jaki styl obrać. Preferuje zazwyczaj tanka (dwie postacie jakie mam w DS3 to tylko tanki :D z innymi uzbrojeniami). Myślałem nad magiem, ale kurde szkoda mi nerwów. Postać po dex mnie nie jara. Może magiczny tank? W sensie ciężkozbrojny rycerz rzuacjący od czasu do czasu jakieś czary. Jak myślicie? Co polecacie? xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Braciszkowie gryzą piach :1_grinning: Ale ile mnie to zdrowia kosztowało to tylko ja to wiem. Może uda się skończyć tą cudowną grę :1_grinning:

A tego Bezimiennego to tak jak Kentucky pisał zostawię sobie na koniec. Bydlak jest silny ale myślę, że dam radę.

 

No i ja czyli gracz niedzielny ukończyłem tą wspaniałą grę. Co więcej wszystkich bossów pokonałem sam czyli satysfakcja podwójna. W BB troszkę korzystałem z pomocy ale tutaj postanowiłem wszystko zrobić samemu. Oczywiście były chwile zwątpienia. To były moje pierwsze Soulsy i nie powiem bardzo mocno mnie wciągnęły. W porównaniu do BB to chyba jednak jest trudniejsza gra. Nie wiem jak znajdujecie te wszystkie questy i NPC - mnie się udało zaliczyć tylko kilka. Mój system gry był taki, że najpierw przechodziłem lokację a dopiero potem czytałem solucję aby zobaczyć co pominąłem.  Jeszcze miałem dość dziwną sytuację z tym ostatnim bossem Dusza Pogorzelisk. Po kilkunastu próbach nagle bez zdania racji bydlak poległ prawie od razu bez przechodzenia w drugą fazę walki. Nie powiem zdziwiłem się bardzo ale może zobaczył z jakim noobem miał do czynienia i się zlitował  :8_laughing:

Teraz czas na U4 a i trochę zaległości czytelniczych się uzbierało ale może kiedyś jeszcze wrócę do gry.

Edytowane przez majkel73
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ogarniających

 

czy item discovery (skrzynki, monety, pierścień) zwiększają szansę wypadania przedmiotów czy ich jakość?

pytam, bo silver knighty w anor londo mają chyba domyślnie 100% dropu, więć jaki jest sens biegać na nich ze skrzynką na głowie? takie tam przemyślenia po 10h farmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, erazel napisał:

pytanie do ogarniających

 

czy item discovery (skrzynki, monety, pierścień) zwiększają szansę wypadania przedmiotów czy ich jakość?

pytam, bo silver knighty w anor londo mają chyba domyślnie 100% dropu, więć jaki jest sens biegać na nich ze skrzynką na głowie? takie tam przemyślenia po 10h farmu :)

Zwiększają częstotliwość wypadania. Tak to działa, że np ucho, które farmisz na tych rycerzach powiedzmy wypada 1 sztuka na 30 podejść. Jak masz te wszystkie przedmioty zwiększające item discovery to wypadnie Ci np 1 na 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, erazel napisał:

pytanie do ogarniających

 

czy item discovery (skrzynki, monety, pierścień) zwiększają szansę wypadania przedmiotów czy ich jakość?

pytam, bo silver knighty w anor londo mają chyba domyślnie 100% dropu, więć jaki jest sens biegać na nich ze skrzynką na głowie? takie tam przemyślenia po 10h farmu :)

Raczej nie mają 100% szansy.

ID zwiększa szansę na  wypadnięcie przedmiotu, także na wypadnięcie kolejnych (w sensie więcej niż jednego). Na rodzaj/jakość itemów nie ma wpływu.

Edit. Te powiadomienia mnie mylą, znowu nie widziałem, że ktoś juz odpowiedział:p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kilka razy pytał o jakieś dobre bronie, zwłaszcza pod pvp. Jak dla mnie miecze Gottharda to absolutny must have. Szybkie i dają się zaklinac, wiec generalnie dobre pod każdy build👍

https://www.youtube.com/embed/92snaRD1Yz8?feature=oembed

https://www.youtube.com/embed/38lxNJ2CktI?feature=oembed

https://www.youtube.com/embed/juJsWafPLy4?feature=oembed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepsze jest onikiri? Szybkość podobna ale zasięg i dmg większy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do farmiena kajdan i języków w pvp. Pisać pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frost Prime napisał:

Jaki masz lvl?

125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u Rosarii zmieniając pkt można przypisać mniej aniżeli się ma? Nie sprawdzałem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sajmon34 napisał:

A u Rosarii zmieniając pkt można przypisać mniej aniżeli się ma? Nie sprawdzałem tego.

Niestety nie da się. Musisz przydzielić wszystkie punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×