Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

A przecież bramkarze w demie byli chyba ok ? Jak zwykle coś musieli spie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie praktycznie wszystko było w porządku. Rozegrałem kilkadziesiąt meczyków z kumplem i było miodzio...

Teraz też nie jest źle i oby szybko zareagowali na ww. błędy jakimś paczem :)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że FIFA to jest lata świetlne w tyle jeśli chodzi o ogólny gameplay, rozgrywanie akcji, wrzutki, strzały itd, ale te błędy, które wcześniej wymieniłem są trochę niż bardziej irytujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami to synonim nieudolnosci. Nie mowie tego zlosliwie, tylko niestety taka jest prawda i sam tego zaluje.

A tym ktorym sie mimo wszystko podoba, zycze milej zabawy.

Bo Konami bankrutuje, dzisiejszy news to tylko potwierdza.

Mianowicie Konami rezygnuje z gier AAA, jedyna ich gra to będzie PES który nie znosi im złotych jajek. No i przez idiotyczne decyzję nie zanosi się na zmiany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz wygrany 6:5. Bez komentarza.

Po jednym meczu w myClub mam lepszy skład niż po 60 w PES 15. Messi, v.Persie, Neymar, De Rossi, Maicon i jeszcze dobrego środkowego obronce i pomocnika mam.

Z hejtem na tą grę się wstrzymam jakiś czas bo jak gra otrzyma bramkarzy to może zmienić wszystko. Tylko czy otrzyma ? Może jakiś prezes w konami w ostatnim momencie powiedział że 2-3 bramki na mecz to za mało i kazał zrobić z bramkarzy inwalidow. Jak sam w nich nie trafisz to strzelasz gola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Konami kojpnie to za rok wszyscy przerzucimy się na FIFKE i skończy się odwieczna wojna hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przecież bramkarze w demie byli chyba ok ? Jak zwykle coś musieli spie....

Nie nie byli. Ale jak na nich narzekałem to zostałem na tym forum wyzwany niemalże przez kilka osób bo się przecież nie znam ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przecież bramkarze w demie byli chyba ok ? Jak zwykle coś musieli spie....

Bez kitu teraz robia za statystow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k wykupi pesa:) i bedzie najlepsza pilka od lat haha

 

żebyś wiedział że tak właśnie powinni zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k wykupi pesa:) i bedzie najlepsza pilka od lat haha

Marze i tym. Może nie o wykupieniu PESa , ale o piłce od 2K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na serverach 2k, mielibyscie jeszcze wieksze odruchy wymiotne, niz u konami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ruszyłem trochę dzisiaj trochę online z randomami i niestety nie jest dobrze.

Obrona i pozycja bramkarza w tej grze nie istnieje, w ostatnich czterech meczach miałem takie oto wyniki - 9:3, 5:3, 4:4, 6:1.

Co do samego działania online, to wszystko zależy jak się trafi, ale mam wrażenie że sekundowe opóźnienie dalej występuje, choć nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co macie ustawione w filarach, 4 mecz gram np. Barca - Barca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma filtrów

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Mianowicie, bramkarze aż nie są tacy ciency, obrońcy też nie są źli. Grałem Polską competition online, i doleciałem do 1/8 po drodze grając dwa razy z Francją,Portugalią, Włochami, i na koniec w kwalifikacjach z Turcją. Dwie wygrane, dwa remisy i przegrana. Potem Argentyna, w karnych przegrałem. Polska obrona zatrzymywała przepasieńców, a Fabiański wyczyniał cuda, więc dziwi mnie ten pocisk z defensywą. Wcale nie jestem jakimś Pro graczem a grało się dość przyjemnie, sam bym nie pomyślał, że tak mi pójdzie. Zagrałem 9 czy 10 meczy i bez rozłączenia, raz miałem lagi ale to akurat z jakimś Turasem. Nie wiem czy dużego wpływu nie ma na to połączenie Ethernetem. Bo jak grałem w 2015 przez WiFi to była tragedia . A może Konami zrobiło progres .

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES po 2 generacjach prześcignął Fifę a Konami rezygnuje z gier AAA. Mam nadzieję że te plotki się nie sprawdzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jeździmy po PES to gram sobie Sevilla karierę no i mam "wątek fabularny" czyli po serii wygranych musi przecież przyjść kryzys :) no i przyszedł! a ja wraz z nim kończę grę w master league :biggrin:
-w PES 2015 kryzys przyszedł w 4 czy 5 sezonie wiec troszkę zabawy miałem.
- tutaj przyszedł w połowie sezonu.
Oczywiście ktoś powie, ale hola przecież kiedyś ten kryzys przejdzie otóż nie ma tak łatwo bo symulowac mogę i 50 meczy ale grając fizycznie swoje w dupe musze dostać :) a jest to o tyle frustrujące, że nic nie da się zrobić :) grałem juz na jednego przeciwnika po 6 meczy i zawsze mocny wpindol dindol.
Oczywiście gdyby CPU grał wybitnie to OK, ale nie! Nie ma ładnych akcji :) OT taki Willian bierze piłkę wgniata mnie zawsze w ziemię, na wslizgi idealnie tajmingowo reaguje :biggrin:
Wszystko "jest Perfect! Już po pierwszych 2 zwodach wiem, że bramka wisi w powietrzu :) Oczywiście ja jak mam piłkę to mam wrażenie jak bym kopał piłkę lekarską lol.
W takiej chwili dla mnie to jest zwykły czit (oszustwo) który sprawia że chce ta grę spalić hahaha.
No do cholery jasnej mam deja vu z ML z 2015 T_T
Jak mam cholera przetrwać kryzys grając z uśmiechem na ryju mecze gdy wiem, że nic nie mogę wskórać i cholera wie czy to ma być 2, 5 czy 30 meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z kompem mija sie z celem... 

Pograłem dzis kilka spotkań i dla mnie te gra jest świetna.

Grałem z osobą z ligi ,która zawsze ogarniała dobrze gre obronną i wyniki 2-0 ,3-1  i 2-1  Może w słabszych zespołach bramkarze bronia słabo(choc  grałem kilka spotkan zespołami 3,5 ,4 gwiazdki i było ok) ,ale w Juve Buffon i GK Bayernu wyprawiaja cuda w bramce...

Skończyły się bezsensowne klepki i strzały z r2 .Na tą chwile to świetna gra dla mnie.Zobaczymy po kolejnych dniach jak się więcej pogra i wyjdą może jakieś błedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://vimeo.com/139758536 takie akcje cieszą oko, ogólnie większość akcji jest efektownych. Jedynie co mnie denerwuje to te faule, ewidentne kosy na czerwona a sędzia daje zółtko z bólem serca bo często nawet nie upomni. Ale gra cieszy oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powielam pytanie czy dodatki z pre - ordera można na tej samej konsoli wykorzystać, więcej niż raz?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES po 2 generacjach prześcignął Fifę a Konami rezygnuje z gier AAA. Mam nadzieję że te plotki się nie sprawdzą

Nawet gdyby to podobno PESa dalej będą robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby jest informacja że zrobią kolejną ale dalej już będzie wielki znak zapytania. 

 

Nie sądzę aby np inwestowali w nowy silnik dla jednej gry piłkarskiej. Mogą wydawać na zasadzie fify na vitę, tylko składy przeklajać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×