Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z online jest tak samo... zupełnie jakby inna gra...


Pytanie z innej beczki, orientujecie się czy jeśli zacznę ML i później w edycji wprowadzę zmiany w drużynach to czy save z ML będzie zawierał te zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem. Chodzi mi o pomocnika defensywnego DMF lewego i prawego pomocnika  LMF i RMF  między nimi AMF i dwóch CF.

No takie ustawienie możesz zrobić. Do tego mając takie pozycje to dodatkowo możesz im przypisać takie pozycje: dmf=cmf, amf=cmf, lmf=cmf, rmf=cmf, cf=ss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że trofea w PESie od lat są kopiowane :-(

Aż się prosi o wyzwania typu

- hattrick tylko główką

- przewrotka od poprzeczki

Czy coś w ten deseń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera faktycznie z grą online aż tak źle? Czy może fani Fify wchodzą tu trolowac albo narzekający mają kłopoty z internetem?

Dawajcie chłopaki znać, mój PES w folii czeka na konsole z serwisu (ogrywam offline wersje PC) Jeśli jest tak źle Online to jeszcze w foli dobrze sprzedam.

Proszę o więcej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozegrałem ok 30 meczy online i jak dla mnie jest bdb może w 2 miałem lekkie lagi.

Jeżeli chodzi o porównanie do pes-a 2015 to jest niebo a ziemia na plus oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera faktycznie z grą online aż tak źle? Czy może fani Fify wchodzą tu trolowac albo narzekający mają kłopoty z internetem?

Dawajcie chłopaki znać, mój PES w folii czeka na konsole z serwisu (ogrywam offline wersje PC) Jeśli jest tak źle Online to jeszcze w foli dobrze sprzedam.

Proszę o więcej opinii.

Tak jak ktoś pisał wcześniej. U jednego chodzi bdobrze, a drugiego słabo. Mi słabo działa, a internet mam w porządku. Zaraz idę grać, więc sprawdzę jak dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Chrono87 - jak wczoraj pisalem, ze jest roznica wzgledem offline, to nie zgadzales sie ze mna. Widac ja zwlaszcza jak pograsz duzo z komputerem albo znajomym na jednej konsoli. Generalnie online grac sie da, ale wielkiej satysfakcji to nie daje.

Mi nie chodzi o opóźnienia. Ja widzę różnice w gameplayu :D Bramkarze w online na bank grają jak na amator. Jest wiekszy ścisk. Do tego ciągłe granie z Bayern, Real i Barca może psuć odbiór.  Ludzie grają inaczej niż konsola stąd moje odczucia. Ale offline pozwala mi wierzyć że to ta sama gra co demo.  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pes bardzo mi się podoba :) Szczerze to ja nie zauważyłem zbyt dużych różnic względem dema. Gameplay jest świetny :) Co do połączenia to nie narzekam. W dzień premiery miałem problemy, konsola była pod wifi i zdarzało mi się często zobaczyć ikonkę od słabego połączenia, ale dało się żyć. Jak podłączyłem konsole pod kabel, to wszystko mi śmiga płynnie (może zbieg okoliczności :P). Sezonów nie grałem, bo zbrzydł mi w zeszłym roku. Nie wiem, dlaczego nie mogli dać filtrów drużyn i normalnie dawać za wygraną 3 pkt, a nie że wymyślili sobie jakieś punkty według drużyn. W 2015 po dotarciu do 4 ligi, trzeba było grać słabymi zespołami aby awansować, ale co to za przyjemność, jak wybierasz w grze żeby szukało Ci z tej samej ligi, a i tak trafiałeś na Real, Bayern, Barce, bo innym nie zależało na tym, aby awansować do wyższej ligi, tylko żeby sobie nabić jak największy rating. Jasne, dało się pokonać taką Legią tych koksów, ale co to za przyjemność grać tak w kółko ? W tym roku dywizji raczej nie ruszam. Pograłem kilkanaście meczy w competition, i też było spoko. Nie było wyników hokejowych, bramkarze bronili dobrze (grałem tylko Polską). W myclub to inna bajka :P Na początku wyniki były hokejowe, ale wydaje mi się, że to przez niski team spirit. Jak zmieniłem trenera, i TS spadł mi na 44, to Messi z 3 metrów nie mógł trafić w bramkę. Teraz jak już mam na poziomie 75, to gra się zupełnie inaczej. Zawodnicy jakoś bardziej myślą na boisku, bramkarze są według mnie w porządku. Losowania z piłek to wiadomo, jak trafi się czarna to jest straszny fart :P A, i jedno w myclub mnie denerwuje. W tym roku nie ma możliwości odnowić staminy zawodnikowi za pomocą GP, można tylko za monety, albo za ten przedmiot jednorazowy. Ale nie ma tego złego. Z tych darmowych agentów skleiłem skład ogórków, i wystawiam go do grania w SIM. Pierwszej jedenastce odnawia się stamina, a tutaj jeszcze za mecz wpadają GP i darmowi agenci :) Potem jak kończą się tym "koksom" kontrakty, to od razu relase i znowu kilka GP wpada i nowe ogórki na ich miejsce. Gra mi się bardzo podoba :) 

Vincent:

Co do formacji, to ja od zawsze gram 4-2-2-2 :P W tej grze też się nawet nieżle sprawdza, z 4-3-3 jakoś można sobie poradzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwią te wyniki hokejowe. W online dywizjach tez tak jest bo ja mówię o myclubie. Przegrywam 5:4 to wygram 6:5. Co ciekawe jak się grało ze znajomymi offline gdzie oni są słabsi niż netowi gracze to jakoś mi było trudno strzelić z 3 bramki. Czyli co ludziom którym ogarniają grę mogę aplikować i po 6 goli a koledze który nie umie grac nie potrafię strzelić 2,3 bramek? Ten online strasznie śmierdzi nie chce mówić że momentum ale nie daje mi to spokoju że tam strzelam multum bramek jak i tracę a offline to jest ciźba taka że wynik 2:0 to wysoki wynik. No chyba że jest to wynik tego że online się ma więcej czasu bo jest na 10 minut a offline to graliśmy 7 ale ciężko mi w to uwierzyć aby to czas rozgrywki odpowiadaj za tracenie tylu bramek jak i strzelanie. Gdybym je tylko tracił to ok znaczy że jestem słaby w obronie ale gdy trafiam na jakiś koksów i im tez aplikuję 5 bramek a on akurat 6 to coś tu jest nie tak z tą gra online według mnie. No chyba że jest taki przechył na atak w tej części to bardzo by mnie to smuciło.

 

Kasza : Ja zawsze tez gram 442 lub 4132 no ale w tej części z tym 433 przesadzili. Normalnie jakby gra została pod niego zrobiona. W tym ustawieniu obrona wręcz jest rozrywana jak się zaczynaja ruszac do przodu boczni napastnicy. Po prostu w reszcie się trzeba mega namęczyć a mając 433 samemu się widzi jak obrona głupieje. Nie podoba mi się to. Ja sam nie lubię tego ustawienia 433 ale tutaj ta gra nie pozostawia mi wyboru. Zresztą to nie przypadek że 90 % meczy które gram to przeciwnicy z 433 i neymarem które w tej części przypomina van der mircha.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pes bardzo mi się podoba :) Szczerze to ja nie zauważyłem zbyt dużych różnic względem dema. Gameplay jest świetny :) Co do połączenia to nie narzekam. W dzień premiery miałem problemy, konsola była pod wifi i zdarzało mi się często zobaczyć ikonkę od słabego połączenia, ale dało się żyć. Jak podłączyłem konsole pod kabel, to wszystko mi śmiga płynnie (może zbieg okoliczności :P). Sezonów nie grałem, bo zbrzydł mi w zeszłym roku. Nie wiem, dlaczego nie mogli dać filtrów drużyn i normalnie dawać za wygraną 3 pkt, a nie że wymyślili sobie jakieś punkty według drużyn. W 2015 po dotarciu do 4 ligi, trzeba było grać słabymi zespołami aby awansować, ale co to za przyjemność, jak wybierasz w grze żeby szukało Ci z tej samej ligi, a i tak trafiałeś na Real, Bayern, Barce, bo innym nie zależało na tym, aby awansować do wyższej ligi, tylko żeby sobie nabić jak największy rating. Jasne, dało się pokonać taką Legią tych koksów, ale co to za przyjemność grać tak w kółko ? W tym roku dywizji raczej nie ruszam. Pograłem kilkanaście meczy w competition, i też było spoko. Nie było wyników hokejowych, bramkarze bronili dobrze (grałem tylko Polską). W myclub to inna bajka :P Na początku wyniki były hokejowe, ale wydaje mi się, że to przez niski team spirit. Jak zmieniłem trenera, i TS spadł mi na 44, to Messi z 3 metrów nie mógł trafić w bramkę. Teraz jak już mam na poziomie 75, to gra się zupełnie inaczej. Zawodnicy jakoś bardziej myślą na boisku, bramkarze są według mnie w porządku. Losowania z piłek to wiadomo, jak trafi się czarna to jest straszny fart :P A, i jedno w myclub mnie denerwuje. W tym roku nie ma możliwości odnowić staminy zawodnikowi za pomocą GP, można tylko za monety, albo za ten przedmiot jednorazowy. Ale nie ma tego złego. Z tych darmowych agentów skleiłem skład ogórków, i wystawiam go do grania w SIM. Pierwszej jedenastce odnawia się stamina, a tutaj jeszcze za mecz wpadają GP i darmowi agenci :) Potem jak kończą się tym "koksom" kontrakty, to od razu relase i znowu kilka GP wpada i nowe ogórki na ich miejsce. Gra mi się bardzo podoba :)

Vincent:

Co do formacji, to ja od zawsze gram 4-2-2-2 :P W tej grze też się nawet nieżle sprawdza, z 4-3-3 jakoś można sobie poradzić :)

Mam dokładnie tak samo ;) Ciora mi się idealnie! Nie mam najmniejszych problemów z grą online itp. itd. Wyników hokejowych tym bardziej nie uświadczyłem :)

No wygrałem jeden meczyk 6-0, ale to raczej nie hokej :P

Co do MyClubu - faktycznie na początku obrona mi się dziwnie rozjeżdżała (w składzie same śmieci na overallu 55), a teraz jak mój team ma TS 75 problem ustąpił :)

Jak już mam się do czegoś przyczepić no to bramkarze trochę dziurawi i dużo szmat wpada...ale pewnie da się to załatać :)

Naprawdę nie rozumiem narzekań co niektórych i nie mam pojęcia z czego one wynikają...

Wiem, że jak stracę bramkę to tylko z mojej winy. Mam pełną kontrolę nad każdym zagraniem. Nie ma mowy o momentum srentum itp :) Po prostu pełna wolność na boisku :)

Dziś raz jeszcze odpaliłem demo fify - Jezu dramat totalny! Jeden wielki schemat, tylko ładnie podany... Męczyłem się, żeby dograć mecz do końca...Animacje, kolizje zawodników, no przepaść...

PES na ten moment NIE MA żadnej alternatywy, więc nie ma się nad czym zastanawiać :)

Dla mnie najlepszy PES w jakiego grałem :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie co zrobił Lewy :)?!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ważne w kwestii mojej opinii to dwa ostatnie sezony grałem w fifę 14 i 15 ;) Więc porównanie nie małe mam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwią te wyniki hokejowe. W online dywizjach tez tak jest bo ja mówię o myclubie. Przegrywam 5:4 to wygram 6:5. Co ciekawe jak się grało ze znajomymi offline gdzie oni są słabsi niż netowi gracze to jakoś mi było trudno strzelić z 3 bramki. Czyli co ludziom którym ogarniają grę mogę aplikować i po 6 goli a koledze który nie umie grac nie potrafię strzelić 2,3 bramek? Ten online strasznie śmierdzi nie chce mówić że momentum ale nie daje mi to spokoju że tam strzelam multum bramek jak i tracę a offline to jest ciźba taka że wynik 2:0 to wysoki wynik. No chyba że jest to wynik tego że online się ma więcej czasu bo jest na 10 minut a offline to graliśmy 7 ale ciężko mi w to uwierzyć aby to czas rozgrywki odpowiadaj za tracenie tylu bramek jak i strzelanie. Gdybym je tylko tracił to ok znaczy że jestem słaby w obronie ale gdy trafiam na jakiś koksów i im tez aplikuję 5 bramek a on akurat 6 to coś tu jest nie tak z tą gra online według mnie. No chyba że jest taki przechył na atak w tej części to bardzo by mnie to smuciło.

 

Kasza : Ja zawsze tez gram 442 lub 4132 no ale w tej części z tym 433 przesadzili. Normalnie jakby gra została pod niego zrobiona. W tym ustawieniu obrona wręcz jest rozrywana jak się zaczynaja ruszac do przodu boczni napastnicy. Po prostu w reszcie się trzeba mega namęczyć a mając 433 samemu się widzi jak obrona głupieje. Nie podoba mi się to. Ja sam nie lubię tego ustawienia 433 ale tutaj ta gra nie pozostawia mi wyboru. Zresztą to nie przypadek że 90 % meczy które gram to przeciwnicy z 433 i neymarem które w tej części przypomina van der mircha.

Dokładnie. Dzisiaj grałem z kumplem i rzeczywiści strzelić bramkę, to całkiem inna historia niż w online. Na szczęście ja mam tą grę tylko dla ML i dla gry z kumplami, więc jest zajebiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna porcja sparingów POTENTATÓW i muszę powiedzieć, że coraz lepiej ogarniamy grę w obronie i hokej powoli się kończy. 

Graliśmy max 4 gwiazdkowymi drużynami i było kilka wyników po 1:0 czy 1:1

Bramkarze to nadal dno - ja czekam na swoją wersję i jadę z online. 

My Club odpuszczam , bo TS i trenerzy  to nieporozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie aktualizacja składów? :)

No ja mam nadzieję że czwartek albo piątek. Choć to konami nie zdziwiłbym sie jakby to znowu odwołali i np w zimie je dali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwią te wyniki hokejowe. W online dywizjach tez tak jest bo ja mówię o myclubie. Przegrywam 5:4 to wygram 6:5. Co ciekawe jak się grało ze znajomymi offline gdzie oni są słabsi niż netowi gracze to jakoś mi było trudno strzelić z 3 bramki. Czyli co ludziom którym ogarniają grę mogę aplikować i po 6 goli a koledze który nie umie grac nie potrafię strzelić 2,3 bramek? Ten online strasznie śmierdzi nie chce mówić że momentum ale nie daje mi to spokoju że tam strzelam multum bramek jak i tracę a offline to jest ciźba taka że wynik 2:0 to wysoki wynik. No chyba że jest to wynik tego że online się ma więcej czasu bo jest na 10 minut a offline to graliśmy 7 ale ciężko mi w to uwierzyć aby to czas rozgrywki odpowiadaj za tracenie tylu bramek jak i strzelanie. Gdybym je tylko tracił to ok znaczy że jestem słaby w obronie ale gdy trafiam na jakiś koksów i im tez aplikuję 5 bramek a on akurat 6 to coś tu jest nie tak z tą gra online według mnie. No chyba że jest taki przechył na atak w tej części to bardzo by mnie to smuciło.

 

Kasza : Ja zawsze tez gram 442 lub 4132 no ale w tej części z tym 433 przesadzili. Normalnie jakby gra została pod niego zrobiona. W tym ustawieniu obrona wręcz jest rozrywana jak się zaczynaja ruszac do przodu boczni napastnicy. Po prostu w reszcie się trzeba mega namęczyć a mając 433 samemu się widzi jak obrona głupieje. Nie podoba mi się to. Ja sam nie lubię tego ustawienia 433 ale tutaj ta gra nie pozostawia mi wyboru. Zresztą to nie przypadek że 90 % meczy które gram to przeciwnicy z 433 i neymarem które w tej części przypomina van der mircha.

Nie porównuj MyClub z innymi trybami online. Zawsze na początku jak się budowało drużynę to masa bramek wpadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czy ktoś miał wczoraj problemy z wyszukiwaniem przeciwnika w my club offline ? mi wczoraj nie udało sie ieczorem zagrać ani jednego meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czy ktoś miał wczoraj problemy z wyszukiwaniem przeciwnika w my club offline ? mi wczoraj nie udało sie ieczorem zagrać ani jednego meczu

Tak, miałem, ale trwało to około 15min i ruszyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj MyClub z innymi trybami online. Zawsze na początku jak się budowało drużynę to masa bramek wpadała.

Też tak mówię, że w innych trybach aniżeli mC gra się zupełnie inaczej.Ja np. lubię Competition; krótkie mecze bierze się mało znany zespół-większa szansa na awans i ognia.Ogólnie ta gra jest bardzo miodna.Zrobiłem wczoraj drugie podejście do dema Fify16 i Panowie wierzcie albo nie całe 20min meczu wytrzymałem i usunąłem z dysku masakracja dla mnie ta gra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś teraz? Spar bez spinki

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w PES 2016 można zagrac z kumplami ligę np. w 4 osoby tak żeby nie trzeba było pisać i liczyć na kartce papieru pktów i stosunku bramek :) ???

Ogarniał już ktoś taką ligę na 4 - 6 osób ?

Gdzie to można ustawić ?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w PES 2016 można zagrac z kumplami ligę np. w 4 osoby tak żeby nie trzeba było pisać i liczyć na kartce papieru pktów i stosunku bramek :) ???

Ogarniał już ktoś taką ligę na 4 - 6 osób ?

Gdzie to można ustawić ?

Dzięki.

Lipa jest z tym bo np. chcesz zagrać w 5 i co?? karteczka i długopis.

 

W 4 to możesz LM ustawić tak w poprzednim pes było.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w PES 2016 można zagrac z kumplami ligę np. w 4 osoby tak żeby nie trzeba było pisać i liczyć na kartce papieru pktów i stosunku bramek :) ???

Ogarniał już ktoś taką ligę na 4 - 6 osób ?

Gdzie to można ustawić ?

Dzięki.

Nie niema bo konami jest pierdoln...Na 4 to możesz zagrać lm przyjdzie 5 kartka i długopis. Idioci. To ogólnie dalej gra kanapowa. Zero filtrów i kopanie się z koniem realem barca i bayernem 90% meczy takich jest. Według mnie tak do 2-3 lat niema już pesa wiedząc jaka jest sytuacja konami ogólna.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niema bo konami jest pierdoln...Na 4 to możesz zagrać lm przyjdzie 5 kartka i długopis. Idioci.

Jakby to był mega problem haha

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×