Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Wam też mimo wysokiego TS, strasznie długo się składają piłkarze do uderzenia? Ile bramek mi przeleciało koło nosa.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj grać myClub i to była dobra decyzja. Z każdym punktem TS gameplay normalnieje, pierwsze wrażenie nie było najlepsze z tymi statystami w obronie i bramce. Zobaczymy jak się będzie grało z TS powyżej 80, jak dobrze to odpuszczam na jakiś czas Ligi Online. Tutaj jak ktoś ma lepszą drużynę to chociaż wiem że musiał włożyć trochę wysiłku.

Co do rozwoju piłkarzy to da się z takiego 20-latka z overall 60 zrobić takiego powyżej 80 ? De Rossi już mi 3 punkty się rozwinął więc to nie jest kosmetyka raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem. Trzeba się modlić aby te śmiecie zniknęły z rynku jak najszybciej. Zyczę im tego z całego serca. Zresztą ta firma się sama wykończy. Podtrzymuję to co mówiłem do 3 lat niema pesa jak i konami. Oby ich fifa zmiazdżyła ze sprzedarzą na tyle że się będą musieli zwijac z rynku. Zero szacunku za to co odjebali z tym uaktualnieniem składów. I nawet mi już nie żal pesa. Niech wypier... z rynku z takim syfem i nieprzygotowaniem na premierę gry. Najwyżej się w tą słabsza gameplayejową fife nauczy grać i tyle. Zero szacunku dla konami tych śmieci. Bhatti tez ten frajer mydli oczy żeby być spokojnym że  następnym tygodniu będzie i co. Kłamią te śmiecie jak najęci w oczy. Ale mnie wkuri... tym newsem.

Vincent opanuj się bo aż nie chce się czytać takich postów :biggrin:

IMO ta aktualizacja składów jest najmniej ważna ;) Ludzie bawicie się w fifofców ? PES to zawsze był dobry gameplay i teraz tak właśnie jest :)

JA bardziej czekam na poprawę bramkarzy i sędziów, a ten cały update składów w sumie olewam ;) Będzie to będzie, ale nie ma to żadnego wpływu na ogólną ocenę gry ;)

Zresztą kolega wyżej napisał - dla mocno zniecierpliwionych i innych frustratów to 5min w edytorze ;)

Też kiedyś broniłem PES-a ale  jak płacisz kasę to chcesz mieć produkt w pełni grywalny  a tu co roku albo składów nie ma albo tryby obcinają. Jakbyś był starym pes-owcem to np. zabrakło by ci trybu gdzie można turniej w 5 zrobić.... Co to ma wspólnego z fifą że ludzie chcą mieć to za co płacą ??? Jest niesmak i tyle. Tak samo jakbyś kupił PS4 bez pada :P bo za miesiąc ci go doślą od takie porównanie :biggrin:

 

Aha brak składów nie wpływa na ocenę gry?? dajn spokój wszystko wpływa na ocenę gry. Myślisz, że jakby gra była dopięta na ostatni guzik to by taki hejt był??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi składami to lekkie przecięcie, miesiąc czasu czekać żeby poprzerzucać kilku piłkarzy. To już chyba w tamtym roku było szybciej.

Tak z ciekawości, nie ma jakiejś opcji transferów żeby można było sobie to samemu zrobić? Bo szczerze to nawet nie zwróciłem uwagi.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi składami to lekkie przecięcie, miesiąc czasu czekać żeby poprzerzucać kilku piłkarzy. To już chyba w tamtym roku było szybciej.

Tak z ciekawości, nie ma jakiejś opcji transferów żeby można było sobie to samemu zrobić? Bo szczerze to nawet nie zwróciłem uwagi.

Można samemu zrobić transfery ale tylko działają offline.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co katują tylko MyClub to składy olewają a całą resztą uj strzela !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam online teraz bo mi wyskakuje komunikat z unable to connect i cała 3 linijki tekstu co może być przyczyną. Jak u was?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z transferami samemu polega na tym, że aby przenieść np Di Marie do PSG to ktoś musi przejść na PSG do Man Utd haha, bo jest to wymiana a nie transfer ROTFL

Mówiłem, już przy edycji 2015 że w Konami pracuje szpieg z EA bo inaczej tego co robią nie da się wytłumaczyć :D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z transferami samemu polega na tym, że aby przenieść np Di Marie do PSG to ktoś musi przejść na PSG do Man Utd haha, bo jest to wymiana a nie transfer ROTFL

 

To nieprawda. Ktoś w recenzji tez o tym napisał a to bzdura. Można przenieść jednego zawodnika do klubu bez podmianki. Dajemy przycisk "add" i wszystko jest ok. Jak z tym netem działa wam w pesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś była niezapowiedziana konserwacja od 11 do 13 więc online nie działało, naprawiano błąd związany z veteran bonusem do myclub. Tutaj można zobaczyć przez ww status serwera, zapowiedziane konserwacje i informacje: http://www.konami.jp/we/2016/online/top/index.php5?title=2016&platform=ps4&region=europe〈=en-gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za bonus ten veteran? chodzi o te paczki co powinni dac przy preoderze 10 razy 10 tys gp przez 10 tygodni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pograłem online i jak wcześniej nie dało się grać, tak dzisiaj było bardzo dobrze. Tylko ta obrona nie wiem czemu robi takie dziury, że głowa mała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online działa dobrze, ale co te wrzutki czy to z 16 czy to ze skrzydła bądż głębi pola wchodzą to głowa mała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za bonus ten veteran? chodzi o te paczki co powinni dac przy preoderze 10 razy 10 tys gp przez 10 tygodni ?

Veteran to bonus za to że grało się w myclub w PES 2015 i miało piłkarzy z określonym overalem, bodaj 3 progi były i dostać można było od 1 do 3 czarnych piłek w zależności czy posiadałeś w poprzedniej edycji myclub graczy z overalem podanym we wspomnianych progach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veteran to bonus za to że grało się w myclub w PES 2015 i miało piłkarzy z określonym overalem, bodaj 3 progi były i dostać można było od 1 do 3 czarnych piłek w zależności czy posiadałeś w poprzedniej edycji myclub graczy z overalem podanym we wspomnianych progach.

Obowiązuje to jak miałem ps3 a teraz mam ps4?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online chodzi elegancko bardzo malutkie lagi jak juz a jak są potezne to rozlacza mecz i to jest plus dla konami :)Obrona jak sie rozjezdza to wina zgrania ja mam ts 99 i gra sie elegancko :) Martwi mnie ze pilkarze szybko sie męczą a staminy nie ma za duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz mecz rezerwami i stamina wraca

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz mecz rezerwami i stamina wraca

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Wiadomo ale nie mam zmiennikow na takim poziomie w tym momencie...     PS Jaki teraz jest największy rating do zdobycia 999 czy 9999? Bo jak wyszukuje gracza to rating widnieje do 9999  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zagraj ten turniej novice cup ogorkami po 50 albo sim. Ja dopiero tak zacząłem grać ile się oszczędza chajsu i kuponów staminy.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Raczej 999

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zagraj ten turniej novice cup ogorkami po 50 albo sim. Ja dopiero tak zacząłem grać ile się oszczędza chajsu i kuponów staminy.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Raczej 999

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

ale z kompem nie chce mi sie grac odrazu z grubej rury ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walisz bramkę podajesz do bramkarza i w tym czasie możesz walić piwo i czekać aż mecz się skończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumie racja wyprobuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, grając 433 która pozycja wychodzi bardziej pod grę w ataku pozycyjnym SS czy R/LWF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś czy jest jakiś glitch na łączeniu scoutów?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×