Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli granie będzie wyglądać jak wczoraj te dwa mecze z Bogitoxem, to podziękuję myClub i innym trybom na rzecz społeczności.

Zgadzam się, świetny wieczór i pierwszy raz od dawna już chcem wieczór i PESa!

Chyba coś dzieciakom dzisiaj muszę dosypać do picia żeby szybko poszły spać haha (żartuje oczywiście).

DaArCiO ma rację, mecze były piękne, cudowne, miodne nie wiem jak je mam jeszcze nazwać. Było tam wszystko czego oczekuje po dobrej grze! był atak pozycyjny i kontry a do tego wyniki piłkarskie a nie hokejowe.

To co odkryłem wczoraj zmasakrowalo mnie, PES 2016 jest najlepsza gra piłkarską w jaka grałem w moim życiu :) a społeczność Pro Evolution Soccer PL jednym z lepszych pomysłów w ostatnim czasie.

Do zobaczenia panowie na boisku dziś wieczorem!

Przeglądam od godziny zagraniczne fora i to co tam się dzieje to masakra. PES jest masakrowany :/ i co ciekawe każdy ma świadomość tego, że PES 2016 ma dobry gameplay ale aby to zniszczyć wystarczą idiotyczne decyzje i ukłon w stronę dzieci dając im w ręce OP Reale i Ronalda.

Na wieść o awansie Adama Bhatti ludzie pisali, że gość powinien zamiast awansować trafić do krematorium hahaha. No cóż mamy trzęsienie ziemi jeśli chodzi o społeczność PESa na świecie. Bhatti kilka dni temu dostał w zasadzie całą markę w swoje ręce i IMO ten chłopak przeciągnie PESa na stronę fanów. On jako jedyny ma kontakt z nami ( media społecznościowe) i jemu zależy na wielkości PESa, a przecież jeszcze niedawno nie miał tak dużego wpływu na pewne rzeczy w firmie jak będzie miał teraz po awansie i przeprowadzki do Japoni.

Fajnie że coś takiego powstało, ta społeczność to Pro Evolution Soccer Polska czy PL na końcu?

Coś wysłałem ale nie wiem czy dobrze ;)

Wyszukaj mnie na PSN :

Bogitox

zjedz na sam dół tam będą społeczności " Pro Evolution Soccer PL" dołącz do nas :)

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie w PlayStation App podgląd na społeczności?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nas juz niemal 30!

Chyba jeszcze nie ma podglądu na społeczność w apce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W apace nie ma. Wczoraj też zagrałem z BogotoX'em.Bardzo mile mnie zaskoczyło że uruchomiłem pesa z poziomu społeczności dołączając do BogotoX i od razu wrzuciło mnie do jego pokoju.Dobre mecze(dla mnie). Proponuję jeszcze używać słuchawki, ewentualnie komunikatora z poziomu pokoju. Gra się wyśmienicie bez przepasienców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną sprawą jest to, że grając słabszymi drużynami widać różnice miedzy taktykami. Bo grając kokasami gra się tak samo. Ja wczoraj już w drugiej połowie grając Milanem  zauważyłem gdzie są jego mocne a gdzie słabe strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, ja przyzwyczajony z online do 433 grałem to samo zawsze jak beton. W końcu w jednym ze wczorajszych meczy po 35 minutach (czas z gry) zauważyłem, że bije głową w mur (mecz przegrywalem ) zmieniłem ustawienie na 442 z LM i RM rozciągając grę na skrzydła i to przyniosło obrazu efekt w postaci bramki, a sam mecz wyglądał inaczej. Oczywiście kolega tez się dostosował, ale zezeee ma rację PES wymaga myślenia na boisku i wymaga ewentualnych zmian w taktyce. Na jednego lepiej grać szeroko na innego z 3 atakującymi. Rewelacja

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak grając koksami taktyka niewiele daje bo takie drużyny to są samograje. BogitoX masz rację każdy ma jakąś ulubioną mi pasuje 3-2-3-2 i jest git majonez. Jak wygląda sprawa po aktualizacji składów czy coś w gameplayu nie namieszały kitańce?Będę wieczorem, jak tylko córka pójdzie nyny. Wiem, że z poziomu społeczności wrzuca nas do gry ale ustalmy może jaki serwer jakie lobby tak w razie W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak grając koksami taktyka niewiele daje bo takie drużyny to są samograje. BogitoX masz rację każdy ma jakąś ulubioną mi pasuje 3-2-3-2 i jest git majonez. Jak wygląda sprawa po aktualizacji składów czy coś w gameplayu nie namieszały kitańce?Będę wieczorem, jak tylko córka pójdzie nyny. Wiem, że z poziomu społeczności wrzuca nas do gry ale ustalmy może jaki serwer jakie lobby tak w razie W

Na DE - 03 zawsze gramy sparingi z chłopakami z pes.com.pl..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem prośbę o dołączenie do społeczności PES PL i czekam na akceptację zaproszenia. 

Także jak będę dostępny to zapraszam na sparingi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o zmianę taktyki, ale mając koksów w składzie raczej boczny obrońca nie biegał do pola karnego z wrzutką. Wszystko załatwiał koks na skrzydle. Wczoraj po rozprowadzeniu akcji kontry pięknie mi Abate biegał po prawym skrzydle. Mam nadzieję, że dzisiaj uda się pyknąć niestety mam majstra z szafą na wymiar. I podobno mogę mieć problem z dokopaniem się do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nas juz 41! No panowie jeśli wieść się rozejdzie i dojdzie jeszcze kilku graczy to gry będą na poczekaniu :) w zasadzie to wieczorami te 40 osób zagwarantuje każdego wieczoru bezproblemowo mecz!!!

W tej chwili wiszą 3 gry ;)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pomoże ktoś bo nie mam pojęcia jak zacząć mecz z innym graczem w społeczności pes ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś już w społeczności?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w znajomych, masz z lewej strony społeczności, wchodzisz tam, chyba z lewej strony są uruchomione gry czy coś w tym stylu, tam wchodzisz i dołączasz

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie ma mnie przy ps4 to nie pamiętam dokładnie ale to jest dość intuicyjne

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak rozpocząć jakiś mecz i żeby ktoś dołączył do mnie . Moze jestem ślepy ale nie ma u mnie żadnej opcji żeby rozpocząć mecz .

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez 2010cobra25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż pokój na serwerze i już będziesz widziany jako w grze, albo zaproś kogoś przez invations

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pomocy przy trofeum Best of the Bunch, najlepiej jutro. Oczywiście również pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Społeczność super sprawa :) Już dołączyłem. Co do strzałów z dystansu to nieprawda, że trzeba 100 meczów żeby coś wpadło :P Strzeliłem już sporo bramek z dystansu, i kilka nawet fajnych, ale ja to zawsze jak mam miejsce to strzelam z daleka :biggrin: Tutaj udało mi się posklejać kilka bramek zdobytych w meczach online. Jeżeli ktoś miałby ochotę, to zapraszam do oglądania :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czy skłądy są aktualne offline czyli master league ? Bo Online są a tak nie ma w karierze idzie jakos to wlączyc czy lipe odjebal,,,, konami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 4 mecze online i faktycznie gra Bayernem zakrawa o kpinę. Słabsze drużyny nie mają absolutnie żadnych szans. 

Póki co straciłem tylko 2 bramki, ale takie granie mija się z celem. 

Dołączyłem już do społeczności i liczę na fajne mecze bez przepasieńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony. Są w społeczności różni gracze, jedni lubią uderzać z dystansu inni grać skrzydłem a każdy mecz to wyzwanie, przynajmniej dla mnie haha. Mamy jedną wspólną cechę, mianowicie nie lubimy przepasańców i kochamy prawdziwy futbol :) Wracając do różnorodności to wczoraj dostałem konkretną lekcje PESa ;- ) po porażce 4-1 gdzie miałem kłopot z oddaniem strzału na bramkę. Tzn każdy strzał to była wypracowana w pocie czoła akcja a po meczu bolały palce . Cholera jak ja uwielbiam takie porażki :)

Na koniec dnia (bardzo późno w nocy haha) zagrałem mecz (Quick match) Bayern vs Bayern.

Był remis 1-1 po strasznej kopaninie ale poszedłem spać z uśmiechem na pysku mówiąc szkoda mi was chłopaki, że tak będziecie grać cały rok. No i poznałem na naszym społecznościowym Voice chat nowych fajnych ludzi.

Może i lepiej niech Konami nie dodaje tych filtrów? ja tam lubię takie społeczności, nie lubię czuć się "samotny" w sieci :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achh ja to wczoraj kompletnie zero grałem hehehe co mecz to wpier... :biggrin: dziś naładuje słuchawy to będę słyszalny o ile żona się nie zestresuje, że budzę córkę hehehe ogólnie to powiem szczerze jakoś olewam te całe majklab. Grałem Valencią i potem zespołem 3,5*.Nie wiem jak Wy uważacie, ale 3,5* to trochę za mocno zmulona ta gra, 4* tj tak optymalnie, bo ktoś tam wybrał Napoli 4,5* to moja Valencia o pół tempa do tyłu chodziła.Wg mnie 4 tj jak najbardziej okey. Widzę, że West Ham jest bardzo popularny wśród drużyn wybieranych w społeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×