Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Całe Konami swoją droga niektórzy bardzo męczą sie z gra , nie łatwiej sprzedać albo przestać grać niż sie denerwować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie wszystko na advance podania na 0 i strzały manualne to napewno wszystko nie będzie wchodzić :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe Konami swoją droga niektórzy bardzo męczą sie z gra , nie łatwiej sprzedać albo przestać grać niż sie denerwować ???

I co? Kupić fife? Bez jaj haha

Ustaw sobie wszystko na advance podania na 0 i strzały manualne to napewno wszystko nie będzie wchodzić :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Na Twitterze tez ludzie narzekają, że full manual jest zepsuty. A lvl 1 support jest tak oskryptowany, że gdy kolegi z forum po starcie 2 połowy nie było chwile przy konsoli ja nie potrafiłem wybić kółkiem piłki na aut, mimo prób z całej siły w trybuny.

Dlaczego Konami ustawiło wszystkim domyślnie lvl1 który związuje nam ręce? Jeśli chcą by wszyscy myśleli, że są zayebisci mogli wydać grę z domyślnym lvl3 a w lvl1 dać przynajmniej full wolność z wyborem kierunków podań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest mega skopane, ustalam kierunek i jest dupa

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbył się pierwszy poważny turniej offline w Częstochowie i to była po prostu kpina ! 

Oczywiście większość grała Bayernem w tym ja i powiem Wam, że średnio każdy strzelał po 3-4 bramki w meczu, a często kto wygra nie decydowały umiejętności, tylko komu gra pozwoli strzelic więcej bramek. 

Trójkaty na Robbena nie do zatrzymania !

Gdzie czasy, gdzie grało się wysokim pressingiem i słabszy gracz nie mógł strzału oddać, bo trójkąty od tak nie przechodziły. MASAKRA

Mój bilans bramek po 8 meczach to 35-33 i to graliśmy grupy na 8 min. 

Madek strzelił chyba 50 bramek w 7 meczach.  Wyniki kosmos ! 

 

Finał 6:1 ! Dawniej to było nie do pomyślenia, żeby przy dwóch ogarniętych graczach tyle bramek padało. 

 

Oby Konami upadło i 2K wzięło się za piłkę nożną, bo te PES to są coraz gorsze ! Zero symulacji. Stoję zawodnikiem tyłem a i tak podania są mega celne. Po co tworzyć jakieś skomplikowane akcję, jak wystarczy x x x trójkąt strzał i gol ! Totalny bez bens. 

 

Jutro się wyjaśni czy będę robił turniej w Krakowie w styczniu i na bank zagramy na nim max 4* drużynami :)

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe współczuję. Mi (nam) na szczęście wystarczył domowy turniej offline, żeby gra wylądowała na półce. Koniec z tym szajsem. No chyba, że patch da z powrotem to, co było w demo. Inaczej tylko ono pozostaje, bo męczyć i irytować się w " pełną wersję" nie mam zamiaru. Jedyny plus, że z racji domówek sam tej gry nie kupowałem. Kpina to co odwalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbył się pierwszy poważny turniej offline w Częstochowie i to była po prostu kpina !

Oczywiście większość grała Bayernem w tym ja i powiem Wam, że średnio każdy strzelał po 3-4 bramki w meczu, a często kto wygra nie decydowały umiejętności, tylko komu gra pozwoli strzelic więcej bramek.

Trójkaty na Robbena nie do zatrzymania !

Gdzie czasy, gdzie grało się wysokim pressingiem i słabszy gracz nie mógł strzału oddać, bo trójkąty od tak nie przechodziły. MASAKRA

Mój bilans bramek po 8 meczach to 35-33 i to graliśmy grupy na 8 min.

Madek strzelił chyba 50 bramek w 7 meczach. Wyniki kosmos !

Finał 6:1 ! Dawniej to było nie do pomyślenia, żeby przy dwóch ogarniętych graczach tyle bramek padało.

Oby Konami upadło i 2K wzięło się za piłkę nożną, bo te PES to są coraz gorsze ! Zero symulacji. Stoję zawodnikiem tyłem a i tak podania są mega celne. Po co tworzyć jakieś skomplikowane akcję, jak wystarczy x x x trójkąt strzał i gol ! Totalny bez bens.

Jutro się wyjaśni czy będę robił turniej w Krakowie w styczniu i na bank zagramy na nim max 4* drużynami :)

Po tym poście zagrałem sobie Quick match Barcelona vs Bayern bo dawno nie grałem . Wynik 7-4 w plecy, przegrałem bo zostałem ukarany za próbe gry w piłkę haha.

Tutaj liczy się tylko ustawienie z CF i dwoma skrzydłowymi LWF i RWF no i długie piłki. Taki Ribery czy Roben mają takie odejście, że najzwyczajniej nie opłaca się grać podaniami budując akcje.

Zwykła atkadówka, oglądanie się długimi piłkami w momencie gdy 2 strony spróbują gry podaniami grając bayernami robi się kopania.

Gra dąży tak bardzo do długich podań, ze niejednokrotnie nawet chcąc zagrać krótko do najbliższego piłkarza ten wali długa piłkę co jest aż śmieszne :) czy chce czy nie chce w pewnym momencie automat sam spróbuje poszukać długiego podania i to kuźwa na niby najniższym poziomie wspomagania bo lvl1.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze overall zawodnika to 60 % powodzenia. Overall robi wszystko za ciebie bo tak zbudowana jest ta gra. Tobie zostaje tak z 40 umiejętności bo coś tam trzeba umieć. Ogólnie ta gra to takie klikanie w odpowiednim momencie. Gra sama się porusza a my klikamy. Grać piłką się nie opłaca bo ją od razu stracisz. Liczy się to aby jak najszybciej ją oddelegować do napastników. Gra coraz bardziej to widać została stworzona do grania 433 tak jak mówiłem inne ustawienia jak zrobisz to sam skazujesz się na trudniejsze granie. Oparli tą grę na tym ustawieniu bo jest najpopularniejsze bo graja tak barca, real, bayer, a resztę olali. Oddał bym wszytko żeby mi dali tą arcadówkę footbal kingdom zamiast pesa o fifie nawet nie wspominając. Sztuczna gra i tyle. Ten silnik zniszczył cała serię. Wygląda to ładnie a gra się źle. To ja już wolę żeby gra wyglądała źle a grało się dobrze jak to było w starych pesach. Kiedyś jak umiałeś grać i wziąłeś słabą drużynę a kolega nieogarniety choćby nawet wziął najlepsza drużynę w grze to i tak przegrał bo po prostu był słabszy. Teraz jak ktos weźmie bayern to nie trzeba umieć grać a może z tobą wygrać gładko. Bronic nie trzeba umieć wystarczy że masz zawodników z wysokim overallem i oni za ciebie wybronią co mają. Czym wyższy overall to tak jak mówię wokół zawodnika jest jakby pole magnesowe do zgarniania piłek. Niema to nic wspólnego z umiejętnościami gracza. To samo system podać na levelu 1 to przecież jakby level 4. Nie sprawdzałem tego ale jakoś jestem pewny że na levelu 2,3 to to samo co na jeden. Wszytko mega do nogi mega dokładne. Gdzie te zajebiste podania z dema. Niema wyparowały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając Bayer Real Barcelona ta gra jest skandaliczne słaba, jest to najgorsza gra piłkarska w jaka grałem. Grając 3.5 - 4 gwiazdek juz robi się miodniej do póki nie wkrada się Imput lag który jak wczoraj pisali na forum brytyjskim jest takim odpowiednikiem momentum (skrypty) z fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probował już ktoś zagrać w 4 osoby lige badz cup tak zeby podliczalo punkty bramki itp ?

Bo za cholere nie moge znalesc takiej opcji.

Ustawiajac lige mistrzow na 4 graczy rozrzuca nas po 4 roznych grupach i dupa.

Jak to ogarnac zebysmy byli w jednej grupie lub lidze ?

Help ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz custom cup I tam możesz sam ustalać grupy.

Nie da się stworzyć ligi na 4 graczy, to przerasta możliwości programistów z Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz custom cup I tam możesz sam ustalać grupy.

Nie da się stworzyć ligi na 4 graczy, to przerasta możliwości programistów z Konami.

Gdzie ten custom cup ?

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz możliwości odpalenia gry, ale nie odpalass gotowej ligi mistrzów tylko masz możliwość stworzenia ligi lub pucharu. Ustalasz grupy później playoffs i tam masz możliwość ustawiania grup lub losowania.

To proste, PES nie ma skomplikowanego Menu :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz custom cup I tam możesz sam ustalać grupy.

Nie da się stworzyć ligi na 4 graczy, to przerasta możliwości programistów z Konami.

Gdzie ten custom cup ?

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten custom cup ?

Dzieki.

Po co ci jakiś custom cup skoro jest LM. Tym bardziej jeśli was jest 4 to jest to najlepsze rozwiązanie. NAwet jak was rozrzuca to klikasz na dany team "x" i go sobie przenosisz gdzie chcesz. Wrzucasz was wszystkich do jednej grupy i jest git. Gorzej jak was jest 5 wtedy wspaniałomyślne konami nie przewidziało czegoś takiego jak liga i pozostaje długopis i kartka. Ale na 4 wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w zasadzie tylko w MyClub i gra się bardzo fajnie. Nie jestem wymiataczem, nie gram 30 meczy tygodniowo, zdarzają mi się wysokie porażki, głównie z powodu różnicy w team spirit, ale gra mi się podoba. Powoli buduję swój skład i próbuję nowej taktyki. Jak na razie mecze online wyglądają bardzo dobrze, nie ma ping ponga, ani grania non stop trójkątami, na które ktoś tam narzekał. Może tak jest poza MyClub? 

 

Piszę to, bo czytając to forum mam wrażenie, że dla wszystkich to jakaś beznadziejnie słaba gra. Ja tego tak nie widzę. Co więcej, jak czytam po raz 1500 te same teksty np. Vincenta o tym jakie to Konami jest złe to chce mi się włączyć ignora. Zresztą już to zrobiłem i teksty niektórych także omijam. Chciałbym czytać na forum coś co wniesie jakąś nową informację lub nowe odczucia nt gry. Nie w kółko dupy narzekanie na 15 linijek i powtarzanie tego samego od kilku lat. Stracony czas, więcej nie zamierzam.

 

Widzę wady MyClub. Jak dla mnie niepotrzebny jest team spirit, który utrudnia tylko zmianę taktyki. Idea losowania graczy jest za to wg mnie super. Dzięki temu nie ma dwóch takich samych składów. Reasumując, mam wniosek dla tych wiecznych krytykantów, skoro ta gra tak Wam zatruwa życie to przestańcie w nią grać, zainteresujcie się czymś innym a życie będzie piękniejsze, bez tej zalewającej Was żółci :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko krótko potwierdzę:) Świetny PES dzięki któremu odbrazilem sie na ta serie:) Na codzień gram w My Club i moje wrażenia są mega pozytywne. Gra online chodzi mega płynnie , żadnych opóźnień reakcji:) Do tego na boisku na prawdę można wszystko, świetny game play . Wychodzi gra szybkimi podaniami , wychodzi gra długimi podaniami na dobieg , góra , dołem nie ważne , jak dobrze zagrasz to wejdzie. To samo tyczy sie dryblingów . Dawno nie grałem w tak wyważonego i miodnego PESA:) Żaden aspekt nie jest przewartościowany ..jak sławne podanie na dobieg w 2013 bodajże ;)

Dodam tez ze dla odskoczni od My Club gram z kumplem meczyki Real vs Bayern i ....gra sie swietnie. Wyniki ostatniej sesji to : 0/0' 2/1 , 0/1', 2/2 czy jakoś tak :) W każdym razie niskie wyniki . Ale nasz poziom jest wyrównany i obaj staramy sie grać futbol , nie zapominając o defensywie:) Moze to recepta na miodność , by grać z kumplami którzy wiedza o co cho a nie z przypadkowymi graczami...:)

Fajna wydaje sie być inicjatywa Bogitoxa ze społecznością PES i gra zespołami mniej wypasionymi :)) Chętnie dołącze i wieczorkiem sie zapisze. Najchętniej jakiś turniej bym zagrał , rozłożony w czasie , z tabelka i być moze oddzielnym tematem . Bogitox przemysl sprawę i moze byś założył oddzielny temat tu na forum związany ze społecznością która stworzyłeś:) Można by łatwiej turniej organizować i w ogóle umawiać sie na sesje online:))

Pozdro, peace:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie powyższych dwóch wypowiedzi. Ja oczekuję gry bez lagów by wszystko gładko śmigało i już. Po całym dniu odpalam grę na parę meczyków i ognia.Ktoś narzeka na wyniki hokejowe.Ta seria od ISS zawsze robiła takie wyniki gdy się na kanapie grało. Ciekawe czy mistrz świata w PESa też narzeka, że 3x "X" 1x " trójkąt" i bramka.Wg mnie to też umiejętność i wizja kiedy i ile razy podać w jakim kierunku by tak prosto strzelić tę bramkę jak to niektórzy mówią. Skoro tak prosto to dlaczego idzie niejednego oklepać różnicą paru goli. Panowie mniej lamentowania i cieszyć się tym co jest, że nie musimy grać w fifkę. MyClub niestety ten TS psuje  trochu zabawę ale jeżeli są 2 teamy o zbliżonym TSto wtedy umiejętności wciskania  :x:  :x:  :x:  :triangle: wygrywają mecze. Jak dla mnie Konami wypuściło dwie dobre gry.W MGO dobrze się bawię nie potrzeba mi żadnego CODa BFa itp postrzelam sobie, a  w Pesa jest również dobrze.Nie narzekać bo gdyby to było jak PES2008 lag gonił laga :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko krótko potwierdzę:) Świetny PES dzięki któremu odbrazilem sie na ta serie:) Na codzień gram w My Club i moje wrażenia są mega pozytywne. Gra online chodzi mega płynnie , żadnych opóźnień reakcji:) Do tego na boisku na prawdę można wszystko, świetny game play . Wychodzi gra szybkimi podaniami , wychodzi gra długimi podaniami na dobieg , góra , dołem nie ważne , jak dobrze zagrasz to wejdzie. To samo tyczy sie dryblingów . Dawno nie grałem w tak wyważonego i miodnego PESA:) Żaden aspekt nie jest przewartościowany ..jak sławne podanie na dobieg w 2013 bodajże ;)

Dodam tez ze dla odskoczni od My Club gram z kumplem meczyki Real vs Bayern i ....gra sie swietnie. Wyniki ostatniej sesji to : 0/0' 2/1 , 0/1', 2/2 czy jakoś tak :) W każdym razie niskie wyniki . Ale nasz poziom jest wyrównany i obaj staramy sie grać futbol , nie zapominając o defensywie:) Moze to recepta na miodność , by grać z kumplami którzy wiedza o co cho a nie z przypadkowymi graczami...:)

Fajna wydaje sie być inicjatywa Bogitoxa ze społecznością PES i gra zespołami mniej wypasionymi :)) Chętnie dołącze i wieczorkiem sie zapisze. Najchętniej jakiś turniej bym zagrał , rozłożony w czasie , z tabelka i być moze oddzielnym tematem . Bogitox przemysl sprawę i moze byś założył oddzielny temat tu na forum związany ze społecznością która stworzyłeś:) Można by łatwiej turniej organizować i w ogóle umawiać sie na sesje online:))

Pozdro, peace:)

Konami Ci płaci za posty? :D

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawiacie boisko przed meczem?Ja krótka trawa i mokre ponieważ lepiej podania chodzą natomiast trójkąty często uciekają przeciwnikom na aut

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami Ci płaci za posty? :D

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

No raczej;) Tylko cicho sza ... jak by co , to nie ja:)

Jak ustawiacie boisko przed meczem?Ja krótka trawa i mokre ponieważ lepiej podania chodzą natomiast trójkąty często uciekają przeciwnikom na aut

Właśnie muszę pamietać o deszczu:) Ostatnio grałem w My Clubie w lekkim deszczu i faktycznie piłeczka chodziła szybciej co w przypadku mojej raczej powolnej i jeszcze nie wypasionej paki było mocno na +:)

Także ustawienie krótka trawka i lekki deszczyk wydaje sie optymalne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może tu albo na tablicy społeczności niech każdy chętny wpisuję numer gg i wtedy można by się łatwiej łapać. Bo nie każdy siedzi przy pleju non stop. Trochę na wzór pes.com.pl tam to się zajebiście sprawdzało :) wiem, że gg to antyk ale na smartfonach fajnie śmiga. Myślę, że to fajny pomysł, żeby społeczność tak się kontaktowała.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piszę to, bo czytając to forum mam wrażenie, że dla wszystkich to jakaś beznadziejnie słaba gra. Ja tego tak nie widzę. Co więcej, jak czytam po raz 1500 te same teksty np. Vincenta o tym jakie to Konami jest złe to chce mi się włączyć ignora. Zresztą już to zrobiłem i teksty niektórych także omijam. Chciałbym czytać na forum coś co wniesie jakąś nową informację lub nowe odczucia nt gry. Nie w kółko dupy narzekanie na 15 linijek i powtarzanie tego samego od kilku lat. Stracony czas, więcej nie zamierzam.

 

Widzę wady MyClub. Jak dla mnie niepotrzebny jest team spirit, który utrudnia tylko zmianę taktyki. Idea losowania graczy jest za to wg mnie super. Dzięki temu nie ma dwóch takich samych składów. Reasumując, mam wniosek dla tych wiecznych krytykantów, skoro ta gra tak Wam zatruwa życie to przestańcie w nią grać, zainteresujcie się czymś innym a życie będzie piękniejsze, bez tej zalewającej Was żółci :)

 

 

Jeśli konami zrobi coś pozytywnego to się nie bój zostaną pochwaleni. Zostali już pochwaleni przeze mnie choćby za genialne demko z którym pełna wersja ma mało wspólnego i nie mówię tylko to ja tylko społeczność pesa na świecie. Także jak widzisz coś tu nie gra skoro dostajemy znowu na premierę zmienioną grę na gorszą. Żółcią to może ty jesteś. Nie będziesz mi mówił co mam tutaj pisać. Jak już o czymś pisze to daję na to argumenty a nie że krytykuję żeby krytykować. To różnica. Zresztą gdy tu czytam że grając real vs bayern się bardzo dobrze gra i wam się wydaje że to wy odpowiadacie za poziom grania tymi maszyneriami to w zasadzie nie mamy już o czym ze sobą dyskutować(przytyk do dr-yogi-reborn). Plus dla ciebie jeśli rzeczywiście dałeś te ignore dla mnie. Tylko się nie odnoś do mnie skoro jedyne co potrafisz napisać że ktoś narzeka dla narzekania bo to nie prawda. To co robię ze swoim czasem to moja sprawa po co się do tego odnosisz skoro nic z tym nie możesz zrobić jak spędzam czas.. To nie moja wina że nie jestem masowym odbiorą i będę całował konami po nogach że mi wydało grę która jak się znowu okazuje na premierę i tak nie jest gotowa. Jest dużo więcej powodów by ich ganić niż chwalić po tym co odpierd..... Się wam podoba to grajcie ale nie myślcie że będzie tu tak jak w komunizmie że wszyscy musimy mówić cacy o tej frajerskiej firmie. Chcesz całuj ich po nogach a reszcie pozwól dyskutować o tym co jest według nas złe. Forum chłopie forum tu się wymienia poglądy a nie zgadza we wszystkim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj wziąłem Polskę i męczę Dywizje. Gra się całkiem przyjemnie, bo granie słabszymi wymaga ode mnie budowania akcji i solidnej gry w defensywie. 

 

Nie może być tak, że napastnik ucieka takiemu Glikowi w mgnieniu oka i robi się nagle 5m przewagi... 

 

Liczymy na patcha 29 paźdz...  Może zmienią coś gameplay i poprawią grę w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×