Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra!

ponarzekaliśmy a tera pogadajmy o taktykach bo i tak będziemy w to grac gdyż nie ma alternatywy :biggrin:

Ja gram w społeczności i max 4* gra się fantastycznie, przymierzam się do MyClub, ale jak pomyśle sobie o farmieniu czy budowaniu team spirit vs CPU to mnie skręca :biggrin:

 

Która wg was taktyka będzie bardziej zbalansowana atak /obrona ? tzn jakie są plusy i minusy ? 

 

http://lineupbuilder.com/?sk=962d  -- AMF,CMF i DMF

vs

http://lineupbuilder.com/?sk=962g --- 2x CMF i DMF

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GrandeBombik @dr-yogi-reborn @DaArCiO

No w końcu normalne posty! :) Momentami nie da się czytać tego tematu ;)

W tym roku PES jest naprawdę świetny! Ma błędy jak każda gra, ale mimo to gra się przecudnie :) Ostatnie dwa lata grałem tylko i wyłącznie w pipę, dlatego wiem co piszę :)

Na pacza w sumie nie czekam (może jeszcze coś napsuć), na składy też nie (BPL zrobiłem w 1h z browarem w łapie) :) Mnie w tym roku zdobyli w pełni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bogitox, fajnie się gra w społeczności, inna gra ale wolę zlać jakiegoś ruska jak już mam wygrać tyle jest osób w sumie a meczy chyba nie zawiele. Turniej ogarniasz?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym ogarną ale trzeba by było założyć oddzielny temat na tym forum bo w tym temacie nie ma co spamować. Ja nie założę, bo nawet nie wiem czy tutaj w ogóle można haha. Juz Cwir dał mi perm bana za.... No właśnie za co? Trzeba by było zapytać ale nie tego jegomościa a jego ego :D

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż przyszła pora na mnie w ocenie Pes 2016. Dlugo nie odzywałem sie, ale juz czytac nie moglem pewnych wypowiedzi. Zacznę od tego, ze Pes 2016 jest gra mega dobra. Oczywiście ma błędy jak każda gra, ale pozytywów jest masa. Po pierwsze system kolizji w tej grze jest wypasiony. Tak jak Havok Konami wykorzystało na tym silniku to wielkie słowa uznania dla nich. Powiem wiecej Konami w dwa lata zrobiło lepsze kolizje i animacje niz EA od 2007 roku do dnia dzisiejszego. To pokazuje ogrom pracy z ich strony. Jescze dwa lata temu człowiek by w zyciu nie pomyślał, ze Pes bedzie miał lepsze animacje i kolizje niz Fifa. Po drugie modele zawodników w tej grze sa no 1. Facjaty rownież sa na bardzo wysokim poziomie. Fizyka piłki tez jest dobra. Jak czytam te posty hardocorwych graczy Pes :D o starych Pesach to za glowe łapie sie. O czym wy mówicie? A tym chamskim presingu? O tych lama shotach? O skrzydłach? O bramkarzach, ktorzy byli super ludźmi i było trzeba ich lamersko omijać? Z mniejszych rzeczy na plus to np kamera, ktora wreszcie jest fajna. Fizyka siatek rownież jest ok. Zgadza sie Online na samym początku było kpina przez bramkarzy, którzy byli ustawieni na regular, ale na dzien dzisiejszy gra sie przyjemnie bez lagow, płynnie ale przede wszystkim bramkarze juz normalnie bronią. Moje wyniki na dzien dzisiejszy to 1:0, 2:1 etc. Owszem na początku były hokejowe wyniki ale teraz jest w porządku. Oczywiście Pes 2016 ma błędy np za szybkie tempo, strzały sa troche za mocne. Głupie błędy typu brak filtrów, brak Ligi Mistrzów online( to byłby as w rekawie Konami) brak rankingowych lobby powodują, ze Konami gubi sie w kwestii online. Wystarczy wyobrazic sobie combo w postaci Ligi Mistrzów, Europy i Euro 2016 online i jest pozamiatane. Niestety tylko Euro bedzie nam dane. Gra ma olbrzymi potencjał i widać to gołym okiem. Na koniec jeszcze jedna kwestia tj. Obwinianie Konami, ze nie ma klasycznego Option File. Nie róbcie kpin. To jest wina Sony, ze jest brak mozliwosci na PS4 udostępniania innym użytkownikom plików. Tylko Sony systemowo moze to zmienic i watpie by ot tak sobie to dla Konami zrobili. Ludzie bez przesady......poZdroo.

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż przyszła pora na mnie w ocenie Pes 2016. Dlugo nie odzywałem sie, ale juz czytac nie moglem pewnych wypowiedzi. Zacznę od tego, ze Pes 2016 jest gra mega dobra. Oczywiście ma błędy jak każda gra, ale pozytywów jest masa. Po pierwsze system kolizji w tej grze jest wypasiony. Tak jak Havok Konami wykorzystało na tym silniku to wielkie słowa uznania dla nich. Powiem wiecej Konami w dwa lata zrobiło lepsze kolizje i animacje niz EA od 2007 roku do dnia dzisiejszego. To pokazuje ogrom pracy z ich strony. Jescze dwa lata temu człowiek by w zyciu nie pomyślał, ze Pes bedzie miał lepsze animacje i kolizje niz Fifa. Po drugie modele zawodników w tej grze sa no 1. Facjaty rownież sa na bardzo wysokim poziomie. Fizyka piłki tez jest dobra. Jak czytam te posty hardocorwych graczy Pes :D o starych Pesach to za glowe łapie sie. O czym wy mówicie? A tym chamskim presingu? O tych lama shotach? O skrzydłach? O bramkarzach, ktorzy byli super ludźmi i było trzeba ich lamersko omijać? Z mniejszych rzeczy na plus to np kamera, ktora wreszcie jest fajna. Fizyka siatek rownież jest ok. Zgadza sie Online na samym początku było kpina przez bramkarzy, którzy byli ustawieni na regular, ale na dzien dzisiejszy gra sie przyjemnie bez lagow, płynnie ale przede wszystkim bramkarze juz normalnie bronią. Moje wyniki na dzien dzisiejszy to 1:0, 2:1 etc. Owszem na początku były hokejowe wyniki ale teraz jest w porządku. Oczywiście Pes 2016 ma błędy np za szybkie tempo, strzały sa troche za mocne. Głupie błędy typu brak filtrów, brak Ligi Mistrzów online( to byłby as w rekawie Konami) brak rankingowych lobby powodują, ze Konami gubi sie w kwestii online. Wystarczy wyobrazic sobie combo w postaci Ligi Mistrzów, Europy i Euro 2016 online i jest pozamiatane. Niestety tylko Euro bedzie nam dane. Gra ma olbrzymi potencjał i widać to gołym okiem. Na koniec jeszcze jedna kwestia tj. Obwinianie Konami, ze nie ma klasycznego Option File. Nie róbcie kpin. To jest wina Sony, ze jest brak mozliwosci na PS4 udostępniania innym użytkownikom plików. Tylko Sony systemowo moze to zmienic i watpie by ot tak sobie to dla Konami zrobili. Ludzie bez przesady......poZdroo.

Ale chyba nikt nigdy nie pisał , że cała gra jest zła. Gra jest momentami wręcz fenomenalna. Ale co po wręcz fenomenalnym gameplayu w meczu Sevilla vs FC Porto skoro w Online Division wszyscy grają Bayernem a to zmienia tą grę o 360 stopni.

Aby co wieczór było możliwe zagrać taki mecz potrzeba w społeczności około 500 osób. W innym wypadku ta gra to śmietnik jeśli nie będzie filtrów.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!

ponarzekaliśmy a tera pogadajmy o taktykach bo i tak będziemy w to grac gdyż nie ma alternatywy :biggrin:

Ja gram w społeczności i max 4* gra się fantastycznie, przymierzam się do MyClub, ale jak pomyśle sobie o farmieniu czy budowaniu team spirit vs CPU to mnie skręca :biggrin:

 

Która wg was taktyka będzie bardziej zbalansowana atak /obrona ? tzn jakie są plusy i minusy ? 

 

http://lineupbuilder.com/?sk=962d  -- AMF,CMF i DMF

vs

http://lineupbuilder.com/?sk=962g --- 2x CMF i DMF

 

Ja po raz pierwszy od wielu lat zacząłem grać 4-4-2. Brakowało mi rozwiązań w ataku i po przejściu na tą taktykę jest dużo lepiej. Kreuję więcej sutuacji, a dwóch DMC dba o zabezpieczenie defensywy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największa bolączka są strzały z daleka, za rzadko wchodzą i kamera która nie nadąża czasami, reszta na plus.

Możenie umiesz ? :biggrin: Właśnie na moje to jest bardzo dobre bo co by była za przyjemność walić bramkę po bramce.... a tak jak wpada co jakiś czas to jest zaciesz :)

Ja po raz pierwszy od wielu lat zacząłem grać 4-4-2. Brakowało mi rozwiązań w ataku i po przejściu na tą taktykę jest dużo lepiej. Kreuję więcej sutuacji, a dwóch DMC dba o zabezpieczenie defensywy :)

Ja gram obrona: LB, CB,CB,RB, pomoc: DMF wyżej LMF, AMF, RMF napad CF,CF

 

Ustawienia: Kontra, ustawienie piłkarzy na many, gra środkiem, krótkie podania czasami gram jeszcze possession  games....

Edytowane przez januszp85
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie zgłoszę do fanów klasycznego 4,2,2:). Na początku oczywiście testowałem 4,3,3 ale po przejściu na 4,4,2 zacząłem tworzyć dużo więcej akcji i pewniej zachowywać sie w obronie. Co da ataku to dwóch napadziorow to nie jeden ;) i w tej taktyce jest mnóstwo możliwości gry ta dwójka. Do tego jak ładnie zmontuje akcyjke to podłączają sie boczni pomocnicy i jeden środkowy wiec jest nas 5 do rozegrania i defensywny pomocnik na strzał z dystansu. W obronie za to boczni pomocnicy są bliżej obrońców niż skrzydłowi z 4,3,3 i jest łatwiej bronić:)

Polecam sprawdzić ta taktykę:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Löw'a ktoś testował?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Löw'a ktoś testował?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

JA go mam w myclubie. W środku pola jestem prawie nie śmiertelny bo tam tylu jest tych zawodników że głowa mała. Przełączam się na zawodnika i wysyłam 2 x kwadrat moich kundli i wszystkich tam gniecą. Na razie najlepsza taktyka. Co prawda uwielbiam 442 ale ta gra została napisana pod 433 ale to tego loewa sprawdza się jak chcesz w środku pola zmieść przeciwnika. W myclubie jestem w 4 lidze więc niema tak źle. W jego przypadku ale musisz się pogodzić z graniem szeroko bo te amf-y zawężają pole i schodzą do środka. Po prostu jest młócka w środku pola gdzie 60-70% pojedynków się wygrywa przez ta taktykę. No ale młócka jest straszna i nie podoba mi się to. Najlepiej tak jak mówię gra mi się 442 ale tym ustawieniem mało kiedy się wygrywa tym bardziej jak się trafia na 433. Za wielka dziura jest w środku pola w tym 442. Już dużo lepiej te ustawienie wygląda jak mamy amf-a i dmf-a ale i tak to przegrywa z tym zagęszczeniem środka pola z ustawienia Loewa. A ważne jest żeby przeciwnik nie miał chwili oddechu a loew to gwarantuje. Grałem moim ulubionym 442 to to wyglądało słabo. Po przejściu na loewa i tym chaosie w śroku pola jestem w 4 lidze. Taka dziwna gra gdzie grając nie swoją taktyką idzie mi lepiej niż grając swoją ulubioną. W zwykłym online division zastosowałem tez ta taktykę arsenalem na bayern i wygrałem 5:2. Oczywiście grajac znowu na ten popier.. bayern prze jedno ramię puszczałem pawia jak widziałem jak mnie te cyborgi wyprzedzali a z drugiej strony satysfakcja z pokonania znowu tych małp. Oczywiście po kazdym meczy z bayernem od razu daję delikwenta na block list i tak pomału oddzielam tych dewiantów bayernowych. Każda blokada bayernu to lekkie zwiększenie szansy że się trafi kogoś innego. Polecam to i wam.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za 2 lata nie zdziw się, ze czekasz 2 godziny na przeciwnika ;- )

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę inna bajka niż zrobić np. angielską. Musisz edytować, którąś z lig dostępnych w grze. Zmienić nazwy, loga, poprzerzucać piłkarzy, dopiero stroje. Trochę się kolego napracujesz. A OFa nie widać jak na razie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież edit file można panowie kopiować na pendrive i wgrywać spowrotem dlaczego nikt do sieci jeszcze nie rzucił?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów mnie dopadły te "Imput lagi" nie są to oczywiście lagi tylko znane z fify momentum. Nie mogłem wyjść z połowy, o próbach przechwycenia piłki nie mogło być mowy bo gościa Benfica była dla mojej Sevilli zbyt szybka. Jeśli już się napracowałem i wydawałoby się, że wystarczy tylko wyłożyć piłkę, to mój piłkarz wycofywał sam z automatu do tylu niemal do środka boiska T_T co jest już przegięciem.

Ja zawsze gram short pass i center. Ale gdy was dopada to kur3stwo konieczna jest zmiana taktyki na bardzo szeroko, próbować grać skrzydłami długie piłki, dośrodkowania i tak należy punktować. Przegrałem z typem 3-2 bo grać nie potrafił, ale to nie jest granie :)

Na szczęście momentum narazie nie spotykam w friendly lobby a gram tego sporo. W Quick match jest. Jeśli ktoś nie wierzy niech zacznie obserwowac jak zachowują się AI. Gdy masz dzień to ładnie wychodzą na pozycję, do piłki, a gdy dopada cię momentum oni są niemal nieruchomi, przeciwnika AI zawsze ubieganie twojego.

Wszelkie tryby online w tej grze to śmietnik jak to piszą ludzie na pewnym znanym zagranicznym forum ( pomijając granie w kolegą)

PES to kupa, wciąż lepsza od fify ale kupa.

No i ogólnie dzisiaj grając 3 mecze, gra wydawała się strasznie arkadowa, szybka i gol friendly nawet grając 4* ( ciągle mowie o trybie Quick match)

Chłopaki z Konami chcą zjebać nam zabawę do końca....

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA go mam w myclubie. W środku pola jestem prawie nie śmiertelny bo tam tylu jest tych zawodników że głowa mała. Przełączam się na zawodnika i wysyłam 2 x kwadrat moich kundli i wszystkich tam gniecą. Na razie najlepsza taktyka. Co prawda uwielbiam 442 ale ta gra została napisana pod 433 ale to tego loewa sprawdza się jak chcesz w środku pola zmieść przeciwnika. W myclubie jestem w 4 lidze więc niema tak źle. W jego przypadku ale musisz się pogodzić z graniem szeroko bo te amf-y zawężają pole i schodzą do środka. Po prostu jest młócka w środku pola gdzie 60-70% pojedynków się wygrywa przez ta taktykę. No ale młócka jest straszna i nie podoba mi się to. Najlepiej tak jak mówię gra mi się 442 ale tym ustawieniem mało kiedy się wygrywa tym bardziej jak się trafia na 433. Za wielka dziura jest w środku pola w tym 442. Już dużo lepiej te ustawienie wygląda jak mamy amf-a i dmf-a ale i tak to przegrywa z tym zagęszczeniem środka pola z ustawienia Loewa. A ważne jest żeby przeciwnik nie miał chwili oddechu a loew to gwarantuje. Grałem moim ulubionym 442 to to wyglądało słabo. Po przejściu na loewa i tym chaosie w śroku pola jestem w 4 lidze. Taka dziwna gra gdzie grając nie swoją taktyką idzie mi lepiej niż grając swoją ulubioną. W zwykłym online division zastosowałem tez ta taktykę arsenalem na bayern i wygrałem 5:2. Oczywiście grajac znowu na ten popier.. bayern prze jedno ramię puszczałem pawia jak widziałem jak mnie te cyborgi wyprzedzali a z drugiej strony satysfakcja z pokonania znowu tych małp. Oczywiście po kazdym meczy z bayernem od razu daję delikwenta na block list i tak pomału oddzielam tych dewiantów bayernowych. Każda blokada bayernu to lekkie zwiększenie szansy że się trafi kogoś innego. Polecam to i wam.

Nie rozumiem tego, że gra została stworzona pod taktykę 4-4-3. Ja w każdego pes-a gram 4-4-2 i jakoś nie mam problemu anie nie widzę, że ta taktyka jest gorsza od 4-3-3 he

Może musisz zagłębić się szczegółowo w ustawienia drużyny.... Vincent i nie odpisuj na pół strony :biggrin: bo czytać się nie da :P żarcik

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zmieniłem teraz na lvl 2 i wygrałem Chelsea 8-4 Bayern WTF ? :ohmy:

Im większy LVL tym podania dokładniejsze/łatwiejsze/celniejsze. tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań

jak zagrać drużyną z myClub on-line np. z kumplem

dlaczego z jednym kumplem mnie łączy bez problemu a z drugim nie chce połączyć wyskakuje jakiś komunikat 

i ma ktoś link do strojów Reprezentacji Narodowych 

wielkie dzięki za info !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to wchodzisz do edycji i w edycji ligi zmieniasz piłkę która w niej obowiązuje.

-----

Co może być powodem, że grając online środek mojej obrony schodzi do boków?

Grram sobie online (nie chodzi o TS bo nie gram tego online) i są momenty gdy moja obrona dwójkami schodzi do lewej i prawej strony a środek pozostaje zupełnie odkryty.

Ktoś ma pojęcie o co do cholerny chodzi?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online są, w Master league nie. Te będą 29 października.

 

 

EDIT

 

Ok, znów machnę kilka zdań o obecnym stanie PES 2016 który wg mnie jest nie fatalny a skandaliczny.

 

Nie wiem co Konami zrobiło po ostatniej konserwacji serwerów ale na 100% coś zrobili,a bankowo ruszyli suwaki. 

Nie interesuje mnie co zrobili w ONLINE DIVISION czy pochodnym trybom bo mam to gdzieś, mój ulubiony tryb FRIENLDY MATCH LOBBY w połączeniu ze społecznością PRO EVOLUTION SOCCER PL sprawiało, że miałem w łapach najlepsza piłkę w historii, fenomenalną grę która powodowała "motylki" ;- )  sprawiała, że szedłem spać z bólem o 1:30 w nocy bo rano pobudka gdyż trzeba wstawać do dzieci. O 19 godzinie patrzyłem kątem oka czy dzieciaki nie chcą już spać, wmawiając żonie, że Emilka już  trze oczy haha. Wiedziałem, że za chwilę odpłynę, zagram znów epicki mecz z kimś ze społeczności. Nawet jak dostałem od forumowego koksa 6-0 ( na szczęście tylko 2 razy tak wysoko haha)  to bylem pełen podziwu czystego skilla, czuć było w każdej chwili, że gram z MASTEREM i dziękowałem za mecz i lekcje PES-a. 

 

No ale bańka j3bła z takim hukiem , ze dalej piszczy mi w uszach hahah. Ten weekend od piątku sprawił, że gdyby nie zapowiadany pacz i malutka nadzieja, że gre naprawią , to grę bym spalił ! 

Granie 4 gwiazdkami to już niemal podobna kopanina jak REALEM, baaa zagrałem QUICK MATCH REALEM i tam wyglądało to składniej, mam wrażenie jak by KONAMI powiedziało : hmmm panowie ludzie graja sobie quick match 4 gwiazdkami i do tego po raz pierwszy od dawna na mecz czeka się 10 sekund a nie 30 minut!  Ludzie nie chcą naszego ping ponga !

Wiec decyzja, nie sprowadzamy ONLINE DIVISION do grywalnego stanu, nie nerfimy koksów tylko spi3rdolimy im fun 4 gwiazdkami to zaczną grac może nawet w MYClub ! 

 

Wiecie, same suwaki bym przebolał jeśli by Konami nie chciało wpływać na wyniki meczów, czasami lekko a momentami drastycznie, Koszmar momentum z FIFY uderza w PES z podwojoną siłą i sprawia, ze momentum w FIFIE jest subtelne, dyskretne, wręcz nie wpływa na wyniki meczów.

 

Pro Evolution Soccer jest najbardziej oskryptowaną grą online z jaka kiedykolwiek się spotkalem, a grałem w FIFY PES-sy Starcrafta na poziomie MASTER Warcraft Brood War i wiele wiele innych tutaj wiem kiedy konsola mi pomaga i wiem kiedy mam pod górkę.

W tej grze ewidentnie po każdym golu jest ingerencja konsoli. Tracę gola i włącza się GOOD MODE, mogę robić wszystko!  mogę zagrać taką tikitake ogórkami, że NEYMAR i MESSI powinni się uczyć a jak mi się nie chce a mój kumpel cofnie obrońcę to huknę z dystansu a jeśli uderzę dość poprawnie to wejdzie okienko , a jeśli ja stracę gola ? To moi obrońcy zaczną dwójkami schodzić do boków zachowując się jak morze przed Mojżeszem.

Gorzej jak gram z kumplem ( a gramy w normalnych warunkach zacięte i ładne mecze)  a konsola ubzdura sobie, ze ja mam mieć trudno bo gram na wyjeździe(chyba o to chodzi, takie są domysły ludzi na innych forach) I nie mogę wyjść, ze swojej połowy, baaa szesnastki.  Ja wiem, że Marcin potrafi grac w PES, ale porazka z nim 6-1 jest idiotyzmem, oczywiście następny mecz a nawet polowa może być w 2 stronę :)

To nie ma nic wspólnego z gra ONLINE , to wypacza idee rywalizacji, sprawia, ze ta gra jest najgorsza gra online w historii gammingu. czasem gdy gram w PES przypomina mi sie CALL OF DUTY i te oskryptowane akcje , tutaj mam to samo! Zaczyna się mecz a konsola stawia na dramaturgie, gol za gol i fantastyczne widowisko z wynikiem 4-4 a ja siedzie gram i pytam WTF ? 

Graliście w MASTER LEAGUE ? to wiece co się dzieje, gdy OGÓRKI włączą GOOD MODE i zaczynają was wgniatać w ziemie albo zagrywać na 50 metrów idealne piłki i mamy mecz z serii gol za gol. OK można z tym sobie radzić, podobnie w grze ONLINE gdy stracę gola mogę potraktować kumpla mass kosami ! Nie mowie, ze nie ma w tej grze miejsca na SKILL bo jest. Tylko ja akurat nie chce grac przeciwko kumplom i skryptom, KONAMI chciało nam dać dramaturgie i może im się udało , bo dzieciaki może lubią wyniki 8-8 po zaciętych meczach ale mnie chce się zygac. 

 

AHA aby nie było, że coś sobie uroiłem to nawet KONAMI nazwało to coś :

-Team Spririt

-Player Emotion

Żałuje, ze te gówienka zawędrowały już nawet do Friendly LOBBY, nie w takiej skali jak w innych trybach, ale jednak. 

 

Jeśli ktoś jest betonem i nie wierzy, niech nagra sobie mecze gdy wygra z kimś 5-0 i myśli, że jest super i niech nagra sobie mecz gdy nie może wyjść z polowy a typ ciśnie cie jak NOOBA.

Wystarczy przyjrzeć się AI :)bo to zależy od AI od tego jak i czy się ruszają, wychodzą na pozycje czy nie i co najważniejsze czy wychodzą przed piłkarzy rywala do gry w momencie gdy my sterujemy innym. Bo pamiętajcie my sterujemy tylko 1 a 10 AI i tak naprawdę momentum (SKRYPTY) dopada tych 10 innych,  którymi w danej chwili nie sterujemy.

Nie wspominam o bramkarzach i innych błędach bo stan gry ONLINE jest tak slaby, że już mi tamto nie przeszkadza. 

Cóż wylałem swoje żale i czekam na PACZA. Ale jednocześnie zaczynam czytać temat o NBA 2k16 bo fifa jest już nie gorszym a podobnym syfem jak PES wiec chyba muszę zacząć kochać koszykówkę lub sprzedać PS4.

 

Sorry za ewentualne błedy i niedociągnięcia, ale spieszę się bo jestem sam w domu z dzieciakami :biggrin:   

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×