Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest w PES z zapisem taktyki i loadem? np mam zapisane 433 Sevilli i później gdy wybiorę Tottenham i chciałbym zagrać swoją taktyka to ktoś mi kiedyś powiedział, że nie powinno się "loadować" np z Sevilli tylko lepiej zbudować ręcznie bo mogą wynikać jaja właśnie z wariującymi piłkarzami. To prawda?

Nigdy nic o takim czymś nie słyszałem. Ale tez nie uważam to za brednię bo konami jest do wszystkiego zdolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci Vincent, że mnie oświeciłeś ! Dziękuję Ci bardzo :)

Te kompetycje to jest coś pięknego. W końcu nie gra się z samymi Bayernami i bardzo ciekawy system kwalifikacji. Już nigdy nie włączę meczy w dywizjach. 

Wczoraj był ostatni raz. 

Wziąłem naszych Orłów i trafił mi się gość  z ratingiem ponad 800.

Oczywiście Bayern. Do  przerwy 1:1 i gość nie istnieje. Oczywiście sam sobie bramkę musiał Jodłowiec zajebać. 60% posiadania piłki na moją korzyść a strzały to chyba 7:1 

Po przerwie mecz się wyrównał, Orły zaczęły tracić siły ale cudem strzelam gola na 2:1 w 91 min ! 

I wiecie co ? Ja ten mecz przepierdoliłem, bo nagle obrońcy się rozleźli i 2x szybko na pałę wrzucił L1 trójk na Lewego ! 

 

Dziękuję dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: skąd są ci "sędziowie"...?

Gwiżdżą jak Wit Żelazko.

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym live update grało mi się o niebo lepiej. Bayern jakby normalny był i w ogóle na 10 meczy może 2-3 razy z nim grałem. Trochę mnie martwią sporadyczne rozlaczenia z serwerem. Chyba wina leży po mojej stronie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagrałem competention Państwami - oczywiście Polską :) i skład to jakaś porażka hehe... Doszedłem do 16 i wyeliminował mnie gracz, który grał Niemcami z rankingiem około 950. Competention to tryb, który daje najwięcej frajdy. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci Vincent, że mnie oświeciłeś ! Dziękuję Ci bardzo :)

Te kompetycje to jest coś pięknego. W końcu nie gra się z samymi Bayernami i bardzo ciekawy system kwalifikacji. Już nigdy nie włączę meczy w dywizjach. 

Wczoraj był ostatni raz. 

Wziąłem naszych Orłów i trafił mi się gość  z ratingiem ponad 800.

Oczywiście Bayern. Do  przerwy 1:1 i gość nie istnieje. Oczywiście sam sobie bramkę musiał Jodłowiec zajebać. 60% posiadania piłki na moją korzyść a strzały to chyba 7:1 

Po przerwie mecz się wyrównał, Orły zaczęły tracić siły ale cudem strzelam gola na 2:1 w 91 min ! 

I wiecie co ? Ja ten mecz przepierdoliłem, bo nagle obrońcy się rozleźli i 2x szybko na pałę wrzucił L1 trójk na Lewego ! 

 

Dziękuję dobranoc

No ja to w tym competition przez przypadek znalazłem że jest nowy system awansu który premiuje branie słabszych teamów. Po prostu miałem 9 punktów i patrzę że sa goście w pierwszej 16 co maja ich siedem i sa przede mną. Pierwsze wrażenie było wtf?! a później ogarnąłem że trzeba daną drużyną być najlepszym z tych samych drużyn. Jedna zmiana a jak wpłynęła na pozytywny odbiór. Dużo mniej sie tam w ogóle trafia na bayern co już ten tryb wynosi na piedestał. Ale tak jak mówię gdy gram na bayern i te overalle się na siebie nałożą to jest kaplica.  A najlepsze jest to że awansując do 16 masz pewność że jest tylko jeden bayern i po drodze może zostać jeszcze wyeliminowany. Dla ludzi którzy już rzygają tym teamem według mnie najlepszy tryb. Mycluba już powoli porzucam bo widać tą sztuczność tego teamspirit. Ten tryb jest dobry tylko na początku gdy się buduje team. Potem to już nie to. Ja już tylko siedzę w online competition. Wczoraj tez dobre mecze. Nie może być realu i bayernu i wtedy ta gra nabiera jako takich rumieńców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki system awansu w Online Competition był już w PES 15. ;)

No właśnie się pytałem czy ktoś tu może potwierdzić czy tak było już w 15 i jest ktoś. Hm ja własnie nie pamiętam nic takiego a wiem że tam grałem competition też. Dziwne ale dzięki za cynk. Mógłbym wręcz przysiąść ze zawsze się tam patrzało na punkty i stosunek bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś link do jakiegoś dobrego materiału z ligą angielską i np bundesligą wraz z dobrym tutorialem jak to zrobić? Bo co znajdę coś na YT to różnie piszą, jedni twierdzą, że działa inni że nie.

A chce mieć pewność, że to co będę robił będzie git.

Będę wdzięczny.

I pytanie czy lepiej to robić teraz czy po 1 patch od Konami?

 

Greetz,

Mike

podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Konami mnie i kumpla uraczyło wynikiem 4-4 mieliśmy beke z gry bo ping pong +handicapy przechodziły z jednego na drugiego w zależności kto przegrywał haha. Ja przebiegiem na speedzie całe boisko moim RB i strzeliłem gola, nic nie mógł zrobić haha bo moi biegali 2x szybciej. Idiotyzm, taki Idiotyzm, że nie ma ochoty grać.

Graliśmy w prywatnym lobby bez hasła. Dzisiaj jeszcze (teraz) spróbujemy pokój z hasłem, jeśli okaże się, że i tam są handicapy to chyba nie ma. Sensu w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Konami mnie i kumpla uraczyło wynikiem 4-4 mieliśmy beke z gry bo ping pong +handicapy przechodziły z jednego na drugiego w zależności kto przegrywał haha. Ja przebiegiem na speedzie całe boisko moim RB i strzeliłem gola, nic nie mógł zrobić haha bo moi biegali 2x szybciej. Idiotyzm, taki Idiotyzm, że nie ma ochoty grać.

Graliśmy w prywatnym lobby bez hasła. Dzisiaj jeszcze (teraz) spróbujemy pokój z hasłem, jeśli okaże się, że i tam są handicapy to chyba nie ma. Sensu w to grać.

To nie graj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Wiesz, że nie pomyślałem o tym?

A tak na serio, oczywiście, że nie będę grać jeśli czwartkowy pacz nic nie zmieni.

W to się obecnie nie da grać bez nerwów a nie po to są gry video.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Wiesz, że nie pomyślałem o tym?

A tak na serio, oczywiście, że nie będę grać jeśli czwartkowy pacz nic nie zmieni.

W to się obecnie nie da grać bez nerwów a nie po to są gry video.

Ja gram ostatnio w competention i jest spoko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem iść do sklepu i kupić pesa,bo fify już mam dość ale naprawdę po tych postach to trochę kabaret :D

Poprawili bramkarzy? Podobno w my Club każdy strzał to gol? Widziałem filmiki i naprawdę bramkarze puszczają takie szmaty....

Poprawili to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra była dość dobra po premierze gdy grało się np 4 gwiazdkami ale od kilku dni Konami zaczęło proces niszczenia . Oczywiście bramkarzy można poprawić paczem i kilka innych błędów. Ale handicapy są wszedobylske i tego paczem nie naprawią bo to polityka firmy. Jeden mecz mamy z kumplem normalny tak jak by dla podpuchy a inny robi się pinball i taka arkadówka, że mam ochotę wyłączyć konsole T_T a jeszcze innym razem mamy kopiuj wklej z singla. Czyli moja gra klei się i gram jak Barca za najlepszych dni a kumpel nie może wyjść z połowy, ja zdobywam gola i jeb zmiana miejsc on gra tiki take a ja nie mogę wyjść z połowy a to wszystko bez zmian w taktyce! Nie mogę strzelić na 2-0 bo konsola nie da, a do tego kreuje sztuczną dramaturgie zasranymi skryptami. Konami stosując taką politykę myśli, że zrobili grę dla wszystkich bo jak mowie są dni gdzie PES chodzi tak jak powinien i wtedy aby wygrać muszę myśleć, czytać grę, przecinać podania, w meczu jest masę przechwytów i widać, że piłkarze są biegowo na podobnym poziomie oczywiście jeśli wybierzemy tyle samo gwiazdek. Ale przychodzi mecz, gdzie czytanie gry nie ma sensu bo się nie da, gdyż moi są zawsze o tempo wolniejsi. Robi się wtedy zwykły arkade i ping pong. Ta gra w obecnym stanie nie jest warta nawet złotówki.

To się może podobać tylko gimbom którzy nigdy nie grali w grę która wymaga czystego skilla a nie napi3rdalania goli z połowy boiska.

Team. SPIRIT jest wszędzie RANdOMOWO lub wg jakiegoś ustalonego algorytmu ....

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra była dość dobra po premierze gdy grało się np 4 gwiazdkami ale od kilku dni Konami zaczęło proces niszczenia . Oczywiście bramkarzy można poprawić paczem i kilka innych błędów. Ale handicapy są wszedobylske i tego paczem nie naprawią bo to polityka firmy. Jeden mecz mamy z kumplem normalny tak jak by dla podpuchy a inny robi się pinball i taka arkadówka, że mam ochotę wyłączyć konsole T_T a jeszcze innym razem mamy kopiuj wklej z singla. Czyli moja gra klei się i gram jak Barca za najlepszych dni a kumpel nie może wyjść z połowy, ja zdobywam gola i jeb zmiana miejsc on gra tiki take a ja nie mogę wyjść z połowy a to wszystko bez zmian w taktyce! Nie mogę strzelić na 2-0 bo konsola nie da, a do tego kreuje sztuczną dramaturgie zasranymi skryptami. Konami stosując taką politykę myśli, że zrobili grę dla wszystkich bo jak mowie są dni gdzie PES chodzi tak jak powinien i wtedy aby wygrać muszę myśleć, czytać grę, przecinać podania, w meczu jest masę przechwytów i widać, że piłkarze są biegowo na podobnym poziomie oczywiście jeśli wybierzemy tyle samo gwiazdek. Ale przychodzi mecz, gdzie czytanie gry nie ma sensu bo się nie da, gdyż moi są zawsze o tempo wolniejsi. Robi się wtedy zwykły arkade i ping pong. Ta gra w obecnym stanie nie jest warta nawet złotówki.

To się może podobać tylko gimbom którzy nigdy nie grali w grę która wymaga czystego skilla a nie napi3rdalania goli z połowy boiska.

Team. SPIRIT jest wszędzie RANdOMOWO lub wg jakiegoś ustalonego algorytmu ....

 

@True Grand     Bez przesady, że gra sama sobie niby coś ustala. Ja gram z kumplami co week i wszystko jest ok. Nawet z Tobą grałem z 3 mecze i nic takiego nie zauważyłem.....

I nie obrażaj ludzi.

 

Może Cwir trochę cię ostudzi :P

 

P.S. Hunteriarz twierdzi, że z daleka mało bramek wpada a Ty piszesz inaczej he

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, grało się bardzo przyjemnie. Ale od czwartku ta gra jest inna. To wszystko zaczęło się od ostatniego czwartku. Wcześniej czasem obrona uciekała na boki, ale tera Konami dodało parę innych pomysłów do stwarzania dramaturgii w meczach ;) i ja nie przesadzam :) bo wczoraj moja Sevilla była 2x szybsza w drugiej połowie od Porto kumpla, to zwycięstwo nie było przyjemne. Zagraliśmy kilka meczy i działy się takie cyrki jak w FIFA 15 którą sprzedałem po 2 tygodniach.

PES był grą gdzie porażka smakowała lepiej niż wygrana w FIFA, ale tera juz w PES zwycięstwo na oszukanym kumplem nie smakuje tak jak kiedyś ;) znam możliwości mojego kolegi który gra w piłki od kilkunastu lat i to niemożliwe żeby nie potrafił wymienić na mnie 3 celnych podań. I vice versa wczoraj na zmianę mecze wyglądały jak noob vs Master lub remisy 4-4 i oczywiście co bramkę była zmiana tego który cisną T_T

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, grało się bardzo przyjemnie. Ale od czwartku ta gra jest inna. To wszystko zaczęło się od ostatniego czwartku. Wcześniej czasem obrona uciekała na boki, ale tera Konami dodało parę innych pomysłów do stwarzania dramaturgii w meczach ;) i ja nie przesadzam :) bo wczoraj moja Sevilla była 2x szybsza w drugiej połowie od Porto kumpla, to zwycięstwo nie było przyjemne. Zagraliśmy kilka meczy i działy się takie cyrki jak w FIFA 15 którą sprzedałem po 2 tygodniach.

PES był grą gdzie porażka smakowała lepiej niż wygrana w FIFA, ale tera juz w PES zwycięstwo na oszukanym kumplem nie smakuje tak jak kiedyś ;) znam możliwości mojego kolegi który gra w piłki od kilkunastu lat i to niemożliwe żeby nie potrafił wymienić na mnie 3 celnych podań. I vice versa wczoraj na zmianę mecze wyglądały jak noob vs Master lub remisy 4-4 i oczywiście co bramkę była zmiana tego który cisną

Oby poprawili te błędy. Dziś zagram Competention i ciekawy jestem jak to będzie. Te zmiany, które zauważyłeś to tylko online??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem standardowo prywatne lobby na DE3

Kanapowo grałem 2 tyg temu i było pięknie. Nie wiem jak jest teraz ale kanapowo można wyłączyć Player Emotion co sprawia, że nie ma mowy o momentum.

To nie jest przypadek, że w friend match lobby nie ma możliwości wyłączenia Player Emotion.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra była dość dobra po premierze 

Poprawka, ta gra była dobra tylko w bardzo dobrym demie. Już w dniu premiery zobaczyłem jak zniszczyli ta grę. Teraz wy jeszcze mówicie że w czwartek ma wyjść jakiś patch? To powiem wam tak bój się boga. To można tylko jeszcze bardziej spierdo... Problemem tej gry jest ten zjebany silnik gdzie liczy się overall zawodnika. Konami postawiło na otwarcie się na wszystkich czyli teraz możesz zielony usiąść do tej gry i nie umieć grać a konami ci udowodni  że jednak umiesz wystarczy wziąć bayern i juz wszyscy widzimy jacy jesteśmy w tą gierkę zajebiści i pro graczami.. To oczywiste oszustwo i przekłamanie. Dlatego porzuciłem fife kiedyś na amen jak rutter wypowiedział się wprost że jest momentum w fifie( po szumie w necie od razu się wycofywał z tego). Konami postanowiło zagrać na czym innym im wyższy overall tym mniej musisz umieć i to tez jest obrzydliwe oszustwo za które są już dla mnie nikim. Kiedyś jak ktoś nieumiał grać w pesa to  brałes słabszy zespół i rozpierdalałes barcelonę świeżaka. To oczywiście jest najlepsza gra kopana na rynku ale z racji tego że konkurencja jest tak nędzna to ta gra jest najlepsza ale i tak jest mega słaba. Do starych pesów to to niema nawet startu. To że kogoś kupili tym jak ta gra pieknie się porusza bo porusza to trzeba pochwalić te animację no pięknie to wygląda tylko ja nie tego oczekuje po grze. Chce mega skillowego pesa który ten nie jest co udawadnia kazdy mecz zagrany na bayern i real gdzie po meczy mój overal zbliża się pod 700 a przegrywam z gostkiem co ledwo do 400 dochodzi bo wziął bayern i mi pokazał jakim jest kozakiem. Oczyiście też się wygrya z tym bayernem ale to właśnie w meczu z nim widać jak słaba to jest gra i jak to mało tak naprawdę od nas zależy Mega przekłamana gra. Ogólnie serii już niema target się zmienił i konami idzie w target fify tylko że te głupki nie wiedzą że z nimi nie wygrają nie mając praw licencyjnych. Do póki konami nie będzie miało do nich praw to niema szans z nimi stawać do wojny o klienta. Popinkać się w to popinka ale ta seria umarła wraz z tym nowym silnikiem. Po prostu jest słaby i tyle. To takie naciskanie w dobrym momencie. A z to że ten Overall odpierdala za nas 60 % tego co się dzieje na boisku to konami jest nikim. 

 

 

 

Tu news o zmianach:

http://www.ppe.pl/news/39575/wielka-aktualizacja-nadciaga-do-pro-evolution-soccer-2016-sprawdzcie-nowosci.html

No i własnie tam nie ma nic napisane że ma coś być zmienione w rozgrywce. I to by się zgadzało bo ja nigdzie się nie natknąłem że ma wyjść jakiś patch usprawniający grę. Więc gdzie wyczytaliście że ma być patch zmieniający rozgrywkę?

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka, ta gra była dobra tylko w bardzo dobrym demie. Już w dniu premiery zobaczyłem jak zniszczyli ta grę. Teraz wy jeszcze mówicie że w czwartek ma wyjść jakiś patch? To powiem wam tak bój się boga. To można tylko jeszcze bardziej spierdo... Problemem tej gry jest ten zjebany silnik gdzie liczy się overall zawodnika. Konami postawiło na otwarcie się na wszystkich czyli teraz możesz zielony usiąść do tej gry i nie umieć grać a konami ci udowodni  że jednak umiesz wystarczy wziąć bayern i juz wszyscy widzimy jacy jesteśmy w tą gierkę zajebiści i pro graczami.. To oczywiste oszustwo i przekłamanie. Dlatego porzuciłem fife kiedyś na amen jak rutter wypowiedział się wprost że jest momentum w fifie( po szumie w necie od razu się wycofywał z tego). Konami postanowiło zagrać na czym innym im wyższy overall tym mniej musisz umieć i to tez jest obrzydliwe oszustwo za które są już dla mnie nikim. Kiedyś jak ktoś nieumiał grać w pesa to  brałes słabszy zespół i rozpierdalałes barcelonę świeżaka. To oczywiście jest najlepsza gra kopana na rynku ale z racji tego że konkurencja jest tak nędzna to ta gra jest najlepsza ale i tak jest mega słaba. Do starych pesów to to niema nawet startu. To że kogoś kupili tym jak ta gra pieknie się porusza bo porusza to trzeba pochwalić te animację no pięknie to wygląda tylko ja nie tego oczekuje po grze. Chce mega skillowego pesa który ten nie jest co udawadnia kazdy mecz zagrany na bayern i real gdzie po meczy mój overal zbliża się pod 700 a przegrywam z gostkiem co ledwo do 400 dochodzi bo wziął bayern i mi pokazał jakim jest kozakiem. Oczyiście też się wygrya z tym bayernem ale to właśnie w meczu z nim widać jak słaba to jest gra i jak to mało tak naprawdę od nas zależy Mega przekłamana gra. Ogólnie serii już niema target się zmienił i konami idzie w target fify tylko że te głupki nie wiedzą że z nimi nie wygrają nie mając praw licencyjnych. Do póki konami nie będzie miało do nich praw to niema szans z nimi stawać do wojny o klienta. Popinkać się w to popinka ale ta seria umarła wraz z tym nowym silnikiem. Po prostu jest słaby i tyle. To takie naciskanie w dobrym momencie. A z to że ten Overall odpierdala za nas 60 % tego co się dzieje na boisku to konami jest nikim. 

 

 

 

Tu news o zmianach:

http://www.ppe.pl/news/39575/wielka-aktualizacja-nadciaga-do-pro-evolution-soccer-2016-sprawdzcie-nowosci.html

No i własnie tam nie ma nic napisane że ma coś być zmienione w rozgrywce. I to by się zgadzało bo ja nigdzie się nie natknąłem że ma wyjść jakiś patch usprawniający grę. Więc gdzie wyczytaliście że ma być patch zmieniający rozgrywkę?

Patch (bardziej data pack) ma być ze składami offline i pewnie piłki i buty jak zawsze....

 

Wczoraj myślałem, że mnie ch... strzeli od 21 wywalało mnie z każdego meczu. Od godziny 19 do 21 było płynnie. Nie czaję tej gry już he

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka, ta gra była dobra tylko w bardzo dobrym demie. Już w dniu premiery zobaczyłem jak zniszczyli ta grę. Teraz wy jeszcze mówicie że w czwartek ma wyjść jakiś patch? To powiem wam tak bój się boga. To można tylko jeszcze bardziej spierdo... Problemem tej gry jest ten zjebany silnik gdzie liczy się overall zawodnika. Konami postawiło na otwarcie się na wszystkich czyli teraz możesz zielony usiąść do tej gry i nie umieć grać a konami ci udowodni że jednak umiesz wystarczy wziąć bayern i juz wszyscy widzimy jacy jesteśmy w tą gierkę zajebiści i pro graczami.. To oczywiste oszustwo i przekłamanie. Dlatego porzuciłem fife kiedyś na amen jak rutter wypowiedział się wprost że jest momentum w fifie( po szumie w necie od razu się wycofywał z tego). Konami postanowiło zagrać na czym innym im wyższy overall tym mniej musisz umieć i to tez jest obrzydliwe oszustwo za które są już dla mnie nikim. Kiedyś jak ktoś nieumiał grać w pesa to brałes słabszy zespół i rozpierdalałes barcelonę świeżaka. To oczywiście jest najlepsza gra kopana na rynku ale z racji tego że konkurencja jest tak nędzna to ta gra jest najlepsza ale i tak jest mega słaba. Do starych pesów to to niema nawet startu. To że kogoś kupili tym jak ta gra pieknie się porusza bo porusza to trzeba pochwalić te animację no pięknie to wygląda tylko ja nie tego oczekuje po grze. Chce mega skillowego pesa który ten nie jest co udawadnia kazdy mecz zagrany na bayern i real gdzie po meczy mój overal zbliża się pod 700 a przegrywam z gostkiem co ledwo do 400 dochodzi bo wziął bayern i mi pokazał jakim jest kozakiem. Oczyiście też się wygrya z tym bayernem ale to właśnie w meczu z nim widać jak słaba to jest gra i jak to mało tak naprawdę od nas zależy Mega przekłamana gra. Ogólnie serii już niema target się zmienił i konami idzie w target fify tylko że te głupki nie wiedzą że z nimi nie wygrają nie mając praw licencyjnych. Do póki konami nie będzie miało do nich praw to niema szans z nimi stawać do wojny o klienta. Popinkać się w to popinka ale ta seria umarła wraz z tym nowym silnikiem. Po prostu jest słaby i tyle. To takie naciskanie w dobrym momencie. A z to że ten Overall odpierdala za nas 60 % tego co się dzieje na boisku to konami jest nikim.

Tu news o zmianach:

http://www.ppe.pl/news/39575/wielka-aktualizacja-nadciaga-do-pro-evolution-soccer-2016-sprawdzcie-nowosci.html

No i własnie tam nie ma nic napisane że ma coś być zmienione w rozgrywce. I to by się zgadzało bo ja nigdzie się nie natknąłem że ma wyjść jakiś patch usprawniający grę. Więc gdzie wyczytaliście że ma być patch zmieniający rozgrywkę?

Miesiąc temu Adam Bhatti pisał na Twitterze, że także będą grzebać w mechanice gry.

Ja tez nie czaje, ta gra jest codziennie inna, wczoraj grałem myclub i quick match I wydawało mi się, że gram w sensible Soccer z ładną grafiką haha. Arkadówka pełna gębą. A innym razem gram i mam prawie orgzmy jak cudownie się gra. Szkoda, że częściej są jakieś problemy.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu Adam Bhatti pisał na Twitterze, że także będą grzebać w mechanice gry.

Ja tez nie czaje, ta gra jest codziennie inna, wczoraj grałem myclub i quick match I wydawało mi się, że gram w sensible Soccer z ładną grafiką haha. Arkadówka pełna gębą. A innym razem gram i mam prawie orgzmy jak cudownie się gra. Szkoda, że częściej są jakieś problemy.

Wczoraj do 21 jak grałem to  byłem w szoku, że wyniki były bardzo niskie. Największy wynik to 3-1, 0-0, 0-0, 1-0, 2-1 - grałem Polską potem Evertonem. Everton dobra drużyna, bardzo szybka i bez problemu można ograć Barce czy BM. Po 21 klapa i czar prysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ta gra co kilka godzin jest inna, jak by chcieli być dla wszystkich haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, już nie mogę tego czytać. Ten temat to teraz śmietnik. Kilka osób pisze w kółko dupy dyrdymały o zmieniającej się co chwila grze i o tym jaka ta gra jest najgorsza na świecie. Jesteście męczący! Wszyscy już znają Wasze zdanie, więc przestańcie już. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×