Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś? U mnie cały czas się kręci connecting

Ja już zagrałem. Została mi tylko kubańska baza do przejścia. To stary dobry hitman. Jeśli ktoś jest fanem skradanek i ma zdrowe podniecenie i dziką satysfakcje gdy niezauważony przedostaje się do celu i serwuje mu zatrutego drinka po czym wszyscy są w szoku co się dzieje z jegomościem to jest w domu. Chciałem dać nawet szanse i wziąć ten pierwszy epizot za te 60 zł aby sobie własnie popykać i pod koniec roku w pudełku to brać ale ponoć okazuje się że w tym hitmanie nie będzie choćby napisów także gra jest skreślona dla mnie od razu. 

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też trochę pograłem, najpierw się kręciło i w końcu niezalogowało ale można grać offline.

 

Dla mnie strasznie drewniano i brzydko graficznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy rozegralem misje treningowa na jachcie i jeszcze usiade do tego dema/bety 

Ogolnie nie jestem jakims wielkim fanem Łysego. 

W calosci to chyba tylko Absolution ukonczylem. 

 

I powiem tak, jest na pewno lepiej jesli chodzi o przebrania, bo to co bylo w Absolution to jakis  malo smieszny zart, graficznie nie powala, ogolnie po 2 podejsciach do misji treningowej, nie mam jakis super negatywnych odczuc ale tez nic mnie nie zacheca do tej gry. 

 

Najwidoczniej jestem dupa nie Hitman bo byli tacy co narzekali na poziom AI, ogolnie ludziki z kropka robia sie podejrzliwi, inni nie, jedyna chyba glupota to wtopienie sie - gdzie scieramy szmata bar, a koles obok zupelnie nie reaguje... a to jednak podejrzane ze jakis lysy nagle bar sciera. Z drugiej strony mamy cel ktory jest paranoikiem i niezaleznie od tego jak jestesmy ubrani i gdzie jestesmy robi sie podejrzliwy i zaczyna za nami lazic. 

 

Coz to tylko gra i jako takiej pewne rzeczy sie wybacza. Dzis lub jutro jeszcze pogram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej wypada frame rate. Na jachcie w tłumie, ogromny spadek fps-ów. Z kolei w finalnej misji czuć nieraz grubo ponad 30 klatek. Gra potrafi poprowadzić za rękę na szczęście można wszelkie podpowiedzi i instynkt wyłączyć. Dźwięk się lubi gubić, a komputerowi statyści się powielają.

Na razie pozytywne wrażenie.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy rozegralem misje treningowa na jachcie i jeszcze usiade do tego dema/bety 

Ogolnie nie jestem jakims wielkim fanem Łysego. 

W calosci to chyba tylko Absolution ukonczylem. 

 

I powiem tak, jest na pewno lepiej jesli chodzi o przebrania, bo to co bylo w Absolution to jakis  malo smieszny zart, graficznie nie powala, ogolnie po 2 podejsciach do misji treningowej, nie mam jakis super negatywnych odczuc ale tez nic mnie nie zacheca do tej gry. 

 

Najwidoczniej jestem dupa nie Hitman bo byli tacy co narzekali na poziom AI, ogolnie ludziki z kropka robia sie podejrzliwi, inni nie, jedyna chyba glupota to wtopienie sie - gdzie scieramy szmata bar, a koles obok zupelnie nie reaguje... a to jednak podejrzane ze jakis lysy nagle bar sciera. Z drugiej strony mamy cel ktory jest paranoikiem i niezaleznie od tego jak jestesmy ubrani i gdzie jestesmy robi sie podejrzliwy i zaczyna za nami lazic. 

 

Coz to tylko gra i jako takiej pewne rzeczy sie wybacza. Dzis lub jutro jeszcze pogram. 

 

Czytałem że poziom trudności w becie był easy mam nadzieje że w głównej podejrzliwość przeciwników nie będzie zbyt podkręcona, bo w Absolution były z tym problemy. Wtopienie się w tłum że ścieramy podłogę szmatą może wygląda trochę groteskowo, ale tak jest zaprojektowany mechanizm - kiedy odpala się ten skrypt jesteśmy w bezpiecznym położeniu - w  absolution było takie rozwiązanie z pączkami i jakąś ulotką na stoisku. Cel który jest paranoikiem przestaje być podejrzliwy kiedy przyjdziemy do niego w stroju z białym kapeluszem robić jakiś interes. Jest tak samo jeszcze problem z animacją dolewania trutki na szczura do drinka, inny kelner, i inni świadkowie nie reagują na to ... dla mnie ta beta miała bardzo dużo błędów technicznych, dziwiłem się że tak małe lokalizacje mogą tak niestabilnie działać. Ale w tej chwili to bez znaczenia, pre order złożony i czekam jutro na pierwsze prawdziwe zlecenie :)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że poziom trudności w becie był easy mam nadzieje że w głównej podejrzliwość przeciwników nie będzie zbyt podkręcona, bo w Absolution były z tym problemy. Wtopienie się w tłum że ścieramy podłogę szmatą może wygląda trochę groteskowo, ale tak jest zaprojektowany mechanizm - kiedy odpala się ten skrypt jesteśmy w bezpiecznym położeniu - to jest nowe rozwiązanie i nie było czegoś takiego w poprzednich częściach. Cel który jest paranoikiem przestaje być podejrzliwy kiedy przyjdziemy do niego w stroju z białym kapeluszem robić jakiś interes. Jest tak samo jeszcze problem z animacją dolewania trutki na szczura do drinka, inny kelner, i inni świadkowie nie reagują na to ... dla mnie ta beta miała bardzo dużo błędów technicznych, dziwiłem się że tak małe lokalizacje mogą tak niestabilnie działać. Ale w tej chwili to bez znaczenia, pre order złożony i czekam jutro na pierwsze prawdziwe zlecenie :)

 

Zgoda wiem ze tak zaprojektowany jest mechanizm, ale jak sam zauwazyles - scieranie blatu, dolewanie trucizny itd wyglada grotestowo. 

Paranoja celu owszem ale tu znow widac jak to jest oskryptowane - jesli jestem HVT, to moge byc podejrzliwy i o ile moge podejrzewac lysego w sweterku treningowym o ile dlaczego mialbym podejrzewac lysego w stroju ochrony stojacego kolo innych orchroniarzy? 

 

 

Wtopienie sie w tlum jesli sie nie myle bylo juz w Absolution. 

 

Ja rozumiem ze to tylko gra i ma swoje smiesznosci jak np fakt ze mozemy miec garrote, pistolet ale juz dluga bron bedzie widoczna bo nie da sie jej schowac do kieszeni. Ale za to nasze kieszenie mieszcza 3 mlotki i 3 łomy bez problemu ;)

 

Jak pisalem nie bylem nigdy fanem Hitmana, nie wyczekiwalem na kolejne gry i z tej perspektywy mowie pass dla tej odslony. 

 

Niemniej, jesli komus, podeszlo i chce wiecej i idea gry i godzenie sie na pewne rzeczy zwiazne z rozgrywka komus pasuja to zycze milej zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda wiem ze tak zaprojektowany jest mechanizm, ale jak sam zauwazyles - scieranie blatu, dolewanie trucizny itd wyglada grotestowo.

Paranoja celu owszem ale tu znow widac jak to jest oskryptowane - jesli jestem HVT, to moge byc podejrzliwy i o ile moge podejrzewac lysego w sweterku treningowym o ile dlaczego mialbym podejrzewac lysego w stroju ochrony stojacego kolo innych orchroniarzy?

Wtopienie sie w tlum jesli sie nie myle bylo juz w Absolution.

Ja rozumiem ze to tylko gra i ma swoje smiesznosci jak np fakt ze mozemy miec garrote, pistolet ale juz dluga bron bedzie widoczna bo nie da sie jej schowac do kieszeni. Ale za to nasze kieszenie mieszcza 3 mlotki i 3 łomy bez problemu ;)

Jak pisalem nie bylem nigdy fanem Hitmana, nie wyczekiwalem na kolejne gry i z tej perspektywy mowie pass dla tej odslony.

Niemniej, jesli komus, podeszlo i chce wiecej i idea gry i godzenie sie na pewne rzeczy zwiazne z rozgrywka komus pasuja to zycze milej zabawy.

Gdybyś miał w ten sposób oceniać każda grę to nie zagraliśmy w żadną, bo Lara Croft robi rzeczy niemożliwe, a Nathan Drake przeżywa serię z automatu itp. Tylko gra i jako tako nie oczekujemy 100% realizmu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał w ten sposób oceniać każda grę to nie zagraliśmy w żadną, bo Lara Croft robi rzeczy niemożliwe, a Nathan Drake przeżywa serię z automatu itp. Tylko gra i jako tako nie oczekujemy 100% realizmu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Nie oceniam dokonuje obserwacji, co wiecej napisalem ze to gra i ze rozumiem ze ma swoje smiesznosci. Nawet emotke postawilem....

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma RealmPictures przygotowała fajny filmik promujący nowego Hitmana, pokazujący działania łysego zabójcy w prawdziwym świecie. 

 

 

Co ciekawe, w rolę Agenta 47 wcielił się sam Liam Brennan, czyli aktor podkładający głos łysemu w grze :)

Edytowane przez Will-O'-Wisp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So już trofea: http://psnprofiles.com/trophies/4418-HITMAN

Brak platyny :( Beznadziejna lista, Absolution miało o wiele lepsze trofki i w sumie 47.

 

 

Co ciekawe, w rolę Agenta 47 wcielił się sam Liam Brennan, czyli aktor podkładający głos łysemu w grze :)

Zaraz zaraz... Że co? Przecież David Bateson podkłada głos Hitmanowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda wiem ze tak zaprojektowany jest mechanizm, ale jak sam zauwazyles - scieranie blatu, dolewanie trucizny itd wyglada grotestowo. 

Paranoja celu owszem ale tu znow widac jak to jest oskryptowane - jesli jestem HVT, to moge byc podejrzliwy i o ile moge podejrzewac lysego w sweterku treningowym o ile dlaczego mialbym podejrzewac lysego w stroju ochrony stojacego kolo innych orchroniarzy? 

 

 

Wtopienie sie w tlum jesli sie nie myle bylo juz w Absolution. 

 

Ja rozumiem ze to tylko gra i ma swoje smiesznosci jak np fakt ze mozemy miec garrote, pistolet ale juz dluga bron bedzie widoczna bo nie da sie jej schowac do kieszeni. Ale za to nasze kieszenie mieszcza 3 mlotki i 3 łomy bez problemu ;)

 

Jak pisalem nie bylem nigdy fanem Hitmana, nie wyczekiwalem na kolejne gry i z tej perspektywy mowie pass dla tej odslony. 

 

Niemniej, jesli komus, podeszlo i chce wiecej i idea gry i godzenie sie na pewne rzeczy zwiazne z rozgrywka komus pasuja to zycze milej zabawy. 

 

najlepsze jest to że z całą tą groteską to i tak będzie gra z bardzo realistycznymi założeniami ... w innych produkcjach typu Uncharted, Mafia, czy tam wymień sobie grę którą chcesz, twój bohater w każdej misji - zabija średnio 30 - 50 przeciwników i jeszcze do tego dowcipkuje, grę kończysz z wynikiem kilkaset trupów czyli jestes wielkim zbrodniarzem i mordercą, ale że od lat obowiązuje poprawność w grach a ty nie możesz poczuć że grasz jako zly, to oni zawsze byli źli i chcieli ciebie zabić, i tutaj pojawia się Hitmana którego od całej reszty wyróżnia fakt że grasz jako kat, zimny wyszkolony gość bez uczuć i sumienia, ... masz kontrakt tylko na jednego człowieka, trzeba przeniknąć w jego otoczenie, znaleźć jego słabe punkty i zaatakować, im lepszy styl zabójstwa tym lepsza reputacja ... Absolution jest najbardziej liniową częścią, mocno sfabularyzowaną, wystarczyło zagrać w każdą inną część by zrozumieć mechanikę ... ogólnie gra jest przecieństwem do wszystkich gier akcij w których się strzela, i trzeba było samemu wszystko zaplanować ... pamiętam jak w jedynce była genialna misja spotkania dwóch członków triady w jakiejś tam restuaracji, miałes zlikwidować jednego, dało się broń przez okno podrzucić do toalety, potem przyjść na spotkanie, wyjść nagle za potrzebą, wziąść podrzuconą broń z kibla , załatwić klienta jednym strzałem w łeb i dać nogę ... można też było gośćia otruć, i zabić na wiele sposobów, wtedy dopiero zrozumiałem jaki ogrom pracy goście wsadzili by gracz myślał tak jak myśliwy, jakie to było banalnie proste założenie które konkurencja przegapiła. 

 

edit - głos do wszystkich części dawał David Betson ... ten rok będzie naprawdę wielki jeżeli chodzi o powrót klasyków, nowa Mafia i Doom :)

Edytowane przez Malakay
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o Mafię to najbardziej się martwię. Hitman jakoś nie wuewoulował, może jedynie pod względem możliwości załatwienia celu. Tak to bardzo przypomina poprzednie części, co mnie się osobiście podoba. DOOM niestety lub stety jak dla kogo, powrócił do klasyku, a przydałby się porządny horror.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to na ppe.pl pojawiła się recenzja i z niej wychodzi że jednak napisy pl są. NA stronie cenegi pisze że nie. Gruszczyk potwierdza ale że są jakby kogoś interesowało

 

Takie pytanie bo premiera jest 11. Czy po 24 dziś będzie można już uruchomić grę? jak to działa bo przyznam że nigdy nie kupowałem nic cyfrowego przed premierą ze store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie bo premiera jest 11. Czy po 24 dziś będzie można już uruchomić grę? jak to działa bo przyznam że nigdy nie kupowałem nic cyfrowego przed premierą ze store?

Zamawiałem ten pakiet startowy i już można od paru dni pobierać. A odpalić będzie można za dokładnie 8h28m.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy gra będzie po polsku? I czy będą jakieś ustawienia jasności? Bo w becie tego nie było

jest w PL, gra będzie za niecałe 6 godzin grywalna :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w PL, gra będzie za niecałe 6 godzin grywalna :)

Hej Hej śledzę wasze wypowiedzi... Hm... Warto brać startowke czy full pakiet...

Pechowo w betę nie grałem :(

(Uwielbialem stare Hitmany ale i Absolution był w miarę ok)

PS: NA XboxOne chyba bym wciągnął

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem full pakiet za 249. Gra się będzie sama aktualizować o misję, wiec mam z plus 6 kontraktów serbskich, pewno po jednym na każdy odcinek.. Pojedynczo kupowane odcinki wyjdą pewno z 20pln więcej... Dla jasności, ten starter to jest ten sam prolog co w becie plus Paryż. Jest to opcja bardziej dla fanów, na pee.pl facet dał ocenę 6,5 ale zaznaczył ze zaniżona jest przez małą zawartość..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem full pakiet za 249. Gra się będzie sama aktualizować o misję, wiec mam z plus 6 kontraktów serbskich, pewno po jednym na każdy odcinek.. Pojedynczo kupowane odcinki wyjdą pewno z 20pln więcej... Dla jasności, ten starter to jest ten sam prolog co w becie plus Paryż. Jest to opcja bardziej dla fanów, na pee.pl facet dał ocenę 6,5 ale zaznaczył ze zaniżona jest przez małą zawartość..

A w zadzie mam ppe to badziewiasty portal...

Myślę czy nie kupić startera, ewentualnie jak mnie porwie kupić season pass czy jakiś upgrejd do full pakietu (mam nadzieję że będzie coś takiego)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wziąłem startera żeby własnie obadać jak te dodatkowe kontrakty będa działac czy to przedłuży o dużo grę i czy niestanie się to monotonne. I wtedy w nowym roku będę wiedział czy brać pudełko. To w sumie uczciwie postąpili bo jeśli by rzucili tylko tą opcję za 249 zł gdzie nie wiemy w zasadzie co bierzemy to to by było nieuczciwe. A tak każdy może podjąć decyzję czy te 63 zł zapłacić i sprawdzić co to za zawartość. U mnie akurat 249 zł było wykluczone żeby zapłacić za nie wiadomo co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wziąłem startera żeby własnie obadać jak te dodatkowe kontrakty będa działac czy to przedłuży o dużo grę i czy niestanie się to monotonne. I wtedy w nowym roku będę wiedział czy brać pudełko. To w sumie uczciwie postąpili bo jeśli by rzucili tylko tą opcję za 249 zł gdzie nie wiemy w zasadzie co bierzemy to to by było nieuczciwe. A tak każdy może podjąć decyzję czy te 63 zł zapłacić i sprawdzić co to za zawartość. U mnie akurat 249 zł było wykluczone żeby zapłacić za nie wiadomo co.

A wiadomo czy będzie upgrejd z tej Starter do Full?

A pudło to za 8 miechów dopiero tak?

Chyba na XboxOne wezmę, bi i tak rasowego multi nie ma więc spore grono znajomych odpada, więc na One po tanioszka się wezmie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=AwnQ6qF8Ots

 

Analiza DF, podsumowując zdecydowana poprawa jeśli chodzi o płynność w stosunku do bety, do tego autorzy dołączyli opcję zablokowania klatek na 30 i wtedy jest praktycznie idealne 30fps. Całkiem spoko. Na minus, bardzo długie loadingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi, pudełko na początku 2017. Nie ma chyba Upgrejdu ze Startera do Full, tylko zakup odcinków(5szt.) po 40zł.

Czyli wychodzi Starter 63zł +5odcinków x40zł= 263zł. Full kosztuje 249zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi, pudełko na początku 2017. Nie ma chyba Upgrejdu ze Startera do Full, tylko zakup odcinków(5szt.) po 40zł.

Czyli wychodzi Starter 63zł +5odcinków x40zł= 263zł. Full kosztuje 249zł.

Dzięki :) i chyba jak coś tak bym zrobił... Ra dyche więcej da się przeżyć

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×