Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się jak najmniej zawadzac na torze tym szybszym, w radicalach mi się to udawało, aż za dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uzgodnijmy, przyjmujemy zasadę, że przynajmniej dwa koła muszą być na asfalcie?

Chodzi mi konkretnie o drugi zakręt na tym torze, na wyjściu jego prawa strona jest wybetonowana rozumiem, że zabronione jest wjeżdżać tam całym samochodem? Tylko dwa koła mogą przekroczyć białą linię ograniczającą tor?

Ale też musisz mieć na uwadze że możesz zakręt przestrzelić , mieć opony zużyte i nie zmieścisz się ,ablo podczas walki z drugim musisz wyjechać aby uniknąć kolizji takie wyjazdy są według mnie usprawiedliwione  i nawet w realu nie są karane ,natomiast wyjazdy "wyuczone" i non stop powtarzające się kołko w kólko muszą być karane z całą surowością.

Mamy narzędzia do wyłapania takich wyjazdów i raczej nikt specjalnie nie będzie ryzykował ,ale czas pokaże :thanks:

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , Sieniu , Panowie

 

 

PSN: Woytas_PL

malowanie : Four C motorsport

nr:20

 

uważajcie na żółte żądło z tyłu :biggrin: .... oczywiście żart ;)

 

dzięki za możliwośc pojeżdżenia w waszym gronie mam nadzieję , że poszukam jeszcze 1s  do wyścigu

 

:thanks:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...miała byc lawina filmów z czwartkowego treningu  a tu nic?  ,to ja będę pierwszy

A gdzie reszta jest ? te ostatnie pare kółek jak jechaliśmy razem ? to bym chciał zobaczyć ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tam już ciekawego nie było :pardon:


nie zrobiłem  save repleya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytas podał swój nr. auta. Czy Torres możesz podać swój by jutro w wyścigu nie robić zamieszania? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro? To nie w niedziele? Co do numeru to jutro z rana podam jakiś tam wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Chciał bym się podzielić jedną uwagą z kolegami,wczoraj posprawdzaliśmy jak to jest z tymi wyjazdami poza tor,okazało się że przekłamanie kamer jest niesamowite.

Jedna osoba była w trybie obserwatora  a druga na torze,wynik był taki że wchodząc w zakręt jedna strona starałem się jechać na tarce a druga na torze ,obserwator twierdził ze byłem czterema kołami poza torem i tak we wszystkich zakrętach,wnioskuje aby każdy robił save z wyścigu celem obrony swojego toru jazdy.(w razie wniosku o karę). :thanks:

Moim zdanie powinno to być zbędne ,powinniśmy przestrzegać zasad czystej jazdy i wyścigu fair play ,na pewna tak było jest i będzie,a incydent z poprzedniego wyścigu przeszedł już do Histori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie bedzie dzisiaj, przez brak gry, ale w tygodniu powinienem miec nowa wiec na imoli juz pojade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I polo nie bedzie zrezygnował z ligi

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I polo nie bedzie zrezygnował z ligi

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

tumblr_msmlysawxs1qiz3j8o2_500.gif

Edytowane przez KamaczoPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam marcina za zderzenie, które zaszło z mojej winy. Chciałbym się wycofać z wyścigów, gdyż stwarzam zagrożenie na torze, a sam nie mam chęci grania. Jeszcze raz przepraszam za dzisiejszy incydent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie powinienem się specjalnie wypowiadać na ten temat, ale robienie wyścigów na 40 okrążeń gdy po pierwszym zakręcie jest już kilku "posprzątanych" moim zdaniem mija się z celem, chyba że tak mają wyglądać wyścigi tutaj zawsze to ja odpadam bo frajdy z tego nima, przynajmniej dla mnie.

To tak na gorąco. 

 

Aha, pozdrawiam Pana który wjechał mi w dupę na prostej drodze w pierwszym okrążeniu uszkadzając zawieszenie.

Wiwat brak ABS, wiwat pełne uszkodzenia!

 

Chociaż niektórym ten ABS by się jednak przydał...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki jest urok formuły w tej grze, chociaż w rzeczywistości wygląda to podobnie, lekki kontakt i koniec wyścigu.

Jeżdżenie normalnymi autami było mniej stresujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wyścig

Jakby to powiedzieć po twojemu , You're welcome ! Hahaha  :laugh:  :biggrin:  :P

 

A tak pozatym to w tym całym zdarzeniu co tu Pioniu zaobrazował to ja też ucierpiałem ale naszczęście niegrożnie bo Woytas po puknięciu Pionia stracił kontrole troszkę nad bolidem i akurat zachaczył mnie przejeźdzającego obok , obróciło mnie lekko i pojechałem dalej , straciłem max ze 4 sekundy . A tak pozatym to wyścig ala Hamilton , pusto z przodu , pusto z tyłu. Dziękuje za uwage.

Edytowane przez KamaczoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gupia gra nie dała przejechać ostatniego okrążenia. A taka fajna walka się szykowała z Wyso ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Coś ucięło

 

Pioniu o fuck :shok:  pojęcia nie maiłem , że Cię wysłałem na dach ,lekki kontakt oponami szok , wychodzi na to , że zrobiłem niezłą oborę , mogę tylko przeprosić , że całkowicie zepsułem Ci wyścig :sad:  :wallbash:

Generalnie ładnie Panowie czysto jeździcie , szacun , udało  mi się mocno przyspieszyć od oficjalnego treningu , dzięki czemu mogłem nawiązać walkę niestety z mojej strony wyszedł trochę brak objeżdżenia w tłumie w tej grze , nie pomógł mi   też brak tabliczek  przed zakrętami i jak kogoś miałem na spojlerze z tyłu lub z przodu trafiały się drobne błędy , dziękuje za wyścig

Edytowane przez Woytas_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jedni twierdzą, że na evencie jest czysta jazda inni nie :). Z mojej strony ppczątek wyścigu to 2x wjaz w mój tył. Raz katall i drugi raz jeszcze nie sprawdziłem kto. Potem zjazd do boksu bo bolid non stop ściągalo w lewo a na padzie kontrowanie tego było męczące. I tu lipa bo miałem inaczej zaplanowane pit stopy i za mało paliwa mi zatankpwali więc musiałem zjechać jeszcze 2 razy. Potem wyścig mój skupiał się na obserwowaniu niebieskiej flagi i zjeżdżaniu na ppbaocze przed czołówką. Na przyszłość proszę jadąc za kimś w tunelu, bierzcie pod uwagę że ten ktoś przed zakręt może hamować. Na kwali też sie z kś przytarłem ale w tej sytuacji z mojej perspektywy tobja byłem z przodu wiec miałem pierwszeństwo w zmianie toru jazdy i podnoszenie rumoru na imprezie troche bez celu było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

moja kolizja z shandowem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×