Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie liga Gulf będzie likwidowana i łączona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzimy do Radicala? Jeśli tak ma być to może warto to zrobić przed najbliższym eventem. Z drugiej strony to u nas ściga sie chyba więcej osób niż w Radical?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie  całkiem coś nowego ma być,  info ma być wieczorkiem w obu ligach 


Jak dla mnie sprawa została już wyjaśniona i winę wg zasad CRC nie za kolizje ponosi Yelon.

Za krótko jeździmy w tym gronie aby wszystko było tip top. Takie rzeczy przychodzą z czasem.

fajnie jak by wiara wstawiała się na treningi w większym gronie wtedy tip top szybciej ogarniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tores jeżeli musisz wiedzieć to mam prawo jazdy, zapewne krócej niż Ty ale mam.

Nie kwestionuję tego, że gdy ktoś wjeżdża Ci w tył pojazdu jest to jego wina, natomiast problem polega na tym, że Ty widzisz tylko sytuację w której wyleciałeś poza tor.

Równie dobrze po twoim kontakcie na wyjściu prawego zakrętu Yelon mógł wylecieć ale nie wyleciał więc już nie ma problemu wszystko jest ok tak?

 

Ja osobiście sądzę też, że wyjeżdżając z prawego zakrętu zjechałeś na lewą stronę toru tak aby Yelon nie mógł zaatakować Cię od wewnętrznej (co jest logiczne bo zazwyczaj tak się robi) po czym widząc, jak Yelon jedzie dużo szybciej od zewnętrznej zajechałeś mu drogę.

Oczywiście uderzenie Cię w tył to wina Yelona, ale ja interpretuję podany wyżej przepis tak, że skoro już zablokowałeś lewą stronę toru to nie mogłeś nagle zacząć blokować wyprzedzającego Cie Yelona z prawej strony.

Przecież teraz w erze kersów i drsów widać to jak na dłoni w formule 1, gdy jeden bolid jest szybszy na prostej od drugiego to ten drugi nie lata z lewej na prawą stronę toru aby tamten go nie wyprzedził arugmentując to tym, że jak tamten pierwszy go dotknie od tyłu to jest jego wina.

 

Ja nie jestem od stawiania kar, jak widać inni koledzy też mają odmienne zdanie, może nie mam racji ale ja wyrażam swoją opinie, chyba Sieniu zazwyczaj podejmuje ostateczną decyzję w takich sytuacjach. 

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak formuła pierwsza :P Jest Formuła jeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało sie nie uniknione czas polaczyc siły i stworzyć jedna serie w ktorej wezmą udzial kierowcy z najwieksza frekwencja od początku ligi i tak oto stworzyłem listę 16 graczy ktorzy bedą w podstawowym składzie oraz listę rezerwowych.Lista rezerwowych bedzie ulegała zmiania ponieważ jeden nie zgłoszony start do wyscigu bedzie następstwem spadku do rezerwy,a wiec

Lista startowa wyglada tak

1.KamaczoPL-13starow

2.Piotras3-13

3.Niagar-13

4.Yelon65-13

5.Sieniu-13

6.Shadow18_08-12

7.Matijad-12

8.Wyso52-11

9.Pioniu-9

10.Mataman-8

11.Tachograf-8

12.Marcin06-8

13.F1maniak-8

14.Tprudzic-7

15.Smokey-7

16.Sir Siekier-7

Rezerwa

1.Gustaw-6

2.Mario-5

3.Toreso-4

4.TomekDaria-4

5.Woytas_pl-2

6.Kasza96-2

Jesli ktoś ma jakies zastrzeżenia albo pomysły jak rozwiązać inaczej połączenie lig to prosze pisać śmiało

Aha i jeszcze jedno seria jaka pojedziemy juz wspólnie bedzie to Porsche SuperCup w grze RUF Rgt8-gt3

Kalendarz i terminy wyścigów zamieszczę jutro w temacie Radicala

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobimy pojedziemy najpierw GT4. Jutro podam listę torów i samochodów

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

Edytowane przez PIONIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aston martin V8 VANTAGE GT4 #66 PIONIU

Spokojnie zrobię porządek w temacie Radicala i tam wszytko umieszczę listę kierowców i ich wybory malowan i samochodów ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o pomysl na to kto bedzie jechal, a kto bedzie rezerwowym, to ja bym zrobil takie wirtualne kwalifikacje w Time Trialu. Tam kazdy robi czasowke, a potem w niedziele jak online bedzie dostepnych wiecej niz 16 osob to odrzucamy tych najwolniejszych z TT. Mozna jeszcze pierwszej piatce zapewnic jazde w wyscigu nawet bez robienia czasowek w TT.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździliście gt4?

Te auta bardziej nadają się do driftu niż do szybkiej jazdy po torze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruf był ok, a GT-4 trochę za wolny jedyne Ginetą fajnie się bryka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałem jednak przy RUF RGT-8 GT3 czyli porsche supercup. Zapraszam do tematu narazie podałem jeden tor juz na ta niedziele.

Ten temat chwilowo zostaje zawieszony

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie ma co patrzeć to za wolne to za szybkie i jedziemy coraz szybszą serią/autem. Przecież można sobie pojechać teraz autem gt3, a później wrócić do jakiegoś dtm, gt4, a później znowu pojechać czymś szybszym. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na F1, ale sieniu dobrze to ogarnia, przy takiej liczbie osob trzeba cos narzucac, a nie pytac kazdego o zdanie bo tak to by dyskusje trwaly w nieskonczonosc.

Dobra robota sieniu, tylko to gdzie sie te informacje pojawiaja mnie troche wkurza, zrob prosze jeden nowy watkek od poczatku, ze wszystkimi informacjami, a nie porozrzucane to jest na 2 watki w pierwszym i ostatnim poscie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie ma co patrzeć to za wolne to za szybkie i jedziemy coraz szybszą serią/autem. Przecież można sobie pojechać teraz autem gt3, a później wrócić do jakiegoś dtm, gt4, a później znowu pojechać czymś szybszym. 

podpisuje się pod tym :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zrobiliście z tego kabaret nagle zamykając dwie ligi , ale w jakimś sensie rozumiem brak frekwencji jest rzeczą bardzo nieprzyjemną a  jazda w kilku staje się bez sensu.

 

Nie wiem czy wszystkie osoby z większą frekwencją potwierdziły udział , nie wiem też czy odbędą się dwa wyścigi czy kalendarz będzie szerszy , z tego powodu nie blokuje nikomu miejsca bo  gdzieś na początku października wystartujemy z własną ligą  F1 ( na F1 2015 ).  Stąd dziękuję za udział w zabawie , od siebie dodam, że pomysł wchodzenia kogoś z rezerwy za kogoś z podstawowego składu jest w pewnym sensie dość naiwny i będzie tylko powodował sporo niepotrzebnych kolizji , jeśli ktoś nie będzie miał pewności jazdy w wyścigu w większości  po prostu oleje treningi ... co da wiadomy skutek w wyścigu. :devil:

 

Tak czy siak dziękuję za fajną walkę i emocje na Zhuhai, jak będę miał chwilę to najwyżej czasami polatam z wami jakiś trening , żeby zapełnić tor jako wolny jeździec

 

pozdro i powodzenia w nowym sezonie

 

Woyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rezerwowy ma jakieś 90 % że wejdzie do wyścigu ,nawet jak ja bym był w rezerwie to kompletnie nie przeszkadzało by mi trenować w tygodniu z chłopakami a w sobotę masz decyzje że jadę lub nie,albo nawet na 10 minut przed kwalami,ale kwestia podejścia do tego , ja mam z tego fan i mi by to nie przeszkadzało i podejrzewam że koledzy maja podobne zdanie.

Będziemy obserwować twoje wyścigi i szerokości i przyczepności w F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rezerwowy ma jakieś 90 % że wejdzie do wyścigu ,nawet jak ja bym był w rezerwie to kompletnie nie przeszkadzało by mi trenować w tygodniu z chłopakami a w sobotę masz decyzje że jadę lub nie,albo nawet na 10 minut przed kwalami,ale kwestia podejścia do tego , ja mam z tego fan i mi by to nie przeszkadzało i podejrzewam że koledzy maja podobne zdanie.

Będziemy obserwować twoje wyścigi i szerokości i przyczepności w F1

 

Tobie może nie,  mi też ale sam zobaczysz , że tych rezerwowych będziecie potem dublować po paru kółkach ;).

Ja akurat i koledzy poważnie podchodzimy do rozgrywek ligowych wręcz ustawiając sobie inne tematy pod ligę no ale każdy ma jakieś swoje priorytety , jeszcze raz Yelon powodzenia :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty taki mocarz widzę że wszystkich będziesz dublował po paru kółkach.

 

ja za dobry nie jestem często na suchym odstaję źle się wyścig ułoży ale raz na mokrym objechałem wszystkich o 20 sekund :) bo wszystko się ułożyło aż nad to a nigdy nie należę do najszybszych na torze, także takie uwagi sobie zachowaj dla siebie a zresztą kilka postów temu powiedziałeś że to kabaret i zrezygnowałeś także nie troluj w temacie i daj sobie siania.

 

Sieniu pomysł z lista rezerwowych 100% super lepszy od kwali bo na kwali często ci słabsi z rezerwy nie beda mieli szansy sie zakwalifikować a tak pojadą sobie, zreszta śmiem wątpić że bedzie nas 16 na stracie.

 

ps. szkoda tylko że tak rzadko dzielicie sie setupem chłopaki nie każdy poświęca tyle czasu na P Carsy ile by chciał może to sie zmieni od nowego sezonu nie ścigamy sie o złote kalesraki.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do rufa dużo setów jest w internetach, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×