Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

Masz jakaś poradę jak zabić Gige rosę w 6 chapterze? Trochę ostro bije a tylko 2 postacie można mieć, mam lvl jak boss 42

Wchodzisz do menu i dodajesz 3 postać, teraz złapiesz się za łeb "ja pierdole dlaczego wcześniej tak nie zrobiłem" :Coolface:

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Wchodzisz do menu i dodajesz 3 postać, teraz złapiesz się za łeb "ja pierdole dlaczego wcześniej tak nie zrobiłem" :Coolface:

Nie da się mogę tylko 2

 

edit ok dodałem ale nawet nie wiedziałem ze mogę to zrobić pff GŁUPIA GRA

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Nóżka napisał:

 

 

@Digi, jakbyś mógł wytłumaczyć to byłbym wdzięczny. Chyba że masz jakiegoś linka do dobrej instrukcji (może być po angielsku) to oszczędzi Ci to czasu na pisanie? :24_stuck_out_tongue:

 

Więc procedura jest banalna, kilka dni temu była to dla mnie czarna magia :24_stuck_out_tongue:

 

Tu masz porównywarkę cen w różnych regionach:

https://eshop-prices.com/prices?currency=PLN

Wybierasz tytuł, sprawdzasz gdzie najtaniej...

 

I TERAZ:

 

1. Wchodzisz tutaj:

https://accounts.nintendo.com/register

Tworzysz konto oraz wybierasz kraj (tak tak, ten w którym chcesz przycebulić)

2. Na konsoli logujesz się na to konto

3. Wchodzisz w sklep, wyszukujesz grę, kupujesz (ja podpinam kartę i kupuję, płacąc kartą. I nie ma problemu czy płacisz polską kartą w Meksyku, u Ruskich, czy gdzie tam. ZAWSZE bez problemu przechodzi)

4. Grasz na koncie którym chcesz TWOIM, czy tym 2 na którym kupiłeś, czy jeszcze na innym)

 

CAŁA FILOZOFIA :) Proste co??

 

(Kminię jeszcze nad TYM czy można "w locie" zmienić region na naszym koncie, kupić i z powrotem ustawić stary region)...

 

BTW: Przed założeniem konta Nintendo, załóż Sobie maila na gmailu, bo na tego maila dostaniesz kod potwierdzający, utworzenie konta N...

 

A CZY TANIEJ??? O proszę:

No i kupione w eshopie u Ruskich, wyszło 50 i kilka zlociszy :)

Za taką cenę myślę że warto (no przeca to prawie 50% taniej niż u Nas).

Fajnie bo od ruskich jest też język PL gdyby ktoś się zastanawiał :) Pogram to później napiszę kilka słów.

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Więc procedura jest banalna, kilka dni temu była to dla mnie czarna magia :24_stuck_out_tongue:

 

Tu masz porównywarkę cen w różnych regionach:

https://eshop-prices.com/prices?currency=PLN

Wybierasz tytuł, sprawdzasz gdzie najtaniej...

 

I TERAZ:

 

1. Wchodzisz tutaj:

https://accounts.nintendo.com/register

Tworzysz konto oraz wybierasz kraj (tak tak, ten w którym chcesz przycebulić)

2. Na konsoli logujesz się na to konto

3. Wchodzisz w sklep, wyszukujesz grę, kupujesz (ja podpinam kartę i kupuję, płacąc kartą. I nie ma problemu czy płacisz polską kartą w Meksyku, u Ruskich, czy gdzie tam. ZAWSZE bez problemu przechodzi)

4. Grasz na koncie którym chcesz TWOIM, czy tym 2 na którym kupiłeś, czy jeszcze na innym)

 

CAŁA FILOZOFIA :) Proste co??

 

(Kminię jeszcze nad TYM czy można "w locie" zmienić region na naszym koncie, kupić i z powrotem ustawić stary region)...

 

BTW: Przed założeniem konta Nintendo, załóż Sobie maila na gmailu, bo na tego maila dostaniesz kod potwierdzający, utworzenie konta N...

 

A CZY TANIEJ??? O proszę:

 

Dzięki wielkie, przetestuje niedługo cebulę u siebie. :1_grinning: 

 

Tak jeszcze odnośnie jednej rzeczy o której wspomniałeś, to poszukałem trochę dzisiaj na zagranicznych stronach i:

11 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

(Kminię jeszcze nad TYM czy można "w locie" zmienić region na naszym koncie, kupić i z powrotem ustawić stary region)...

  • podobno można na swoim głównym koncie dowolnie zmieniać region, tyle razy ile się chce. Jedyny minus podobno jest taki że w momencie zmiany regionu przepadają nam wszystkie uzbierane złote monety (z tego co ludzie piszą to się zerują). O ile dobrze wyczytałem to Switch ma limit 8 kont na konsoli, więc ludzie sugerują żeby założyć sobie dodatkowe konta na regiony na których najczęściej są najniższe ceny i na nich nie zmieniać regionu, co pozwoli zbierać monety + mieć jedno na którym ewentualnie by się "żonglowało" regionami. Tak naprawdę nie wiem czy te monety są w ogóle warte świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 regiony musowo to RUSCY, oraz MEKSYK. Czyli 3 konto główne z regionem zmiennym i tyle.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli ps4 slim ma porty USB 3.0 i podłącze do niego odbiornik Bluetooth np. 4.0 to to będzie działało?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gwarancja na Nintendo jest tylko na rok?
Mieliście w zestawie jakąś kartę gwarancyjną czy w razie co wystarczy paragon zakupu?

Pytam bo ogólnie byłem przekonany, że czas gwarancyjny to dwa lata a z tego wątku wynika, że tylko rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, Ps4 rok, NS rok...
Takie sprzęty to minimum 2 lata powinny mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masakra, Ps4 rok, NS rok...
Takie sprzęty to minimum 2 lata powinny mieć
Pamiętaj że ma działać 2 lata.
Ultima jako sklep od razu pisze 2 lata bo wiedzą że i tak będą się z tym bujać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na obecny katalog gier na Switch'a, to wydaje mi się, że muszą zapowiedzieć coś tłustego na E3, bo poza Death Cells, to nie widzę nic, co mogłoby mnie po skończeniu Zeldy przykuć do konsoli. Xenoblade 2 zupełnie mnie nie kusi, a większość dobrych indyków mam już na PC. Zostaje Bayonetta, ale to zabawa na 20-25h. Kupiłbym Splatoon 2, ale nikt w to tutaj nie gra, a samemu mi się nie chce. Gdzie jest mój Fire Emblem? Generalnie z tytułami ekskluzywnymi robi się powoli biednie...

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bayonette przeszedłem w 14h a dwójkę w 6 

 

z exow ogrywanym Mario oddysey 

 

zostaly Mario i kroliki

 

a potem może Hyrule warriors i oby do lipca wtedy octo traveler i monster hunter

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  @Grabeq to sprzedaj konsolę i kup jakąś inną, a nie narzekaj jak stara baba, bo już mi się nie chce czytać twoich postów z bólem dupy (chyba z 5 z kolei)

 

A w Dead Cells zagraj na pc, bo już tam są od dawna

 

Nic nie zapowiedzą tłustego

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, beardo0 napisał:

@Grabeq to sprzedaj konsolę i kup jakąś inną, a nie narzekaj jak stara baba, bo już mi się nie chce czytać twoich postów z bólem dupy (chyba z 5 z kolei)

 

A w Dead Cells zagraj na pc, bo już tam są od dawna

 

Nic nie zapowiedzą tłustego

Gościu mówi ze nie ma w co grać jak zaraz Mario aces, captain toad, octopath traveler, monster hunter z tego co zapowiedziane super smash + to co zapowiedzą czyli pewnie pokemony itp

 

 

typowe polskie narzekanie 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Gościu mówi ze nie ma w co grać jak zaraz Mario aces, captain toad, octopath traveler, monster hunter z tego co zapowiedziane super smash + to co zapowiedzą czyli pewnie pokemony itp

 

 

typowe polskie narzekanie 

 

Nie no, w mój gust produkty wchodzą więc sam jestem posiadaczem 20 pudełek na switcha z czego 15 to eksy. 

 

Poza w/w wymienionymi yoshi, nmh, w tym roku a z remasterow exclusive tylko na switcha należy dołożyć ikaruge z dreamcasta jako perelke oraz twewy z dsa. 

 

Ale jak mu nie wchodzi ten lineup cóż :: pozostaje czekać tylko niech nikt nie pisze ze maja z eksami problem :D 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zdun napisał:

 

Nie no, w mój gust produkty wchodzą więc sam jestem posiadaczem 20 pudełek na switcha z czego 15 to eksy. 

 

Poza w/w wymienionymi yoshi, nmh, w tym roku a z remasterow exclusive tylko na switcha należy dołożyć ikaruge z dreamcasta jako perelke oraz twewy z dsa. 

 

Ale jak mu nie wchodzi ten lineup cóż :: pozostaje czekać tylko niech nikt nie pisze ze maja z eksami problem :D 

Z eksami to ma problem ale microsoft haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wqrwia że tego wszystkiego jest za dużo,  do końca roku mam zapewnione granie,  tylko czasu brak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa dupa, jak co to Octopath Traveler i Dead Cells...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamówiłem sobie fajny motyw a mianowicie lampkę green rupees z zeldy na oficjalnym sklepie nintendo uk, 11 funa to jak za darmo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Gościu mówi ze nie ma w co grać jak zaraz Mario aces, captain toad, octopath traveler, monster hunter z tego co zapowiedziane super smash + to co zapowiedzą czyli pewnie pokemony itp

 

 

typowe polskie narzekanie 

 

Yyyy...poza Octopath nic mnie z tego nie interesuje, poza tym, jaką jakość będzie prezentował ten tytuł przekonamy się po premierze. Bravely Default było nudne jak flaki z olejem, a zapowiadali to jako następcę FF i Chrono Trigger'a. Jak wyjdzie MH na Switcha, to akurat będę ciorał w MHW na PC. Te wszystkie kolorowe tytuły z uniwersum Mario nigdy mnie nie jarały i jarać nie będą. Zelda, Metroid, Fire Emblem - to jest moja święta trójca Nintendo, na razie dostałem z niej tylko Zeldę.:Coolface:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grabeq napisał:

 

Yyyy...poza Octopath nic mnie z tego nie interesuje, poza tym, jaką jakość będzie prezentował ten tytuł przekonamy się po premierze. Bravely Default było nudne jak flaki z olejem, a zapowiadali to jako następcę FF i Chrono Trigger'a. Jak wyjdzie MH na Switcha, to akurat będę ciorał w MHW na PC. Te wszystkie kolorowe tytuły z uniwersum Mario nigdy mnie nie jarały i jarać nie będą. Zelda, Metroid, Fire Emblem - to jest moja święta trójca Nintendo, na razie dostałem z niej tylko Zeldę.:Coolface:

No właśnie ja tez tak uważałem a kupiłem switcha i wciągnęły mnie te kolorowe gry jak cholera ale to może dlatego ze nie miałem nigdy nintendo 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Wystawiam się na atak gamingowych hipsterów! Podkreślam, że jako gracz uważam, że EA to rak branży, więc mi też ciężko rekomendować ich grę.

 

Mowa o FIFA 18. Obecnie jest ciężka przecena i w eShopie gra kosztuje ok. 80 zł....czyli tyle ile powinna kosztować w chwili premiery :Coolface: Gra została zbesztana w recenzjach, z uwagi na fakt, że jest uboższą wersją - w szczególności jeśli chodzi o tryby gry - od siostrzyczek wydanych na PC/XO/PS4. Zaryzykowałem i nabyłem. Jako przenośna piłka kopana sprawdza się idealnie. Czy jest gorsza od wersji wydanych na inne platformy? Oczywiście, że tak. Niemniej jednak, nigdy nie było lepszej piłki nożnej na handhelda. Wygląda dobrze, śmiga w 60 klatkach i można zagrać z przyjemnością szybki meczyk, siedząc na "tronie". Więc jeśli ktoś nie ma wygórowanych oczekiwań i lubi takie tytuły, to można brać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grabeq napisał:

Uwaga! Wystawiam się na atak gamingowych hipsterów! Podkreślam, że jako gracz uważam, że EA to rak branży, więc mi też ciężko rekomendować ich grę.

 

Mowa o FIFA 18. Obecnie jest ciężka przecena i w eShopie gra kosztuje ok. 80 zł....czyli tyle ile powinna kosztować w chwili premiery :Coolface: Gra została zbesztana w recenzjach, z uwagi na fakt, że jest uboższą wersją - w szczególności jeśli chodzi o tryby gry - od siostrzyczek wydanych na PC/XO/PS4. Zaryzykowałem i nabyłem. Jako przenośna piłka kopana sprawdza się idealnie. Czy jest gorsza od wersji wydanych na inne platformy? Oczywiście, że tak. Niemniej jednak, nigdy nie było lepszej piłki nożnej na handhelda. Wygląda dobrze, śmiga w 60 klatkach i można zagrać z przyjemnością szybki meczyk, siedząc na "tronie". Więc jeśli ktoś nie ma wygórowanych oczekiwań i lubi takie tytuły, to można brać spokojnie.

 

A jest tam jakas kariera? W euro czy mm za 90 zł jest i też tocze wewnętrzne boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos cen to obniżka od EA, gra na PS4 kosztuje teraz 99zl

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×