Skocz do zawartości
zyga101

PS4 CUH 1116 vs CUH 1216, krótka recenzja i porównanie kultury pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi ci o to czy lepiej kupić 500gb 1216 czy 1gb 1116 to jeśli nie hodujesz gier na twardzielu spokojnie 500 ci starczy i kup CUH-1216. Mi się nigdy nie udało nawet zbliżyć do zapełnienia dysku, a mam całkiem sporo cyfrówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 500 dawno dysk zapełniłem, więc jak jest okazja brać 1 TB, jeszcze za dużo miejsca nikomu nie zaszkodziło :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić nowsza z mniejszym dyskiem i z miejsca dokupić większy dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ,że lepiej kupić 1216A i podmienić dysk na 1Tb ,a ten z konsoli sprzedać na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić taniej z jakiegoś mniejszego sklepu np. Świat gier czy z Saturna, Mediamarktu itp.?

Z tego co wiem 1tb jest bez rewizji sprzętowej.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w jednym z marketów widziałem wersje 1TB 1216B,może ktoś kupił,jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„No jeśli ktos lubi tanie plastiki i tansze podzespoly" to mi napisał koleś z jednego ze sklepów internetowych na temat 1216

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Wczoraj w jednym z marketów widziałem wersje 1TB 1216B,może ktoś kupił,jak się sprawuje?

Konkretnie gdzie? W jakiej cenie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 1TB 1216B me 1699zł

Edytowane przez erte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„No jeśli ktos lubi tanie plastiki i tansze podzespoly" to mi napisał koleś z jednego ze sklepów internetowych na temat 1216

 

 

Jestem pewien że odpowiedzi udzielił ci jakiś "znafca" tematu. Widocznie dla niego lepszy plastik to rysujący się od patrzenia na niego gloss, co do tańszych podzespołów to zmniejszyła się liczba kości ram (włożono większe pojemności) dzięki czemu między innymi PS4 pożera mniej prądu, a plastik jest tak samo gówniany w CUH-1xxx jak i 12xx :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że odpowiedzi udzielił ci jakiś "znafca" tematu. Widocznie dla niego lepszy plastik to rysujący się od patrzenia na niego gloss, co do tańszych podzespołów to zmniejszyła się liczba kości ram (włożono większe pojemności) dzięki czemu między innymi PS4 pożera mniej prądu, a plastik jest tak samo gówniany w CUH-1xxx jak i 12xx :biggrin:

 

Jestem podobnego zdania ,że zmiany konstrukcyjne są niewielkie i mogą mieć wpływ pozytywny lub nie.

 

Ale  tu były tylko zmiany kosmetyczne i mi się wydaje że to na +

A obudowa to już na początku powinna być matowa.

 

Moja PS3 Fat jak by nie miała foli to by wyglądała jakby używał jej jako deski do krojenia chleba  a nie do grania.

XBOX 360 Slim po 3 miesiącach był w identycznym stanie i tylko kurz wycierałem (też kupiłem SKIN by nie niszczyć konsoli)

 

PS4 jeszcze nie mam ,ale jak ostatnio pojechałem oglądać miesięczną konsolę to była tak porysowana i choć tańsza  o 300 zł niż w sklepie stwierdziłem że wolę dozbierać tą kasę i mieć nową J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to potwierdzone info, że zaczynają się pojawiać wersje Ultimate Player Edition w nowej rewizji?

Oraz ewentualnie którą konsolę 500 GB kupić, aby na pewno trafić na nową rewizję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj na własne oczy 1TB 1216B,co do 500GB to szukaj w bundlu np. z Until Dawn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale widziales w MediaExpercie, ktorego w Warszawie nie ma :P

A jakieś MediaMarkty, Saturny, czy tam RTV Euro Agd? Lub nawet Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupywac PS4 1216 500Gb za 1350zl? Dobra cenka?

 

 

Dobra. Ja za swoją dałem 1449 ale w sklepie. Zależy jakie źródło.

 

Panowie, a można wiedzieć gdzie kupiliście konsole w tej cenie? Oczywiście chodzi mi o nowy model CUH-1216a. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MateuszeKkK,

 

pytałem tego sprzedawcy, mają być nowe na dniach. Zachęcam też do poczytania całego tego wątku,

bo właśnie kilku użytkowników forum kupiło u niego konsole. I niby wszystko okej. ;-)

 

Dzięki Panowie za odpowiedź, myślałem, że macie jakieś nowe źródła. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat brak dodatkowego kloca jest jak najbardziej na +

 

Jestem to wstanie zrozumiec.

 

Niemniej co jednego bedzie uwierac (dodatowa cegielka w postaci zasilacza) drugiemy bedzie zwisac  (no w sumie to raczej lezec ;)).

 

Ja jestem zdania, ze jesli  juz mimimalizuje sie wymiary, to moze warto rozwazyc zasilacz poza obudowa sprzetu. I ja bym majac sprzet z zasilaczem zewnetrzym raczej nie plakal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale widziales w MediaExpercie, ktorego w Warszawie nie ma :P

A jakieś MediaMarkty, Saturny, czy tam RTV Euro Agd? Lub nawet Allegro?

Saturn i MM mają bundle i łyse 1216a. Ja właśnie w Saturnie kupiłem wersję 1216a 500gb z Until Dawn za 1649. Jak narazie jest ok. Dysk od ręki podmieniłem na 1,5tb z poprzedniej PS4 i także uważam, że matowa buda jest na +. Już dosć miałem tego palcującego się badziewia w premierówce. CO bym nie zrobił to albo brudna, albo zakurzona albo porysowana frania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem to wstanie zrozumiec.

 

Niemniej co jednego bedzie uwierac (dodatowa cegielka w postaci zasilacza) drugiemy bedzie zwisac  (no w sumie to raczej lezec ;)).

 

Ja jestem zdania, ze jesli  juz mimimalizuje sie wymiary, to moze warto rozwazyc zasilacz poza obudowa sprzetu. I ja bym majac sprzet z zasilaczem zewnetrzym raczej nie plakal.

Oczywiście, nie jest to kwestia która decyduje o tym czy kupię sprzęt czy nie. Jakby był to też nic by się nie stało, ale jako ciekawostkę przytoczę wątek który czytałem ostatnio na GAF'ie odnośnie zasilacza w Xone. Jakiemuś ziomkowi padł zasilator, a że konsola już po gwarancji to chciał kupić cegłę osobno. Okazuje się że nie ma szans na kupno samego zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×