Skocz do zawartości
Strife

Tales of Zestiria

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kupisz grę to do 18 listopada możesz to pobrać za friko z Alishią, w Japonii to było płatne, chamski skok na kasę ze strony Bamco.

W Japonii było przez 2 czy 3 tygodnie za darmo dla wszystkich. Całe wydanie gry na PS4 to chamski skok na kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife - Mają nawet Disgaea 5 w najniższej cenie jaką widziałem - nieźle :) Ale skoro już kupiłem ToZ to poczekam do czasu aż skończę to może trochę ta cena spadnie ;)

shranz - też chciałem poczekać ale nie mam w co grać a Disgaea 5 nadal za droga jak na moje postanowienie więc padło na ToZ za 202zł

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam na pierwsze recki, jak się okaże że wersja ps4 jest skokiem na kasę i się nie przyłożyli do technicznych kwestii to olewam ich i czekam na używkę .

Nie zdzierżę pustych terenów i chamskiego popupu.

I tak tłukę w rocket league .

Sory to jest ps4 i pewne minimalne wymagania gra musi spełniać tym bardziej w pełnej cenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz, w wersji na ps4 poza rozdziałką i lepszymi teksturami ponoć nic nie zmienili. Tak jak Kypq wyżej pisał, dla przeciętnego gracza który się nie ślini na sam wyraz Tales to zwykły skok na kasę, na ps3 dorwiesz za 170zł nówkę.

Ja tam się ślinię i wreszcie będzie w co grać na ps4, bo ostatnio to tylko stoi i się kurzy, a dzieciaki mi przejęły ps3.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objection! z tego co "gdzieś tam czytałem na internetach" poza właśnie rozdziałką i teksturami, wersja na Ps4 ma też mniejsze czasy ładowania oraz niby mniejszy pop up tekstur. Jednak do wersji PC to tej grze bardzo daleko na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie wyobrażam sobie grać w Talesa na piecu, co nie zmienia faktu że jakościowo to kosi soniaka pod każdym względem.

 

Design postaci i miejscówek mi leży, oby fabuła była dobra i ciekawa a będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famitsu dało FF XIII-2 bodajże 40 więc trzeba to lepiej zweryfikować samemu  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobra, a 40 to niby perfekt, ale kwadratowi chyba są współwłaścicielem pisma więc im się należy  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Wyjdzie ToZ na zachodzie i będą się sypały szóstki i siódemki, bo jest brzydko, za dużo gry w grze i za mało cinematic eksperiens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W minusach napiszą "jak twórcy śmiali zrobić grę dłuższą niż na 8 godzin". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sklep robson.pl jednak zrobił wałek i na sam koniec zmienił koszt ToZ na 215zł - zamówienie anulowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysłali mi maila że dla mnie nadal obowiązuje cena 202 i czy na pewno chcę anulować (nie wiem czy dlatego że napisałem im co o tym myślę, czy tak jest z preorderami u nich) ale jako że nie chciało mi się czekać na odpowiedź to już wcześniej zamówiłem Disgaea 5 a im podziękowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś w Ultimie? Wysłali komuś dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś wysłali, ale ostatni raz tam zamawiam, mam niby zniżkę 5%, ale przy Zestiri mnie nie obowiązuje, więc pies im mordę lizał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to beka. Ja też zamawiałem 1 X, zapłaciłem z góry i nic. Widać mają kasę to olewka. Ostatni raz tam zamawiałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima się zeszmaciła strasznie ostatnio i ceny mają mało konkurencyjne, jedynie co jest na plus że najpóźniej gry w dniu premiery od nich są dostarczane, więc nie jest tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja gry na premierę nie dostanę. A płaciłeś z góry czy przy odbiorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze za pobraniem, na stronce mam że niby zlecenie zrealizowane, ale czy dostanę jutro to nie wiem, ale w tym aspekcie Ultima nigdy nie zawiodła.

 

W sumie mi to wisi czy będzie jutro czy w poniedziałek, chyba się starzeje, a i tak już stary ze mnie cap, kiedyś to człowiek czekał z wywieszonym jęzorem, teraz to jakoś na luzaku się czeka na premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Teraz już wiem, że dostali kasiorę i olewka. Jeśli jutro nie wyślą to im podziękuję za współpracę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×