Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopie troche temat

Czy aby w magii Omnyo odblokowac np trzeci stopien debufa zbroi przeciwnika musimy miec podbita magie (punktami) do jakiegos stopnia czy wystarczy np. miec tylko 15 punktow magii, by odblokowala sie ta misja "veteran" i ja wykonac?

Moze przyklad bardziej zobrazuje co mialem na mysli.

Wbijam magie na 15 punktow.

Robie te questy w dojo po kolei: novice, adept,  veteran

W tym momencie nie inwestujac wiecej punktow w magie moge wybrac np czar ognia nakladany na bron na trzecim poziomie?

Czy moze kolejne stopnie czarow maja jakies wymagania (ze np trzeba miec 30 punktow magii)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie Nioh przypadnie do gustu osobie która nerwowo nawet przy Bloodbornie nie dawała rady? Kręci mnie ten orientalny klimat Nioha ale nie chcę odłożyć gry na półkę zbyt szybko :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Patrykos napisał:

Jak myślicie Nioh przypadnie do gustu osobie która nerwowo nawet przy Bloodbornie nie dawała rady? Kręci mnie ten orientalny klimat Nioha ale nie chcę odłożyć gry na półkę zbyt szybko :4_joy:

Jeżeli odpowiada Ci klimat to myślę że będzie ok. Podstawowa różnica w stosunku do bb to fakt, że bb przez całą grę jest wymagające. Nioh moim zdaniem w późniejszym etapie robi się całkiem prosty bo możesz się wykoksac. Tyle że poczatek też może dać w dupę :p

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Patrykos napisał:

Bierz i testuj bo gra jest przednia. Faktycznie na początku będzie ciężko, ale jak już trochę rozwiniesz arsenał ciosów i opanujesz mechanikę "ki pulse" to szlachtowanie zrobi się bardzo przyjemne. Ta gra klimatem i walką stoi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.11.2018 o 22:14, Patrykos napisał:

BB wymagał opanowania uniku, kontry z pistoletu i cierpliwości żeby na spokojnie poznać świat po którym chodzimy. A poten ruchy bossów. Nioh wymaga opanowania walki bronia którą wybrałeś, jej combosós, postaw, uniku, bloku, map po których biegamy. System walki w nioh jest o wiele bardziej zaawansowany. A to całe wykoksanie to można robić po przejściu gry. A dlc są jeszcze trudniejsze. Jeśli odpadłeś w BB to daj se spokój z Nioh. Ten tytuł da ci tak w dupe, że będziesz chciał wrucić do prostego bb.  Pierwszy boss w nioh odstraszył chyba z połowę ludzi którzy kupili tą gre.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wszystko zależy od build'u postaci. Niemniej jednak, tak jak napisał @Natsu, na początku ginie się na potęgę. Ja na Hino-emna rozwaliłem pada, a wszystkie gry od From Software przeszedłem solo, bez żadnej pomocy. System walki jest dość złożony, a przeciwnicy wrednie porozrzucani po mapie. Bossowie mają często umiejętności OHKO, które doprowadzają do szału. Od połowy gry, można  zrobić build oparty wyłącznie o Ninjutsu i grać z zamkniętymi oczami. To jest trudna i miejscami bardzo frustrująca gra. O klasę gorsza od Bloodborne, ale cały czas bardzo dobra. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi