Skocz do zawartości
pablos_83

Far Cry: Primal

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie gralem w poprzednie części, ale po opiniach widzę, że troszke nuda jak za coś co kosztuje ponad 2 banki. Z drugiej strony ciekawią mnie czasy pokazane w grze, ciekaw jestem czy podobnie jak w AC można wyciągnąć trochę faktów, ciekawostek itd. Chyba poczekam kilka tygodni aż będzie poniżej 200zł, bo poki co w sklepie znajomek mi mówił, że 219 trzeba liczyć w premiere :/

 

jodzio - fortec w tamtych czasach raczej nie znajdziesz :P

hehe no domyślam się, ale pewnie Ubi zastąpi to pod inną nazwą i dziuplą z przybyszami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Far Cry'e często pojawiały się w nienajgorszych promocjach na PSS więc może z tym też warto się wstrzymać aż cena fest spadnie, bo z tego co widzę gra bardzo podobna do poprzedniczek, no ale wiadomo - typowy model Ubi, zrobić grę która się sprawdzi a potem ją doić. Mimo wszystko przy poprzednich grach z serii bawiłem się spoko i chwile nudy które się zdarzały nie odrzucały mnie od tytułu mimo wszystko.

Ciekawy jestem jak z tą sową jest, bo to chyba najgłupszy pomysł żeby sowa zrzucała jakieś bomby....

W zasadzie to zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, jak odbieracie tłumaczenie, o ile gracie w j.polskim? Bo widziałem dużo narzekania w recenzjach że nie ma odmiany czasowników itp, i postacie brzmią przez to jak debile co wpływa na negatywny odbiór tych postaci. Faktycznie jest takie odczucie czy przesadzają :D?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy juz może jakieś sklepy maja w sprzedaży dzisiaj Far Cry'a Primal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Np. na sklepach gdzie ja pracuje (GLIWICE i BIELSKO BIAŁA) ;) info na PW. 

 

Scooby-Doo - tlumaczenie faktycznie jest.....ciężkie :-P 

Edytowane przez Graczdari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bo widziałem dużo narzekania w recenzjach że nie ma odmiany czasowników itp, i postacie brzmią przez to jak debile co wpływa na negatywny odbiór tych postaci. Faktycznie jest takie odczucie czy przesadzają :biggrin:?

 

Bo obejrzeniu materialow, widac ze tlumaczenie  jest niespojne, a ponadto wpisuje sie w PL wyobrazenie o jaskiniowcach kali miec kali byc kali zabic itd. Co ponoc nie do konca licuje z rysem historycznym.

Li tylko ogladajac materialy bylem zmeczony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na pierwsze recenzje, coś czuje, że będzie 7-8/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, jak odbieracie tłumaczenie, o ile gracie w j.polskim? Bo widziałem dużo narzekania w recenzjach że nie ma odmiany czasowników itp, i postacie brzmią przez to jak debile co wpływa na negatywny odbiór tych postaci. Faktycznie jest takie odczucie czy przesadzają :biggrin:?

 

 

 

Bo obejrzeniu materialow, widac ze tlumaczenie  jest niespojne, a ponadto wpisuje sie w PL wyobrazenie o jaskiniowcach kali miec kali byc kali zabic itd. Co ponoc nie do konca licuje z rysem historycznym.

Li tylko ogladajac materialy bylem zmeczony :P

 

 

właśnie oglądam na twitchu na ps4 transmisje z FCP w wersji niemieckiej z aktywnymi napisami (bo ścieżki audio  zachowano oryginalne co nie jest częste w niemieckich wersjach gier)  i jest dokładnie to o czym piszecie - brak odmiany czasowników (dla nieświadomych: wygląda to w niemieckim jeszcze gorzej niż w polskim :D ) w zdaniach pojawia się całkiem często więc to wygląda na zagranie ubisoftu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować ale jak piszecie że to kalka FC4 to chyba poczekam trochę. Akurat gram w FC4 i strasznie zaczyna mnie nudzić to latanie od punktu do punktu. Po za tym ostatnio ogrywałem Mad Maxa gdzie tez było latanie od punktu do punktu więc 3 gry opartej na tym samym chyba nie zniosę :biggrin: w tak krótkim okresie. Choć nie lubię łuków to gra ma coś w sobie co mnie przyciąga, może ten świat a może to że mamy zwierzątko :biggrin:

...a z tych prawie 160 gier, które włączyłeś - któraś Cie nie nudziła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a z tych prawie 160 gier, które włączyłeś - któraś Cie nie nudziła?

Diablo, gtav, risen 3 i kilka innych :)

W Primalu jest za mało nowości tylko powielanie tych samych rzeczy z poprzednich gier studia, mogliby się troszeczkę wysylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tego crapa wołają sobie full cenę? Myślałem, że to będzie na poziomie Blood Dragon, który zjada tą produkcję klimatem na śniadanie. Nie wiem jak z długością, ale pełna cena za zmianę tektur to lekkie przegięcie. Co się dzieje...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tego crapa wołają sobie full cenę? Myślałem, że to będzie na poziomie Blood Dragon, który zjada tą produkcję klimatem na śniadanie. Nie wiem jak z długością, ale pełna cena za zmianę tektur to lekkie przegięcie. Co się dzieje...

Taki stary, a naiwny jak dziecko we mgle. Czego sie spodziewales po ubi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ubishitem jest tak, że jak znajdą i utrą sobie pomysł na gameplay, który się przyjmie, to zaczynają go ciągnąc poprzez sequele, spin-offy i inne kontynuacje, aż się całkowicie zeszmaci. Taka polityka jest ogólnie dobra, bo robienie kontynuacji polega przecież na ewolucji i dopracowywaniu starych patentów, jednak Ubishit bierze to zdecydowanie zbyt na serio, aż ewentualnie kolejne gry przestają się od siebie różnić. 6 odsłon potrzebowali, aby zdać sobie sprawę, że może czas zmienić coś w AC, także tutaj możemy spodziewać się podobnego problemu. Ja wymiękłem już przy pierwszym gameplayu FCP, w którym usłyszałem, że nawet odgłosów niektórych zwierząt nie chciało im się nagrać, jak przecież można te z FC3 jeszcze wykorzystać. Stagnacja jest w tej firmie niesamowita.

 

Z Primal tak jak z AC Unity i Syndicate - dopóki nie zobaczę za maks. 60 złotych albo w plusie, to nawet nie tknę. A jeżeli nigdy nie zejdzie do takiego poziomu, płakać za nimi nie będę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawde Far Cry byl tylko jeden ten ktory wyszedl w 2004 czy 2005 na pc. Reszta to po prostu kopiuj wklej tylko z inna miejscowka. Blood Dragon byl o wiele lepszy niz 2/3/4 razem wziete. To tak samo z AC ciagle robi sie to samo tylko w innych czasach ramowych.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelom byl w 2004 roku kiedy to Crytek wyprodukowal FarCry, to byla gra na tamte czasy naprawde przesuwajace granice... (konsole na premiere tejze czekaly 10 lat). 

Potem na marce lapy polozylo UBI. 

Przyznam otwarcie w 2ke nie gralem i nie zamierzam. Trojka weszla mi calkiem fajnie choc fabularnie troche nierowna i mniej wiecej w 2/3 gry robi sie troszke nijako, niemniej wbilem platynke i bawilem sie przednio. 

Blood Dragon - cos innego, klimat, zwala, jaja jak berety - cos czego nikt po UBI sie nie spodziewal, gra wyglada troche jakby powstawala na ostrej imprezie i wyszlo jej to na dobre. 

 

FC4 moze i mialo troszke zmian ale zbyt wiele osob ktore graly mowily to reskin, dalej daje fun ale to reskin. I to byl moment kiedy moje zainteresowanie ta marka obnizylo sie... nie mowie ze FC4 i Primal to zle gry, to po prostu gry na ktore nie mam zadnego cisnienia, to gry ktore moga poczekac. 

 

Tez jestem nieco zaskoczony ze po jakby nie patrzec cieplym przyjeciu Blood Dragon nikt w UBI nie powiedzial Ka-Ching! $$ $$.

Gracze wybaczaja wiecej, jesli ktos potrafi bawic sie nieco konwecja, dodac humor, burzyc 4ta sciane, jesli gra sama z siebie potrafi sie smiac - ale jak widac decyzyjni w UBI chyba nie maja poczucia humoru. 

 

Ciekaw jestem czy w ramach dojenia marki zobaczymy 2,5D Far Cry Chronicles (cos na ksztalt tego co zrobili z assasynem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie na szybko która wersja jest bogatsza: special czy day one?

Chyba Day One bo ma jakieś skórki które wcześniej dostajemy.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry jak dla mnie jest świetna, wczoraj się wahałem czy kupić czytając recenzje i opinie ludzi. Jednak stwierdziłem ,że zaryzykuje i nie żałuje. Klimat jest mega, jak wczoraj na polance zaatakował mnie niedźwiedź to czułem się jakbym miał zaraz dostać oscara za Zjawę :D . Fakt nie mogę czuć kalki poprzednich FC , bo faktycznie w FC grałem tylko w jedynkę , FC 3 grałem z 2h ,a 4ki nie ruszałem. Tutaj mnie klimat urzekł. 

Btw wersja special to te 3 misje z mamutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak mi się spieszyło że i tak kupiłem special, w sumie skórki na nic mi nie potrzebne :P

Zaraz się biorę do tej gry :) A miałem nie kupować :/ ale klimat mnie przekonał choć będzie mi brak granatnika i pojazdów :biggrin:

 

No trochę pograłem i mam mieszane uczucia. Na początku klimat świetny ale po ponad 3h grania jakoś tak samo jak Far Cry'u :biggrin: dużo ludzi, masakra w obozach itd

Na początku było genialnie, taki przerażający klimat dla mnie. Człowiek sam przeciwko naturze, bezbronny itd a teraz jak mam już trochę broni i zwierzaki to gra traci dla mnie klimat, można grac jak rambo :P Podkreślę że gram na poziomie ekspert

Ale gramy dalej zobaczymy.

 

Po 6.5h mam dość tej gry na dziś :D 

Klimat nocą i poranki skąpane w słońcu są piękne. Na ekspercie kolesie z łukami są jak snajperzy potrafią trafić z daleka :)

Dobre motywy są w grze, np podchodzę "zebrać" kamień a to krokodyl :) albo biegnę ślizgiem w krzaki a tam biały lew (czy coś takiego :D) :P

Bardzo dużo zbierania, mapa cała w punktach do odwiedzenia. Fabuła na tych 6h prawie nie istnieje.

Odgłosy świetne. 

Ostatni tydzień grałem ok 10h w FC4 i może dlatego gra mnie nie pochłonęła na maxa bo mam przesyt :P ale i tak nie żałuje że kupiłem. Gra zostaje w kolekcji :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt małe nawiązanie do survivalu. Wpadasz w grupkę i machasz maczuga na oślep, jak w Dying Light. Brakuje tylko złamań otwartych i pękniętych czaszek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że po ograniu 3/4h największy plus to dzwięki audio. Coś pięknego. Reszta, stary dobry FC. Idź, odbij, zabij, przejmij. Ciekawi mnie tylko ile zajmuje wątek główny. Zawsze w świecie FC to było ponad 20h a tutaj jest tylko 13 misji fabularnych. Wiadomo są zadania poboczne ale wydaje mi się, że jest to po prostu krótka gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass jeszcze nie zapowiedzieli?

Bo ten w Far Cry 4 był dosyć dobry, zwłaszcza dodatek yeti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie FCP ☺

Ktos ogrywa ten tytuł? Jakie wrażenia po dłuższej rozgrywce?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dłużej i fajna gra :) Jak lubisz te klimaty z łukiem to bierz śmiało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×