Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na Titanfalla 2. Te kolorowe misie mi zupełnie nie pasują jednak. Poza tym na konsoli pewnie społeczność się bardzo szybko wykruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na konsoli, to jestem pewien, że społeczność będzie grała dłużej niż na PC. Zresztą gra jest tak grywalna i sprawia tyle zabawy, że wątpię czy ludziom się szybko znudzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz rynku pc to sie nie wypowiadaj. Dla przecietnego pctowca gry blizza to mesjasze i graja w nie po kilka ladnych lat

Wysłane z mojego ASUS_T00P przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się kupić tę grę, ale zaryzykowałem i jestem mega zadowolony z Overwatch. Gra się bardzo przyjemnie, i jakoś nawet nie mam spinki nawet gdy drużyna przegrywa po kilka meczów pod rząd. 

Honest Trailers zrobiło spoof trailera OW. Nawet całkiem trafny momentami :biggrin:

 

Edytowane przez Will-O'-Wisp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak się stało jak się spodziewałem - kupiłem :) Jak ktoś ma ochotę na zabawe w grupie to niech uderza. Są goldy nówka sztuka, można się bawić :)

Tyle że przez najbliższe dni ze względu na konferencję cholerną i mniej cholernego wiedźmina będę grał raczej okazyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam ze będzie jakiś patch i znerfia mccree i zbufuja dive

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiem co o tej grze myśleć. Z jednej strony lubię takie klimaty (kocham Borderlands, Diablo 3 i te sprawy), z drugiej strony boje się, że ta gra mi się szybko znudzi. Szkoda, że każda postać ma swoją broń już przypisaną i nie można zmieniać ekwipunku. Strzelać ciągle z tej samej broni, serio? No i pozostaje fakt płacenia ponad 200 zł za samo multi i cztery tryby rozgrywki. Eh, mam mętlik w głowie, kiedy pojawiają się takie gry :/

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Blizzard, więc spokojnie gra będzie rozwijana i pod tym względem nie ma się o co martwić ;) A przypisane z góry bronie imo dobre rozwiązanie i nie psuje rozgrywki w żaden sposób. Ja polecam brać i się nie zastanawiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, stolarz1916 napisał:

Ale to jest Blizzard, więc spokojnie gra będzie rozwijana i pod tym względem nie ma się o co martwić ;) A przypisane z góry bronie imo dobre rozwiązanie i nie psuje rozgrywki w żaden sposób. Ja polecam brać i się nie zastanawiać ;)

Nie chodzi mi oto, że to nie psuje rozgrywki, ale wydaje się to nudne strzelać ciągle z tej samej broni i używanie dwóch skilli. Na razie ta gra jest zbyt droga, może poczekam aż stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz grał cały czas jedną bronią, bo w zależności od sytuacji (a one dość szybko się zmieniają) trzeba wybrać inną postać i dostosować się do reszty drużyny. 

W becie się świetnie bawiłem, więc pełniaka też kupiłem. Jak ktoś ma ochotę razem pograć na PC, to dodawajcie do znajomych na Battlenecie: Kisiel #2927

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, że gra mi się odwrotnie proporcjonalnie do tego, jak oceniałem ten tytuł po gameplayach. Te były dla mnie nudne i dziwne. Zagrałem w betę i nie mogłem uwierzyć, że tak się wkręciłem w ten tytuł. Zastanawiałem się, czy kupić grę i jednak się zdecydowałem. Im dłużej gram, tym bardziej mi się podoba. Po prostu jest mega czysty fun. Naprawdę trzeba samemu się pobawić, aby ocenić, ale przyjemność z zabawy (samemu czy też w ekipie) jest kapitalna. Różnorodność postaci, balans (pewnie nie jest idealnie, ale i tak świetna robota) i zespołowa walka w meczach to coś kapitalnego. Szczególnie, że trzeba grać taktycznie, dostosowywać postacie do sytuacji i sposób gry. Mając na uwadze, że to jest Blizzard, to ten tytuł na bank będzie rozwijany. Coraz więcej ludzi gra w niego, ale nie każdemu podejdzie. Tytuł ma mocne korzenie PeCetowe i to jest czuć, ale nie uważam tego za wadę, a wręcz przeciwnie. Naprawdę warto sprawdzić ten tytuł, bo to najpewniej może być największa pozytywna niespodzianka tego roku. Jest to shooter inny niż wszystkie. Obawiałem się, że się szybko znudzi, ale na razie jest wręcz przeciwnie :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ciekawe co będziecie pisać za miesiąc, kiedy wszystkie postacie obczaicie na tip-top xD

Więc wasze opinie na razie nie biorę do końca na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary. Nawet jak pograja miesiac na zaje... funie. To co ci fo tego? Szukasz wytlumaczenia zeby nie kupic?

Wysłane z mojego ASUS_T00P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w overwatcha tak wkręciłem, że wieśka odpaliłem wczoraj o 22.30 na godzinę i to tylko dlatego, że kobita marudziła, że po co kupiłem skoro nie gram :P

Jeden z najbardziej udanych zakupów w ostatnim czasie.

I rozumiem, że Call of Duty po miesiącu napieprzania się nie znudzi? :P

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty od premiery się w multi gra i nawet nie dotknalem kampanii. A godziny ciągle rosną.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ludzi w to gra a temat martwy :24_stuck_out_tongue:

Mnie Overwatch niesamowicie wciągnął, na tyle, że w dodatek do wieśka pograłem może ze 3h od premiery. Dawno mi żadna gra nie dawała tyle radochy, a jak jeszcze ma się ekipę to już w ogóle jest bajka. Polonizacja, która mnie w becie trochę denerwowała, da się lubić. Niektóre kwestie troche sztucznie brzmią, ale ogólnie poziom całkiem całkiem (w odniesieniu do polonizacji dooma to OW oceniam gdzieś na 42/10).

Świetnie zaprojektowane mapy, kompletnie różne postacie, z których praktycznie każda jest przydatna (w zależności od sytuacji). Fajne trofiki, dla osób, które to lubią (a ja uwielbiam :24_stuck_out_tongue: ). Niektóre proste, ale sporo sytuacyjnych i wymagających zgranej ekipy (i szczęścia). Dużo dobrego bym mógł mówić.

Z problemów to na pewno bardzo długi czas szukania meczu w większej ekipie (wczoraj ponad 4 minuty, gdzie normalnie to jest kilka-kilkanaście sekund). No i kilka razy mnie wywaliło z battle.netu, ale po diablo i wowie to jestem przyzwyczajony :24_stuck_out_tongue: Bugi i glicze na filmikach na jutóbie widywałem, ale mi się jeszcze żaden nie przytrafił.

Potwierdzam, co pisałem wcześniej - jeden z najlepszych growych zakupów w ostatnim czasie (dość długim chyba nawet).

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram codziennie z ekipą od premiery ale powiem szczerze że trochę zaczyna mnie nudzić  chyba przez to ze nic nie zdobywam tak na prawdę i nie ma żadnych statystyk brak rywalizacji itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie piszą o patchu na pc i nerfie mccree i wdowy (mniejsze obrażenia przy strzale nie w głowę). Mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Banan91PL napisał:

Ja gram codziennie z ekipą od premiery ale powiem szczerze że trochę zaczyna mnie nudzić  chyba przez to ze nic nie zdobywam tak na prawdę i nie ma żadnych statystyk brak rywalizacji itp

Dokładnie! Powinno coś być, jakaś "nagroda" za poświęcony czas, typu grasz dużo daną postacią to jest silniejsza (lepsze skille itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, xavris napisał:

Na reddicie piszą o patchu na pc i nerfie mccree i wdowy (mniejsze obrażenia przy strzale nie w głowę). Mi pasuje.

Tak, od wczoraj do pobrania na battlenecie, zmiany:

McCree

  • Alternatywny strzał
  1. Obrażenia zmniejszono do 45 z 70
  2. Czas przeładowania zmniejszono do 0,3 sekundy z 0,75

Trupia Wdowa

  • Alternatywny strzał
  1. Obrażenia zmniejszono do 12 z 15
  2. Mnożnik po trafieniu w głowę został zwiększony do x 2.5 z x 2
  3. Gracz może ponownie wejść w tryb snajpera po wyjściu z trybu snajpera po zakończeniu animacji
  • Infra-Sight (Superzdolność)
  1. Ogólny koszt zwiększono o 10%


Poprawki błędów

  1. Ogólny koszt zwiększono o 10%
  2. Poprawiono stabilność w grach niestandardowych podczas trybu dużej przepustowości
  3. Superzdolność Łaski nie będzie się ładować jeżeli sojusznik ze wzmocnieniem strzela w tarczę lub ścianę Mei
  4. Żniwiarz nie będzie się już teleportować do niedozwolonych miejsc
  5. Naprawiono kilka błędów na Dorado (wieżyczki Symmetri pod mostem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zmiany pasują, zwłaszcza nerf wdowy. Ostatnio bardzo mi się spodobał Zenyatta, przynajmniej nie będę schodził na strzała (poza headshotem oczywiście). Smugowcy pewnie też się cieszą :) Lekkie ograniczenie mobilności wdowy (poprzez zmiany z trybem snajperskim) też jest moim zdaniem słuszne.

I podobno tryb rankingowy, który miał być w czerwcu, później w lipcu teraz znów jest planowany na koniec czerwca. Gdzieś mi takie info na reddicie mignęło.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też coś czytałem o rankedach jeszcze w tym miesiącu, dodatkowo obił mi się o uszy  limit bohaterów, co w rankedach wydaje się oczywiste. Ciekawe tylko, czy wprowadzą to też do normalnej gry. Jak pojawiły się pierwsze informacje o rzekomych nerfach Wdowy i McCree, to starałem się ograniczać granie tymi postaciami, żeby później nie płakać, że je osłabili :24_stuck_out_tongue: Miał też być buff D.Vy, ale jak na razie cicho ... 

Ja polubiłem granie Symmetrą w obronie, dobrze rozstawione wieżyczki i teleport to podstawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kisiel-PL napisał:

Ja polubiłem granie Symmetrą w obronie, dobrze rozstawione wieżyczki i teleport to podstawa :)

Mnie w grze nią strasznie denerwuje, że jak masz rozstawiony teleport to nie ładujesz ulta. Pewnie to by mogło być przegięte, bo w odpowiednich okolicznościach by się stawiało portal za portalem, ale coś bym przy tym zmienił, tylko nie mam pomysłu jak. Może wolniejsze ładowanie, albo ult alternatywny (jak u d.vy), który np mógłby resetować licznik na teleporcie bez możliwości zmiany jego położenia.

Buff D.vy pewnie będzie razem z wprowadzeniem rankingu.

A limit postaci powinien być wszędzie... 6 krasnali z działkami jest mega denerwujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dziś kupiłem grę. Jest spoko, ale lepiej w grupie :)
Jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam na luźną grę.

PSN: Skurw_Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×