Skocz do zawartości
Grecky

Watch_Dogs 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem bekowe wpisy na forumku i widziałem filmik na youtube. Ta gra nie może być dobra. Jak ktoś gra i się dobrze bawi, to kłamie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Grecky napisał:

Czytałem bekowe wpisy na forumku i widziałem filmik na youtube. Ta gra nie może być dobra. Jak ktoś gra i się dobrze bawi, to kłamie. 

 

Mowil, ktos tobie ze ironia i szydera to potezny oręż - ale trzeba wiedziec jeszcze jak go uzywac. 

 

Toz cytujac klasyka to oczywista oczywistosc ze ludzie sa rozni, gracze sa rozni, jeden powie crap inny bedzie sie dobrze bawil. 

Co innego wyglaszanie kategorycznych osadow - typu gra to crap. A co innego zapoznanie sie materialami i wyrobienie sobie opinii (opinia != ocena).

 

Pierwsze WD tez zaliczylo fale beki, troche hejtu - i ten teraz przelawa sie na druga czesc.... 

I tak przed kupnem 1ki przeczytalem recki, obejrzalem filmiki na YT pokazujace jaka ta gra jest slaba. 

Zaryzykowalem te 11eur (kurde nie bylo za dyszke), nie spodziewalem nic ponad przecietnosc a gra okazala sie calkiem ok. 

Oczywiscie jako osobnik uszczypliwy odpalilem GTA V na PS3 i rownolegle WD na PS4 - i znow rzuce oczywista oczywistoscia te gry dzieli przepasc. 

Ale mimo wszysko WD zapewnilo mi okolo 40h calkiem dobrej zabawy. 

 

Nie zmienia to faktu ze gry od UBI do arcydziel (sztuki developerskiej) nie naleza (predzej juz te mniejsze produkcje od UBI art - maja mniej bledow i sa bardziej dopracowane na premiere), wiec majac na uwadze informacje o tym ze nie wszystko w trybie sieciowym bedzie dzialac na start w W_D2, oraz ze to jednak UBI - zamiast jarac sie i hajpic - polecalbym zachowac umiar. Bo pewnie pare latek ubi wyda zeby gre doszlifowac. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczny szacunek racz dać panie Ubisoftowi za Assassin's Creed 2 :banderas:

 

Gdzie to wszystko się tak zepsuło? Jakim cudem firma przeszła drogę od budzącego podziw zabójcy z Florencji, Ezio Auditore da Firenze do armii gówniaków, których nikt tydzień po premierze nie będzie pamiętał? Ech. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Grecky napisał:

Zaplanowana akcja marketingowa. Teraz sprzedaż wśród stulejarzy podskoczy o kilkaset procent :Gmoch:

 

Calego newsa sprawdzales zwiazanego z tym zdjeciem? 

 

Moim zdaniem Sony naleza sie zjebki. 

Koles wysadzal cos w miescie a ta pani byla przypadkowa ofiara, majtki z rozcieciem coz co kto lubi, pewnie chodzi o szybkosc dostepu :24_stuck_out_tongue: 

wiec kolo wrzuca fotke na Cwierkacza z tagami ps4share i watchdogs2 i co robi Sony?

 

Banuje usera na tydzien bo ten przeciez pogwalcil regulamin jesli chodzi o nagosc. 

 

No ja piorkuje... Sony ogarnij sie - koles gra w gre ktora dopusciliscie do swojej platformy, korzysta z fukncji share ktora tez sami wymysliliscie i jeszcze dostaje tygodniowego bana - bo podzielil sie obrazkiem? 

 

Czy Sony bylo takie nadgorliwe jak ktos robil let's playe z The Order 1886 gdzie byl i cycus i fujara? Czy Sony bylo rownie gorliwe jak jeden z bohaterow GTA V chwalil sie przyrodzeniem? 

 

nie no :facepalm:

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyślcie Panowie jak to dopiero musi wyglądać na PROfesjonalnej konsoli. :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i gra okazać się spoko...ba nawet recki ma bardzo dobre, ale jak widzę cenę na PSS to myślałem, że się osram ze śmiechu. Dla pewności opuściłem gacie by sprawdzić czy nie ma tam łyżwy. Prawie 300zł za zwykłą i ponad 400 za jakiegoś golda/deluxa czy inne cudo. Ja rozumiem, że można wydać taką kasę na grę która zapewni nam 200-300h grania jak jakieś Soulsy czy inne mmo, ale taka gra? Kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudelkowe tez cenowo bez szalu:

WD2 - 240pln

WD2 gold - 330pln

WD2 kolecjonerka san francisko - 350pln

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Ubi należą do najszybciej tracących na wartości, spokojnie szybko stanieje.

 

W empiku chyba w piątek był po 229 złotych. 

 

18 minut temu, Przemek_07 napisał:

@Grecky A gdzie napisał, że ma???

 

56 minut temu, Frost Prime napisał:

Ja rozumiem, że można wydać taką kasę na grę która zapewni nam 200-300h grania jak jakieś Soulsy czy inne mmo, ale taka gra? Kpina.

Tutaj to zasugerował, podważył jakość produktu odnosząc się do ceny. Jeżeli cena dla tytułu AAA to blisko 300 zł wg. Sony to i DS i W_D będą tyle kosztować. Poza tym w życiu bym nie dał 300 za cyfrówkę, nawet growego mesjasza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak być nie może że na pro spadają fps a na zwykłej nie :38_worried: jaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukas6660 napisał:

Ale pomyślcie Panowie jak to dopiero musi wyglądać na PROfesjonalnej konsoli. :listek:

 

No poki co najwieksze dropy sa na PRO, Digital Foundry juz prawde powiedzialo w tej sprawie.

 

Dobrze tak PROsmieciom :kaz:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 wrażenie mega pozytywne grafika na prawdę ładna  tak jak Mafia 3 miała serio brzydka grafikę tak tutaj jest bardzo ladna  duzy hejt jest ludzi którzy przejechali sie na 1 a nie grali w 2 ale hejtują  bo tak. Spadków jakoś nie ma 30 fps raczej zablokowane .  Misje ciekawe póki co na pewno sa urozmaicone a nie to co w Mafi 3. Zapowiada się modnie  polecam ją nie żałuję zakupu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie odczułem bardzo delikatne spadki przy szybkiej jazdy ale naprawdę minimalne, gram na PRO. Grafika robi wrażenie w niektórych miejscach.

Ogólnie gra fajna, dużo bardziej kolorowa od jedynki. Model jazdy w 1 bardziej mi się podobał. Gram na najwyższym poziomie trudności i fajnie się gra.

Jedynka mi się bardzo podobała i pewnie w ta część sporo pogram. Bohater mi się nie podoba ale to może mój rasizm :24_stuck_out_tongue: choć przyznam że Lincoln z Mafii 3 jest spoko.

Misje są nawet fajne, urozmaicone. Muzyka może być.

Główne misje to raczej strzelanie na najtrudniejszym poziomie, dużo przeciwników i ciężko coś po cichu zrobić.

 

 

WATCH_DOGS® 2_20161115185856.jpg

http://fotowrzut.pl/YMVAGJF84N

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×