Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Dilerus napisał:

Można prosić o opisanie różnic przemawiających na korzyść, któregokolwiek screena?

 

Najbardziej widać na ustach.

 

W ruchu i tak będzie wyglądać jak na Xie, no może ciut lepiej. Ta gra była od samego początku obłędna graficznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy posiadając TV Full HD bez HDR, na PRO będzie różnica? Wiecie wszyscy spuszczaja się nad 4kej ejczdier, ale przecież ma być plynniej i tekstury lepszej jakości to teoretycznie nawet na Full HD może być lepiej tak?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysto teoretycznie tak, przecież obecnie większość gier na PS4 posiada ustawienia Medium/High znane z PC. Cienie nawet Low i to widać najlepiej na porównianach PS4/PC/XO. 

 

Więc mając większą moc powinni spokojnie podciągnąć każde parametry pod High, a część może i Ultra ;) Problem jest niestety podstawowy. Czy będzie im się chciało skupiać na FHD skoro najlepiej ma wyglądać na 4K? To pewnie na tej rozdzielczości i jej optymalizacji skupią się najbardziej.

 

Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji by większość gier nie działała na PS4 Pro w FHD/60FPS. Jeśli tak nie będzie to będzie to wtopa maksymalna, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę biedna ta lista. Np dziwne że jest DLC do Infamous a nie ma podstawki.

Nie ma najlepszych gier Wiesiek, GTAV remster, MGSV, Batman

nie ma kluczowych exów Bloodborne, Until Dawn, Order

I tak trzeba najpierw TV kupić . Nadal będę śledził z ciekawością , licząc na upgrade gier które już mam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikael666 napisał:

 

Co do tego czy się "opłaca" - to trzeba sobie samemu odpowiedzieć na pytanie czy chce się mieć "podobno" (bo jeszcze nie ma żadnych porównań) - lepszej grafiki i płynności dokładając drugie tyle co się uzyska ze sprzedaży gołej PS4;

 

 

No właśnie kwestia opłacalności to pojęcie względne :24_stuck_out_tongue: Jeden dopłaci 800 zł, a drugi maks 200 :24_stuck_out_tongue:

 

NIE LICZĄC opłacalności tylko fakt korzystania z PS PRO na TV Full HD bez HDR, czy to ma sens?? (tak jak pisałem, jednak tekstury i ustawienia graficzne będą wyższe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Geble napisał:

Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji by większość gier nie działała na PS4 Pro w FHD/60FPS. Jeśli tak nie będzie to będzie to wtopa maksymalna, przynajmniej dla mnie.

 

Niestety ale procek jak byl tak dalej jest waskim gardlem, i to lekkie OC nic nie pomoze, juz TR ma problemy z 60FPS i gra glownie utrzymuje sie na poziomie ~45FPS na PS Pro, czyli framerate wzrosl raprem o 50% mimo 2.3x wiekszej mocy GPU... A problem bedzie jeszcze wiekszy w grach napakowanych AI/NPC jak GTA, Wiedzmi, AC, czy kazdej innej grze z otwartym swiatem. Jedyne gdzie mozna liczyc na 60FPS to liniowe, oskryptowane strzelanki jak CoD, BF, TF itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwię się że są ludzie wierzący w 4k i 60 klatek na pro... To dla takich jak Geble jest ta konsola...

Wiecie część ciemnego ludu poleci i kupi... Nie ważne czy będzie 30,40 czy 60 klatek ważne aby ludzie w to wierzyli i aby konsola się sprzedawała reszta to hooy... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Trochę biedna ta lista. Np dziwne że jest DLC do Infamous a nie ma podstawki.

Nie ma najlepszych gier Wiesiek, GTAV remster, MGSV, Batman

nie ma kluczowych exów Bloodborne, Until Dawn, Order

I tak trzeba najpierw TV kupić . Nadal będę śledził z ciekawością , licząc na upgrade gier które już mam

będzie i do postawki tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

No dziwię się że są ludzie wierzący w 4k i 60 klatek na pro... To dla takich jak Geble jest ta konsola...

Wiecie część ciemnego ludu poleci i kupi... Nie ważne czy będzie 30,40 czy 60 klatek ważne aby ludzie w to wierzyli i aby konsola się sprzedawała reszta to hooy... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Przecież ja pisałem o FHD i 60 FPS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

No dziwię się że są ludzie wierzący w 4k i 60 klatek na pro... To dla takich jak Geble jest ta konsola...

Wiecie część ciemnego ludu poleci i kupi... Nie ważne czy będzie 30,40 czy 60 klatek ważne aby ludzie w to wierzyli i aby konsola się sprzedawała reszta to hooy... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Przytocz mi wypowiedz chociaz jednej osoby w tym temacie ktora pisala ze na pro bedzie 4k i 60 fps. Sledze ten temat od dluzszego czasu i takiej nie widzialem.  Za to widzialem jak sie jarasz tym jakie to skorpio nie bedzie zajebjste a taka prawda ze koncem 2017 roku moc skorpio wcale nie bedzie wyzsza od pro( mam na mysli poziom mocy do czasu w ktorym wychodzi) Ja pojde i kupie a ciemna masa sie nie czuję i dokladnie wiem czego oczekuje od tej konsoli i nie jest to 4k 60 fps

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mikael666 napisał:

@princ18

 

 

WTF co za głupoty wypisujesz?

 

Chodzilo mi o to ze ta moc nie bedzie robic wrazenia tak jak moc pro nie robi wrazenia teraz. Bo za 1,5 roku wszytko pojdzie w przod ale mysl sobie co tam chesz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, princ18 napisał:

 

prawda ze koncem 2017 roku moc skorpio wcale nie bedzie wyzsza od pro( mam na mysli poziom mocy do czasu w ktorym wychodzi) 

 

Stary z całym szacunkiem masło maślane, Będzie miało wyższą moc... a co innego to moc a czas w którym ma premierę...

 

masz wypowiedź Geble do której to się odnosiłem, ale my tu grzecznie dyskutujemy a ty się na 3 wpierniczasz z paszczą młody człowieku...

6 godzin temu, Geble napisał:

Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji by większość gier nie działała na PS4 Pro w FHD/60FPS. Jeśli tak nie będzie to będzie to wtopa maksymalna, przynajmniej dla mnie.

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

a co innego to moc a czas w którym ma premierę...

 

Obie te rzeczy sa powiazane, moc sprzetu ocenia sie w czasie premiery a nie jara sie nia rok wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff, pro pełną gębą.

 

Tak, to jest hejt. Gra sprzed roku, na nowej konsoli, z cieniami na medium i low resowymi teksturami. Brawo.

Weź siedź cicho Bo Ciebie Princ18 zjeździe jak hooy wie co

A sorry zapomniałem on do modów szczęka się boi...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

 

Weź siedź cicho emoji14.png Bo Ciebie Princ18 zjeździe jak hooy wie co emoji14.png

 

A sorry zapomniałem on do modów szczęka się boi...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Jak ktos pisze jak jest a nie jakies glupty to po co sie z nim sprzeczac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakich my czasów dożyliśmy. Wydaj 4k na nowy telewizor 4k i 2k na nową konsolę - zobaczysz trzy zmarszczki więcej na ustach Lary Croft. Fuck Logic :4_joy:

Edytowane przez Prus89
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tys.? Chyba ze średniej półki... Konkretny TV z górnej półki z porządną matrycą to koszt minimum 8k :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 tys.? Chyba ze średniej półki... Konkretny TV z górnej półki z porządną matrycą to koszt minimum 8k

Patricko spoko może być i 12k, ale powiedzmy sobie ze 4k (może nie 60 cali, ale z 48-50) normalnie za 3 - 3,5k kupisz bez problemu... ale kupno TV specjalnie pod pro to masochizm... Chyba że kręci Ciebie granie na mid/low w 4k....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od ludzi obeznanych że tv takie pod hdr i 4k to na dziś dzień 7-8 tys. W tańszych nie zauważymy efektu. Trzymam kciuki aby za ok rok cena spadła do 4-5 tys wtedy sobie taki zakupię 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pablos_PRO napisał:

Słyszałem od ludzi obeznanych że tv takie pod hdr i 4k to na dziś dzień 7-8 tys. W tańszych nie zauważymy efektu. Trzymam kciuki aby za ok rok cena spadła do 4-5 tys wtedy sobie taki zakupię 

 

 

 

Pablos no tak ;) 4k a HDR to 2 różne sprawy to fakt, przecież tylko część TV 4k ma HDR, no i oby ceny spadły :24_stuck_out_tongue: bo nie widzę sensu kupować TV 4k z HDR, do konsoli PRO, być może za 2 lata jak zobaczymy co na rynku konsol się urodzi :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 3 tysie w rok? Chyba śnisz, ogólnie na taki spadek bym nie liczył, jak dwa lata temu bylem na etapie zakupu tv, budżetowe samsungi 40 fhd kosztowały ok. 1,2tys, ze smart 1,5tys, z 3d 1,8tys, teraz gdy kupowałem kolejny tv fhd 1,2k, smart 1,5k, zakrzywiony lub 4k ok 1,9k. I to patrząc na zeszloroczne modele, tegoroczne sa 200-300 droższe od obecnych, jedyne co je odróżnia to chyba tylko ramka i stopka ;). Prędzej obstawiałbym ze dostaniesz podwyżkę w pracy niż ta obniżkę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpaliłem filmy HDR na tV Philipsie  ściąłem z tej strony http://demo-uhd3d.com/categorie.php?tag=hdr

 

4K + HDR obraz brzytwa, kolory takie bardziej żywe Zwłaszcza ten film od sony    Ciekawe jak będą wyglądały gry na PS4 Pro  

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×