Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wszystko chodziło ok, ale dzisiaj wbić się na jakiś serwer graniczy z cudem na 10 odpaleń raz zaskoczyło ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa tez z celownikami z lekkim zoomem np. dla medyka cei rigotti. Pogralem snajperem. Calkiem inna gra niz inne klasy gdzie latamy jak smrod po gaciach. No i udalo sie wyciagnac k/d ratio na plus. Co do czolgow: Mark V jest zrabany jesli jedziesz sam i napotykasz inny tank - km nie robi dmg a przesiadka nie zawsze pomaga (katy przesuwu dziala). Co do wywalania i polaczenia, ani razu nie mialem problemu na XO. PS4 moga nie domagac w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie cały czas failed to connect EA online. Ciekawe czy mi się jeszcze dzisiaj uda.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj i dzis zadnych problemow z laczeniem za to odpalam teraz fife i nie bangla... wszystko siedzi na jednym serwerze napedzane przez chomika...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Thrasher8888 napisał:

Po poludniu i wczoraj serwery dzialaly. Teraz wlaczylem na probe i pisze: YOU HAVE LOST CONNECTION TO EA SERVERS

Wciskaj Kwadrat do skutku, za którymś razem się połączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, WaldekM napisał:

Wciskaj Kwadrat do skutku, za którymś razem się połączysz.

Ja wciskam już od godziny i nic z tego, no trudno może jutro się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynamy zabawę i czekanie godzina 21:44 od 5 minut już stoję na cudownym napisie i czekam aż się połączę. Zobaczymy ile będę tak czekał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cykor napisał:

zaczynamy zabawę i czekanie godzina 21:44 od 5 minut już stoję na cudownym napisie i czekam aż się połączę. Zobaczymy ile będę tak czekał...

 

Elektronicy nie tyle co testują nowego Battlefielda, co cierpliwość graczy... :dry:

 

@Kisiel-PL 

Ślicznie wygląda ten wybuch samolotu... Szkoda, że na pececie 

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymistycznie myśląc, max godzina, ewentualnie do północy i powinno to wszystko grające teraz pójść spać, bo jutro spora część zapewne musi wstać.

 

To nie Rocket league, że mogą powiedzieć iż nie spodziewali się takiego zainteresowania betą/grą dlatego padły serwery....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy zrobili po to żeby też przetestować stabilność serwerów, a jak one zawsze działają to chyba każdy wie. Często w Fifę po multi nie dało się w weekend grać bo przeciążenia były... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz. Jak to jest możliwe, że grając z bratem w jednej drużynie on miał "czystą"pogodę a ja burze piaskową?! Takich cudów to ja jeszcze nie widziałem. Jak byśmy grali na innych serwerach a staliśmy obok siebie.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bugi jak to w becie, mnie wyrzuciło kilka razy pod mapę, to i u was bagi. Ta całą pogoda to nakładka na mapę, tobie się załadowała a bratu nie czy tam odwrotnie, albo się wogóle nie wyświetliła.

 

no no prawie 40minut, kilka resetów gry, konsoli i routera i nadal cudowny napis. Barwo EA za wasze serwery na bambusach !

Edytowane przez cykor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, sprawdzałem chmury czy się ruszają (ostatnio zauważyłem u siebie to zboczenie) - nie ruszają się, wszystko statyczne jak scenografia w Bollywoodzie. 

Także nie dziwota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam beta? Nie mogę się połączyć od 30 minut. Cisne kwadrat cały czas, muzyka w menu zaczyna mnie jarac

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP popatrz dwa posty wyżej. Dalej czekam. Kumpel mówił mi że o 11 rano czekał dwie godziny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracują, ciekawe jak. 

 

Co ma zrobić instalator jak wywala bezpieczniki bo cały (stary) dom jest tylko na jednym bezpieczniku? Trzeba dołożyć obwodów i każdego podpiąć osobno. To trwa, co oni tam robią? skręcają z bambusów następny dupiaty serwer? Ci co grają już se pograli, wywalić wszystkich, zrobić reset i niech wbiją inni którzy zdążą....

 

Po prostu brak słów, nie bardzo wiem jak wygląda praca nad przeciążonymi serwerami, co otwierają okna w serwerowni? albo polewają wodą? moje wkurzenie osiąga maksymalny poziom, bo czekam od ponad godziny...

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut klikania w kwadrat, czekałem tak długo,  aż mi ta całkiem miła muzyczka w menu zbrzydła. Serwery bf4 i hardlina też leżą. Ci goście z dice są w stanie udupić każdą kurę znoszącą złote jajka. No cóż,  na tę chwilę mogą mnie dyskretnie wycmokać we włochate jaja, jak z tą grą mają problemy od początku,  to znaczy że nie wyciągają wniosków z wcześniejszych wtop przy bf3 i bf4.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, cykor napisał:

pracują, ciekawe jak. 

 

 

Zastanawiają się którą grę odciąć od serwerów, by rzucić na betę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Pani Beatka w centrali źle kable połączyła i wyszedł klops. Teraz muszą dojść który kabel do czego szedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Astro222 napisał:

 

Zastanawiają się którą grę odciąć od serwerów, by rzucić na betę. 

Europa zaraz stopniowo odciąży serwery, ale hamerykańce dopiero zasiedli u nich dopiero 17 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×