Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem czołgi są fajnie zrobione, kiedyś pewnie mniej więcej tak to wyglądało ale jako że jest to gra to kierowca mógłby chociaż mieć podgląd na to jaki kąt widzenia mają jego strzelcy. Nie raz się zastanawiałem czy ustawiając się na wprost celu moi działonowi po lewej i prawej widzą cel i mają na niego strzał czy nie. Trzeba generalnie dać ludziom trochę zapoznać się z grą i może trochę się coś pozmienia, bo w tej chwili kierowcy czołgu raczej nie myślą o tym że największą siłę rażenia mają po bokach i tego nie wykorzystują, często ustawiając się w taki sposób że tylko jeden bok może w cokolwiek strzelać, a najczęściej da się tak ustawić pojazd żeby każdy miał czym się pożywić :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, jakie przybliżenie ma ta broń snajpera? Chcę sobie dobrac pod nia czułość ale nigdzie nie widze opisu jak zoom ona ma.

A beta ogólnie spoko, płynność w conquescie może nie jest caly czas na poziomie 60 fps ale jest dużo lepiej niz w bf4 i mam nadzieję, że do premiery będzie jeszcze lepiej. Za to rush to czyste 60fps i przypomina mi bardzo rush z bo2. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to składy w rush powinny być po 4 a nie 5 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze za krotkie, grafa jak z ps3 (wiem ze to beta). wnerwiajaca burza piaskowa. Na razie mnie nie wciagla. Odpalam wota.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Nie jest wymagany:

 

Doczytałem, że na xOne trzeba mieć aktywnego golda.

Nie czepiam się, lecz skąd to wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twittera. Facebooka. Forum. Itp itd bf



Żadnego Golda nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz przeczytałem to. A bf1 ma jakieś przywileje na psn? W sensie tak jak było z bf3 na ps3 a z bf4 na xOne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, cykor napisał:

Nie czepiam się, lecz skąd to wiesz?

 

O ps+ z twittera, a o goldzie tutaj wyczytałem:  http://m.ppe.pl/news/45985/beta-battlefield-1-ruszyla-zmagania-nie-wymagaja-playstation-plus-ale-potrzebujemy-xbox-live-gold.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pierwsze wrażenie gra jest rozmazana. Potem oczy się nauczyły. Snajpy zdecydowanie OP choć sam nimi gram. Mogli by te odrodzenie zrobić tak, że naciskamy raz x i idzie szybciej ten pasek, naciskamy drugi raz i dalej idzie powoli, bo nie chce mi się trzymać Iksa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy są OP. co z tego że wojna, ciągle dostaje baty od czołgu lub samochodu. I jak tu nie Kampic ze snajpą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. W Battlefielda na konsoli jeszcze nie miałem okazji pograć, jednakże zapowiedź 1 mnie mocno zainteresowała. Niestety nie zapisałem się do wcześniejszego dostępu do bety stąd moje pytanie- wiadomo o której jutro rusza ta otwarta? Już po północy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. W Battlefielda na konsoli jeszcze nie miałem okazji pograć, jednakże zapowiedź 1 mnie mocno zainteresowała. Niestety nie zapisałem się do wcześniejszego dostępu do bety stąd moje pytanie- wiadomo o której jutro rusza ta otwarta? Już po północy? 

Mogę się założyć że nie o północy! Napewno nie. Kody wysłali o 8 rano bo działają według amerykańskiej strefy czasowej :22_stuck_out_tongue_winking_eye: więc open beta ruszy myślę koło 10. Zostaw sobie ps4 na czuwanie i oddalisz pobieranie przez internet ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie raczej średnie, jak dla mnie słaby feeling no i te dropy fps..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tylko że mną coś nie tak, ale też mi się mało podobało. Pobiegałem bez sensu,  poszczelałem kapiszonami i po kwadransie wróciłem do Fify.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa z pustyni to kalka tej zimowej z battlefronta z niewielkimi zmianami. Dodatek kilku budynków i innych dupereli. Średnio mi się podoba...

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Banan91PL napisał:

Moim zdaniem framerate jest większe w bf 4

 

Według mnie optymalizacja gorsza od BF4, tu mamy pustynie, mało elementów, a fps strasznie się waha. Na PC czytałem, że są problemy z pamięcią VRAM, nawet z 8GB, gra po czasie lubi złapać dropy, wiec na konsoli problem ten też może występować, dlatego gra lubi dostać czkawki i łapie dropy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w finalnej wersji będą takie dropy to niestety będzie to bubel bo przez te 15 fps jest 0 przyjemności z grania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf1 bliżej do battlefronta niż do kolejnej odsłony bf3-4. moim zdaniem strasznie zjebali :/ gra dla MAS. bieganie i strzelanie, zero skilla, kto pierwszy zobaczy te zabija. bf3 > bf4 > daleko bf1. wiem, że to beta, ale pierwsze wrażenie BARDZO SŁABE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×