Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

O 24.08.2016 o 10:26, okoni napisał:

Wiadomo,  kod gry i obsługa sieciowa w bf4 leży i kwiczy, ale ogólnie nie narzekam , wyniki kręce świetne i jestem zawsze w czubie tabeli.

Ale w bf1 chętnie z Tobą zagram, posłużysz do kręcenia dużego ratio :1_grinning:

W bf 4 K.D bardzo latwo jest zrobic,zobaczylem ranking Polski w K.D i conajmniej 10 osob ma w granichach 10k.d a pierwszy w PL 24,59 co jest jakas abstrakcja,no ale jak sie ktos nazywa POLISCH_POWER to w sumie mozliwe:) wysokie,z racji tego ze jest to juz kolejna podobna gra do bf3 np.Zobaczymyjka to bedzie wygladac w BF1 gdzie wszystko bedzie nowe.I K.D powyzej 10,mysle ze bedzie trudniej zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega kd robi się dobrze na swoim serwerze. Np w helce, zakazuje się stingerów i robi co mecz wyniki po 100-0. Ostatnio byłem na jakimś takim polskim serwie, na wieżowcu udało mi się typa fuksem ściągnąć rpgiem, zaraz potem dostałem bana, ale wiem że przez dwie mapki kolo kręcił wyniki w okolicach setki ubitych.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie cos to frajerstwo jest mi by bylo wstyd tak robic.Najwieksze nooby tak robia no stinger igla:)I jeszcze lataja po dwoch stronach i sie nie zabijaja,Polacy tak lubia robic a pozniej sie dziwia ze od zagranicnych wpier...dostaja w helce.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się z takim czymś spotkałem nie raz. Dużo tego było też w bf3. Na szczęście lub nie szczęście, w bf1 nie ma helki. Są tylko samoloty z gatunku latających ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dać w niedzielę by od razu zacząć pobieranie.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się potwierdziło, że Insiderzy dopiero od 30.08 będą mogli grać. Jak mówili wcześniej że insiderzy dostaną wcześniej to myślałem o 3-4 dniach a tutaj taka lipa :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta podobno ma trwać do 8 Września. Gdzieś znalazłem info, że plik na Xbox One waży 6,2GB wiec na PS4 będzie podobnie. Mam nadzieję, że wrzucą możliwość wcześniejszego pobierania :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze Nie będzie możliwości wcześniejszego pobrania. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek było tak z beta czegokolwiek. (Może za krótko jestem w psn) Insider dostanie kody pewnie w wtorek z rana i zacznie się pobieranie, a reszta będzie pobierać jak beta będzie w ps store, a znając ich zachowania to beta będzie koło 12. Z bf4 tak było, wrzucili betę koło 12 dopiero.

Optymistyczny jest rozmiar bety bo 6gb zasam w 2/3 godziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby serwery PSN nie były specjalnej troski to 6gb to kwestia 10 minut.Biorąc poprawkę na serwery Sony z 10 minut zrobi sie 1,5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PLasgoogle napisał:

Gdyby serwery PSN nie były specjalnej troski to 6gb to kwestia 10 minut.Biorąc poprawkę na serwery Sony z 10 minut zrobi sie 1,5h.

Podniosą cenę za plusa, to i servery będą lepsze. 

 

 

 

 

Just kidding :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się zrobiłem w bambus. Czekam na ten głupi kod i czekam, a dopiero sobie skojarzyłem, że dzisiaj jest 29, a nie 30 :-(

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że do wieczora wyślą te kody, żeby o północy można było zacząć ściągać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , zastanawiam się nad edycja kolekcjonerska tylko ze mieszkam w Uk i tutaj pytanie myślicie że gra będzie po polsku? Gry od EA w uk zawsze mają polskie napisy  ale bf będzie z dubbingiem i teraz się zastanawiam czy polska wersja bd tylko na rynku polskim czy jak reszta gier bd miała w sobie wszyszkie języki i nawet kupiona w uk bd miała polski dubbing? To samo dotyczy się titanfall ma ktoś jakieś doświadczenie z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym bywa , np zależy od miejsca ile gra zajmuje na płycie. 

Możesz spróbować spytać się wydawcy w UK, może mają leszy suport bo u nas nigdy nic nie wiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz kupilem fife w UK i na Ps miała nawet komentarz po polsku, a sprzedawca mówił, że nawet języka polskiego nie ma ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic. Na Twitterze sami nie wiedzą kiedy będą kody rozsylalane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dali ciała z tym insiderem, kody fi bety wysyłali randomowo a nie do wszystkich co się zapisali. Nie dość, że tylko 1 dzień wcześniej to jeszcze komputer losował kody kto ma dostać. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowal komputer? No to świetnie. Kodu nie mam. Tak dać dupy to mogło tylko EA..


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, co za kibel. Całe Dice, oni to mają we krwi. Naobiwcywali, reklamowali,  a potem głupich kodów nie są w stanie wysłać dzień wcześniej. Pewnie teraz przesuną oficjalną betę o jeden dzień , aby insajdery nie robiły rabanu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wogole dostał kod czy dziwnym trafem nikogo z nas nie wylosowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także ten, macie odpowiedź gdzie te wasze kody. Ale nie martwcie się jutro i tak wszyscy dostaną :1_grinning:fba3c2578e3d4449a292b9961e341301.png

Edytowane przez Whizzer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów, nakręcić wszystkich a potem ich ruchac w dupe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×