Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie na razie to heavy tank są overpower.Tak samo jak w bf sw z mechami, tak tu nie ma czym walić do tych czołgów.Może później coś się tam odblokuje ale koleś kręcił nim staty po 40-2 przez 7 partii bo ciężko podbiec z dynamitem nawet jak się uda to cały czołg nie padnie a nie wiem czy nie ma perka na naprawę.

 

Miałem sytuacje podbiegłem dynamit, bach bach koleś stoi,czołg unieruchomiony to mu granat i dalej stoi już nic nie miałem a karabinem go nie rozwalę po chwili ruszył i mnie zabił i dalej jeździł.

 

Nie wiem jak z serwerami ja przez quick game wchodzę a nie wybór serwera.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Lightbringer napisał:

Łączy was normalnie z serverami od ea?

Łączy przez matchmake i przez wyszukiwarkę serwerów. Na wyszukiwarce najlepiej ustawić sobie filtry na Europę i ewentualnie North America i jest sporo serwerów do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz każdy może naprawiać pojazd... nie wiem czy to błąd czy tak ma być.

 

A medyk sam nie podniesie trupka jak ten mu nie zgłosi zapotrzebowania. Też niepotrzebne udziwnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem kilka rund na podboju fajna przemyslana mapka zmienna pogoda super sprawa zawsze o tym marzylem w grach multi :-) czołgi to nie problem gdy mamy ogarnietych pilotów szybko potrafia zalatwic sprawe. Udzwiekowienie mistrzostwo co do broni strzela sie zajebiscie z kazdej giwery. Kto chetny pograc?  kuma582 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj mi kod nie zmarnuje, daj mi kod bo to czuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz każdy może naprawiać pojazd... nie wiem czy to błąd czy tak ma być.

 

A medyk sam nie podniesie trupka jak ten mu nie zgłosi zapotrzebowania. Też niepotrzebne udziwnienie.

Podniesie ale nie pojawia się ikona strzykawki. Dla mnie to dobre bo nie zawsze jest sens podniesienia 2 metry od czołgu wolę wpuścić x i przyspieszyć respawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, podnieść można każdego, tylko nie będzie nad nim ikonki. Można sugerować się trupimi czaszkami na minimapie żeby znaleźć rannych kolegów. Przypuszczam że nawet po premierze nie każdy będzie ogarniał żeby wcisnąć R1, jak padnie.

 

Pojazd naprawiać może każdy ale wydaje mi się że klasa "kierowcy" robi to najszybciej ze środka + ma możliwość naprawiania z zewnątrz, czego oczywiście inne klasy już nie mają.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by był tak dobry i wysłał mi kodzik to będę bardzo wdzięczny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sztos. Wbity prawie 13 lvl. Strzelanie jest szalenie satysfakcjonujące, tym bardziej na bliskich dystansach (flaga z Anteną np.) 

Niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie do końca kumam. Niektóre bronie są do odblokowania jakąś rangą, nie wiem jaką i nie mam pojęcia jak ją zdobyć. Ktoś coś?

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostalem kodu :/ ma ktos zbedny kod bede bardzo wdzieczny ;) Jc to pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Siudak83 napisał:

W ustawieniach kosnoli opcje ułatwienia dostępu przypisz przyciski zmień sobei r1 na r2 i l1 na l2 i po kłopocie bo sama beta tego nie umożliwia.

 

 

 

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra swietna,jako ze jestem specjalista od pojazdow wiec napisze troche o maszynach:)

1.Swietny pancerny pociag ale bardzo OP ciezko to rozwalic jak wjedzie miedzy punkty praktycznie o do rozjeb..

2.Samochod opancerzony z dzialkiem,zwykly samochod z karabinami maszynowymi w srodku.

3.Duzy czolg,niestety jak dla mnie tragedia,obszar widzenia kierowcy ogranczony dosc mocno dodatkowo jedynie male dzialko do obslugi,zeby strzelic z dziala trzeba sie przesiadac co jest chyba najbardziej zjeb...pomyslem dla czolgistow.Czolg miesci chyba 4 lub 5 osob ktore maja do dyspozycji uwaga...dwa dziala z lewej i prawej strony co jest beznadziejne...

4.Samoloty,bardzo przyjemne jak sie zachaczy o cos to rozwalaja sie skrzydla dosc przyjemnie strzela.

5.Kon bojowy:)Szybki transport z punktu na punkt ale...duzy plus za rozjezdzanie piechoty:).

Mega fajna ta beta naprawde dobrze sie w to gra.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie jak ostatni nub szukam w czołgu zmiany na działo :) Dzięki za tipy , fajnie się gra tylko muszę się do tej czcionki przyzwyczaić trochę z dupy pasuję do tych klimatów ale cała reszta miodna w końcu jakiś shooter bez tych dronów itp

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do pykniecia w betę potrzebny jest PS+/Gold?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, toreso napisał:

Czy do pykniecia w betę potrzebny jest PS+/Gold?

 

 

Nie jest wymagany:

 

Doczytałem, że na xOne trzeba mieć aktywnego golda.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mi wyskakuje jakieś gufno takie w menu głównym: Missing Multiplayer Privileges.

Coś mnie kantujo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nisshin napisał:

Jest sztos. Wbity prawie 13 lvl. Strzelanie jest szalenie satysfakcjonujące, tym bardziej na bliskich dystansach (flaga z Anteną np.) 

Niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie do końca kumam. Niektóre bronie są do odblokowania jakąś rangą, nie wiem jaką i nie mam pojęcia jak ją zdobyć. Ktoś coś?


Jak już grasz to w prawym rogu (mniej więcej) jest ranga klasy, tak mi się wydaje. Tak mi na to wygląda że każda klasa zbiera poziom osobno, a ten poziom główny nie jest już aż tak istotny, aczkolwiek tutaj na 100% nie wiem. Ale już jak to levelowanie danej klasy wygląda to powiedzieć nie umiem bo nie widziałem żadnego pasku progresu, zagrałem parę map medykiem a mam wrażenie że tam w prawy rogu dalej pokazywało mi poziom 0, główny mam teraz tuż przed 10.

Chyba, że się mylę i działa to zupełnie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa z tymi zmiennymi warunkami pogodowymi. U mnie zawsze się zmieniało równo 2 minuty do końca czasu.

Strzelanie z czołgu jest jakąś masakrą, kąt widzenia jest absurdalnie mały i bez komunikacji z kierowcą ciężko coś namierzyć. 

Zabawne że tym początkowym karabinem ciężej zabić, potrafiłem cały magazynek władować, gdy przeszedłem na snajperkę i pistolet, to z gnata po 4-5 strzałach schodzi pacjent. 

Medycy w ogóle obecnie nie ratują, miałem komunikat, że medyk jest 5m i sobie siedzi w krzakach czekając na Bóg wie co.

Niby jest podział na squady i wydawanie komend, ale nie widziałem, by ktoś się tego słuchał. 

Przesadzili trochę z tym blaskiem lunety snajpera, wali tak po oczach, że cała mapa widzi że celujesz do kogoś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Astro222 napisał:

Medycy w ogóle obecnie nie ratują, miałem komunikat, że medyk jest 5m i sobie siedzi w krzakach czekając na Bóg wie co.

 

Zauważyłem że nie wyświetla się ikonka żeby kogoś reanimować/ktoś potrzebuje pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×