Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie obchodzą słupki. Ważne co sam wkładam do czytnika, dla mnie znowu Sony dużo obiecuje a jak mam czas na granie to exy ma tylko M$.

Tomb Raider miał słabą sprzedaż, ale dla mnie i tak ta gra wygrała 2 połowę 2015 i dla niej kupiłem XO

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pablos_83 napisał:

Co mnie obchodzą słupki. Ważne co sam wkładam do czytnika, dla mnie znowu Sony dużo obiecuje a jak mam czas na granie to exy ma tylko M$.

Tomb Raider miał słabą sprzedaż, ale dla mnie i tak ta gra wygrała 2 połowę 2015 i dla niej kupiłem XO

Więc nie mów, że Sony przegra coś tam z kretesem. Liczby są bezwzględne i pokazują co innego.

Gusta mniejszości graczy nie wyznaczają stanu faktycznego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim czysto finansowym założeniu co roku wygrywa FIFA i Call of Duty. 

Nie moje konto nie bardzo mnie interesuje ile tam wpływa hajsu

Dla mnie wygrywa ten co ma lepsze gry, zbiera nagrody, ma lepsze oceny, znajomi w to grają

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pablos_83 napisał:

Dla mnie wygrywa ten co ma lepsze gry, zbiera nagrody, ma lepsze oceny, znajomi w to grają

 

No i tu się z Tobą zgodzę. Ale to już kwestia gustu, po prostu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze wygrywają słupkami, jak liczy sie tylko to co mysla o nich gracze, w końcu "This is for the players!", Ps plus do dupy, Now u nas jeszcze nie działa i pewnie troche to potrwa, te exy wcale dupy nie urwaly, bo jak byś zobaczył dwie strony wstecz to to co pokazali teraz w 80% nie pojawi sie przed e3 2017, może za wyjątkiem gier pod VR ale mnie jak pewnie większość graczy to na tym etapie nie interesuje, okulary drogie a i ich dostepnosc ma byc gorsza jak dostępność konsol ma premiere ps4, a każdy chyba wie jak wtedy u nas bylo ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie w zeszłym roku wygrali pokazując ff7 i shenmue 3? Pewnie za szybko tych gier nie zobaczymy.. Rano jak przeglądałem newsy to pierwsza myśl "ale sony zmiazdzylo ms".. Po chwili takie przemyślenia mnie dopadly jak niektórych tutaj, ale kiedy to wyjdzie.. Bez dat, bez niczego.. 

 

Poza tym.. Forza horizon 3 i tyle w temacie, zwycięzca w tym roku jest jeden heheh

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę szkoda, że na tak dobre tytuły będziemy musieli poczekać nie wiadomo ile. Moim skromnym zdaniem takie promo gier o których sami producenci nie wiedzą kiedy skończą i czy skończą nie powinno mieć prawa bytu. To takie trochę mydlenie oczy jak przy wyborach. Dużo obiecują, dużo pokazują, a potem wiemy jak to w Polsce wychodzi. Połowa rzeczy nie przechodzi i oby tutaj tak nie było. Tak jak przy wyborach tak jak i na takich konferencjach powinno być jasno pokazane co zostanie wprowadzone/stworzone z konkretną datą, chociażby przybliżoną ale z jakąś datą. Konkrety.

ale co ja się tam znam. :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na targach samochodowych też pokazuje się conceptcary , które nie wiadomo czy wyjdą , kiedy i w jakiej wersji.

Głównie sprzedaje się wizje i obietnice. Gdyby sony miało pokazać tylko to co wyjdzie do gwiazdki to zamiast ochówi achów byłoby buczenie i gwizdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas prezentacji gier na VR nagle puścili FPSa z samolotem który potem przerodził się w strasznie innowacyjny shooter ... i se myśle, ale zajebisty tytuł, tylko co to? Eve Valkyre? Killzone nowy? nagle wchodzi napis COD! :24_stuck_out_tongue: ... i zrobiło mi się głupio

konferencja Sony, to była najlepsza konferencja z wszystkich lat E3 jaką widziałem, zaczeli od carbomby i do samego końca walili atomówkami, uspokoiłem się faktem że nie pokazali NEO bo te gry powstają na obecny sprzęt i wyglądają rewelacyjnie! nie było słabej gry! a końcówka to była massakra jakaś ... znowu poczułem tą podjarkę tak jak w 2013 gdy zobaczyłem materiały z next genów ... Microsoft został znowu w tyle tak powiedzmy szczerze, hmm z rok ... ;) 

 

Sony zrobiło pokaz w teatrze przy orkiestrze symfonicznej która gra na żywo ... bardzo z klasą! wystawki konkurencji wyglądały przy tym jak McDonald ...

Edytowane przez Malakay
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko nadzieję, że Horizon i GoW były prezentowane na PS4, a nie PS4K...

Pewnie ani jedno, ani drugie (czytaj leciały z megamocarnego PC...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadrabiam zalegglosci - EA dla mnie bez szalu BF1 moze byc ciekawy, 1WŚ w koncu cos innego w zalewie futurystycznych strzelanek.

To ze otwieraja sie na malych tworcow tez plus.

MS

Beyond Generations - i to haslo w dwoch slowach opisuje polityke MS. Nie ma generacji, sa iteracje, kompatybilne miedzy soba. Ktos nie byl przekonany do zakupu XO? to nie problem jesli ma PC tez bedzie mogl pograc w gry, a jesli przekona sie do zakupu to bedzie mial je dostepne na obu platformach. Moim zdaniem bardzo dobre posuniecie. Oczywiscie nie bez wad bo zakladam ze MS swoje gry bedzie wydawal w swoim sklepie, co nie wszyskim musi pasowac, ale coz jest tak a nie inaczej. Jako osoba ktora gra w starocia (na lapku) jestem na TAK dla tego pomyslu - jesli tylko jak wymienie lapka w przyszlym roku gry beda w miare chodzic, to w koncu bede mogl sprawdzic Forze na kierownicy (i tak wiem ze pewnie bede gral w nizszej rozdzialce z mniejsza iloscia detali ale jestem wstanie sie na to zgodzic). Pewnie w ten sam sposob ogram inne gry ktorymi jestem zainteresowany ale nie na tyle zeby kupowac dla nich XO.

Ubisoft i Sony niedlugo nadrobie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Sony wygralo , mam gdzieś Scorpio i jakieś blacharskie dyrdymały o teraflopach których już jest pełno  . Sony pokazało to co mnie interesuje - exy w które nie zagram nigdzie indziej - God of War , Horizon , Spiderman ( w końcu tłusty pająk !!! ) , nowy hideo , to nowe days gone , last guardian i inne . Jaram się ostro i ide jeszcze pooglądać tą konfe - to jest e3 jakie pamiętam :) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

Ktos nie byl przekonany do zakupu XO? to nie problem jesli ma PC tez bedzie mogl pograc w gry, a jesli przekona sie do zakupu to bedzie mial je dostepne na obu platformach. Moim zdaniem bardzo dobre posuniecie. Oczywiscie nie bez wad bo zakladam ze MS swoje gry bedzie wydawal w swoim sklepie, co nie wszyskim musi pasowac, ale coz jest tak a nie inaczej. Jako osoba ktora gra w starocia (na lapku) jestem na TAK dla tego pomyslu - jesli tylko jak wymienie lapka w przyszlym roku gry beda w miare chodzic, to w koncu bede mogl sprawdzic Forze na kierownicy (i tak wiem ze pewnie bede gral w nizszej rozdzialce z mniejsza iloscia detali ale jestem wstanie sie na to zgodzic). Pewnie w ten sam sposob ogram inne gry ktorymi jestem zainteresowany ale nie na tyle zeby kupowac dla nich XO.

 

Microsoft właśnie sobie odebrał wyłączność na excsl zapowiedzieli połączenie gier na pc i xone, ja uważam że to jest gwóźdź do ich trumny ale ci goście zawsze byli marketingowymi debilami, gry na konsole chodzą po 260pln a na pc po 150, jak oni to chcą niby teraz sprzedawać? - w pakiecie? albo zawyżą ceny gier na pc do tych z xone, i co dasz teraz za grę na pc 260pln? :1_grinning: ... jest takie przysłowie, chytry dwa razy traci, oni chcą teraz odebrać trochę publiki steamowi, ale właśnie stracili albo inaczej sami sobie odebrali tożsamość grania na konsoli, i ddali pole Sony ... 

A żółtki pokazali 70% tytułów na wyłączność i w przeciwienstwie do xone pc zostają w przedziale konsole, mają kilka gier które wyglądają jak kolejny next gen, nie wiem jak oni to chcą zrobić żeby to wydać jeszcze na ps4 a może jestem w błędzie i to uciągnie, ale wczorajszą konferecją pokazując nowe/stare marki rozbili bank, dzisiaj już nikt nie gada o xboksie scorpio, oczy wszystkich portali zwrócone są na Sony. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danielski_82

@Malakay

Panowie konfy Sony jeszcze nie widzialem! obejrze dzis.

Nie zrozumcie mnie zle, nie pisalem kto wygral, kto przegral - bo dla mnie to nie jest wojna.

Pisalem li tylko subiektywnie, jako osoba ktora nie posiadala zadnej konsoli od MS i ktora posiada PS3 i PS4, a takze raz na 3 lata kupuje przyzwoitego lapka (na ktorym cos z gier da sie odpalic idac  na kompromisy detale i rozdzialka). Zwyczajnie subiektywnie uwazam ze to dobre posuniecie bo bede mogl ograc pare gier w ktore inaczej bym nie zagral. I tyle, nic wiecej.

Co do roznic cenowych, to juz MS musi rozwiazac, bo tak duze roznice nie przejda. W swoim sklepiku moga wszystko ustawic na 250pln i tyle bo kto im zabroni, ale nie moga kompletnie odwocic sie od sprzedazy w pudelkach bo odniosa porazke, stoi przed nimi wyzwanie - czy sobie poradza czy sie potkna to czas pokaze.

I jeszcze jedno, ja bardzo sporadycznie kupuje gry powyzej 100pln serio - i w dupie mam to ze gram w dana gre rok, czy 3 po premierze, a MS tez miewa w swoim sklepie promocje.

I dalej jako posiadacz konsoli od sony lubie ich exy (dlatego wybralem PS4), i te lepiej i te gorzej oceniane mi w miare mi podeszyly, a nawet jesli ktorys slabiej to i tak nie zalowalem czasu spedzonego z gra, wiec dalej PS zostaje u mnie glowna platforma do grania. Z  tym ze nie mam klapek, bede mial ochote zagrac w reCore, jesli tylko pojdzie to moim sprzecie i jesli tylko bedzie w dobrej cenie to czemu nie?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mag bracie ja nawet nie wiem co tam napisałeś , swoje odczucia wylałem opanuj się :)

 

Detroid teraz zobaczyłem :) Ale będę grał w tą giereczke Nomad Soul się przypomina ech . Aż mam ochotę sobie sprawić nową cichszą plejkę , bo premierówka już swoje lata ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Danielski_82 napisał:

@mag bracie ja nawet nie wiem co tam napisałeś , swoje odczucia wylałem opanuj się :)

 

Detroid teraz zobaczyłem :) Ale będę grał w tą giereczke Nomad Soul się przypomina ech . Aż mam ochotę sobie sprawić nową cichszą plejkę , bo premierówka już swoje lata ma

Alez ja jestem opanowany, wypowiedzi moje sa stonowane :1_grinning: od Twoj post byl pod moim i wyciagnalem pochopny wniosek ze mozesz nawiazywac do tego co napisalem.

Co do Detroid - jestem zainteresowany ale po BTS, jak i grach takich jak LiS i Until Dawn to powiem ze pan David Cage nie ma juz u mnie kredytu zaufania, Nomad Soul kurcze musze w koncu to nadrobic :):)

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konferencjach MS i Sony jestem zadowolony, że wybrałem PS4 jak nigdy. MS pokazał kolejną porcję kotletów i przecietniaków, które się nie sprzedadzą i nie zdobędą serc krytyków(poza FH3 tzn gra nie jest przecietniakiem, ale i tak się nie sprzeda). 

Scalebound, Recore, Dead Rising i co tam jeszcze było z gameplayem ? Nudy, jedno Horizon ma więcej powera. 

Ale do rzeczy. Sukces Skorpio sprawi, że przyszłość One bedzie bardzo niepewna. Za duża różnica w mocy między tymi sprzętami, żeby to jakoś pogodzić. Ale widzę, że wierzycie we wszystko co wujek Spencer powie, jaki on ma wpływ jak EA czy Ubi powie, że nie ma zamiaru tracić czasu na port na One ? Jednak do sukcesu daleko z tego co widzę. Za bardzo uwierzyli, że przegrywają generacje przez moc sprzętu, powinni zająć się tworzeniem studiów deweloperskich, nowych IP. Tutaj leżą. Kupują jakieś przecietne exy, wyciągają z szuflady stare IP jak Halo Wars czy Crackdown i zatrudniają studia z łapanki. One przychodzą, zaraz odchodzą.  A potem, że branża znowu zachwyca się grami Sony. 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mag a ja właśnie muszę to Beyond nadrobić , na pre wszędzie pisali że marne a jest remaster :) Nomad może ci być ci ciężko , gra już dzisiaj troszkę straszy ale muzyczka spoko .

 

Ten Spiderman od Insomaniac ja pierdziele ja nawet w tym crapiszczonie oststanim platyne zrobiłem , pająk na zawsze w sercu mym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Danielski_82 napisał:

@mag a ja właśnie muszę to Beyond nadrobić , na pre wszędzie pisali że marne a jest remaster :) Nomad może ci być ci ciężko , gra już dzisiaj troszkę straszy ale muzyczka spoko .

Sorry z offtop - BTS jest OK ale na mnie duzo wieksze wrazenie zrobil HR i LiS - wiele zalezyod gracza. No boje sie ze od Nomad sie odbije, od Farhenheita sie odbilem, przez klawiature i sterowanie. (co do BTS to albo w temacie w dziale PS3 albo w dziale recki masz pare opinii Matheo, TraceGuitar i ja skrobnelismy dluzsze teksty, kazdy z innej perspektywy).

I juz wracamy do tematu ogladam konfe UBI, no jak to UBI otwarcie do mnie zupelnie nie przemowilo, znow pieknie przeklinaja, ogolnie licze ze jak zaczne konfe Sony ogladac to bede mial choc jedno WOW.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra konfa Sony, klimatyczna i przyjemnie się oglądało. Co najważniejsze, to skupili się tylko i wyłącznie na grach. Brak jakiegoś niepotrzebnego pieprzenia o cyferkach, itd. Gry gry i jeszcze raz gry, czyli to co nas najbardziej interesuje. Poza VR, to praktycznie każda gra wyglądała bardzo ciekawie.
No i były gameplaye, co prawda większość pewnie leciała z automatu, ale dobrze że nie zostawili nas z samymi trailerami znowu.
Do tego znaczna większość to exclusivy, czyli to na czym powinni się skupiać.

Dobra konfa, liczę że jeszcze się coś ciekawego urodzi na tym E3, ale Sony widać nie spoczywa na laurach i idzie w dobrym kierunku. Dobre gry się szykują.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Patricko napisał:

Bardzo dobra konfa Sony, klimatyczna i przyjemnie się oglądało. Co najważniejsze, to skupili się tylko i wyłącznie na grach. Brak jakiegoś niepotrzebnego pieprzenia o cyferkach, itd. Gry gry i jeszcze raz gry, czyli to co nas najbardziej interesuje.

to było strategiczne posunięcie, nic nie mówić o Neo i uspokoić nastroje graczy, ele excl pokazali świetne, jest na co czekać. Zastanawiam się czy Deep Down to skasowali? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak, zapomniałem, że przecież wszystkie gameplaye leciały już prosto z Neo... Którego w ogóle świat nie widział na oczy :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to obejrzalem i konfe Sony.

Dalej podtrzymuje zdanie dla osoby z zwiazanej z PS4, news od MS ze gry wychodzic beda i na konsole i na PC cieszy. Dzieki temu moze w przyszlosci siegne po Forze czy ReCore (na PC).

Co do konfy Sony bardzo dobra, fajne tempo niezle rozlozona zawartosc. Pre-show byl marny, ale sama konfa jak najbardziej ok.

GoW - zobaczylem i powiem ze mam mieszane odczucia nie ma tu juz radosnego siekania, ale z drugiej strony nowe podejscie (TPP) i nieco odmieniony (z racji wieku) Kratos wzbudzily moje zainteresowanie.

Days Gone - zapowiada sie interesujaco, ogladajac fragment gameplayu mialem wrazenie ze to takie odwrocone lemingi tu nie mamy ich ratowac a eksterminowac a ich ilosci ogromne

TLG - data premiery, bylo i rok temu nic wiecej do dodania

Horizon:ZD - sam nie wiem, z jednej strony moze byc fajne z drugiej strony chcialbym zeby to dobrze fabularnie uzasadnili o co tak naprawde chodzi

Detroit:BH - no ten trailer tylko rozbudzil oczekiwania ogralem i HR, BTS (choc to w mojej ocenie tylko dobra gra), LiS, UD i lubie takie "gry", a tutaj trailer pokazywal wiele wyborow, rozne opcje rozwiazania tej samej sytuacji, wiem ze zazwyczaj w produkcie wychodzi to bardziej plasko ale i tak jestem zainteresowany

RE VII:Biohazard - bardzo fajny trailer, nic wiecej nie powiem bo nigdy jakos mnie nie ciagnelo.

VR - nie moja bajka

Crash - nie gralem w oryginaly nie mam opinii, ale licze ze naprawde zrobia te gry prawie od nowa.

Death Stranding - no trailer idealny, wzbudza zainteresowanie

Spiderman od Insomniac - no sie zobaczy co z tego wyjdzie.

I teraz jedyny problem jest taki ze wiekszosc tych gier to niewiadomo kiedy bedzie....

Na plus - brak rozpikselowanych indykow :) w koncu nie bylo indie, indie, indie.

Cos co moglo rozczarowac - czas poswiecony na PS Vita - dokladnie zero minut i zero sekund.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×