Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka, "Kolejne informacje z E3 2016Trailer do gry Bound studia Plastic. Art Directorem jest Kuba Jabłoński, a za dużą część animacji postaci odpowiada Olga Szablewicz-Pisuk "

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Konfa Sony przyzwoita, aczkolwiek mniej epicko niż rok temu. Choć taki E3 jak w 2015 zdarza się raz na kilka lat... Ale i tak niema na co narzekać. Jest nowe ip od Sony, gameplaye gier wyczekiwanych i kilka niespodzianek. Jest MOC!!

Co do GoW i jego prezentacji. Co to ma być? To jeszcze GoW czy pseudo ambitna wydmuszka? No sorry, ale na chwilę obecną nie "kupuję" kierunku jakie obrało studio jeśli chodzi o tą część. Cała mechanika to takie The Order - liniowe, skryptowane i z QTE. Natomiast cała reszta - palce lizać. W końcu pokazali dłuższą rozgrywkę z Horizon: Zero Dawn. Myślę, że gra ma szanse pobić Wiedźmina 3 i stać się grą roku 2017. No i jeszcze dwa nowe Ip od Sony - Days Gone (jako fan zombie, klimatów post-apo, oddałbym nerkę by w to zagrać już dziś) oraz intrygujące, psychologiczne dzieło od Kojimy. Ten ostatni w swoim stylu i zagadkowo - to jest TO!

Podsumowując - fajnie, że w portfilio Ps4 są miejsca na nowe Ip. I to nie jakieś indyki, tylko pełnoprawne gry AAA. Te gry mają szanse stać się hitami. Poza tym spotkałem się z narzekaniami, że ów produkcje są zapowiedziane na 2017 rok. Dla mnie to świetna wieść. To oznacza, że Ps4 jeszcze sobie trochę pożyje i nie wyprze go tak szybko kolejna konsola od Sony. W końcu konsole się kupuje na lata.

 

50 minut temu, MagEllan napisał:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że GoW jest liniowy i pełny QTE... A grałeś w poprzednie? Bo były dokładnie tym samym... Tutaj niby ma być to pseudo sandboxowe podejście, a w poprzednich leciałeś jak po sznurku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny line-up od niebieskich. Na chwilę obecną najrozsądniej mieć w miarę mocnego pieca do grania w Xboxa i PS4Neo. Na święta znów szału nie będzie :/

btw epicki gwałt analny Konami :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Microsoft wygrał z Sony na E3.

  • Sony, w przeciwieństwie do MS, uwielbia robić z ludzi idiotów i pokazywać rzeczy, w których w zasadzie nie ma co pokazać. Cztery duże projekty, które nie mają nawet roku, w którym trafią na rynek. Będzie kręcenie hajpu przez rok, a potem downgrade? Produkcja Kojimy to się równie dobrze może ukazać w 2020.
  • Microsoft podszedł z sensem do gracza. Mamy nowe gry, w które będzie można zagrać już niedługo. ReCore i Forza już we Wrześniu, za 3 miesiące. Tak się powinno zapowiadać gry.
  • Szczerze mówiąc, to IMO właśnie Forza była najlepszą grą E3. Pokazane zostało samo mięso, które wygląda obłędnie. Z gier Sony, to Spider-Man i Days Gone może wyjdą, o God of War to już zapominam, Horizon: Zero Dawn wygląda wręcz śmiesznie, reszta to jest jeden wielki zieeew.
  • PS4 w ogóle nie rozwija się jako platforma. Konsole są do grania, ale to Microsoft tworzy sobie nastawioną na gracza szeroką platformę, którą rozszerza o usługi z grami związane. Jest wsteczna kompatybilność, integracja systemu, teraz Play Anywhere, które bardzo mocno do mnie przemawia. Nie wspomnę o istniejących usługach, którymi MS po prostu masakruje Sony. Live, do którego PSN nie ma, nie miało i nigdy nie będzie mieć startu, albo GWG, w porównaniu do którego PS+ jest bezwartościowe. Na konferencji nie było nic na temat - jakaś poprawa, nowe ficzery systemowe? Dalej babrajcie się w tym działającym wg humorów gównie, Drodzy Gracze. Dawno przestałem łykać ślepo wszystko, co Sony rzuca, bo pośród nielicznych perełek większość jest syfem. MS ma swoje za uszami, ale nie karmi swoich klientów farfoclami.
  • Jakby Microsoft odłączył się poprzez Play Anywhere i Scorpio od konsolowego wyścigu na cyferki, to posiadacze PS4 byliby jedynymi, którzy pozostaliby w czarnej dziurze.
Edytowane przez Siriondel
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Patricko napisał:

Piszesz, że GoW jest liniowy i pełny QTE... A grałeś w poprzednie?

 

Oczywiście, że tak. Ale poprzednie części były slasherami, a nie czymś na wzór The Order, gdzie chodzisz kilka kroków - skrypt, i tak dalej. Średnio mi to pasuje do GoW, który był epickim, dynamicznym slasherem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie portowania gier na one, scorpio będzie pewnie miało identyczna architekturę, tylko więcej herzow, więcej megabajtów, możliwe ze nawet początkowe zawartości nośników niczym nie będą sie różniły, na one gra uruchomi sie na normalnych ustawieniach, na scorpio na zaawansowanych.


Jakby te zapowiadane gry miały sie ukazać, to na końcu trailerow pojawilaby sie chociaż wzmianka o roku w jakim sie ukarzą (takie zabezpieczenie na ewentualna obsuwę). Poza tytulami na VR spodziewam sie horizion, gt: Sport , pozostałe kiedys sie ukarzą, ale nie prędko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konca Sony byla super gdyby nie jedna rzecz. Co rok jest to samo. Wielkie zapowiedzi, wielkie oczekiwania a daty premier nie widac. Juz deep down zdobyło moja uwage trzy lata temu i dalej nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze tak czarują. Przypomnijcie sobie sciemniony trailer Killzona :)

Od lat nas sciemniają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo UBI chyba odrobiło lekcje, no ich GR nie wydawał sie Ultra, byl raczej taki przeciętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy odrobiło jak pokażą faktyczne gejmpleje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Rambo8 napisał:

Od zawsze tak czarują. Przypomnijcie sobie sciemniony trailer Killzona :)

Od lat nas sciemniają :)

Mówisz o trailerze Killzone 2 z E3 2005? Przecież finalnie ta gra wygląda sto razy lepiej, niż pokazany wtedy trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że w tamtej chwili to było oszustwo. Zresztą takich wałków było więcej, że wspomnę tylko Watch Dogs. Deep Down prawdopodobnie też. Trailery na enignie Unreal 4 pokazujące moc konsoli - do tej pory nie ma gry, która chociażby zbliżyła się do tych demek - Infiltrator Demo, czy Dark Sorcerer od Quantic Dream.

Jedna wielka ściema.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Wieśkiem było podobnie. Na pierwszych pokazach w 2013 wyglądał niesamowicie - po premierze było niestety ciut gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zacznie wybijać szambo. Właśnie się okazało, że prezentacja Resident Evil 7 to fejk. Demo, które można ograć nie pochodzi z właściwej gry. No i jak tu się nie czuć oszukanym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przeciez taka rola marketingu - ma byc pieknie, ma byc epicko ma to zachecic ludzi. Kasa, Kasa, Kasa.

A potem? a potem biedni programisci, testerzy i inni techniczni patrza i placza ze przy obecnym zaawansowaniu prac bedzie trzeba ostro ciac opcje graficzne, lub gra bedzie dzialac jak pokaz slajdow, czesc moze i dalo by sie podciagnac optymalizacja ale jak terminy gonia, bledy trzeba zalatac to na ta czasu nie starcza.

Choc patrzac na UBI chyba ciut odrobili lekcje - bo gameplaye nie mialy jakiejs mega grafiki (choc to nie znaczy ze nie bedzie downgrade), do tego UBI to firma (choc nie jedyna) ktora pokazala ze absolutnie nie nalezy traktowac zwiastuna jako wyznacznika tego co czeka nas w grze (przyklad AC3). Niemniej do gier ktorych pokazano tylko zwiastuny i nic wiecej podchodze z duza doza ostroznosci - tak zwiastun moze byc swietny, ale tak naprawde nie wiadomo jak ma sie on do samej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, _Matheo_ napisał:

Mówisz o trailerze Killzone 2 z E3 2005? Przecież finalnie ta gra wygląda sto razy lepiej, niż pokazany wtedy trailer.

Taaa ale po 4 latach :)

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk w takim sensie, że ten fragment nie jest wycinkiem pełnej wersji. Oczywiście poszły od razu tłumaczenia, że cały setting itd ma się zgadzać, ale coś nie chce mi się wierzyć ;) Pewnie miała to być tylko zajawka, aby nakręcić tych, co czekali na Silent Hills i zdecydowali się puścić coś w podobnym tonie, a ostatecznie dostaniemy ten sam chłam co zawsze, może tylko ta perspektywa się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mechanika ma być taka sama, tylko miejsce i bohaterowie inni. Ale dopóki nie zagram w styczniu to nie uwierze w żadne newsy czy doniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kill napisał:

Zaraz zacznie wybijać szambo. Właśnie się okazało, że prezentacja Resident Evil 7 to fejk. Demo, które można ograć nie pochodzi z właściwej gry. No i jak tu się nie czuć oszukanym?

Normalnie. Żeby to pierwszy raz jakiś wydawca chciał wydymać graczy ;) ale jednak przy uruchamianiu tego dema (i w samej jego nazwie) jest słowo "teaser", więc aż tak bym po Capcomie (przynajmniej póki co) nie jeździł... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Siriondel napisał:

Moim zdaniem Microsoft wygrał z Sony na E3.

  • Sony, w przeciwieństwie do MS, uwielbia robić z ludzi idiotów i pokazywać rzeczy, w których w zasadzie nie ma co pokazać. Cztery duże projekty, które nie mają nawet roku, w którym trafią na rynek. Będzie kręcenie hajpu przez rok, a potem downgrade? Produkcja Kojimy to się równie dobrze może ukazać w 2020.
  • Microsoft podszedł z sensem do gracza. Mamy nowe gry, w które będzie można zagrać już niedługo. ReCore i Forza już we Wrześniu, za 3 miesiące. Tak się powinno zapowiadać gry.
  • Szczerze mówiąc, to IMO właśnie Forza była najlepszą grą E3. Pokazane zostało samo mięso, które wygląda obłędnie. Z gier Sony, to Spider-Man i Days Gone może wyjdą, o God of War to już zapominam, Horizon: Zero Dawn wygląda wręcz śmiesznie, reszta to jest jeden wielki zieeew.
  • PS4 w ogóle nie rozwija się jako platforma. Konsole są do grania, ale to Microsoft tworzy sobie nastawioną na gracza szeroką platformę, którą rozszerza o usługi z grami związane. Jest wsteczna kompatybilność, integracja systemu, teraz Play Anywhere, które bardzo mocno do mnie przemawia. Nie wspomnę o istniejących usługach, którymi MS po prostu masakruje Sony. Live, do którego PSN nie ma, nie miało i nigdy nie będzie mieć startu, albo GWG, w porównaniu do którego PS+ jest bezwartościowe. Na konferencji nie było nic na temat - jakaś poprawa, nowe ficzery systemowe? Dalej babrajcie się w tym działającym wg humorów gównie, Drodzy Gracze. Dawno przestałem łykać ślepo wszystko, co Sony rzuca, bo pośród nielicznych perełek większość jest syfem. MS ma swoje za uszami, ale nie karmi swoich klientów farfoclami.
  • Jakby Microsoft odłączył się poprzez Play Anywhere i Scorpio od konsolowego wyścigu na cyferki, to posiadacze PS4 byliby jedynymi, którzy pozostaliby w czarnej dziurze.

- Sony w przeciwieństwie do MS pokazało tytuły ekskluzywne, a w momencie kiedy MS ogłasza połączenie xone z pc tracą z autoamata charakter konsoli i muszą podnieść ceny tych gier na pc do cen konsolowych, czyli z 120-150pln do 250 ... to jest twoim zdaniem dobre posunięcie? zakładamy że to jest target do ludzi którzy nie mają xone - bo jakbyś miał konsole to po co miałbyś grać na pc? masz cały sens podejścia Microsoftu do gracza. 

- Jezeli dla Ciebie Forza była najlepszą grą targów to jesteś ślepy, ta gra wygląda jak poprzedniczka - powiedz mi ile jest Xone na rynku? 3 lata? ile wydali gier Forza? 3? wiesz co zrobili, pozmieniali w edytorze trasy dodali nowe samochody i dorobili granie między pc a konsola, a po prezentacji widać że odstąpili walkę z konkurecncją od symulacji bo z takim systemem jazdy mogą konkurowac co najwyżej z NFS albo z CREW, samochód podwieszony na helikoptrze i lecimy :) ... Driveclub mimo że starszy wygląda o niebo lepiej. Nie będę pisał co było dla mnie najlepszą grą targów ale zobaczymy co napiszą portale i dziennikarze kiedy będą przyznawać swoje nagrody. 

- PS4 nie rozwija się jako platforma, za to Xbox się rozwija? wiadome że ich Xone nie domaga, i wyciąga słabszą grafikę niż ps4, to muszą coś zmienić, Microsoft pokazał że idzie w sprzęty ale zaniedbali tym nowe IP, dlatego zrobili zasłonę dymną w postaci Xone S - który teraz osiąga rozmiary ps4, słówko o tych usługach społecznościowych, może i brzmi to fajnie ale pociągnie po kieszeni graczy z pc którzy będą chcieli grać w sieci z Xone, a druga sprawa oni już raz zrobili takie super usługi społecznościowe na Xone, tylko mogą z nich korzystać gracze z 'uprzywilejowanych krajów' - ten cały wiesz super kinect tv .... i Xone Scorpio co jest akurat na plus dla branży bo znamy przybliżoną datę przesiadki, natomiast co mnie rozbawiło że w grach które pokazali na E3 - jest groteskowa grafika, postacie wyglądają jak karykatury, popatrz się na Gears ofWar4, albo na Dead Rising4, albo Sea of the Thives czy to twoim zdaniem idzie w dobrym kierunku? dla mnie ani jedna gra pokazana na konferencji Micro nie próbuje być czymś na miarę kolejnego next gen.  

- Micro odrobił pracę domową i kopiuje VR :) ... bo kinect okazał się niewypałem, i wypuszczają specyfikacje, teraz sony  ma dużo czasu żeby podkręcić Neo, na pewno obydwie konsole będą miały podobną specyfikację nawet ze względu na producentów którzy robią multiplatformowe gry. 

- która konferencja była lepsza, czy wygrał Microsoft cz0y Sony zobacz sobie na sondy na portalach ... daje pierwszą lepszą od góry - jak to postrzegają gracze, ja uważam ze obydwie konferencje się uzupełniły, bo tak Micro pokazało albo wyznaczyło daty wydania przesiadki na poziom wyżej czyli grudzień 17, natomiast sony pokazało że do tego czasu nie zostawią graczy na lodzie, tylko wydadzą jeszcze kilka "farfoclów" - mam nadzieje. Co do poziomu artystycznego konferencji to różnica była taka - Microsoft w Multikinie prezentacje i pierdolnie, Sony w Operze z orkiestre symfoniczną same pokazy ... niżej masz link do sondy

http://polygamia.pl/sony-czy-microsoft-kto-wedlug-was-lepiej-wypadl-na-e3-2016/

- edit - żeby tutaj wiesz nie wychodzić na jakiegoś fanboya od sony, japońce też prowadzą politykę względem graczy która jest parszywa, płatne granie w sieci, podrożały gry na płytkach a ceny gier z PSN to jakiś absurd po 300pln, rozwleczony czas od prezentacji do premiery gry, porzucenie graczy którzy kupili ich sprzęty Vitę i Muve czy okłamanie ludzi którzy kupowali TV 3D że będą wspierdać tą technologię w grach, i to stawia pod znakiem zapytania dla mnie zakup VR ... 

Edytowane przez Malakay
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nie podali daty premiery Tomb Raidera na ps4 Ma wyjść w tym roku a tu dalej cisza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malakay napisał:

- Sony w przeciwieństwie do MS pokazało tytuły ekskluzywne

Zaraz, zaraz... wg Ciebie fakt, że kupujesz produkt raz i jest on dostępny na dwóch platformach to jest złe? Gry MS przestają być konsolowymi exclusivami, to wg ciebie źle? O gorszą bzdurę naprawdę trudno. MS ujednolica swoją platformę, a ich gry są teraz po prostu ekskluzywne dla ich platformy. MS daje Ci wybór - żeby grać w ich tytuły 1st party, nie musisz im najpierw płacić 1000+ za konsolę. Jeżeli to nie jest ukłon w kierunku gracza, to ja nie wiem, co nim według ciebie jest? Mydlenie oczu prezentacjami, których gry później zaliczą downgrade twojej ukochanej grafiki i które wyjdą w nieokreślonej przyszłości? A może kazanie płacić sobie 200 złotych rocznie za dziadowskie online i kupę indyków w PS+?

Ceny gier PC zaczynają się od 120? Pokaż mi, gdzie? Tyle to może kosztowały 6 lat temu, spojrzyj teraz na nowe gry AAA w pierwszym lepszym sklepie internetowym. Wszystko po 170, ale to i tak nic - mam dla Ciebie łamiącą wiadomość. Otóż ceny gier PC i konsolowych na zachodzie od baaaardzo dawna są na takim samym poziomie. I jakoś tyle lat nikt nie podniósł cen gier PC do 250, ale teraz "muszą" to zrobić? Bo co, bo jakiś Malakay z forum tak mówi?

3 godziny temu, Malakay napisał:

- Jezeli dla Ciebie Forza była najlepszą grą targów to jesteś ślepy

Nie mów do mnie, że jestem ślepy gościu, bo podoba mi się coś, a tobie się podoba coś innego. Jeżeli liczba w twoim PSN oznacza rok urodzenia, to naprawdę mi przykro w tym momencie. Ja równie dobrze mogę napisać to samo na temat tego, co tobie się spodobało na E3. Widzę, że doskonale wiesz, jak wyglądał proces tworzenia Forzy. Pracujesz w ich studio? Taki jesteś ekspert deweloper, co? Otóż nie wydaje mi się, natomiast co mi się wydaje i to już od dawna (czytając twoje posty), że jesteś typowym internetowym mądralą, co uwielbia wypowiadać się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia. Jeżeli w tym momencie rozmawiam z 34-letnim facetem, to jestem załamany.

Odstąpili walkę z konkurencją? Od kiedy Forza konkuruje z czymkolwiek? To inne ścigałki mogą konkurować z Forzą, a nie odwrotnie, bo to Forza jest najlepszą ścigałką na rynku i już. Ale nie będę za wiele o tym pisał bo:

  • Twój komentarz o podwieszonym samochodzie wyraźnie wskazuje, że wielkie "G" widziałeś, w Forzę nie grałeś, pojęcia zielonego i klimacie tej serii nie masz.
  • "Driveclub wygląda o niebo lepiej?" OK, wygląda. Tylko że ja gram w ścigałki (i gry ogólnie), żeby grać, a nie żeby patrzeć. I to właśnie w Forzę gra się "o niebo lepiej". To jest po prostu śmieszne, co piszesz.
3 godziny temu, Malakay napisał:

- PS4 nie rozwija się jako platforma

To w końcu jak jest z tym Scorpio? Zasłona dymna, czy na plus? I to Microsoft musi coś zmienić, a Sony już nie? Po co wypuszczają PS4 Neo w takim razie? Przecież nie muszą nic zmieniać. I nic nikogo nie pociągnie po kieszeni bardziej, niż już ciągnie, panie ekspercie analityku rynkowym. Czy MS pokazało gry, które idą w dobrym kierunku? Oczywiście, że tak! Każda jedna prezentacja MS strzaskała na łeb GoWa, czy Horizon: Zero Dawn. Mnie nie obchodzi, czy grafika jest groteskowa, czy realistyczna. To się nazywa art design swoją drogą. Mnie obchodzą dobre gry, a styl grafiki jest dla mnie kompletnie nieistotny. Ale ty już nieraz pokazałeś, że grafika jest dla Ciebie absolutne numero uno, a gry są do oglądania. Napisz po prostu, że Sony wygrało z MS, bo ich mają "lepszą grafikę" i zamknijmy dyskusję. Aha, styl Gears of War niespecjalnie się zmienił, a już na pewno nie jest "groteskowy". Ale co może o tym wiedzieć gość, który Xboxa widział na obrazkach.

3 godziny temu, Malakay napisał:

- która konferencja była lepsza, czy wygrał Microsoft cz0y Sony zobacz sobie na sondy na portalach ... daje pierwszą lepszą od góry - jak to postrzegają gracze 

I tym o to pozytywnym akcentem pokazałeś, ile jest warta dyskusja z tobą. Ty uważasz, że konferencje się uzupełniły, ale mimo tego podsuwasz argument, że wg "sond na portalach" Sony było lepsze? Więc zdecyduj się chłopie, albo twoja opinia należy do ciebie, albo do sond na portalach, bo już się troszkę gubisz. Co mnie obchodzą te sondy? Nic! MS moim zdaniem pokazał fajniejsze rzeczy i wcale nie potrzebuje orkiestrowej wydmuszki Sony do uzupełnienia czegokolwiek. Bardzo dobrze, że Sony nie zostawi graczy na lodzie - wszak sam mam PS4 i co prawda coraz częściej zastanawiam się, po co, jednak na lodzie nie chciałbym być zostawiony. Tylko wiesz, MS również graczy na lodzie nie zostawia, a gry pokazane na ich konferencji mają solidne daty premiery. Ty tylko "masz nadzieję", że Days Gone, Death Stranding, GoW czy Spider-Man ukażą się w 2017. Ja jestem względnie przekonany tylko ze Spider-Manem, z GoW wcale nie musi być to takie oczywiste, natomiast pierwsze dwie - zdecydowanie skłaniam się ku 2018. Kojima nawet nie ma jeszcze silnika dla swojej gry.

3 godziny temu, Malakay napisał:

- Micro odrobił pracę domową i kopiuje VR :) ...

"Kopiuje" VR? A co to, Sony to wymyśliło, czy co? To MS kopiuje od Sony, ale Sony już od Oculusa nic nie skopiowało, tak? No spoko. Pamiętam ostatni taki eksperyment Sony, z którego też zrobili wielki szum i wpompowali kasę - nazywał się 3D. Gdzie jest dzisiaj domowe granie w 3D?

3 godziny temu, Malakay napisał:

 - edit - żeby tutaj wiesz nie wychodzić na jakiegoś fanboya od sony

Na to już dawno za późno. Ale to nic. Gdyby to MS miał "lepszą grafikę", wtórowałbyś mi chórem.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×