Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Bo FIFA w tym roku jest na prawdę dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku to jest wreszcie dobry PES ale wy wszędzie musicie wtrącić swoje trzy grosze o fifie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jakąś się dziwnie składa, że to bezpośrednia konkurencja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem już ok 300 meczy online i nie ma przypadku. Jak jestem lepszy to większość meczy wygrywam. 

Dla mnie jeden z najlepszych PES w historii. 

A co mnie obchodzi Holandia ? Niech się cieszą licencjami barany jedne jak gameplay FIFY jest nie do strawienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj w tegoroczną FIFA a później pisz, że gameplay jest nie do strawienia. Jakby co to nie jestem funboyem i mam obie piłki :)


  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagralem już ok 300 meczy online i nie ma przypadku. Jak jestem lepszy to większość meczy wygrywam. 

Dla mnie jeden z najlepszych PES w historii. 

A co mnie obchodzi Holandia ? Niech się cieszą licencjami barany jedne jak gameplay FIFY jest nie do strawienia. 

Zagraj w FIFE I możemy dyskutować.

Tak dobrego roku jeśli chodzi o piłki jeszcze nie było .

Zresztą , pewnie znów za rok przyznasz mi rację.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, arboos napisał:

Zagralem już ok 300 meczy online i nie ma przypadku. Jak jestem lepszy to większość meczy wygrywam. 

Dla mnie jeden z najlepszych PES w historii. 

A co mnie obchodzi Holandia ? Niech się cieszą licencjami barany jedne jak gameplay FIFY jest nie do strawienia. 

Nie grałeś to się nie wypowiadaj ,chłopaki mają rację . Najlepsza fifa jaka kiedykolwiek wyszła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym , że dla fana PES nawet najlepsza FIFA będzie totalnym gniotem nie do strawienia. Sorry Panowie, ale jarajcie się licencjami. 

Owszem zazdrościmy tego, ale tyle miodu ile płynie z PES w tym roku już dawno nie było i wątpię TrueGrand czy zmienie zdanie, jeśli po 300 meczach ta gra podoba mi się coraz bardziej i wciąż nie widzę większych błedów. Nic mnie w tej grze nie wkurza a to już nie są trzy, cztery dni grania, tylko miesiąc solidnego grania. 

Im dalej w las tym mniej bramek tracę i widać to po średnich strzelonych przez innych graczy, że hokej się skończył, którym nas raczyło Konami od 2012r 

 

Pocieszę Fifowców, że za rok PES okaże się gniotem i jeszcze większych hokejem , bo Konami już tak ma :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nas pocieszać, konkurencja musi być bo inaczej nie mielibyśmy w co grać . Co do pesa arboos to wychowalem się na iss pro (winning eleven) na poczciwym szaraku,brak licencji mi nigdy nie przeszkadzał ponieważ z ekranu płynął miód od którego nie szło się oderwać, taki był ISS, ISS pro, potem na ps2 ,a na ps3 poszedłem w ślady FIFY bo mi bardziej podeszła.  Nie jestem wrogiem pesa bo na nim zaczynałem piłkarską  przygodę na ekranie crt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arboos

Powtórzę się, zagraj pierw w najnowszą FIFA a przekonasz się jaki miód płynie z gameplayu.

To zupełnie inna FIFA, która gameplayowo dorównuje PESowi. Mecze są nieprzewidywalne. Można grać na różne sposoby. Do tego grafika, licencje, animacje zawodników. Grając mecz widać, jaki zawodnik jest przy piłce.

Można tak wymieniać i wymieniać :)

Fakt, PES w tym roku jest również mega ale nie jest w stanie wygrać z tegoroczna odsłona FIFY bo FIFA ma wszystko co PES a dodatkowo ma dużo więcej od PESa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby polubić FIFE trzeba pograć, ja w pracy nie mogę się doczekać aby pograć w FIFe lol. Do tej edycji IMO największego gniota w historii gier sportowych ;) To w tym roku zmieniło się .


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To panowie jak dokładnie wygląda sytuacja z PES'em w tym roku? Demo było dla mnie super, ale wiadomo, że z pełną bywa różnie. Co do fify to muszę tutaj się wtrącić w dyskusję, bo od premiery ją ogrywam i z każdym dniem jestem coraz bardziej wkurzony na tę grę.

 

Podania moim zdaniem są fatalne i proszę mi nie mówić o ustawieniach, bo zarówno na asyście jak i częściowej dzieją się cuda, jak to, że zawodnik przy niewielkiej ilości siły potrafi wypieprzyć piłkę na pół boiska, a przy większej zagrać za lekko. Piłkarze potrafią nawet podawać w innych kierunkach niż im sugeruję.

 

Bramkarze czasami blokują się i mimo trzymanego "trójkąta" nie wybiegają do piłki, co skutkuje tym, że przeciwnik sobie obok niego strzela, a ten nawet się nie rzuca. Wiele razy miałem sytuację, że "golkiper" łapał w ręce petardę z bliska, a wypluwał przed siebie lekki strzał, co jest trochę chore moim zdaniem. Do samych strzałów nie mogę się przyczepić, bo są całkiem niezłe, poza główkami, które często są wręcz nierealistyczne.

 

Nie wiem czy ktoś tutaj też tak ma, ale często mam wrażenie, że nie mam kontroli nad meczami, a nie jest tak, że jestem jakiś fatalny, bo w 16 udało mi się grać w 2 lidze w UT, co nie jest jakimś mega wyczynem, ale najgorszy też nie jestem. W tym roku męczę się strasznie i w końcówkach zawsze odwala się coś dziwnego. Nie będę zaczynał tematu handicapu, bo to co wyprawia się w tej kwestii w 17 to śmiech na sali. Zawodnicy dostają kontuzji co mecz! Nie ma znaczenia tryb, bo w każdym tak jest. Przestałem grać w ogóle w ut, bo nie będę ciągle wydawał monet na karty leczenia. Rynek jest bardzo niestabilny przez wyzwania, co kończy się czasem cenami Koreańczyków na poziomie 8K!!

 

Póki co bardzo mi się podoba tryb story i za to daje sporego plusa. No, ale pozostają wszystkie te rzeczy, które strasznie wkurzają i jak przed premierą zdecydowałem o wyborze fify ze względu na fut i ogólnie online tak teraz zaczynam myśleć nad kupnem PESa i graniu offline w master league jak za starych dobrych czasów. Pozdrawiam wszystkich i proszę o info o PESie, bo może nawet jutro bym się po niego do sklepu wybrał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w FUT to jest masochizm, graj sezony a FIFA zmieni swoje oblicze .

PES jest dobry jeśli przypasi mu twoje łącze internetowe .

Nie widzieć czemu PES u jednych działa online świetnie u innych nie da się grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko napisze, jeśli nie przeszkadza Tobie brak licencji, ubogie menu, inna oprawa graficzna to kupuj PESa bo jest na prawdę dobry. U mnie kod sieciowy nie sprawia problemu ale jak widać są osoby co nie mogą grać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego pes jednego dnia działa idealnie z każdym ,zeby drugiego dnia nie dało sie grac  .... Ta gra online jest jakaś chora i tyle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

gram na ps4 i mam mam pytanie. Czy jest możliwość zgrania zapisanych powtórek na jakiś dysk zewnętrzny ?

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wczoraj gram online i było w miarę dobrze. Dzisiaj już opóźnienie.

Z listy znajomych gram tylko z jedną osoba przez sieć. On też jest z Pomorskiego, w zależności od dnia czy godziny gra działa nam tak samo z innymi ludźmi. Jak mam lagi to on też, jak mu działa dobrze to mogę odpalac grę, bo u mnie też będzie ok.

Mają tam burdel u siebie i tyle. Pewnie jak zawsze oszczędności wychodzą. Oj przejadą się na tym jak się okaże, że najlepsza część od lat nie osiągnęła lepszych wyników. Miesiąc od premiery i ani słowa, że mają zamiar coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 6 meczów w dywizjach online i ani razu nie przycielo, ani razu nie pojawila sie ikonka laga. W ustawieniach zmienilem lvl z 3 na 1 (jakosc polaczenia) i dowolny rating przeciwnika. Gralo sie przepieknie. Siec na wifi.

Edytowane przez xVp10neerVx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którzy są w temacie, jest już jakiś kompleksowy OF dodający wszystkie ligi, herby, koszulki itp? Jeśli było to proszę mnie ukrzyżować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania o option file i jeśli ktoś byłby miły i zarzucił linkiem, bo właśnie kupiłem PESa i nie jestem na bieżąco. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×