Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Pany a da się zmienić kamerę w dywizjach on line bo jak wchodzę w opcje w trakcie meczu to tylko na domyślnej mozna grać z góry dziękuję za odpowiedź

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wierzę w to co widzę to chyba definitywnie najlepszy PES jaki powstał od PS3 strasznie przypomina PES 6 czyli najlepszą wersje. Tempo jest dobre, strzały kozackie, online daje rade. KONAMI poszło po rozum do głowy i nie wzorowało się na Fifie tym razem, szkoda tylko że nie ma Bayernu to wielka strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem online ranio,to niektóre mecze grało się super a niektóre to między akcja a reakcja sekunda różnicy.

Jak po południu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skandal żeby Polska reprezentacja miała aż tak poprzekręcane nazwiska. Przecież to jakieś wersje angielskie i nawet w 1% nie przypominają polskich nazwisk. 

Jestem po jednym meczu z CPU, bo ok 16:00 online padło. 

Zaraz się zabieram za grę, bo coś czuje, że zapowiada się obiecująco. 

Tempo faktycznie wydaje się wolniejsze, a najszybszy w grze Aumebeyang z Borussi wcale tak nie zapie.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu meczach online powiem ze gra daje radę. Online jest bardzo dobre jak narazie. Filtruje połaczenie i jak dałem level 4 to połaczenia jak offline....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, DrakoPL napisał:

Po kilkunastu meczach online powiem ze gra daje radę. Online jest bardzo dobre jak narazie. Filtruje połaczenie i jak dałem level 4 to połaczenia jak offline....

To im wyższy level tym lepiej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 6 meczach online w dywizjach japa mi się cieszy jak ostatnio mało kiedy.

Panowie ! Oni to naprawdę zrobili !!! Jak nie wiem jak to jest możliwe, ale Konami poszło całkowicie w inną stronę niż przez ostatnie kilka lat !

Ta gra jest genialna !!!

Koniec z "Januszami" nie obrażając Januszów, którzy grają pierwszy raz w tą część i ładują Ci worek bramek. Tutaj widać , że naprawdę trzeba się nauczyć grać. 

Już nie przechodzą prostopadłe piłki na pałę, już nie da się na pałę wciskać X i każde podanie dochodzi. Naprawdę ciężko się przepchać środkiem ! Czuć , że obrońca ma przewagę nad napastnikiem. Strzały fantastyczne i sporo pozytywnego Randomu. Bramkarze fajnie parują piłkę do boku. Świetnie rozgrywa się piłeczkę. Ahh ta walka w środku pola. Napastnicy nie uciekają obrońcom. Naprawdę można fajnie pograć defensywkę. 

Pierwszy mecz online mnie wywaliło i porażka... Potem dwa mecze w pałę, bo nie wiedziałem o co chodzi, a potem już 3 zw i remis, gdy ustawiłem w końcu taktykę, która mi pasuje i czuć , że mam władzę w defensywie. Coś pięknego :) Wgrałem sobie OF i kluby są już oryginalne. Czekamy na Państwa..

 

I najważniejsze ! Mam w dupie filtry online i chyba ludzie też, bo grają naprawdę różnymi drużynami. 

Na 6 meczy grałem z Juve, Everton, Chelsea, Manchester City, Basel i Polska.. Panowie jest MOC !!! 

Tutaj się będzie liczył skill, dlatego czuje, że to będzie rok KONAMI !!!

 

Syndrom kolejnego meczu się włącza, ale niestety wcześnie trzeba wstać... idzie jesień i będziemy katować PES :)

Dziękuje Dobranoc !!!

Edytowane przez arboos
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wygląda z komentatorem jeśli podmienimy pliki z licencjami? Komentator poprawnie wypowiada podmienione drużyny, nazwy zawodników itp?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że jest moc !!! Na 4 i 5lv super sie gra online .Pomysł z formami super.Jak na ta chwile wszystko mi się podoba oprócz tego ze nie dali opcji wyłaczenia player emtion w frendly lobby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi filtrami/levelami? Jeśli wybiore  online  drużynę *** to wylosuje mi przeciwnika również z ***  tak jak w fifie, czy może są jeszcze jakieś dodatkowe kategorie?

Jak sprawuje się online?

 

Ludzie co już mają i grają piszcie co się da bo mój ostatni pes to PES6 a póki co, po tym co piszecie robicie smaka i chyba nie tylko mnie :1_grinning:

Edytowane przez kramar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym option file, jak wgram koszulki itp to grając online w jakim ubiorze bedą latać zawodnicy? W tym co wgrałem, czy w tych "oryginalnych" od Konami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi filtrami/levelami? Jeśli wybiore  online  drużynę *** to wylosuje mi przeciwnika również z ***  tak jak w fifie, czy może są jeszcze jakieś dodatkowe kategorie?

Jak sprawuje się online?

 

Ludzie co już mają i grają piszcie co się da bo mój ostatni pes to PES6 a póki co, po tym co piszecie robicie smaka i chyba nie tylko mnie :1_grinning:

W Online Divisions in grasz lepsza drużyna tym dostajesz mniej punktów za wygraną. Np za Real daje 330, a jakieś słabsze drużyny np 500. I musisz mieć np 2000 punktów do awansu.

Nie ma podziału na gwiazdki.

Co do online to w Dywizjach działa bardzo dobrze, a w myClub miałem lagi w każdym meczu, ale to pewnie naprawia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra sie bardzo przyjemnie ale co mnie mega wkurza to długość wczytywania czasami trwa to mega długo żeby przejść z jedngeo menu do drugiego... No i wyszukiwanie przeciwnika (przynajmniej w MyCLub) to masakra..Aktualnie czekam 15 min i nic... ;/

 

Aporo wczorajeszej dyskusji czy po zainstalowaniu OF'a bedzie dzialac w grze online to chyba dziala bo z tego co sie orientuje Manchesteru United nie ma w PES'ie a wlasnie gram z gosciem i jest stroj herb itd

Edytowane przez SantomHQ
cos do dodania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, SantomHQ napisał:

Ogólnie gra sie bardzo przyjemnie ale co mnie mega wkurza to długość wczytywania czasami trwa to mega długo żeby przejść z jedngeo menu do drugiego... No i wyszukiwanie przeciwnika (przynajmniej w MyCLub) to masakra..Aktualnie czekam 15 min i nic... ;/

 

Aporo wczorajeszej dyskusji czy po zainstalowaniu OF'a bedzie dzialac w grze online to chyba dziala bo z tego co sie orientuje Manchesteru United nie ma w PES'ie a wlasnie gram z gosciem i jest stroj herb itd

Po wgraniu OF stroje i herby działają online....już kilka postów było o tym. Co do wyszukiwania w myclub może masz coś z netem bo ja wczoraj grałem i nie miałem takich problemów.

12 godzin temu, arboos napisał:

Po 6 meczach online w dywizjach japa mi się cieszy jak ostatnio mało kiedy.

Panowie ! Oni to naprawdę zrobili !!! Jak nie wiem jak to jest możliwe, ale Konami poszło całkowicie w inną stronę niż przez ostatnie kilka lat !

Ta gra jest genialna !!!

Koniec z "Januszami" nie obrażając Januszów, którzy grają pierwszy raz w tą część i ładują Ci worek bramek. Tutaj widać , że naprawdę trzeba się nauczyć grać. 

Już nie przechodzą prostopadłe piłki na pałę, już nie da się na pałę wciskać X i każde podanie dochodzi. Naprawdę ciężko się przepchać środkiem ! Czuć , że obrońca ma przewagę nad napastnikiem. Strzały fantastyczne i sporo pozytywnego Randomu. Bramkarze fajnie parują piłkę do boku. Świetnie rozgrywa się piłeczkę. Ahh ta walka w środku pola. Napastnicy nie uciekają obrońcom. Naprawdę można fajnie pograć defensywkę. 

Pierwszy mecz online mnie wywaliło i porażka... Potem dwa mecze w pałę, bo nie wiedziałem o co chodzi, a potem już 3 zw i remis, gdy ustawiłem w końcu taktykę, która mi pasuje i czuć , że mam władzę w defensywie. Coś pięknego :) Wgrałem sobie OF i kluby są już oryginalne. Czekamy na Państwa..

 

I najważniejsze ! Mam w dupie filtry online i chyba ludzie też, bo grają naprawdę różnymi drużynami. 

Na 6 meczy grałem z Juve, Everton, Chelsea, Manchester City, Basel i Polska.. Panowie jest MOC !!! 

Tutaj się będzie liczył skill, dlatego czuje, że to będzie rok KONAMI !!!

 

Syndrom kolejnego meczu się włącza, ale niestety wcześnie trzeba wstać... idzie jesień i będziemy katować PES :)

Dziękuje Dobranoc !!!

Którego OF wgrywałeś?? Tego co True podawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać wprost czy da się grać 2v2 rankedy ? bo kanapowo, że się da to wiem ale nikt wprost nie napisał czy przywrócili możliwość grania 2v2 rankedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ludzi gra w myClub jeszcze. No i znowu zrobili tak, że trzeba grać z CPU, żeby zarobić na kontrakty czy odbudować stamine, przez co zmniejszają liczbę graczy grających online. To tylko pogarsza matchmaking, ale skoro ja to wiem to czemu oni nie wiedzą ? Rozumiem coinsy, ale każdy tryb powinien być tak zbudowany, aby przede wszystkim działał dobrze i wiele miesięcy po premierze.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, keczu78 napisał:

Panowie wiadomo kiedy ten OF będzie dostępny ?

http://pesuniverse.com/ps4-option-files/

 

Był dostępny już wczoraj, jeszcze bez Bundesligi, którą mają dorobić w ciągu kilku dni, przynajmniej takie info dostałem na mejla.

 

21 minut temu, chrono87 napisał:

Mało ludzi gra w myClub jeszcze. No i znowu zrobili tak, że trzeba grać z CPU, żeby zarobić na kontrakty czy odbudować stamine, przez co zmniejszają liczbę graczy grających online. To tylko pogarsza matchmaking, ale skoro ja to wiem to czemu oni nie wiedzą ? emoji53.png Rozumiem coinsy, ale każdy tryb powinien być tak zbudowany, aby przede wszystkim działał dobrze i wiele miesięcy po premierze.

 

 

Jedyna rzecz, która mi się nie podoba w myClub, tak jak w poprzedniej wersji to ten team spirit. Zmieniłem trenera, by ogarniał mój coraz lepszy skład i TS spadł mi do 53 :) Zapomniałem to sprawdzić, wyszedłem na online i moi ruszali się jak muchy w smole. Ostry łomot i wróciłem do gry z kompem, pewnie jak większość ludzi. Na online wrócę jak będę miał TS powyżej 80.

 

Bardzo mi się podoba, jak różnie piła odbija się od słupków, tzn w starych PESach, z reguły odbijała się wprost na napastnika, tutaj jest chyba 100% random, każde odbicie jest trochę inne. 

 

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×