Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno. W Nowej Zelandii jest 13.09, 20:32. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje po tym iż jak było przykładowo demo Pesa to pobrałem dzień wcześniej niż u nas i nie było tak tylko z demem pesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu w NZ mieli okolo godziny 10 ran ich czasu dzis jest tam juz prawie 21 a cagle nie maja, to jak by u nas demo dali o 23 dzi wieczorem i mowili ze demo jest 13 wrzesnia, niby tak ale juz pratycznie 14;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zluzujcie poślady. Tak się napinacie na to demo że masakra. Jeszcze wam ta fifa bokiem będzie wychodzić. Demo a pełna wersja to prawie dwie różne gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zawsze demo różniło się bardzo, zresztą w demkach nie ma online to zagra człowiek ze dwa mecze i wyłączy, dla mnie równie dobrze mogłoby być dzień przed premierą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych ludzi co od 22 godzin (północ w NZ) czekają na demo, nawet live streamy robią :1_grinning: 

 

Po twitterze lata informacja, że EA udostępni demo o 13:00 czasu US (ciekawe który stan?) więc w NZ już wtedy będzie 14 wrzesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Whizzer napisał:

Ludzie zluzujcie poślady. Tak się napinacie na to demo że masakra. Jeszcze wam ta fifa bokiem będzie wychodzić. Demo a pełna wersja to prawie dwie różne gry.

 

Dokładnie. Szkoda czasu na demo. Druga sprawa, klepać przeciwko botowi? FIFA tylko online, innej opcji nie ma.

Czekam na ratingi graczy i Web App, demo zupełnie nie zaprząta mojej uwagi, szczególnie, że to wersja alpha (w najlepszym wypadku) gry, z okolic kwietnia/maja z może lekko zaktualizowanymi strojami i piłkarzami.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tsarov napisał:

 

Dokładnie. Szkoda czasu na demo. Druga sprawa, klepać przeciwko botowi? FIFA tylko online, innej opcji nie ma.

Czekam na ratingi graczy i Web App, demo zupełnie nie zaprząta mojej uwagi, szczególnie, że to wersja alpha (w najlepszym wypadku) gry, z okolic kwietnia/maja z może lekko zaktualizowanymi strojami i piłkarzami.

 

Przez tyle lat grałem offline i każdego roku czekam na demo z taką samą niecierpliwością. Gra oczywiście w ostatnich latach zwłaszcza od wprowadzenia tego całego UT ( mnie ten tryb nie jara ani arcade gameplay w nim) jest nastawiona na online, ale kariery tym całym murzynem Hunterem sobie nie pograsz online, a zmiany w sztucznej inteligencji są bardzo ważne (takim Realem grając jakieś 50% roboty za gracza odwalają boty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piotrekj66 napisał:

na xbox live juz podobno jest wiec mysle ze do kilku godzin bedzie i u nas


Nic nie ma przed chwilą sprawdzałem na Xboksie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim i nz jest konserwacja u mnie przy próbie wejścia do sklepu :) Coś się dzieje. Reedit szaleje :1_grinning: Ludzi czekających na demo pewnie jeszcze więcej niż ludzi napalonych na premierę Destiny/No man's sky :)

Mam nadzieję, że przynajmniej w porównaniu do tych 2 tytułów nie będzie zawodu :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 też już jest. Bertex chyba mają za bardzo obciążone serwery klikaj i wkońcu wejdziesz.

 

Na koncie us tylko widzę ale nie mogę wejśc w demo bo mnie wywala.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Geble napisał:

Jest demo, ale PSN znowu dało ciała i nie da się wejść :4_joy:

Na x1 też nie idzie pobrać a z tego co widzę to i nawet origin padł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Panowie, demo jest i proszę nie spamować o tym co padło a co nie.. tym sposobem tylko zamkniemy temat i dostaniemy "gratisy" dodatkowo.

 

https://www.easports.com/fifa/fifa-17-demo?utm_campaign=fifa17_hd_ww_ic_soco_fb_demo-download-fbcta-120916&utm_source=facebook&utm_medium=social&cid=17909&ts=1473787050019

 

Można spróbować wejść przez ten link. Ja dałem aby pobrać demo na Ps4 -> przekierowało do Store PL i dałem aby zakupić i pobrać.

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie moglem sie przez ps4 zalogowac ale przez przegladarke zdalne pobieranie chodzi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już próbował? Jak pierwsze wrażenia?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×