Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

O 22.09.2016 o 12:49, Whatson napisał:

Od kilku lat Fifkę można kupić w sklepie stacjonarnym w tygodniu premiery, czyt. w poniedziałek. Ciekawe, czy w weekend gdzieś już zdobędą się na odwagę...

Jeśli premiera była w czwartek/piatek to zazwyczaj rzadko co w poniedziałek można było gdzieś trafić (chyba że małe sklepiki) w większych sieciówkach z głównego magazynu zazwyczaj szły w poniedziałek i było w okolicach wtorku dostępne w sklepach stacjonarnych np.Media Markt,Euro Rtv,Saturn,Empik.Oczywiście oby była nawet w weekend.

 

Osobiście od Fifki 2007 kupuje w Media Markt i zawsze sprzedawali coś w okolicach wtorku.Wytrzymamy Panowie i Panie to tylko kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja zwykła czy deluxe, jaką warto szarpnąć w sklepie 20 złotych róznicy niby tylko... warto dopłacać? Jakie jest Wasze podejście do kupna?

Jaka edycja będzie u Was w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w UT to zdecydowanie warto dopłacić 20zł do wersji Deluxe :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja cyfrowa juz jest do sciagniecia ?

I noe mowie tu o graniu tylko mozliwosci samego pobrania gry;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani w Empiku (Szczecin C.H Turzyn) powiedziała, że w tym roku absolutnie nie będzie możliwość kupna przed premierą, bo dostali po dupie za to co było rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam empik. Zawsze kupowałem przed premierą w innych sklepach (chyba saturn z reguły), także nie przejmowałbym się wypowiedzią tej Pani ;) Od kilku lat można było kupować kilka dni przed, także wątpię żeby nagle coś miało się zmienić ze względu na poprzedni rok, który przzecież nie byl wyjątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze sklepów na pasażu w centrach: W tym roku jest embargo na Fife 17 tak więc każdy nasz sklep jak i inne sklepy zaczną sprzedaż 29 września od samego rana.

Edytowane przez makosg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek muszę mieć fife w napędzie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co grupa 22 facetów biegających za piłką robi z ludźmi... 😁

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mediaexpert od 29.09... info od znajomej kierowniczki :24_stuck_out_tongue: jeszcze spróbuję jakoś po za ssystemowo ogarnąć. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro w sieci pojawią się pewnie dziesiątki zdjęć pudełek nowej FIFY ;)


 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z Media Markt mówi, że lipa będzie z dostaniem gry wcześniej, pracownik dostanie ostro po dupie jak zobaczą w systemie, że gra już sprzedana. W Empiku podobnie. w RTV Euro Agd za to pan powiedział, że może będzie wcześniej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób już gra w fulla na PS4, właczcie sobie transmisje na żywo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w niemieckich media marktach np już jest :) Ja mam godzinę drogi, chyba pojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym roku powtarza się temat zakazów wcześniejszej sprzedaży, a i tak ostatecznie zawsze kilka dni przed premierą ktoś kupi swoją kopię.
Akurat Empik zawsze był mało elastyczny, Saturn podobnie.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest naprawdę soczyste jednak frostbite robi swoję, czuć nową fizykę piłki jak i zawodników.

 

Namierzył już ktoś nową fifkę? Przyznawać się. ja zawsze kupowałem 2-3 dni przed premierą w Empiku. A wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku. Nie zdążyłem podejść do kasy, a sprzedawczyni już krzyczała, że fifa w czwartek dopiero... W Euro było 2 gości starszy chciał sprzedać, ale na kasie stał jakiś młody wydygany i powiedział, że dzień przed premierą sieć może już sprzedawać i nawet zaproponował na ten dzień preorder, żeby mi w środę nie brakło xD

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik w Legionowie zaprasza w czwartek :) Także empik nie jest chętny do współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


RTV EURO i Saturn w Porcie Łódź mają już gry na magazynach. Młodszy sprzedawca chciał sztukę już dziś puścić dalej ale kierownik nie pozwolił... :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do empiku we wrocławskiej renomie, miły ziomek poinformował mnie że Elctronicy zabronili sprzedawać fifę wcześniej jak 29... dodał jednak że co roku mają taką informacje ale potem pozwalają wystawiać grę wcześniej. W każdym bądź razie i tak nie mają na stanie jeszcze i nie wiadomo kiedy przyjdzie. Od siebie dodam że zawsze tam kupowałem fifę 2 dni wcześniej, przez jakieś 3 lata. 

 

Dzwoniłem także do RTV Euro agd i tam przestraszona typka wymijała moje pytanie czy gra jest już u nich dostępna, namawiając mnie na preorder i odbiór 29 Września, w premierę.

Może coś jest na rzeczy bo nigdy nikt nie wspominał o embargo na fifie... Myślicie że wkońcu się za to wzięli? dawajcie info gdzie dzownicie itd.

Popykałbym już sobie zwłaszcza że Liga Mistrzów teraz :1_grinning: Dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony demem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków: Galeria Kazimierz, Galeria Krakowska, M1, Plaza, Krokus, NoGame, UltraGames - NIE MA :1_grinning:

 

W niektórych rtv euro agd przebąkiwali coś, że może jutro. Tak samo xZone. Empiki, saturny, media markt i media expert twierdzą, że dopiero w dniu premiery.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję czy jak kupuję się ps4 z grą fifa 17 to w pudełku jest kod na wersję cyfrową czy jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×