Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Lekki28 napisał:

Witam

Często czytam komentarze odnośnie tempa rozgrywki, raz że za wolna raz że za szybka, czy tylko ja mam w menu opcję ustawienia tempa rozgrywki ? Przecież każdy może ustawić sobie parametry pod siebie i dobrać sobie takie jakie mu najbardziej pasują. 

Offline może i tak można ustawić, a tu mało kto gra z CPU :) Wiekszość ciupie mecze online, offline to jest sado maso :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fryz napisał:

Tylko weź pod uwagę, że w online, a jednak na to się nastawiają chyba wszyscy, tego już zmienić nie możesz i zastosowane jest tempo domyślne.

No tak tylko że na obecny moment nie jesteśmy wstanie sprawdzić tempa rozgrywki w trybie online, dlatego narazie nie rozumiem narzekań odnośnie tempa skoro każdy może je sobie ustawić pod siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcemy zmieniać tempa, tylko narzekać, że jest za szybkie.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Geble napisał:

Oprawa graficzna jest naprawdę śliczna, aczkolwiek jest jakiś problem z murawą. Mianowicie u góry ekranu jest wyblakła, a mniej więcej od środka do samego dołu pięknie zielona. Trochę mnie to drażni. Screen poniżej. Pewnie mało kto zwrócił uwagę, ale ja jestem wyczulony na takie pierdoły :7_sweat_smile:

 

Jak się odpali powtórkę i kręci kamerą to widać jak w niektórych momentach z zupełnie niewiadomych przyczyn zmienia barwę. Patrząc jedynie z góry jest idealnie zielona. 

 

14361382_1280318075335005_23928238342213

Możę czas wymienić telewizor? Ja u siebie nie zauważyłem nic takiego jak odpalę demko to aż się przyjrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet samoboje nie wyglądają tragicznie -komicznie :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Malix7 napisał:

Możę czas wymienić telewizor? Ja u siebie nie zauważyłem nic takiego jak odpalę demko to aż się przyjrzę :)

 

W każdej innej odsłonie nic takiego nie miało miejsca, w demku PES 2017 też nic takiego nie występuje, a TV psuje się jedynie jak odpalam demko FIFY 17? Seems legit :1_grinning:

 

BTW Telewizor zmieniałem w ubiegłym roku. Gdyby to była wina telewizora i przekłamywania kolorów to ten sam screen wyglądałby dobrze na innym źródle, bo to nie jest zdjęcie robione aparatem a SS. Oglądałem na 4 różnych ekranach i na każdym to widać ;)

 

Odpalałem z ciekawości filmiki na YT z wersji demo FIFY 17 na PS4 i tam jest to samo. Po prostu niektórzy (tak jak pisałem w pierwszym poście) zapewne nie zwracają na to uwagi.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dalszych podaniach, dośrodkowaniu macie wyraźne spadki fpsów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i aż się zdziwiłem, że nikt jeszcze o tym nie wspomniał. Nie chciałem być pierwszy, bo zaraz mi ktoś wypomni, że wymyślam. Mam nadzieję, że w pełnej wersji już tego nie będzie. O dziwo dzieje się to przede wszystkim przy długich prostopadłych piłkach po ziemi, a rzadziej przy wysokich piłkach. Gdy bramkarz wykopuje piłkę z ręki i leci przez pół boiska to też nic się nie dzieje. 

 

No chyba, że za kilka dni przeczytamy o możliwości wykorzystania dodatkowej mocy PS4 Pro jak w przypadku PES 2017 i jedynie tam będzie stałe 60 klatek :4_joy:

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Geble napisał:

Tak i aż się zdziwiłem, że nikt jeszcze o tym nie wspomniał. Nie chciałem być pierwszy, bo zaraz mi ktoś wypomni, że wymyślam. Mam nadzieję, że w pełnej wersji już tego nie będzie. O dziwo dzieje się to przede wszystkim przy długich prostopadłych piłkach po ziemi, a rzadziej przy wysokich piłkach. Gdy bramkarz wykopuje piłkę z ręki i leci przez pół boiska to też nic się nie dzieje. 

 

No chyba, że za kilka dni przeczytamy o możliwości wykorzystania dodatkowej mocy PS4 Pro jak w przypadku PES 2017 i jedynie tam będzie stałe 60 klatek :4_joy:

 

To jednak nie moja wrażliwość na ten fenomen, znajomi jakoś tego nie odczuwają, jak dobrze pamiętam to wsparcie PRO ma  być tylko ciekawe czy uciągnie 4k/60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety z racji tego, że większość gier ogrywam na PC to jestem wyczulony nawet na najmniejsze spadki. Uprzedzając pytanie, FIFY nie ogrywam na PC, bo wszyscy znajomi grają na PS4 :biggrin:

 

No i najciekawsze jest to, że nie dzieje się to zawsze, wczoraj na przykład dwa mecze rozegrałem na kompletnym masełku (poza powtórkami oczywiście). A czasem jest taki mecz, że jak dam długie prostopadłe podanie to mam wrażenie, że w ostatniej fazie spadek dochodzi do 20-30 tak rwie zanim zawodnik przyjmie piłkę.

 

Klik! - Jednak więcej wścibskich zwracających uwagę na FPS :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam demo na ps4 i xbox one, co ciekawe spadki występują tylko na ps4. Niestety bo właśnie na ps4 biorę pełną :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę mnie to martwi, bo godzinkę temu rozegrałem dwa szybkie mecze i w każdym co chwilę chrupało przy długich podaniach za obrońców.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pogralem po powrocie z urlopu troszku wczoraj i jestem pozytywnie zaskoczony. Ten Frostbite zrobił różnice w gejpleju i grafice. Podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyskoczyłem do kumpla co w Fifę ciora ostro. Zagraliśmy chyba z 30-40 meczy i nie było większego wyniku jak 3:0 czy 2:1. To były najwyższe wynik (3 bramki na mecz), a większość meczy kończyła się wynikiem 1:0 bądź 0:0. Grało nam się wyśmienicie (niby kończyliśmy po 15 meczu, ale syndrom następnego meczu już nas zaatakował i nie chciał odpuścić). Genialne też były gierki przed meczami. Mam nadzieję, że w pełnej tego nie spierniczą (słyszałem, że są małe poprawki względem dema, ale tylko na +). Granie w taką grę na kanapie z kumplem/kumplami jest genialne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gram w sumie w kazda od 98 roku ale takiego babola.jeszcze nie mialem. Sama gra calkiem calkiem. Tylko do cholery czy oni nie wiedza ze sedzia technoczny, nie stoi caly mecz z tablica w rekach przy lini bocznej? ;)

 

Po rozegraniu kilkudziesieciu meczy moge powiedziec ze gra sie przyjemnie. Jest dobrze, ale napewno musza cos zmienic z karnymi. I wyeliminowac te dziwne bugi np po odgwizdaniu karnego, sedzia idzie sobie w trybuny. Sedzia techniczny moglby w koncu usiasc gdzies na lawce. Przenikajacy zawodnicy przez bandy. Troche tego by sie znalazlo. 

Edytowane przez PW1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dalej jest ten fail przy powtórkach... Strzelasz fajna bramkę, chcesz zapisać a tu po oddaniu strzału jebutne logo EA...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za tydzień w piątek. Pewnie będzie można zacząć chodzić po sklepach od poniedziałku, wtorku, co nie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w tym roku wczesniej nie kupimy. Slyszalem, ze sa jakies nowe zasady i jesli ea udowodni, ze dany sklep sprzedal gre przed wyznaczona data premiery, to moga nalozyc kare do 500k zl od sprzedanej sztuki. Info od typa pracujacego w saturnie. Byc moze pomniejsze sklepy beda to mialy w pompce, kij wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku ta sama spiewka. Ja liczę na fife koło weekendu najpóźniej w poniedziałek

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Większość sklepów sklepów poniedziałek rozpoczyna wysyłkę. Potwierdzone info

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać przykład takiego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat Fifkę można kupić w sklepie stacjonarnym w tygodniu premiery, czyt. w poniedziałek. Ciekawe, czy w weekend gdzieś już zdobędą się na odwagę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×