Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

@PancziPL A ty czytać nie umisz? :)

 

Wiadomość od euro:

Szanowny Kliencie,
dziękujemy za złożenie Rezerwacji.

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup i odbiór w sklepie fizycznym RTV EURO AGD 
Zapraszamy do wybranego sklepu w dniu 2016-09-28 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów. 
Rezerwacja obowiązuje przez 3 dni. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Garru napisał:

Wiadomość od euro:

Szanowny Kliencie,
dziękujemy za złożenie Rezerwacji.

Uprzejmie informujemy, że pomimo otrzymania korespondencji o wcześniejszym terminie dostarczenia produktu
(FIFA 17) do sklepu, gra będzie gotowa do odbioru w dniu jej premiery. Oficjalna data premiery to 29.09.2016 r. i w tym dniu zapraszamy po odbiór zamówionego produktu.

Ja dostałem takiego samego maila wiec jutro tylko przedzwonię do sklepu i sie zapytam ale raczej po odbiór w czwartek

EDIT: Czyli nieważne ze dostaniecie maila ze odbiór jest jutro, bo gra bedzie wydawana dopiero w dzień premiery 

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox gra cyfrowa już działa od dzisiaj :) Nie wiem czemu, ale działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 też zaraz będzie działać właśnie się instaluję :1_grinning:

 

5dljk4mk1zml.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja cyfrowa z PSS zacznie działać dziś od 24:00, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko zakupiłem wczoraj preordera w pss na ps4 i mam tylko odliczanie. Jest możliwość wcześniejszego pobrania gry?? Wiadomo ze grać można po premierze ale chodzi mi tylko o to żeby była na dysku?? W bibliotece jej nie widzę;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info o kolejnych promocjach typu sferis.pl?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od sferis beda dostepne dla tych co zamowili w piatek,tak mi powiedzial pan z obslugi klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeden dzień po premierze? Warto poczekać jeden dzień i mieć stówkę w kieszeni.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło mi jakichś 30 sekund żeby kupić na sferis... Dajcie znać jak wyhaczycie podobną promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noss jest w bibliotece, tylko ukryta. Wchodzisz do biblioteki, wpisujesz tam w wyszukiwarkę FIFA 17 i się pojawia, następnie wciskasz ściągnij pliki i leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa dzisiaj wieczorem na wyrwanie pudełka w RTV albo Saturnach /MM?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, przed chwilą byłem w Saturnie i zastałem tylko kartkę "zapraszamy 29.09 o 9 rano" ;) o 23:30 kupię w Media Expert, jak ktoś jest z Poznania, to w Galerii Malta będą wtedy sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bartek_Red napisał:

Nie ma, przed chwilą byłem w Saturnie i zastałem tylko kartkę "zapraszamy 29.09 o 9 rano" ;) o 23:30 kupię w Media Expert, jak ktoś jest z Poznania, to w Galerii Malta będą wtedy sprzedawać.

a empik na Ratajczaka sprawdzałeś? Czy w empiku też jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik to samo. Trzeba przyznać, że  w tym roku rzeczywiście ostro wzięli się za sprzedawców. Na szczęście dziś w nocy/ jutro, większość z nas będzie już grać, grać i grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Bartek_Red napisał:

Empik to samo. Trzeba przyznać, że  w tym roku rzeczywiście ostro wzięli się za sprzedawców. Na szczęście dziś w nocy/ jutro, większość z nas będzie już grać, grać i grać ;)

No wzięli sie wzięli, za to jutro wejdę do sklepu jak panisko, nie ma ze boli :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany puszczać już Milika if czy czekać? jakieś mam takie dziwne wrażenie że jak odpalą wszyscy gry to ceny polecą, chyba że to na odwrót było w zeszłym roku, już nie pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę, czy w Fifie 17 jest mozliwosc symulacji turnieju cos na ksztalt mistrzostw swiata czy europy?Chodzi o reprezentacje.

 

Kolejne pytanie, czy oprócz trybu "droga do sławy" jest rowniez mozliwosc grania pojedynczym pilkarzem, piecie sie po strzeblach kariery, podpisywanie kontraktow z nowymi klubami, powolania do reprezentavji itp?

 

Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia są pozytywne. Grafika bardzo dobra, w końcu czuć next gena. Fantastyczna oprawa i klimat piłkarskiego widowiska. Za to jak najbardziej wielkie brawa. Szkoda, że nie pokuszono się o nowe animacje u bramkarzy, bo niektóre interwencje wyglądają dziwnie i w życiu nie widziałem w żadnym meczu takich póz, jakie widuję u moich wirtualnych piłkołapaczy. Ale rozumiem, za dużo zmian na raz, a muszą mieć co ogłosić jako wielką nowość za rok. 

 

Sama rozgrywka dużo wolniejsza niż szesnastce. Przyjemnie się konstruuje akcje środkiem boiska, AI wydaje się lepsze i mniej przeszkadza. W końcu można wyłamać się ze schematu biegu szybkiej dzidy skrzydłem. Jest też trudniej? Wziąłem na dzień dobry słabiaka z drugiej ligi hiszpańskiej, to piłka odskakuje, podanie nie zawsze dojdzie, balansem ciała nie zawsze da się przejść rywala.... No to na plus. Pewnie jak się nauczę tej edycji to będzie inaczej, ale no lekkie zaskoczenie na początku. Strzały z dystansu jak już siądą, to mucha nie siada. Czuć ciąg piłki. 

 

Więcej nie napiszę, bo za wiele nie grałem, jeszcze mi się nawet trial z EA Access nie skończył, ale na ten moment spory pozytyw. Dzisiaj po pracy wypróbuję przygodę Alexa Huntera i zobaczę, czy w końcu na tej generacji dostanę grę z dobrą fabułą :kaz:

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie gdzies fifa points albo doladowanie psn za pomoca skrilla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×